Hoşgeldiniz!

türk silahlı kuvvetleri

Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 06:29
Nazlı Çelik'in Hdp'li Vekilin İftiralarına Yanıtları 9.420 izlenme - 6 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Nazlı Çelik terör operasyonlarının yapıldığı bölgeye gitmiş Yüksekovada haber yapmıştı. 'pkk sizi tükürüğüyle boğar' sözleriyle hatırlanan hdp vekili abdullah zeydan mecliste Nazlı Çelik'in Yüksekova'da yaptığı haberlerde gazeteciliğin dışına çıkmakla suçlayıp, çeşitli iftiralar attı. Nazlı Çelik ise Star Anahaberde atılan iftiralara teker teker sert şekilde yanıt verdi ve hesabınıda yargıda soracağını belirtti...
Türk Silahlı Kuvvetleri Mss 03:05
Türk Silahlı Kuvvetleri Mss 7.775 izlenme - 12 yıl önce
Obüsle Drift Yapmak 01:50
Obüsle Drift Yapmak 7.509 izlenme - 7 yıl önce Efendiler yerli üretim fırtına öbüslerinin test aşamalarından görüntüleri izleyeceksiniz. Bundan sonrası alıntıdır. Sakarya'da bulunan 1'inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında yerli imkanlarla üretilen Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyor.
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 04:28
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 5.743 izlenme - 7 yıl önce Giresunlu boyacı gencin icat ettiği füze, atarı gören düşman ülkeler inanıyorum ki bu silahtan sonra tüm silahlı kuvvetlerini en kısa sürede tasfiye edecektir.
Altay Tankı 09:25
Altay Tankı 5.589 izlenme - 7 yıl önce Türkiye’nin en büyük kara platform projesi kapsamında geliştirilen, yüksek hareket ve beka kabiliyetli, uzun menzilli ve etkili ateş-darbe gücüne sahip Altay, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin gelecekteki ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmıştır.
Türk Silahlı Kuvvetleri - Aksiyon 02:00
Türk Silahlı Kuvvetleri - Aksiyon 4.927 izlenme - 7 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri - Aksiyon isimli bu çalışma son günlerde yaşanan olayların da üzerine hazırlanmış. Türk Silahlı Kuvvetlerinin gücünü gösteren güzel bir çalışma yapmışlar, iyi seyirler.
Sığınak Delici Bomba - NEB (Nüfuz Edici Bomba) 03:30
Sığınak Delici Bomba - NEB (Nüfuz Edici Bomba) 4.368 izlenme - 7 yıl önce Türk mühendisler tarafından geliştirilen tahrip güç çok yüksek olan ve sığınakları, mağaraları delip içerideki düşman unsurlarını yok etmeyi amaçlayan NEB isimli bomba'nın tanıtım filmi. Her ne kadar videoda uçağa yüklenen, uçakta görünen, uçaktan ayrılan ve hedefi vuran bombalar birbirinden farklı olsa da sondaki imha sahnesi gerçektir diye umuyoruz. Türk mühendislerimizin yolu açık olsun.
Altay Gerçekten de Kore Tankının Kopyası mı? 04:14
Altay Gerçekten de Kore Tankının Kopyası mı? 5.148 izlenme - 6 yıl önce Yerli tank Altay'ın Kore k2 tankının kopyası olduğu yönündeki spekülasyonlar üzerine Anka youtube kanalı detaylı bir açıklama yapmış.İyi seyirler.
Samur Seyyar Yüzücü Hücum Köprüsü (Syhk) 06:02
Samur Seyyar Yüzücü Hücum Köprüsü (Syhk) 1.525 izlenme - 4 yıl önce SAMUR Seyyar Yüzücü Hücum Köprüsü (SYHK) Sistemi, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin taktik harekât ihtiyaçlarına uygun olarak muharebe sahasında sulu açıklıklardan süratle ve emniyetle geçişini sağlayacak bir nakliye takımı ve köprü sistemidir. BOZKURTLAR ULUSUN, TANRI TÜRK'Ü KORUSUN !
