Hoşgeldiniz!

türk silahlı kuvvetleri

Tsk Bordo Bereliler Polis Özel Timi 03:47
Tsk Bordo Bereliler Polis Özel Timi 193.995 izlenme - 9 yıl önce izlediğinize pişman olmazsınız...! YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...!
Havada Çarpışan Mermi Ve Boş Kovanın Hikayesi 02:04
Havada Çarpışan Mermi Ve Boş Kovanın Hikayesi 2.508 izlenme - 3 ay önce Bu görüntü ne bir filim sahnesi nede bir kurgu, bu görüntü cesaretin canı pahasına vatan sevgisinin görüntüsü.
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 06:29
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 9.347 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Nazlı Çelik terör operasyonlarının yapıldığı bölgeye gitmiş Yüksekovada haber yapmıştı. 'pkk sizi tükürüğüyle boğar' sözleriyle hatırlanan hdp vekili abdullah zeydan mecliste Nazlı Çelik'in Yüksekova'da yaptığı haberlerde gazeteciliğin dışına çıkmakla suçlayıp, çeşitli iftiralar attı. Nazlı Çelik ise Star Anahaberde atılan iftiralara teker teker sert şekilde yanıt verdi ve hesabınıda yargıda soracağını belirtti...
Türk Silahlı Kuvvetleri 03:03
Türk Silahlı Kuvvetleri 22.068 izlenme - 9 yıl önce tsk,türk silahlı kuvvetleri,bordo bereliler,karışık,türk,milli,bayrak,
Tsk Milli Füze Gücü 03:18
Tsk Milli Füze Gücü 4.394 izlenme - 3 yıl önce TÜRK Silahlı Kuvvetleri milli füze gücü füzelerimizi inceleyelim ABONE OLMAYI BEYENİP PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN :D :)
Türk Silahlı Kuvvetleri Efes 2016 Tatbikatı 03:47
Türk Silahlı Kuvvetleri Efes 2016 Tatbikatı 3.285 izlenme - 2 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) planlı tatbikatlarından Efes-2016 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Tatbikatı “Seçkin Gözlemci Günü” İzmir’in Seferihisar ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, misafir ülke askeri yetkililerinin katılımıyla dün gerçekleştirildi. TSK, tatbikatla ilgili gündüz ve gece görüntülerini paylaştı.
Sat - Sas Eğitimi Tanıtım 03:28
Sat - Sas Eğitimi Tanıtım 26.697 izlenme - 9 yıl önce sat - sas eğitimi tanıtım
Obüsle Drift Yapmak 01:50
Obüsle Drift Yapmak 7.371 izlenme - 2 yıl önce Efendiler yerli üretim fırtına öbüslerinin test aşamalarından görüntüleri izleyeceksiniz. Bundan sonrası alıntıdır. Sakarya'da bulunan 1'inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında yerli imkanlarla üretilen Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyor.
Özel Kuvvetler Komutanlığı - Tatbikat 09:00
Özel Kuvvetler Komutanlığı - Tatbikat 22.876 izlenme - 9 yıl önce tuz gölü özel kuvvetler komutanlığınında katıldğığı tatbikat
Poyraz ve Fırtına Düşmana Korku Salıyor 00:57
Poyraz ve Fırtına Düşmana Korku Salıyor 3.490 izlenme - 2 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetlerinin gözbebeği olan ve tamamı yerli imkanlar ile Sakarya’da üretilen, ‘Poyraz Mühimmat Aracı’, düşmanın korkulu rüyası ‘Fırtına Öbüsleri’ne kesintisiz güç sağlıyor. Sakarya’nın Arifiye ilçesinde bulunan 1’inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında yerli imkanlarla üretilen ‘Poyraz Mühimmat Aracı’, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle düşmanın adeta korkulu rüyası olan ‘Fırtına Obüslerine’ her türlü doğa ve arazi şartlarında kesintisiz güç sağlıyor. FIRTINA’NIN ÜRETİMİ TAMAMLANDI, BANTTA POYRAZ VARPrototipin imalatı 2001 yılında tamamlanarak, 2002 yılında seri imalatına geçilen Fırtına Obüsü’nün üretim aşaması 2014 yılında tamamlandı.
