Hoşgeldiniz!

Twerk Dansı

Twerk Dans 2017 00:41
Twerk Dans 2017 23.796 izlenme - 6 yıl önce Twerk Dansı Nedir Ve Twerk Dansı Nasıl Yapılır ? Twerk dansı hakkında araştırmalar yapılmış olup bir çok kadının eşlerine veya sevgililerine yatakta bu dansı yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Ve bir çok erkeğin eşinden twerk dansı yapmasını istediğini ve öğrenmesini talep ettiği bilinmektedir
Barack Obama'nın Kızı Malia'nın Twerk Yapması 01:05
Barack Obama'nın Kızı Malia'nın Twerk Yapması 29.329 izlenme - 6 yıl önce ABD Başkanı Barack Obama'nın büyük kızı Malia katıldığı bir müzik festivalinde 'twerk' yaparken görüntülendi.
Twerk ile Büyülenen Zenci 00:46
Twerk ile Büyülenen Zenci 17.954 izlenme - 4 yıl önce Bir etkinlikte önünde twerk yapan kadının kitlenip kalan zenci bu dünyadan kopmuş ve hayallere dalmış gitmiş.
Her An Her Yerde Twerk Yapmak 03:49
Her An Her Yerde Twerk Yapmak 36.917 izlenme - 7 yıl önce Sokaktan geçenlere hanım kızımızın twerk yapmak istemesi ve onlarında bir nevi ürkmesi sonucu ortaya çıkan video.
Tofaş ile Yerli Twerk 00:32
Tofaş ile Yerli Twerk 6.080 izlenme - 3 yıl önce Twerk dansını yabancı hatunlardan izledik mi güzel oluyorda , tofaşa tutunup Twerk dansı yapan yerli hatunlar bu işten bizi soğutuyor.
Twerk İle Adam Yıkan Hatun 00:07
Twerk İle Adam Yıkan Hatun 19.096 izlenme - 5 yıl önce Kaldırım üzerinde oturan tontiş gözlüklü adam twerk yapan hatun adamı adeta yerle bir etmiş. Twerk'i bu gücü de varmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
A101'de Twerk Yapan Teyze 00:19
A101'de Twerk Yapan Teyze 15.112 izlenme - 5 yıl önce A101 mağazasında alışverişini yapıp fişini de alan teyze son anda kasaya dönüp kasiyerin şaşkın bakışları önünde anlamsız hareketler yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Düğünde Konuklara İlginç Kostümüyle Sürpriz Yapan Gelin 00:21
Düğünde Konuklara İlginç Kostümüyle Sürpriz Yapan Gelin 11.217 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Teksas eyaletinde yapılan bir düğün eğlencesinde yüksek çizmeleri, kısa şortu, büstiyer elbisesi ve Mardi Gras karnaval maskesiyle konuklara sürpriz yapan gelin kameraya böyle yansımış.
Sahibinin Twerk Dansından Etkilenen Kedi 00:28
Sahibinin Twerk Dansından Etkilenen Kedi 5.963 izlenme - 4 yıl önce Evin sevimli kedisi sahibi karşısına geçip twerk yapmaya başlayınca etkilenmiş olacak ki sahibinin kalçalarına dokunmak istemiş.
Arapların Helal Twerkli Eğlencesi 00:37
Arapların Helal Twerkli Eğlencesi 6.240 izlenme - 4 yıl önce Paranın sınırı olmadığı için eğlencede de sınırları zorlayan araplar müzik eşliğinde kadınlara twerk yaptırıp eğlenmiş. Kadınların kapalı olması da ayrı bir ilginçlik tabi...
Twerk Nasıl Yapılır? - Ders 8 01:07
Twerk Nasıl Yapılır? - Ders 8 11.379 izlenme - 6 yıl önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma" anlamlarına gelmektedir. Jerk kelimesi ise isim Türkçe'de "filth, sarsıntı, ani hareket, refleks, ani hareket" anlamlarına fiil olarak ise "sarsmak, silkmek, sarsılmak, titremek" anlamlarına gelmektedir.
