Hoşgeldiniz!

Ukrayna

Roketleri İplemeyen Asker - Thug Life 00:21
Roketleri İplemeyen Asker - Thug Life 758.870 izlenme - 8 yıl önce Meşhur asker abimizin yine o meşhur anlarını thugladık layfladık, buyrun azizim. Çok daha fazla video ve sonrasında abone olmak için! na burda adresimiz:http://www.izlesene.com/thuglife
Miğferi Sayesinde Hayatta Kalan Rus Askeri 00:25
Miğferi Sayesinde Hayatta Kalan Rus Askeri 3.339 izlenme - 1 ay önce Ukrayna- Rusya savaşı tüm hızıyla devam ederken cepheden ilginç görüntüler gelmeye devam ediyor. Seken şarapnel parçası doğrudan başına isabet eden Rus asker, yara almadan kurtuldu.
Ukraynalı Kadın Bombaların Kırdığı Camları Marş Söyleyerek Temizledi 00:36
Ukraynalı Kadın Bombaların Kırdığı Camları Marş Söyleyerek Temizledi 10.944 izlenme - 1 yıl önce Kiev'den çok dramatik bir görüntü, evi bombalanan bir Ukraynalı kadın, kırılan camları Ukrayna marşını söyleyerek temizledi.
Siperde Yanına Düşen Bombayla Uyanan Asker 00:23
Siperde Yanına Düşen Bombayla Uyanan Asker 5.585 izlenme - 9 ay önce Ukrayna'ya ait bir İHA tarafından çekilen görüntülerde askerin şarapnel parçaları arasında kaçarak canını zor kurtardığı görülüyor.
Traktörle Rus Tankını Kaçıran Ukraynalı Çiftçi 00:07
Traktörle Rus Tankını Kaçıran Ukraynalı Çiftçi 7.148 izlenme - 1 yıl önce Savaşın devam ettiği Ukrayna'dan ilginç görüntüler de gelmeye devam ediyor. Ukraynalı bir çiftçinin boş bulduğu Rus tankını kaçırdığı anlar da sosyal medyada çok konuşuldu.
Cesur Kahraman: Ejderha Büyüsü (The Dragon Spell) Türkçe Dublajlı Fragman 01:46
Cesur Kahraman: Ejderha Büyüsü (The Dragon Spell) Türkçe Dublajlı Fragman 40.089 izlenme - 6 yıl önce 27 Ocak 2016'da sinemalarda olacak Cesur Kahraman: Ejderha Büyüsü filminin fragmanı. Maceraperest ve gözü pek bir çocuk olan Nicky, tıpkı babası gibi kahraman bir ejderha avcısı olmanın hayalini kurmaktadır. Ancak ülkelerine musallat olan son ejderha da yıllar önce babası tarafından avlanmıştır. Bir gün, Adler adındaki yaşlı bir büyücününejderhanın geri dönebileceği uyarısıyla yollara düşen babasının yanında giden Nicky, yarasa arkadaşı Eddie ile birlikte yanlışlıkla sihirli bir dünyaya geçer ve geri dönemez. Artık Nicky ve Eddie için cesaretlerini kanıtlayarak evlerine dönmenin zamanıdır! Hem de umduklarından daha fazla macera ve eğlenceyle beraber!
Kendisini Videoya Çeken Ukraynalıya Top Atışı Yapan Rus Tankı 00:54
Kendisini Videoya Çeken Ukraynalıya Top Atışı Yapan Rus Tankı 6.132 izlenme - 1 yıl önce Kiev'in kuzeybatı banliyölerinden biri denebilecek Borodianka'da tankın şehre girişini videoya alan bir kişinin bulunduğu daireye top atışı yapılmış.
Rus Askere Tepki Gösteren Ukraynalı Kadın 00:20
Rus Askere Tepki Gösteren Ukraynalı Kadın 6.125 izlenme - 1 yıl önce Ukrayna’nın güneyinde bulunan ve bir kısmı Rus kontrolüne geçtiği ifade edilen Kherson kentinde bir kadın, Rus askerine tepki göstererek Silahları bombaları bırakın dedi.
Yol Kenarında Twerk Yaparak Kazaya Sebebiyet Vermek 01:08
Yol Kenarında Twerk Yaparak Kazaya Sebebiyet Vermek 28.789 izlenme - 6 yıl önce Ukrayna'lı genç kızlar yolun kenarında twerk dansı yaparak sürücülerin dikkatini dağıtmaya çalışmış galiba. Eğer öyleyse başarılıda olmuşlar. Motosiklet kazasınıda kaydederek onuda aradan çıkarmışlar. İzliyoruz efendim.