50 Cent Get Up 03:19
50 Cent Get Up 5.595 izlenme - 13 yıl önce İzlenmesi gereken bir video :d
Tüfek Takımı'nın Muhteşem Gösterisi 08:56
Tüfek Takımı'nın Muhteşem Gösterisi 3.647 izlenme - 7 yıl önce 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı bünyesinde bulunan Tüfek Takımı gösteri yapmış TARİH:17 KASIM 2014 YER:DENİZ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU KOMUTANLIĞI KONU:DENİZ ASTSUBAY OKULLARININ 124'ÜNCÜ KURULUŞU.
Türkiye'de Kontrgerilla Gerçeği | Bülent Ecevit Anlatıyor | 32. Gün Arşivi 03:20
Türkiye'de Kontrgerilla Gerçeği | Bülent Ecevit Anlatıyor | 32. Gün Arşivi 1.774 izlenme - 4 yıl önce Kontrgerillayı kamuoyunun gündemine ilk defa Bülent Ecevit soktu ve o günden itibaren yıllar boyunca günlük yaşamımızdan çıkmadı...
Cirit - Lazer Güdümlü Füze 01:41
Cirit - Lazer Güdümlü Füze 3.432 izlenme - 6 yıl önce Lazer Güdümlü Füze CİRİT, taarruz helikopterlerinden hafif zırhlı/zırhsız, sabit ve hareketli hedeflere karşı kullanılan yüksek hassasiyetli, yeni nesil füze.
Solo Türk (Keskin Manevralar) 03:01
Solo Türk (Keskin Manevralar) 2.771 izlenme - 7 yıl önce Askerî havacılık tarihinde ilkler arasında yer alma onurunu bir asrı aşkın geçmişinde elde ettiği üstün başarılarla perçinleyerek, ülkemizin engin semalarındaki hâkimiyetinin çelik kanatlı sembolü olan Hava Kuvvetlerimizin kuruluşunun 104’üncü yıl dönümünü kutlamanın gururunu ve coşkusunu yaşıyoruz. Not: Açıklama bire bir youtube linkinden alınmıştır.
Kuleli Askeri Lisesi Tanıtımı 06:41
Kuleli Askeri Lisesi Tanıtımı 2.328 izlenme - 6 yıl önce 1845'ten günümüze ülkesi ve vatanı için adanmış subay adayları yetiştiren kurum Kuleli Askerî Lisesi. benzin koyulmadığı için çalışmayan arabaya kızıp otomobil fabrikasını kapattıran, askerin firar etmek için kaçırdığı tanka ceza veren, ağaca taşa selam verdiren, nöbet kulübesine ceza veren zihniyetin olduğu bir memlekette, darbenin suçlusu ilan edilmesine hiç şaşırmadığım alnı ak, yüzü pak tertemiz bir yuva. ülkenin namusu sayılabilecek mekanlardan bir tanesiydi. Şuan arap ya da kuveytli zenginlere otel yapılması için satılacak olduğu söylentileri gündemde.
