Hoşgeldiniz!

twerking

Seksi Twerkin Cüce Üzerindeki Etkisi 00:20
Seksi Twerkin Cüce Üzerindeki Etkisi 11.117 izlenme - 2 gün önce Katıldığı festivalde önündeki pembe bikinili kadının twerk yapmasıyla kendini kaybeden cücenin tepkileri görülmeye değer.
Miley Cyrus, Noel Baba'yı Baştan Çıkardı 00:15
Miley Cyrus, Noel Baba'yı Baştan Çıkardı 206.579 izlenme - 3 yıl önce Yılın skandallar kraliçesi Miley Cyrus, 2013'ü başladığı gibi bitiriyor. Cyrus önceki akşam bir radyo kanalınının düzenlediği yeni yıl konserinde sahneye çıktı. Her konserinde giydiğine benzer tarzda bir kıyafet tercih eden Cyrus'a bu kez Noel Baba kılığında bir dansçı eşlik etti. Cyrus, neredeyse adıyla özdeşleşen "twerking" dansını bu kez Noel Baba eşliğinde sergiledi.
Garip Bağımlılık - Twerk Bağımlılığı 02:44
Garip Bağımlılık - Twerk Bağımlılığı 12.002 izlenme - 2 ay önce Ashley adlı arkadaşımız, erkek arkaşının sürekli twerk videoları izlediğini görmüş ve oda bağımlı olmuş. Bu onun işten, atılmasına kadar kötü bir hal almış izliyoruz efenim.
Turkish Twerk School Dance 2 02:34
Turkish Twerk School Dance 2 79.230 izlenme - 1 yıl önce video
Müthiş Twerk Yapan Hatun 00:15
Müthiş Twerk Yapan Hatun 2.344 izlenme - 4 hafta önce Bu kadar güzel twerk yapan hatun tansiyonunuz yükselebilir.Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Arap Twerk Parti 01:03
Arap Twerk Parti 5.246 izlenme - 2 ay önce Twerk'te master yapmış arapların eğlencesinden bir kesit.
Kalçası Bağımsızlığını İlan Eden Seksi Kız 03:36
Kalçası Bağımsızlığını İlan Eden Seksi Kız 3.660 izlenme - 3 ay önce Twerk bir dans çeşididir. Twerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir. Ancak bu kız öyle bir twerk yapıyor ki kalçası sanki yerinden çıkacak.
Canlı Yayında Dans Eden Yayıncı Kız Twitch’den Banlandı 01:49
Canlı Yayında Dans Eden Yayıncı Kız Twitch’den Banlandı 16.053 izlenme - 1 yıl önce Twitch yayını sırasında “twerking” yapan kız, canlı yayında ban yedi. Canlı yayın platformu Twitch, kurallarını uygulamaya geçirmeye devam ediyor. Bu konudaki son gelişme ise canlı yayını sırasında dans eden kızın twitch.tv’den banlanması oldu.
Saykodelik Rus Kezopaçisi Polina'dan Twerk Koreografisi 01:58
Saykodelik Rus Kezopaçisi Polina'dan Twerk Koreografisi 12.422 izlenme - 11 ay önce İlk videonun tutmasının ardından bu efsanevi keşkülü sizlere daha da yakından tanıtmak istedim efenim... Bildiğiniz üzere bu hanımcığımıza da bir isim koymak gerekiyordu ve ben ultra seksi yazmak yerine kezopaçi yazmayı tercih ettim ki eşkisözlük kadar marjinal olabilelim... İzliyoruz ve alkışlıyoruz efenim. Şimdiden söyleyeyim, Joki yani Batman'li olan benim. Gerisini atomlarına ayırabilirsiniz...
İlköğretim Öğretmeninin Twerking Görüntüsü 00:29
İlköğretim Öğretmeninin Twerking Görüntüsü 4.865 izlenme - 6 ay önce Meksika'da Öğretmenin işine son verdiren görüntü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Vida Guerra Seksi Twerking Yeni Yıl Dilekleri 01:20
Vida Guerra Seksi Twerking Yeni Yıl Dilekleri 21.704 izlenme - 3 yıl önce Vida Guerra Noel'i diğer insanlardan farklı şekilde kutluyor.
Geçmişten Bugüne Kıyafetlerle Twerk'in Tarihçesi 02:13
Geçmişten Bugüne Kıyafetlerle Twerk'in Tarihçesi 5.132 izlenme - 11 ay önce Bir çok playboy güzellerinin yer aldığı video'da farklı konseptler ile twerk'in tarihçesi konu alınmış. Böyle konuya can kurban diyip, iyi seyirler diliyoruz.