Kadın Muhabir Canlı Yayında Bombardımana Yakalandı 00:15
Kadın Muhabir Canlı Yayında Bombardımana Yakalandı 2.635 izlenme - 8 ay önce Ukrayna'nın başkenti Kiev bu sabaha karşı Rus füzelerinin hedefi oldu. Bir kadın muhabirin canlı yayınına saldırı anı böyle yansıdı.
Ukrayna Halkı Ölen Askerin Cenazesini Dizüstünde Karşıladı 00:35
Ukrayna Halkı Ölen Askerin Cenazesini Dizüstünde Karşıladı 4.830 izlenme - 1 yıl önce Ukrayna’nın doğusundaki operasyonlarda hayatını kaybeden Ukraynalı askerin cenazesini halk dizüstünde karşılamış.
Rusya - Ukrayna Savaşı Başladı (İlk Görüntüler) 01:41
Rusya - Ukrayna Savaşı Başladı (İlk Görüntüler) 3.513 izlenme - 1 yıl önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna'nın doğusundaki Donbas'a özel askeri operasyon başlattıklarını duyurdu. Ukrayna'nın Donbas bölgesinde yer alan Kramatorsk kentinde 2 büyük patlama sesi duyuldu. Gelen haberler arasında Ukrayna'nın başkenti Kiev'de de büyük patlama sesleri duyulduğu bilgisi yer aldı.
Ukraynalı Hamile ve Yeni Doğum Yapmış Kadınların Sığınaklarda Saklandıkları Anlar 00:36
Ukraynalı Hamile ve Yeni Doğum Yapmış Kadınların Sığınaklarda Saklandıkları Anlar 3.407 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın işgale başlamasından sonra hayatlarını koruma telaşına düşen Ukraynalı vatandaşların oldukça zor anlar yaşıyorlar. Ukraynalı hamile ve yeni doğum yapmış kadınların sığınaklarda saklandıkları anlar yer alıyor.
Heykeli Gerçek Sanıp Ateş Eden Ruslar 00:21
Heykeli Gerçek Sanıp Ateş Eden Ruslar 4.057 izlenme - 1 yıl önce Ukrayna’da başkent Kiev’e doğru ilerleyen Rus birlikleri, Bucha’da bir parkta bulunan zırhlı araç heykelini gerçek sanıp ateş açtı.
Ukrayna Tipi Eğlence Anlayışı 02:06
Ukrayna Tipi Eğlence Anlayışı 16.572 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna'daki bir yarışmada göğüs odaklı bir şov. Alkışlar üyeleri için 3 adet göğüs ölçüsü var videoda. Seçen seçsin artık.
Terk Edilmiş Rus Tankı Nasıl Kullanılır? 00:38
Terk Edilmiş Rus Tankı Nasıl Kullanılır? 4.470 izlenme - 1 yıl önce Savaşın devam ettiği Ukrayna'dan ilginç görüntüler de gelmeye devam ediyor. Ukraynalı bir çiftçinin boş bulduğu Rus tankını kaçırdığı anları izliyoruz.
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 02:26
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 24.480 izlenme - 8 yıl önce İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Ama biz biliriz ki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektir. İşte Ukrayna halkı da bu felsefeden yola çıkarak savaş halindeki memleketini bu yüzden sevmektedir. Plajlar güzel, kızlar güzel, popolar şahane, memitolar tombiko sevmeyip napacak. He bir de Shaktar diye bir takımları var. Gelene geçene koyuyorlar.
Rusya'nın Mühimmat Deposunu Vurduğu An 00:36
Rusya'nın Mühimmat Deposunu Vurduğu An 2.767 izlenme - 1 yıl önce Rus füzesinin Odessa'daki bir mühimmat deposuna isabet etmesi kamerada. Rusya'nın Odessa’daki Ukrayna Deniz Kuvvetleri’nin deposuna gerçekleştirdiği füze saldırıları devam ediyor.
Sergen'in Türkiye Ukrayna Maçında Sigarayı Yaktığı An 00:10
Sergen'in Türkiye Ukrayna Maçında Sigarayı Yaktığı An 26.703 izlenme - 7 yıl önce Sergen Yalçın canlı yayında sigarayı yakıyor. Türkiye Ukrayna maçı...
Ukraynalıların Türk Hava Kuvvetleri İçin Yaptığı Video 01:18
Ukraynalıların Türk Hava Kuvvetleri İçin Yaptığı Video 23.076 izlenme - 8 yıl önce Biliyorsunuz ki dün bazı olaylar yaşandı rus uçakları hava sahamızı ihlal etti etmedi tartışmaları yaşandı ihlal ettiğini söyleyen TSK rus uçaklarını füze ile vurarak düşürdü ve rus 1 pilot öldü diğeri yaralı deniyor. Biliyorsunuz ki Ukrayna rusyanın baş düşmanıdır hatta iç savaş mevcut rus yanlılarıyla ukraynalılar arasında ve ukraynalılar son olaylardan dolayı video hazırlamışlar izliyoruz.
