Hoşgeldiniz!

Twerk Dansı

Yaşlı Amcayı Coşturan Twerk 00:43
Yaşlı Amcayı Coşturan Twerk 251.803 izlenme - 7 ay önce Afrika'da bir düğünde piste çıkan kadınlar twerk konusunda bütün hünerlerini sergiliyor. Kenarda oturan yaşlı amca ise bu duruma daha fazla seyirci kalamıyor.
Twerk Dersi Veren Türk Dansçı Merve Vural 02:47
Twerk Dersi Veren Türk Dansçı Merve Vural 99.361 izlenme - 5 ay önce Twerk dansı bugünlerde Türk kadınlarının da ilgi odağında. Ana hareketi kalça sallamak olan bu dansın eğitmeni Merve Vural: “Kadınlar twerk’ü eşleri için öğreniyor. Bu fikir onları mutlu ediyor ve ders almak istiyorlar
Arab Twerk (Twerk Yapan Arab Kızı) 00:47
Arab Twerk (Twerk Yapan Arab Kızı) 357.473 izlenme - 4 yıl önce Arab Twerk (Twerk Yapan Arab Kızı)
En Berbat Twerk 00:06
En Berbat Twerk 127.398 izlenme - 4 yıl önce Olduğundan Haberi Var Mı Acaba? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Twerk Yaparken Altına Kaçıran Kız 00:31
Twerk Yaparken Altına Kaçıran Kız 102.410 izlenme - 2 yıl önce Twerk yapacam derken altına kaçırarak kendini rezil eden KIZ.
Kerimcan Durmaz Twerk Yapıyor 00:43
Kerimcan Durmaz Twerk Yapıyor 22.414 izlenme - 8 ay önce İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcuHenüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor.Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.
İzlemesi Zevkli Coşkulu Twerk 01:00
İzlemesi Zevkli Coşkulu Twerk 15.882 izlenme - 9 ay önce Twerk dediğin bu olmalı,görüntüdeki kalçalarını adeta konuşurcasına sallayan abla gözlerimizi adeta boyadı, Yeni videolar için kanalıma abone olun
Barack Obama'nın Kızı Malia'nın Twerk Yapması 01:05
Barack Obama'nın Kızı Malia'nın Twerk Yapması 27.136 izlenme - 12 ay önce ABD Başkanı Barack Obama'nın büyük kızı Malia katıldığı bir müzik festivalinde 'twerk' yaparken görüntülendi.
Aşırı Seksi Twerk Yapan Hatun 02:58
Aşırı Seksi Twerk Yapan Hatun 8.134 izlenme - 6 ay önce Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Sokak Ortasında Twerk Yapan Kız 03:30
Sokak Ortasında Twerk Yapan Kız 7.458 izlenme - 3 ay önce Sokak Ortasında Twerk Yapan Kız Sokakta hiç tanımadığı insanların önüne geçip twerk yapan kızı izliyoruz. Türkiye'de olsa...
Önce Ablasına Sonra Annesine Sonra Köpeğe Hallenen Çocuk  02:05
Önce Ablasına Sonra Annesine Sonra Köpeğe Hallenen Çocuk 54.182 izlenme - 3 yıl önce Önce Ablasına Sonra Annesine Sonra Köpeğe Hallenen Çocuk :D İşte o komik görüntüler :::))))))))))))
Dünyanın En İyi Twerk Yapan Kızları 03:26
Dünyanın En İyi Twerk Yapan Kızları 67.675 izlenme - 3 yıl önce Muhteşem ))
Mutfakta Twerk Dansı Yapan Güzel 00:50
Mutfakta Twerk Dansı Yapan Güzel 8.621 izlenme - 7 ay önce Mutfakta Görmek İstediğimiz Türden Manzaralar Mutfakta twerk dansı yapan güzel kızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Zenci Hatundan Akıllara Zarar Twerk 00:32
Zenci Hatundan Akıllara Zarar Twerk 1.563 izlenme - 1 ay önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma"..
Yürek Hoplatan Twerk Dansı 01:24
Yürek Hoplatan Twerk Dansı 15.665 izlenme - 1 yıl önce 13.05.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Yürek Hoplatan Twerk Dansı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip edebilirsiniz...
