Hoşgeldiniz!

tuzluk

Kağıttan Tuzluk Yapımı (Origami Tuzluk) 03:06
Kağıttan Tuzluk Yapımı (Origami Tuzluk) 17.504 izlenme - 4 yıl önce Bu Videomuzda Kağıttan Origami Tuzluk Nasıl Yapılır? Bunu Anlatacağız. Oldukça Basit Olan Bu Tuzluk Çoğu Zaman İşimize Yarabilir. İsterseniz Renkli Kağıtlar Kullanarak Daha Güzel Bir Tuzlukta Yapabilirsiniz.
Bir Ampülden Ne Yapılabilir ? 02:45
Bir Ampülden Ne Yapılabilir ? 700 izlenme - 2 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Patlamış ampüllerinizi çöpe atmayın.Sahte Arap bu video"da patlamış ve artık kullanılamayacak bir ampülden neler yapılabiliceğini anlattı.
 Powerpuff Girls Türkçe - Gizemli Tuzluk 05:03
Powerpuff Girls Türkçe - Gizemli Tuzluk 25 izlenme - 2 hafta önce Bir Kağıt Falcısı kızların geleceğini öngördüğünde, hemen bu öngörülere engel olacak bir yol bulmaları gerekir.
Ağıza Tuz Aktığını Hayal Etmek - Rusya 02:21
Ağıza Tuz Aktığını Hayal Etmek - Rusya 744 izlenme - 3 yıl önce Gençler sizin için süper video buldum. İzlerken hem hayalgücünüz gelişeçek hem de kaslarınız. Rus kızlarının (bir istisna dışında) gözlerini kapatıp ağızlarına tuz akıttıkları hayal ediyorlar.
Patlamış Ampüllerinizi Çöpe Atmayın 02:17
Patlamış Ampüllerinizi Çöpe Atmayın 1.070 izlenme - 2 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Genellikle patlayınca çöpe attığımız ampüllerimizi aslında faydalı şeyler için kullanabiliceğimizi bir önceki videomuzda da paylaşmıştık.Bugünde yine sizlere bir ampülden neler yapabiliceğimizi anlatıcaz
Kağıt Tuzluk Yapımı 03:46
Kağıt Tuzluk Yapımı 344 izlenme - 4 yıl önce Beğenmeyi Unutmuyan :)
Selpak Peçete ile Tatlı Tuzluklar 00:08
Selpak Peçete ile Tatlı Tuzluklar 202 izlenme - 3 yıl önce Selpak Peçete'yi küçükken yaptığımız tuzluklar gibi katlayıp ters çevirerek şık bir çiçek figürü yapabilir, bunun içine koyacağınız hurma, kuru meyve ve yemişler gibi çeşitli iftariyelikleri tabaklara yerleştirebilirsiniz.
Tuzluk 05:34
Tuzluk 154 izlenme - 5 yıl önce Point blank vh videosu..
Yürüyen Tuzluk ve Biberlik 00:50
Yürüyen Tuzluk ve Biberlik 79 izlenme - 3 yıl önce Artık sofralarda tuzluk ve biberlik uzatma devrine son.Tuzu isteyen kişiye tuzluğu kurup yolluyorsunuz.Ancak gelene kadar tuz kullanmaktan vazgeçiyorsunuz.
mikrofonu tuzluk sandı :)) 00:20
mikrofonu tuzluk sandı :)) 144 izlenme - 9 yıl önce mikrofonu tuzluk sandı :))
Yok Böyle Bi Ses Yaşa Varollllll Nurollllll 01:35
Yok Böyle Bi Ses Yaşa Varollllll Nurollllll 127 izlenme - 7 yıl önce tuzlugaaaa bittiimmm süpersinnnnnn
Yorumsuz - 2 00:20
Yorumsuz - 2 70 izlenme - 3 yıl önce Yorumsuz / alkislarlayasiyorum.com-Söz bulamayınca yorumsuz yazıp geçen site