Polise Twerk Yapınca Tutuklanan Kadın 01:15
Polise Twerk Yapınca Tutuklanan Kadın 5.654 izlenme - 4 yıl önce Sokakta huzuru bozan hareketler sergileyen kadın polis tarafından uyarılmak istenmiş. Kadının hareketleri sınırı aşınca polis gözalltına almış.
Twerk Yapan Sevgiliye Uçan Tekme 00:27
Twerk Yapan Sevgiliye Uçan Tekme 5.656 izlenme - 3 yıl önce Olay Brezilya'da gerçekleşiyor. Sahneye çıkarılan kızlar twerk dansıyla bütün hünerlerini sergiliyor. Fakat kıskanç bir erkek sevgilisinin sahnede daha fazla poposunu sergilemesine tahammül edemiyor.
Shake Shake Twerk Dance Show. 01:23
Shake Shake Twerk Dance Show. 5.422 izlenme - 6 yıl önce Twerk Dansı Nedir Ve Twerk Dansı Nasıl Yapılır ? Twerk dansı hakkında araştırmalar yapılmış olup bir çok kadının eşlerine veya sevgililerine yatakta bu dansı yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Ve bir çok erkeğin eşinden twerk dansı yapmasını istediğini ve öğrenmesini talep ettiği bilinmektedir
Kerimcan Durmaz'ın Los Angeles Sokaklarında Twerk Yapması 00:32
Kerimcan Durmaz'ın Los Angeles Sokaklarında Twerk Yapması 4.168 izlenme - 3 yıl önce Uçak tuvaletinde çektiği müstehcen videonun ardından tepkilerin odağı olan ve Amerika’ya taşınan Kerimcan Durmaz, tanımadığı bir kadınla twerk dansı yapmış.
Tofaş Önünde Twerk Yapan Hatun 00:15
Tofaş Önünde Twerk Yapan Hatun 4.847 izlenme - 4 yıl önce Tofaş yurdumun güzide otomobili yedek parçasını her yerde bulabileceğiniz cüzdan dostu vazgeçilmez otomobil. Eeeee bir twerk dansını çok görmeyin.
Twerk in  Dress 01:00
Twerk in Dress 4.597 izlenme - 6 yıl önce Twerk Dansı Nedir Ve Twerk Dansı Nasıl Yapılır ? Twerk dansı hakkında araştırmalar yapılmış olup bir çok kadının eşlerine veya sevgililerine yatakta bu dansı yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Ve bir çok erkeğin eşinden twerk dansı yapmasını istediğini ve öğrenmesini talep ettiği bilinmektedir
Twerk Nasıl Yapılır? - Ders 7 01:21
Twerk Nasıl Yapılır? - Ders 7 8.355 izlenme - 6 yıl önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma" anlamlarına gelmektedir. Jerk kelimesi ise isim Türkçe'de "filth, sarsıntı, ani hareket, refleks, ani hareket" anlamlarına fiil olarak ise "sarsmak, silkmek, sarsılmak, titremek" anlamlarına gelmektedir.
Hot Twerk dans 00:06
Hot Twerk dans 4.448 izlenme - 6 yıl önce Twerk Dansı Nedir Ve Twerk Dansı Nasıl Yapılır ? Twerk dansı hakkında araştırmalar yapılmış olup bir çok kadının eşlerine veya sevgililerine yatakta bu dansı yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Ve bir çok erkeğin eşinden twerk dansı yapmasını istediğini ve öğrenmesini talep ettiği bilinmektedir
Herkesin İçinde İç Çamaşırı İle Twerk Yapan Hatun 01:00
Herkesin İçinde İç Çamaşırı İle Twerk Yapan Hatun 5.999 izlenme - 5 yıl önce Jennifer Bambi Martinez ve Kristen Hanby çifti birbirlerine öyle meydan okudular ki, o çılgın anlar kameraya böyle yansıdı.
