Hoşgeldiniz!

Twerking Videoları İzle

Miley Cyrus, Noel Baba'yı Baştan Çıkardı 00:15
Miley Cyrus, Noel Baba'yı Baştan Çıkardı 208.729 izlenme - 3 yıl önce Yılın skandallar kraliçesi Miley Cyrus, 2013'ü başladığı gibi bitiriyor. Cyrus önceki akşam bir radyo kanalınının düzenlediği yeni yıl konserinde sahneye çıktı. Her konserinde giydiğine benzer tarzda bir kıyafet tercih eden Cyrus'a bu kez Noel Baba kılığında bir dansçı eşlik etti. Cyrus, neredeyse adıyla özdeşleşen "twerking" dansını bu kez Noel Baba eşliğinde sergiledi.
Seksi Twerkin Cüce Üzerindeki Etkisi 00:20
Seksi Twerkin Cüce Üzerindeki Etkisi 41.726 izlenme - 7 ay önce Katıldığı festivalde önündeki pembe bikinili kadının twerk yapmasıyla kendini kaybeden cücenin tepkileri görülmeye değer.
Turkish Twerk School Dance 2 02:34
Turkish Twerk School Dance 2 88.118 izlenme - 2 yıl önce video
Müthiş Twerk Yapan Hatun 00:15
Müthiş Twerk Yapan Hatun 8.916 izlenme - 8 ay önce Bu kadar güzel twerk yapan hatun tansiyonunuz yükselebilir.Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Garip Bağımlılık - Twerk Bağımlılığı 02:44
Garip Bağımlılık - Twerk Bağımlılığı 13.043 izlenme - 9 ay önce Ashley adlı arkadaşımız, erkek arkaşının sürekli twerk videoları izlediğini görmüş ve oda bağımlı olmuş. Bu onun işten, atılmasına kadar kötü bir hal almış izliyoruz efenim.
Canlı Yayında Dans Eden Yayıncı Kız Twitch’den Banlandı 01:49
Canlı Yayında Dans Eden Yayıncı Kız Twitch’den Banlandı 17.519 izlenme - 2 yıl önce Twitch yayını sırasında “twerking” yapan kız, canlı yayında ban yedi. Canlı yayın platformu Twitch, kurallarını uygulamaya geçirmeye devam ediyor. Bu konudaki son gelişme ise canlı yayını sırasında dans eden kızın twitch.tv’den banlanması oldu.
Twerk İle Baş Döndüren Seksi Kızlar 08:41
Twerk İle Baş Döndüren Seksi Kızlar 7.404 izlenme - 7 ay önce Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Kaynak: http://www.nedir.com/twerk#ixzz4OBlOESDT
Kalçası Bağımsızlığını İlan Eden Seksi Kız 03:36
Kalçası Bağımsızlığını İlan Eden Seksi Kız 6.001 izlenme - 11 ay önce Twerk bir dans çeşididir. Twerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir. Ancak bu kız öyle bir twerk yapıyor ki kalçası sanki yerinden çıkacak.
Vida Guerra Seksi Twerking Yeni Yıl Dilekleri 01:20
Vida Guerra Seksi Twerking Yeni Yıl Dilekleri 22.094 izlenme - 3 yıl önce Vida Guerra Noel'i diğer insanlardan farklı şekilde kutluyor.
İlköğretim Öğretmeninin Twerking Görüntüsü 00:29
İlköğretim Öğretmeninin Twerking Görüntüsü 4.948 izlenme - 1 yıl önce Meksika'da Öğretmenin işine son verdiren görüntü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Saykodelik Rus Kezopaçisi Polina'dan Twerk Koreografisi 01:58
Saykodelik Rus Kezopaçisi Polina'dan Twerk Koreografisi 12.994 izlenme - 2 yıl önce İlk videonun tutmasının ardından bu efsanevi keşkülü sizlere daha da yakından tanıtmak istedim efenim... Bildiğiniz üzere bu hanımcığımıza da bir isim koymak gerekiyordu ve ben ultra seksi yazmak yerine kezopaçi yazmayı tercih ettim ki eşkisözlük kadar marjinal olabilelim... İzliyoruz ve alkışlıyoruz efenim. Şimdiden söyleyeyim, Joki yani Batman'li olan benim. Gerisini atomlarına ayırabilirsiniz...
Arap Twerk Parti 01:03
Arap Twerk Parti 6.432 izlenme - 10 ay önce Twerk'te master yapmış arapların eğlencesinden bir kesit.
3. Geleneksel Twerk Yarışması 09:40
3. Geleneksel Twerk Yarışması 11.380 izlenme - 2 yıl önce Rusya semalarından twerk manzaraları sizlerle, sitede bulunan twerk yarışmaları mantığında olmasa da bir rekabet söz konusu burada da.
