Hoşgeldiniz!

ülkücü yemini

Asker Ocağında Ülkücü Yemini 02:05
Asker Ocağında Ülkücü Yemini 28.288 izlenme - 5 yıl önce Asker Ocağında Ülkücü Yemini
ülkücü yemini 05:16
ülkücü yemini 41.766 izlenme - 8 yıl önce
Ülkücü Yemini 02:07
Ülkücü Yemini 16.246 izlenme - 9 yıl önce HAMZA GÖKHAN GÜNER CEYHAN ÜLKÜ OCAĞI .....C...... .......C.... .....C......
Osman Öztunç - Bozkurt Yurdumda 01:33
Osman Öztunç - Bozkurt Yurdumda 22.170 izlenme - 8 yıl önce www.turkislamdevletleri.com web sitemiz sizlerida aramızda görmekden mutluluk duyarız!
Ülkücü Yemini 01:20
Ülkücü Yemini 12.240 izlenme - 8 yıl önce www.turkislamdevletleri.com sitemize bekleriz...
mehter marşı eşliğinde yeminimiz 03:36
mehter marşı eşliğinde yeminimiz 11.726 izlenme - 7 yıl önce mehter marşı eşliğinde ülkücü yeminimiz k http//www.facebook.com/50burak50
 Diyarbakır'da ülkücü yemini ettiler 01:58
Diyarbakır'da ülkücü yemini ettiler 5.835 izlenme - 4 yıl önce Devlet Bahçeli'nin başdanışmanı ve beraberindekiler, Diyarbakır şehir merkezinde ülkücü yemini etti. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin başdanışmanı Şükrü Alnıaçık ve beraberindeki heyet, Diyarbakır şehir merkezinde bulunan Anıt Park’ta 'ülkücü' yemini etti.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin başdanışmanı Şükrü Alnıaçık ve beraberindeki heyet, Diyarbakır’da bir dizi gezi ve inceleme yaptıktan sonra valiliğin karşısındaki Anıt Park’ta önceden Ziya Gökalp’ın büstünün bulunduğu yerde toplandı. MHP’liler hep bir ağızdan 'ülkücü' yemini ederken, Şükrü Alnıaçık, İl Başkanı Mehmet Teyar Karakoç ve partililer daha sonra yürüyerek il başkanlığına geçti.Yarın akşama kadar Diyarbakır’da kalacak olan heyetin bazı köy ve ilçe ziyaretlerinin yanı sıra taziye ziyaretlerinde de bulunacağı öğrenildi.
Ccc Ülkücü Yemini Ccc 01:59
Ccc Ülkücü Yemini Ccc 3.737 izlenme - 6 yıl önce
..................ccc 01:42
..................ccc 4.632 izlenme - 9 yıl önce helal olsun sana ccc
Üklucü Yemini 01:42
Üklucü Yemini 8.654 izlenme - 9 yıl önce tum ulkucilerin ortak dili tüm ülkucu genclere ulkuculugu ogrenmeye calısan genclere
Karadeniz Teknik Üniversitesi Efsane Ülkücü Yemini 02:24
Karadeniz Teknik Üniversitesi Efsane Ülkücü Yemini 1.099 izlenme - 3 yıl önce İzlerken tüylerim diken dikene oldu Türk gençliği budur. Varlığına, birliğine ve yücelerin en yücesi olduğuna inandığımız, ol deyince olduran ve gönüllerimizi iman nuruyla dolduran: Allah 'a, Kur-an'a, Vatan 'a, Bayrağa yemin olsun! Şehitlerim, Gazilerim ve Başbuğ 'um emin olsun! Ülkücü Türk gençliği olarak; Komünizme, Faşizme, Kapitalizme, Siyonizme ve her türlü Emperyalizme karşı mücadelemiz, Son nefer, Son nefes ve Son damla kana kadardır! Mücadelemiz MİLLİYETÇİ TÜRKİYE 'ye, TURAN 'a kadardır! Mücadelemizde hiç bir engel tanımayacağız! Satanlardan olmayacağız! Kaçanlardan olmayacağız! Yılmayacağız! Yıkılmayacağız! Başaracağız! Başaracağız! Başaracağız! ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (AMİN)
Ülkücü Yemini 01:22
Ülkücü Yemini 720 izlenme - 7 yıl önce bayburtlu asena
Asenaların Ülkücü Yemini 01:43
Asenaların Ülkücü Yemini 385 izlenme - 3 yıl önce Ceyhan Ülkü Ocakları Bayan Birimi"nin ilk yemin töreninde Asenaların ülkücü yemini. Okunan yemin metni şöyle: "Varlığına, birliğine ve yücelerin en yücesi olduğuna inandığımız, ol deyince olduran ve gönüllerimizi iman nuruyla dolduran: Allah'a, Kur'an'a, vatana, bayrağa ve silaha yemin olsun. Şehitlerim, gazilerim ve Başbuğ'um emin olsun Ülkücü Türk gençliği olarak; Komünizme, faşizme, kapitalizme, siyonizme ve her türlü emperyalizme karşı mücadelemiz, son nefer, son nefes ve son damla kana kadardır. Mücadelemiz milliyetçi Türkiye'ye, Turan'a kadardır. Mücadelemizde hiç bir engel tanımayacağız. Yılanlardan olmayacağız. Satanlardan olmayacağız. Kaçanlardan olmayacağız. Yılmayacağız. Yıkılmayacağız. Başaracağız... Başaracağız... Başaracağız... Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin."
Üniversiteli Ülkücü Gençlik ve Yemini 07:15
Üniversiteli Ülkücü Gençlik ve Yemini 486 izlenme - 3 yıl önce Abbas Güçlü'nün programındaki olaylardan sonra yayınlana bu görüntüler Konya Selçuk Üniversitesi'nden. "Ölürüm Türkiye'm" müziği eşliğinde hazırlanan videoda, film sahnelerini aratmayan ülkücü gençler, ülkücü yemini ediyor. Yemin eden arkadaşlarımız "komünizme, kapitalizme" ve hatta "faşizme" savaş açtıklarını belirtiyor. Kısaca izleyeceğiniz bölümler ilk 30-35 saniye ve 2:45 ile 4:30 arasındaki bölüm. Bu arada Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin.
Ülkücü Yemini Urfa Style 02:26
Ülkücü Yemini Urfa Style 736 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/video/video.php?v127985557255107
Başbuğ Türkeşin Kendi Sesiyle Ülkücü Yemini 02:09
Başbuğ Türkeşin Kendi Sesiyle Ülkücü Yemini 126 izlenme - 2 yıl önce http://cebinde.biz http://facebook.com/RamazanDuratimur ülkücü yemini
Ülkücü Yemini Bozkurt 01:37
Ülkücü Yemini Bozkurt 160 izlenme - 2 yıl önce ülkücü kardeşlerime armağan olsun!!