Ukrayna Tv Reklamındaki Donsuz Dansçı (Beeline) 00:24
Ukrayna Tv Reklamındaki Donsuz Dansçı (Beeline) 22.464 izlenme - 10 yıl önce Beeline Ukrayna reklamındaki genişlik, dansçı ablamız güzel dans ediyor. Darısı bizim televizyonların başına.
Kiev'e Doğru İlerleyen 64 Km'lik Rus Konvoyu 00:40
Kiev'e Doğru İlerleyen 64 Km'lik Rus Konvoyu 3.055 izlenme - 1 yıl önce Uydu görüntülerine göre Ukrayna'ya savaş açan Rusya'nın askeri konvoyunun uzunluğunun, 40 milden (64 km) fazla olduğunu açıkladı.
Yılan Adası'nda 13 Ukraynalı Asker Ruslara Meydan Okudu 00:24
Yılan Adası'nda 13 Ukraynalı Asker Ruslara Meydan Okudu 3.003 izlenme - 1 yıl önce Rus savaş gemisi, Perşembe günü Karadeniz'deki Yılan Adası'na yanaşarak adada bulunan 13 Ukrayna askerine teslim olma çağrısı yaptı. Askerler teslim olmayı reddetti. Kısa bir süre tümü bir Rus bombardımanında öldü.
Survivor Taner'in Ukrayna Macerası! 29:59
Survivor Taner'in Ukrayna Macerası! 17.914 izlenme - 6 yıl önce Bi arkadaşıyla beraber, Ukrayna'ya takılmaya giden Survivor Taner olarak bilinen Taner Tolga Tarlacı ukrayna'da yaşadıklarının 1.Bölümünü yayınladı. İlk bölümü sizlerle!
Ukrayna'daki Hristiyanlar Buz Tutan Suyun İçine Girip Vaftiz Oldu 03:24
Ukrayna'daki Hristiyanlar Buz Tutan Suyun İçine Girip Vaftiz Oldu 10.434 izlenme - 7 yıl önce Ukrayna'nı başkenti Kiev'de Epifani bayramı kutlandı. Hristiyanlar, buz tutan Dinyeper nehrinde haç şeklinde açılan havuza girerek vaftiz oldu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Sergen Yalçın Canlı Yayında Sigara Yakarken Yakalandı 00:10
Sergen Yalçın Canlı Yayında Sigara Yakarken Yakalandı 15.552 izlenme - 7 yıl önce Türkiye-Ukrayna maçını TV8 canlı yayınında yorumlayan Sergen Yalçın, canlı yayında sigarasını yakınca çıkan çakmak sesi dikkatli izleyiciye yakalandı. Sergen Yalçın'ın bu hareketi kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, ünlü yorumcuya tepki yağdı.
Ukrayna'da canlı yayın sırasında muhabir Darina Bilera eziyet! 00:56
Ukrayna'da canlı yayın sırasında muhabir Darina Bilera eziyet! 10.250 izlenme - 5 yıl önce
Babasından Ayrılan Ukraynalı Çocuğun Gözyaşları 01:03
Babasından Ayrılan Ukraynalı Çocuğun Gözyaşları 1.656 izlenme - 1 yıl önce Babasını savaşması için Kiev’de bırakan minik Ukraynalı ile ailesini, bir başka Ukraynalı aracına aldı. Küçük çocuğun yaşadıklarını gözyaşları içerisinde anlatması, izleyenleri hüzne boğdu.
Rus Tankı Avından Dönen Ukraynalı Çiftçiler 00:22
Rus Tankı Avından Dönen Ukraynalı Çiftçiler 1.499 izlenme - 1 yıl önce Ukrayna'daki işgal girişiminde yer alan Rus tanklarından birçoğu, yakıtları tükenince Rus askerleri tarafından ülkenin çeşitli bölgelerinde bırakılmıştı. Traktörle tank sürükleyen Ukraynalı çiftçiler sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.