DAEŞ'i Vuran Yerli Bomba Kitimiz: HGK 01:32
DAEŞ'i Vuran Yerli Bomba Kitimiz: HGK 2.831 izlenme - 6 yıl önce Anka youtube kanalı bu videoda Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında DAEŞ hedeflerine gerçekleştirilen hava harekatında kullanılan yerli üretim Hassas Güdüm Kitini tanıtmış. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=GckcGnqpplU
Türk Ordusu - Gerçeğini Aratmayan Savaş Tatbikatı 04:00
Türk Ordusu - Gerçeğini Aratmayan Savaş Tatbikatı 1.842 izlenme - 7 yıl önce Tokat'ta tatbikat yapan jandarma özel harekat taburu senaryo gereği mağarada gizlenen teröristleri nefes kesen bir operasyonla etkisiz hale getirdi., Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terörle mücadelede etkin unsurları arasında yer alan komandolar kapılarını basın mensuplarına açtı. Tokat Jandarma Özel Harekat Taburu timleri, eğitimden atışa yapmış oldukları faaliyetleri gözler önüne serdi. Senaryo gereği bölücü terör örgütü mensuplarını aramak, bulmak ve etkisiz hale getirmek için operasyon düzenleyen Jandarma Özel Harekat Taburu timleri Ballıdere, Kurudere ve Ahmetalan köyü istikametinde araçla intikal etti. Yol güvenliği alarak detektörle tarama yapan timler geniş bir alana yayılarak dağlık arazide arama tarama faaliyeti icra ederken teröristlerin iz ve emarelerine rastladı. Kilometrelerce süren takip sonucu teröristleri bir mağarada sıkıştıran jandarma timlerinin 'teslim ol' çağrısına ateşle karşılık geldi. Mağaraya gaz ve el bombası atarak müdahale eden timler, teröristleri etkisiz hale getirerek sağ olarak yakaladı.
T-122 Çok Namlulu Roketatar (ÇNRA) Sistemi - Azerbaycan Versiyonu 00:31
T-122 Çok Namlulu Roketatar (ÇNRA) Sistemi - Azerbaycan Versiyonu 1.706 izlenme - 6 yıl önce T-122 Çok Namlulu Roketatar ÇNRA Sistemi, yakın muharebe sahasından düşman derinliklerine kadar, 3 km - 100 km menzil aralığında kritik hedeflerin zamanında ve doğru ateşlerle tesirsiz hale getirilmesini sağlayan, yoğun 122 mm.lik ve 300 mm.lik roket ve füze ateşleri açabilen, yüksek hareket kabiliyetine sahip modern ateş destek sistemidir. Taktik Rus KAMAZ kamyonların üzerine yerleştirilmiştir.
Ordumuz, Gururumuz 01:57
Ordumuz, Gururumuz 1.409 izlenme - 6 yıl önce Silahlı kuvvetlerimizin operasyon ve tatbikat görüntülerinden oluşan güzel bir çalışma. Ey şanlı ordu, ey şanlı asker, Ordumuz olsun daim muzaffer!
ATA' mızın İzinde 03:27
ATA' mızın İzinde 1.466 izlenme - 6 yıl önce TSK Türkiye Cumhuriyeti'nin en anlamlı eseri olan Anıtkabir'in havadan çekilmiş görüntülerinden oluşan bir video yayımladı sizlerle paylaşmak istedim.
Cirit Füzesi Tanıtımı 01:27
Cirit Füzesi Tanıtımı 700 izlenme - 8 yıl önce ROKETSAN'ın ürettiği milli savunma sanayi cirit füzesi artık faal olarak kullanılmaktadır.
Korkma! 03:27
Korkma! 584 izlenme - 7 yıl önce İstiklal Marşımızın mısraları hiç bu kadar anlamlı olmamıştı... Videoda Türk Silahlı Kuvvetleri ve savunma sanayi ürünlerimize ait görüntülere yer verilmiştir.
Gerçek Gündoğdu Marşı. Türk Silahlı Kuvvetleri 02:20
Gerçek Gündoğdu Marşı. Türk Silahlı Kuvvetleri 371 izlenme - 5 yıl önce
Türk Silahlı Kuvvetleri - 2014 Tanıtımı 04:47
Türk Silahlı Kuvvetleri - 2014 Tanıtımı 529 izlenme - 7 yıl önce Son yıllarda Türk Silahlı Kuvvetleri'nin çekilen görüntüler birleştirilerek, güzel bir tanıtım filmi yapılmış. Yapanların ellerine sağlık.