Bol Twerk Danslı Roman Düğünü 01:39
Bol Twerk Danslı Roman Düğünü 5.121 izlenme - 3 ay önce Roman düğününde coştukça coşan hatunlar twerk dansı yapmayı da ihmal etmemiş. Çalan müzik eşliğinde gönüllerince eğlenmiş.
Tabut Üzerinde Twerk Yapan Hatunlar 01:40
Tabut Üzerinde Twerk Yapan Hatunlar 4.976 izlenme - 4 ay önce Bu bir vasiyet midir yoksa cenaze yakınlarının ölene jesti mi bilinmez ama bir cenazede ender rastlayacağımız görüntülere şahit oluyoruz.
Sandalyede Bol Yağlı Twerk 02:57
Sandalyede Bol Yağlı Twerk 2.122 izlenme - 2 ay önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma" anlamlarına gelmektedir. Jerk kelimesi ise isim Türkçe'de "filth, sarsıntı, ani hareket, refleks, ani hareket" anlamlarına fiil olarak ise "sarsmak, silkmek, sarsılmak, titremek" anlamlarına gelmektedir..
Koca Kalçalı Kızdan Twerk Şov 01:00
Koca Kalçalı Kızdan Twerk Şov 2.702 izlenme - 4 ay önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma" anlamlarına gelmektedir. Jerk kelimesi ise isim Türkçe'de "filth, sarsıntı, ani hareket, refleks, ani hareket" anlamlarına fiil olarak ise "sarsmak, silkmek, sarsılmak, titremek" anlamlarına gelmektedir.
Erkekler Arası Twerk Yarışması (Gaming İstanbul) 04:45
Erkekler Arası Twerk Yarışması (Gaming İstanbul) 3.268 izlenme - 4 ay önce Türkiye'nin en büyük dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul'da eğlencenin dozu bir diş arttırılmış ve erkekler arasın twerk yarışması düzlenmiş.
Arabada Twerk Yapan Hatun 00:59
Arabada Twerk Yapan Hatun 1.345 izlenme - 2 ay önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma"
Beyaz Şortlu Zenci Kızdan Twerk Şov 00:32
Beyaz Şortlu Zenci Kızdan Twerk Şov 625 izlenme - 1 ay önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma"..
Mutfakta Twerk Dansı Yapan Güzel 00:50
Mutfakta Twerk Dansı Yapan Güzel 2.997 izlenme - 6 ay önce Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Yırtık Taytlı Hatundan Twerk Şov 00:19
Yırtık Taytlı Hatundan Twerk Şov 924 izlenme - 2 ay önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma"..
Bikinili Kızdan Evde Twerk Şov 00:29
Bikinili Kızdan Evde Twerk Şov 590 izlenme - 1 ay önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma".
Tangalı Hatundan Müthiş Twerk 03:01
Tangalı Hatundan Müthiş Twerk 974 izlenme - 2 ay önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma" anlamlarına gelmektedir. Jerk kelimesi ise isim Türkçe'de "filth, sarsıntı, ani hareket, refleks, ani hareket" anlamlarına fiil olarak ise "sarsmak, silkmek, sarsılmak, titremek" anlamlarına gelmektedir...
 Twerk İle Ütüyü Aynı Anda Yapan Hatun 00:30
Twerk İle Ütüyü Aynı Anda Yapan Hatun 2.835 izlenme - 7 ay önce Twerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. Ütüyü ise bilmeyenimiz yoktur. Peki bu ikisi birleşirse nasıl olur?
3'ü 1 Bir Arada Twerk Şov 00:48
3'ü 1 Bir Arada Twerk Şov 3.670 izlenme - 7 ay önce Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Twerk Dans Yapan Zenci Hatun 01:11
Twerk Dans Yapan Zenci Hatun 823 izlenme - 2 ay önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma" anlamlarına gelmektedir. Jerk kelimesi ise isim Türkçe'de "filth, sarsıntı, ani hareket, refleks, ani hareket" anlamlarına fiil olarak ise "sarsmak, silkmek, sarsılmak, titremek" anlamlarına gelmektedir.
Sexy Twerk 05:44
Sexy Twerk 11.169 izlenme - 3 yıl önce Twerk dansı