Hiç Tanımadığı İnsanlara Sokak Ortasında Twerk Yapan Kız 03:30
Hiç Tanımadığı İnsanlara Sokak Ortasında Twerk Yapan Kız 5.258 izlenme - 6 yıl önce Sokakta hiç tanımadığı insanların önüne geçip twerk yapan kızın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Mezar Başında Twerk Yapan Kadın 00:51
Mezar Başında Twerk Yapan Kadın 6.417 izlenme - 6 yıl önce Afrika ülkesinin birinde mezar başında twerk yapan kadın sizi şaşırtacak. Ölen kişinin vasiyetimi yada kadının içinden mi geldi bilinmez. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Twerk Süper Dans Show 00:15
Twerk Süper Dans Show 4.010 izlenme - 6 yıl önce Twerk Dansı Nedir Ve Twerk Dansı Nasıl Yapılır ? Twerk dansı hakkında araştırmalar yapılmış olup bir çok kadının eşlerine veya sevgililerine yatakta bu dansı yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Ve bir çok erkeğin eşinden twerk dansı yapmasını istediğini ve öğrenmesini talep ettiği bilinmektedir
Tabut Üzerinde Twerk Yapan Hatunlar 01:40
Tabut Üzerinde Twerk Yapan Hatunlar 5.941 izlenme - 6 yıl önce Bu bir vasiyet midir yoksa cenaze yakınlarının ölene jesti mi bilinmez ama bir cenazede ender rastlayacağımız görüntülere şahit oluyoruz.
Damat ve Arkadaşlarından Gelini Etkileyen Dans 02:00
Damat ve Arkadaşlarından Gelini Etkileyen Dans 4.497 izlenme - 5 yıl önce Damat ve arkadaşları hem gelin hem de düğüne gelen misafirlere eğlenceli twerk karışımlı dans koreografi hazırlamışlar.
Twerk Yaparken Çatıdan Düşen Zenci Abla 00:30
Twerk Yaparken Çatıdan Düşen Zenci Abla 2.982 izlenme - 4 yıl önce Zenci kadın twerk yapmak için çok farklı yerleri seçmiş önce bir direğe tırmanmış sonra çatıda devam etmiş. Çatıda devam edip ayağı kayınca fena düşmüş ama çaktırmamış.
Twerk Dansı Kalça Sallama. 00:22
Twerk Dansı Kalça Sallama. 3.405 izlenme - 6 yıl önce Twerk Dansı Nedir Ve Twerk Dansı Nasıl Yapılır ? Twerk dansı hakkında araştırmalar yapılmış olup bir çok kadının eşlerine veya sevgililerine yatakta bu dansı yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Ve bir çok erkeğin eşinden twerk dansı yapmasını istediğini ve öğrenmesini talep ettiği bilinmektedir
Sarı Taytlı Hatunlardan Twerk Şov 01:37
Sarı Taytlı Hatunlardan Twerk Şov 3.177 izlenme - 5 yıl önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma"...
Iggy Azalea, Twerk Dansıyla Yürek Hoplattı 02:24
Iggy Azalea, Twerk Dansıyla Yürek Hoplattı 3.303 izlenme - 4 yıl önce 28 yaşındaki Iggy Azalie, Miami'de arkadaşları ile lüks bir tatil yaparken sosyal medya hesabından canlı yayın yapmış. Zebra çizgili bikinisi ile müziğin ritmine uyan Iggy Azalea, Twerk dansı yaparak takipçilerine güzel bir sürpriz yaptı.
Aleyna Tilki'den Konserde Twerk Şov 01:06
Aleyna Tilki'den Konserde Twerk Şov 2.103 izlenme - 4 yıl önce Yaptığı her paylaşım ve dansı olay olan şarkıcı Aleyna Tilki, son konserinde Twerk olarak da bilinen kalça şovu eşliğinde söylediği rap şarkısı büyük beğeni toplamış.