Dombıra-Türk Silahlı Kuvvetleri 04:03
Dombıra-Türk Silahlı Kuvvetleri 327 izlenme - 7 yıl önce Dombıra Türkçe Sözleri; Kara kış köyüme gelende Lapa lapa kar yere düşende Dombıramı alırım Yürek sazımı çalarım Kaygılarımı hiç söylenmem. Dombıra sazımı işiten babalar Manasına kulak veren analar İşittiğini akıl yorarak, Yürekleri titreyerek Göz yaşlarını esirgemezler. Nogayların derdi sayısız, her gününde Yiğitlerin uyumadığı günlerde Yüreklerini cesaretlendiren Savaşlarda güç veren Görüp geçirmiş dombıra Dombıra Orjinal Nogayca Sözleri; Kara kıs avulumga kelgende Kültüldegen kar yerge tüsgende Dombıramdı alarman Yürek sazım çalarman Kaygırgandı eş aytbam Dombıra sazım estgen ataylar Manesine es bergen anaylar Estgenine oy berip Yüreklerge ses berip Köz yastı kızganmaslar Nogaydın kaygı sansız kününde Batirler yuklamagan kününde Yüreklerin kötergen Sogıslarda küş bergen Köptü körgen Dombıra…
TSK'nın Dans Eden Tankları 09:06
TSK'nın Dans Eden Tankları 276 izlenme - 7 yıl önce Tatbikat Taburuna bağlı tanklar, gösterileri tankçılığı sevdirmeyi de amaçlıyor.
TSK 2017 Kış Tatbikatı 07:30
TSK 2017 Kış Tatbikatı 281 izlenme - 5 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri 2017 Kış tatbikatını Kars'ta gerçekleştirdi. TSK'nın resmi youtube kanalından yayınlanan görüntülerde şu açıklamalar yer aldı: Kış tatbikatı 2017, 14'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı tarafından 14-16 Şubat 2017 tarihleri arasında Kars'ta bulunan Akbaba Atışlı Tatbikat Alanı’nda Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Kara Havacılık Komutanlığının katılımıyla müşterek fiilî ve ateşli olarak icra edilmiştir. Tatbikat iki yılda bir; birliklerin kar ve şiddetli soğuklar da atış dâhil muharebe imkân ve kabiliyetlerini denemek, muharebe sahasını tüm boyutlarıyla canlandırmak, ateş ve manevranın senkronizasyonunu artırmak, birliklerin kış şartlarında arazide yerleşme, barınma, yaşam, giyim, ikmal ve bakım faaliyetleri gibi temel konular üzerinde eğitimlerini ve beka kabiliyetini geliştirmek maksatları ile icra edilmektedir.
Türk Silahlı Kuvvetleri - Plavne Marşı 2018 ( Sound Remix ) HD 03:52
Türk Silahlı Kuvvetleri - Plavne Marşı 2018 ( Sound Remix ) HD 154 izlenme - 4 yıl önce YAPIM - GÖKDOGAN MEHMET
Son Yıllarda Yapılmış En Çarpıcı Tsk Analizi - Ümit Özdağ 15:13
Son Yıllarda Yapılmış En Çarpıcı Tsk Analizi - Ümit Özdağ 170 izlenme - 5 yıl önce Gaziantep bağımsız milletvekili Profesör doktor Ümit Özdağ'ın son yıllarda büyük değişimler geçiren TSK hakkındaki çarpıcı analizi.
Sanat Güneşi Zeki Müren'in Vasiyeti 02:29
Sanat Güneşi Zeki Müren'in Vasiyeti 278 izlenme - 7 yıl önce Sitenin Öz sahiplerinden Zeki Müren'in şimdilerde değerini daha iyi anlıyoruz kendisi vasiyetini bizzat dile getirmiş ve ne kadar büyük bir insan olduğunu,övgüye mazhar olduğunu hatırlamamızı sağlamıştır. Ruhu şad,mekanı Cennet olsun..