Ukraynalı Eurovision Birincisi Jamala: Bizi Sınırda Türkler Kurtardı 02:06
Ukraynalı Eurovision Birincisi Jamala: Bizi Sınırda Türkler Kurtardı 1.940 izlenme - 1 yıl önce 2016 yılında Eurovision birincisi olan Kırım Türkü şarkıcı Jamala, iki çocuğuyla birlikte Ukrayna’dan İstanbul’a gelerek Türkiye’ye sığındı. Basın açıklaması yapan Jamala, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek, “Bizi Türkler kurtardı, İstanbul’dan Romanya sınırına kadar gelip bizi sağ salim İstanbul’a ulaştırdılar” dedi. 2016 yılında Eurovision birincisi olan Kırım Türkü şarkıcı Jamala, Ukrayna’daki savaş nedeniyle iki çocuğuyla birlikte İstanbul’a gelerek Türkiye’ye sığındı. Dünyaca ünlü sanatçı Jamala, yaptığı basın açıklamasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Türk Halkına karşılıksız destekleri için teşekkür etti. “Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türk halkına sonsuz teşekkürler” Basın toplantısının başlangıcında Türkçe kısa bir açıklama yapan Jamala, “Ukrayna’da masum siviller günlerdir bombalanıyor. Kiev’de yaşlılar, kadınlar çocuklar hayatta kalmaya çalışıyor. Türkiye Devleti’ne ve halkına bize verdikleri karşılıksız destek için çok teşekkür ederim. Türkiye, 100 yıllardır olduğu gibi bizlere hiçbir karşılık olmadan insani ve vicdani sorumluluk gereği kapılarını sonuna kadar açtı. Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan ve Türk halkına sonsuz teşekkürler” dedi. “Türkiye’ye mülteci olarak geleceğim hiç aklıma gelmezdi” Yaşadığı süreci anlatan Jamala, “Türkiye’ye mülteci olarak geleceğim hiç aklıma gelmezdi. Eşim 24 Şubat sabah saat 05.00’te bomba seslerinde uyandırdı ve Kiev üzerinde bomba saldırısı olduğunu söyleyerek uyandırdı. Baştan ne yapacağımı bilemedim. Çok kararsız kaldık. Çocuklarımı toplayıp sığınaklara indik. Sonrası iki kez tekrar siren uyarısı geldi ve biz tekrar sığınaklara inmek zorunda kaldık. Akşam saatlerine doğru biz anladık ki tüm Ukrayna kuşatılmış ve her taraftar farklı şehirlerde bombalar sesi duyuluyor. Biz Kiev’i terk etmek zorunda kaldık. Batı Ukrayna bölgesine kaçmak zorunda kaldık” ifadelerini kullandı. “Romanya sınırında bizi Türkler kurtardı” “26 Şubat’ta yine sabah saat 06.00’da bomba sesinde uyandık, çünkü yanımdaki havalimanı bombalanıyordu” diyerek konuşmasını sürdüren Jamala, “Sonrasında biz sınıra doğru çıkmaya karar verdik ve Romanya sınırına doğru geldik. Orada 20 saat olan bir süreçte çok trafik olduğu için aracımız çok yavaş ilerliyordu. Sağ olsunlar bizi Türkler kurtardı, İstanbul’dan Romanya sınırına kadar gelip bizi sağ salim İstanbul’a ulaştırdılar. Tekrar burada Romanya sınırdaki karşılayan arkadaşlara da seslenmek isterim. Bizim perişan olduğumuz halde çocuklarımız güler yüzle karşılaştı, çocuklarımıza yemek içecek verdiler, çok teşekkür ederim. Ben hiçbir zaman düşünmedim ki, ben de büyükannemin hikâyesini ve tarihsel tekrarlama olacağını. Benim büyükannem gibi 1944’te sabah saat 05.00’te 5 çocuklar 15 dakika içinde eşyalarını toparlamak zorunda kaldı. Sovyet rejimiyle ülkeden zorla çıkarıldı. Benim eşim Ukrayna’da kaldı. Ben buraya dünyaya tekrar sesimi duyurmak için geldim. Çünkü bu savaş bitmeli, herkes bu savaşa hayır demeli” diye konuştu. “Benim için bu terörizm olarak algılıyorum” Yaşanan olayı terörizm olarak algıladığını söyleyen Jamala, “Benim için bu terörizm olarak algılıyorum. Çünkü şu an ülkemde çocuklar ve kadınlar, masum insanlar ölüyor. Onların istediği aslında vatanından ülkesinden vazgeçirmektir. Haksız olarak bunu buluyorum. Şu an bize şantajla ülkesini teslim etmesini istiyorlar. Ukrayna olduğumuzu ve vatanımızdan vazgeçelim diye şart koşuluyor şu an. Ben duygularımı ifade etmek için sözler bulamıyorum, çünkü bu çok zor. Ben iki çocukla kalktım geldim eşimi orada bıraktım. Sınırda ayrıldık ve şu an eşimde sınırdaki insanlara destek olmaya çalışıyor. Bir an önce bu kabus bitmeli” şeklinde konuştu.