Altay Tankı 09:25
Altay Tankı 5.535 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’nin en büyük kara platform projesi kapsamında geliştirilen, yüksek hareket ve beka kabiliyetli, uzun menzilli ve etkili ateş-darbe gücüne sahip Altay, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin gelecekteki ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmıştır.
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 04:28
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 5.225 izlenme - 2 yıl önce Giresunlu boyacı gencin icat ettiği füze, atarı gören düşman ülkeler inanıyorum ki bu silahtan sonra tüm silahlı kuvvetlerini en kısa sürede tasfiye edecektir.
Türk Silahlı Kuvvetleri - Aksiyon 02:00
Türk Silahlı Kuvvetleri - Aksiyon 4.671 izlenme - 2 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri - Aksiyon isimli bu çalışma son günlerde yaşanan olayların da üzerine hazırlanmış. Türk Silahlı Kuvvetlerinin gücünü gösteren güzel bir çalışma yapmışlar, iyi seyirler.
Altay Gerçekten de Kore Tankının Kopyası mı? 04:14
Altay Gerçekten de Kore Tankının Kopyası mı? 4.980 izlenme - 2 yıl önce Yerli tank Altay'ın Kore k2 tankının kopyası olduğu yönündeki spekülasyonlar üzerine Anka youtube kanalı detaylı bir açıklama yapmış.İyi seyirler.
Özel Kuvvetler Komutanlığının Nefes Kesen Tanıtım Videosu 02:06
Özel Kuvvetler Komutanlığının Nefes Kesen Tanıtım Videosu 211 izlenme - 1 ay önce Türk Silahlı Kuvvetleri resmi hesabından yeni bir video yayınladı. "Özel Kuvvetler Komutanlığı Tanıtım Videosu" başlığıyla paylaşılan videoda silahlı kuvvetlerimizin operasyonlarından tatbikatlarına kadar çok özel görüntüleri bulunuyor efendim.
Türk Silahlı Kuvvetleri Mss 03:05
Türk Silahlı Kuvvetleri Mss 7.718 izlenme - 8 yıl önce
Sığınak Delici Bomba - NEB (Nüfuz Edici Bomba) 03:30
Sığınak Delici Bomba - NEB (Nüfuz Edici Bomba) 4.332 izlenme - 3 yıl önce Türk mühendisler tarafından geliştirilen tahrip güç çok yüksek olan ve sığınakları, mağaraları delip içerideki düşman unsurlarını yok etmeyi amaçlayan NEB isimli bomba'nın tanıtım filmi. Her ne kadar videoda uçağa yüklenen, uçakta görünen, uçaktan ayrılan ve hedefi vuran bombalar birbirinden farklı olsa da sondaki imha sahnesi gerçektir diye umuyoruz. Türk mühendislerimizin yolu açık olsun.
TSK'dan 'Onurunla Çalış, Hayaline Ulaş' Kamu Spotu 00:45
TSK'dan 'Onurunla Çalış, Hayaline Ulaş' Kamu Spotu 2.637 izlenme - 2 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), sözleşmeli er alımını teşvik etmek amacıyla "Onurunla çalış, hayaline ulaş" adlı kamu spotu hazırladı. TSK, ihtiyaç duyduğu personel ihtiyacını karşılamak amacıyla sözleşmeli er temini için bir kamu spotu hazırladı. Televizyonlarda yayınlanmak üzere hazırlanan kamu spotunda sözleşmeli er kavramı, bu pozisyona başvurmak isteyen bir kişinin ağzından aktarılıyor.
Türk Silahlı Kuvvetleri 01:39
Türk Silahlı Kuvvetleri 2.741 izlenme - 4 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın Amacı, 3388 Sayılı Kanun İle; “milli Harp Sanayimizin Geliştirilmesi, Yeni Harp Sanayi Dallarının Kurulması.....