Hipnoz edici twerking dansı 01:34
Hipnoz edici twerking dansı 6.573 izlenme - 1 yıl önce Güzel kızımızdan etkileyici ve hipnoz edici twerking dansı. Bizler için uraşıp GoPro kamera ile videoya almış evet izleyelim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yüksek Çözünürlükte Twerking 02:30
Yüksek Çözünürlükte Twerking 4.878 izlenme - 1 yıl önce New York, Times Meydanı'nda Twerk yapan kızın eğlenceli anları twerk olayı atık daha farklı yerelre gidiyo hiçde utanmıyolar günah be cehennemde yanacaklar. 20.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Yüksek Çözünürlükte Twerking' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
3. Geleneksel Twerk Yarışması 09:40
3. Geleneksel Twerk Yarışması 9.548 izlenme - 2 yıl önce Rusya semalarından twerk manzaraları sizlerle, sitede bulunan twerk yarışmaları mantığında olmasa da bir rekabet söz konusu burada da.
Twerking Dance Studio 01:24
Twerking Dance Studio 10.775 izlenme - 3 yıl önce Twerk, Sallama, Dance, Dans,
Ağır Çekimde Twerk 00:15
Ağır Çekimde Twerk 328 izlenme - 3 hafta önce Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır. Twerk kavramı nereden geliyor? Twerk kavramı İngilizce "Twist" ve "Jerk" kelimelerinden türetilmiştir. Twist kelimesi Türkçe'de "bükülme, bükme, dönemeç, dönme, kıvrım, kıvırma" anlamlarına gelmektedir. Jerk kelimesi ise isim Türkçe'de "filth, sarsıntı, ani hareket, refleks, ani hareket" anlamlarına fiil olarak ise "sarsmak, silkmek, sarsılmak, titremek" anlamlarına gelmektedir.
Çöp Arabasında Twerk Yapan Çöpçü Kadınlar 01:18
Çöp Arabasında Twerk Yapan Çöpçü Kadınlar 163 izlenme - 1 hafta önce Çöpçü ablalarımız yoğun iş temposundan oldukça sıkılmış olacaklar ki çalan müzik eşliğinde kendilerini twerke vermişler.
Erkekler İçin Twerk Kursu 02:42
Erkekler İçin Twerk Kursu 2.509 izlenme - 6 ay önce Lexy Panterra, arkadaşlara nasıl twerk yapacaklarını öğretiyor. Erkekler için, özel twerk dersi efenim.
Gelmiş Geçmiş En Seksi Dans Stüdyosu 02:13
Gelmiş Geçmiş En Seksi Dans Stüdyosu 9.234 izlenme - 3 yıl önce Bu dans stüdyosu adeta twerking üzerine kurulmuş!
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta (Dance Twerking) 04:09
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta (Dance Twerking) 8.780 izlenme - 3 yıl önce Choreography : Ari Dance training & Costumes &Recording & Editing : Ari
 Twerk Kraliçesi Lexy Panterra ile Twerking Tarihine Keyifli Bir Yolculuk 02:13
Twerk Kraliçesi Lexy Panterra ile Twerking Tarihine Keyifli Bir Yolculuk 1.990 izlenme - 11 ay önce Playboy'un hazırladığı videoda Twerk kraliçesi olarak isim yapan Lexy Panterra ile taş devrinden günümüze twerk'in tarihsel değişimine tanık oluyoruz.
3 Seksi Kız Twerk 01:50
3 Seksi Kız Twerk 5.385 izlenme - 2 yıl önce İşte Twerk :)
Twerk Öğreniyorum (Dikkat Kendinizi Görebilirsiniz) 04:56
Twerk Öğreniyorum (Dikkat Kendinizi Görebilirsiniz) 5.672 izlenme - 2 yıl önce Yabancı toplumda bi hayli revaşda olan twerk bizim tabirimizle göt dansı nasıl yapılır öğreniyoruz
Seksi Hatunların Twerk Kapışması 01:12
Seksi Hatunların Twerk Kapışması 85 izlenme - 1 hafta önce Bir dans okulunun düzenlediği dans gecesinde piste çıkan seksi hatunlar twerk yaparak kapışmaya başlamış.
Twerking Bağımlısı Seksi Kız 01:15
Twerking Bağımlısı Seksi Kız 3.249 izlenme - 2 yıl önce Son yılların en moda ve seksi dansı olan twerkingin de bağımlısı mı olur demeyin.... Bulunduğu yer ve durumu hiç umursamayan kız, tüm zorlamalara rağmen, twerking yapmadan duramıyor...
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta 03:17
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta 3.570 izlenme - 3 yıl önce Özdemir Medya'nın Katkılarıyla ;
Evsizler İçin Twerking Show 07:05
Evsizler İçin Twerking Show 1.213 izlenme - 1 yıl önce Hayır sever şakacı arkadaşlar evsizlere twerking ve paralı show yaptılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yeni moda 'Boobs Twerking' Biancaghez 02:01
Yeni moda 'Boobs Twerking' Biancaghez 1.281 izlenme - 2 yıl önce Instagramda paylaştığı çıplak resimleriyle şöhret arayışı son zamanların yeni trendlerindi. Soyunarak şöhreti yeterli olmayınca bakın Biancaghez nasıl bir yönteme başvurdu.
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta 03:17
Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta 2.013 izlenme - 2 yıl önce Waveya Twerking - Ain't A Party David Guetta