Geçmişten Bugüne Kıyafetlerle Twerk'in Tarihçesi 02:13
Geçmişten Bugüne Kıyafetlerle Twerk'in Tarihçesi 5.398 izlenme - 2 yıl önce Bir çok playboy güzellerinin yer aldığı video'da farklı konseptler ile twerk'in tarihçesi konu alınmış. Böyle konuya can kurban diyip, iyi seyirler diliyoruz.
Twerking Dance Studio 01:24
Twerking Dance Studio 10.933 izlenme - 3 yıl önce Twerk, Sallama, Dance, Dans,
Hipnoz edici twerking dansı 01:34
Hipnoz edici twerking dansı 6.929 izlenme - 2 yıl önce Güzel kızımızdan etkileyici ve hipnoz edici twerking dansı. Bizler için uraşıp GoPro kamera ile videoya almış evet izleyelim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yüksek Çözünürlükte Twerking 02:30
Yüksek Çözünürlükte Twerking 5.270 izlenme - 2 yıl önce New York, Times Meydanı'nda Twerk yapan kızın eğlenceli anları twerk olayı atık daha farklı yerelre gidiyo hiçde utanmıyolar günah be cehennemde yanacaklar. 20.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Yüksek Çözünürlükte Twerking' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Seksi Kızlardan Twerk Şov 01:49
Seksi Kızlardan Twerk Şov 2.110 izlenme - 7 ay önce Dünyaca ünlü yıldızların kliplerinde ve sahne şovlarında kullanmasıyla meşhur olan twerking, şu sıralar herkesin dilinde. Dans, yıldızlar arasında "en iyi twerkingi kim yapıyor" tartışmasına da sebep oluyor. Kalçaları sallarken aynı zamanda aşağı ve yukarı hareketlerden oluşan dans, Afrika'nın geleneksel danslarından Mapouka'ya benziyor. Rihanna, Beyonce, Miley Cyrus ve Taylor Swift bu dansı en iyi yapanlardan.
Sokak Ortasında Twerkin Dibine Vuran Hatun 00:40
Sokak Ortasında Twerkin Dibine Vuran Hatun 1.133 izlenme - 4 ay önce Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Gelmiş Geçmiş En Seksi Dans Stüdyosu 02:13
Gelmiş Geçmiş En Seksi Dans Stüdyosu 9.285 izlenme - 3 yıl önce Bu dans stüdyosu adeta twerking üzerine kurulmuş!
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta (Dance Twerking) 04:09
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta (Dance Twerking) 10.162 izlenme - 3 yıl önce Choreography : Ari Dance training & Costumes &Recording & Editing : Ari
Twerk Öğreniyorum (Dikkat Kendinizi Görebilirsiniz) 04:56
Twerk Öğreniyorum (Dikkat Kendinizi Görebilirsiniz) 7.650 izlenme - 2 yıl önce Yabancı toplumda bi hayli revaşda olan twerk bizim tabirimizle göt dansı nasıl yapılır öğreniyoruz
Erkekler İçin Twerk Kursu 02:42
Erkekler İçin Twerk Kursu 2.836 izlenme - 1 yıl önce Lexy Panterra, arkadaşlara nasıl twerk yapacaklarını öğretiyor. Erkekler için, özel twerk dersi efenim.
En Seksi Twerk Yapan Kızlar 05:18
En Seksi Twerk Yapan Kızlar 1.176 izlenme - 7 ay önce Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
3 Seksi Kız Twerk 01:50
3 Seksi Kız Twerk 5.530 izlenme - 3 yıl önce İşte Twerk :)
 Twerk Kraliçesi Lexy Panterra ile Twerking Tarihine Keyifli Bir Yolculuk 02:13
Twerk Kraliçesi Lexy Panterra ile Twerking Tarihine Keyifli Bir Yolculuk 2.216 izlenme - 2 yıl önce Playboy'un hazırladığı videoda Twerk kraliçesi olarak isim yapan Lexy Panterra ile taş devrinden günümüze twerk'in tarihsel değişimine tanık oluyoruz.
Twerking Bağımlısı Seksi Kız 01:15
Twerking Bağımlısı Seksi Kız 3.313 izlenme - 3 yıl önce Son yılların en moda ve seksi dansı olan twerkingin de bağımlısı mı olur demeyin.... Bulunduğu yer ve durumu hiç umursamayan kız, tüm zorlamalara rağmen, twerking yapmadan duramıyor...
Ağır Çekimde Twerk 00:15
Ağır Çekimde Twerk 889 izlenme - 8 ay önce Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma" anlamlarına gelmektedir. Jerk kelimesi ise isim Türkçe'de "filth, sarsıntı, ani hareket, refleks, ani hareket" anlamlarına fiil olarak ise "sarsmak, silkmek, sarsılmak, titremek" anlamlarına gelmektedir.
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta 03:17
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta 3.788 izlenme - 3 yıl önce Özdemir Medya'nın Katkılarıyla ;
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması 00:10
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması 156 izlenme - 2 ay önce Dünyaca ünlü yıldızların kliplerinde ve sahne şovlarında kullanmasıyla meşhur olan twerk dansını bizim liseliler yapmayı denemiş.