Cirit - Lazer Güdümlü Füze 01:41
Cirit - Lazer Güdümlü Füze 3.342 izlenme - 2 yıl önce Lazer Güdümlü Füze CİRİT, taarruz helikopterlerinden hafif zırhlı/zırhsız, sabit ve hareketli hedeflere karşı kullanılan yüksek hassasiyetli, yeni nesil füze.
DAEŞ'i Vuran Yerli Bomba Kitimiz: HGK 01:32
DAEŞ'i Vuran Yerli Bomba Kitimiz: HGK 2.802 izlenme - 1 yıl önce Anka youtube kanalı bu videoda Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında DAEŞ hedeflerine gerçekleştirilen hava harekatında kullanılan yerli üretim Hassas Güdüm Kitini tanıtmış. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=GckcGnqpplU
Tüfek Takımı'nın Muhteşem Gösterisi 08:56
Tüfek Takımı'nın Muhteşem Gösterisi 3.592 izlenme - 2 yıl önce 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı bünyesinde bulunan Tüfek Takımı gösteri yapmış TARİH:17 KASIM 2014 YER:DENİZ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU KOMUTANLIĞI KONU:DENİZ ASTSUBAY OKULLARININ 124'ÜNCÜ KURULUŞU.
Kuleli Askeri Lisesi Tanıtımı 06:41
Kuleli Askeri Lisesi Tanıtımı 2.268 izlenme - 2 yıl önce 1845'ten günümüze ülkesi ve vatanı için adanmış subay adayları yetiştiren kurum Kuleli Askerî Lisesi. benzin koyulmadığı için çalışmayan arabaya kızıp otomobil fabrikasını kapattıran, askerin firar etmek için kaçırdığı tanka ceza veren, ağaca taşa selam verdiren, nöbet kulübesine ceza veren zihniyetin olduğu bir memlekette, darbenin suçlusu ilan edilmesine hiç şaşırmadığım alnı ak, yüzü pak tertemiz bir yuva. ülkenin namusu sayılabilecek mekanlardan bir tanesiydi. Şuan arap ya da kuveytli zenginlere otel yapılması için satılacak olduğu söylentileri gündemde.
Sat Sas Eğitim 14:39
Sat Sas Eğitim 12.967 izlenme - 9 yıl önce trtnin savaşta barışta türk ordusu programında tanıtılan su altı taarruz su altı savunma grup komutanlığı.
Türk Silahlı Kuvvetleri Harika Video 03:31
Türk Silahlı Kuvvetleri Harika Video 12.979 izlenme - 9 yıl önce türk silahlı kuvvetleri
türk silahlı kuvvetleri 01:56
türk silahlı kuvvetleri 11.363 izlenme - 9 yıl önce türk silahlı kuvvetleri
Cumhuriyet'in 14. Yıl Kutlama Görüntüleri 00:53
Cumhuriyet'in 14. Yıl Kutlama Görüntüleri 1.617 izlenme - 1 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle internet sitesinden Cumhuriyet'in 14'üncü yıl kutlamalarına ilişkin görüntüleri yayınladı.
Gerçek Gündoğdu Marşı. Türk Silahlı Kuvvetleri 02:20
Gerçek Gündoğdu Marşı. Türk Silahlı Kuvvetleri 200 izlenme - 3 ay önce
Solo Türk (Keskin Manevralar) 03:01
Solo Türk (Keskin Manevralar) 2.630 izlenme - 3 yıl önce Askerî havacılık tarihinde ilkler arasında yer alma onurunu bir asrı aşkın geçmişinde elde ettiği üstün başarılarla perçinleyerek, ülkemizin engin semalarındaki hâkimiyetinin çelik kanatlı sembolü olan Hava Kuvvetlerimizin kuruluşunun 104’üncü yıl dönümünü kutlamanın gururunu ve coşkusunu yaşıyoruz. Not: Açıklama bire bir youtube linkinden alınmıştır.
Türk Silahlı Kuvvetleri Tatbikat 03:30
Türk Silahlı Kuvvetleri Tatbikat 1.525 izlenme - 3 yıl önce türk silahlı kuvvetleri taybikatı herkes izlesin izletsin :D ;D ;) :).........................................................................................................................