Hoşgeldiniz!

Ünal Turan Videoları İzle

BMW M5 İle Ferrari'yi Madara Etmek 02:45
BMW M5 İle Ferrari'yi Madara Etmek 51.815 izlenme - 2 yıl önce Harun Taştan,Ünal Turan ve Seyfullah Yılmaz otobanda M5 ile giderken yanlarına Ferrari gelir kapışmak ister. Harun M5 ile Ferrari'yi rezil eder..
Ünal T İsimli Şahsın Yeniden Trafik Terörüne Başlaması 02:06
Ünal T İsimli Şahsın Yeniden Trafik Terörüne Başlaması 11.500 izlenme - 1 yıl önce Normalde bu tarz videolar paylaşmam ancak kendini şoför zanneden bu kişi ve kişilerin trafikte yaptığı bu hareketler bir çok insanın canına ve malına zarar verebilir. Oradaki çarpacağı herhangi bir araçta oluşacak ölümlü kaza da herhangi bir vatandaşımız pisi pisine ölebilir. Videodaki şahış 2 defa yakalanmasına rağmen her defasında pişmanım , bir daha yapmayacağım, bu videolar eski demesine rağmen sürekli yeni paylaşımlarda bulunup aynı hareketlerini devam ettirmektedir. Polis teşkilatından ricamız bu ve bunun gibi hırtlara kesinlikle adaletli bir ceza vermesidir. Ben bu videoyu aşağıdaki linkte paylaştığım egm ihbar hattına şikayet ettim. Siz duyarlı alkışlarlayaşıyorum üyeleri de şikayet ederse biraz daha ses getirecek ve böyle dallamaların hayatını çalacağı insanlardan kurtarmış olacağız. https://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx
Türkiye'den Trafik Kazaları 12 - Araç İçi Kamera (500 Milyarlık Almancı Görgüsüzlüğü İçerir) 18:51
Türkiye'den Trafik Kazaları 12 - Araç İçi Kamera (500 Milyarlık Almancı Görgüsüzlüğü İçerir) 8.500 izlenme - 10 ay önce Merakla beklenen Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları serisinin on ikinci bölümüyle karşınızda.
Ünal Turan  Show Hazirmisiniz ? 02:47
Ünal Turan Show Hazirmisiniz ? 8.014 izlenme - 3 yıl önce
Trafik Magandası Ünal Turan ve Arkadaşlarının Son Rezilliği 01:15
Trafik Magandası Ünal Turan ve Arkadaşlarının Son Rezilliği 8.216 izlenme - 2 yıl önce maganda her zaman maganda , bu gibi adamların trafikte insan canına kastetmesi ve insanları aşağılamasına daha ne kadar katlanacağız?
Ünal Turan - Etme Sevdalık Dedim 04:51
Ünal Turan - Etme Sevdalık Dedim 9.360 izlenme - 4 yıl önce Giresunlu Genç Sanatçımız Ünal Turan Klibini Beğeninize Sunuyorum... Tamamı Giresun , Espiye , Güce Ve Armelitte Çekilmiştir İyi Seyirler...
Ünal Turan'dan Petrol Ofisi Show 00:55
Ünal Turan'dan Petrol Ofisi Show 5.183 izlenme - 3 yıl önce ünal turan petrol ofisinde show yaptı
Jettacı Ünal Turan Yakalanarak Gözaltına Alındı 06:40
Jettacı Ünal Turan Yakalanarak Gözaltına Alındı 3.549 izlenme - 2 yıl önce Ünal Turan Yakalanarak Gözaltına Alındı - A Haber____@___xclas_____Ünal Turan'ın E-5'de yapmış olduğu makas atma görüntülerinden dolayı 1 haftadır Emniyet Müdürlüğü Ünal Turan'a arama kararı çıkartması sonucu , bu gün kendisini yakalayarak gözaltına aldı.Gayrettepe Trafik Şube Müdürlüğünden canlı yayın yapan A Haber olayı dakika dakika aktardı. Ünal Turan'ın ehliyetine el konuldu, 2 yıl hapis istemiyle adli işlemler başlatıldı , ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edildi , 600TL para cezası kesildi , araç trafikten men edildi. Trafik Güvenliğini Hiçe Sayan Jetta'cı
HONDA- Ünal Turan- İstanbul çekimlerinden birisi 02:30
HONDA- Ünal Turan- İstanbul çekimlerinden birisi 1.993 izlenme - 2 yıl önce Usta arabacımız Ünal Turan bizlere arabaları sevdirdi ve bizde onu sevdik. Hayat onda,onda hayat HONDA'da!!
Trafik Güvenliğini Hiçe Sayan Magandanın Yakalanması 02:24
Trafik Güvenliğini Hiçe Sayan Magandanın Yakalanması 2.009 izlenme - 2 yıl önce Önden çekişli Jetta ile trafikte saçma sapan hareketlerde bulunan sürücü Ünal Turan, yakalandı.13 - 14 yaşında ki binlerce takipçisinin gazıyla kendisini tuning ilahı sanan Ünal, yakalanınca gerçekle yüzleşmiş olacak ki pişman olmuş.Darısı Harun Taştan ve diğerlerine. Ünal Turan'ın ehliyetine el konuldu, 2 yıl hapis istemiyle adli işlemler başlatıldı , ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edildi , 600TL para cezası kesildi , araç trafikten men edildi. ilgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/241149/trafik-guvenligini-hice-sayan-jettaci
Ünal Turan Klasikleri - Ses Sistemine Güvenen İzlesin 06:02
Ünal Turan Klasikleri - Ses Sistemine Güvenen İzlesin 3.207 izlenme - 3 yıl önce Heves Değil Aşk Bizimkisi .. https://twitter.com/dedemdefame http://instagram.com/evinfeymii https://www.facebook.com/evinfeymii İndir: http://link.tl/hwhE
Harun Taştan ve Ünal Turan meydana 300C ile giriş yaparken 02:50
Harun Taştan ve Ünal Turan meydana 300C ile giriş yaparken 1.137 izlenme - 2 yıl önce Harun TAŞTAN ve Ünal TURAN aynı araç içerisinde, buluşma meydanına giriş yapıyorlar.
Al Sana Huzur Ünal Turan Show 2014 Yeni 01:01
Al Sana Huzur Ünal Turan Show 2014 Yeni 1.931 izlenme - 3 yıl önce
Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack) 02:57
Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack) 1.569 izlenme - 3 yıl önce Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack) Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack) Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack) Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack) Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack) Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack) Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack) Şafak - Hasta İşi (Ünal Turan Soundtrack)
ÜNAL TURAN BMW Cadde Gezintisi 01:26
ÜNAL TURAN BMW Cadde Gezintisi 339 izlenme - 1 yıl önce
Trafik Magandasının Ulusa Seslenişi 00:47
Trafik Magandasının Ulusa Seslenişi 1.009 izlenme - 2 yıl önce Ünal Turan isimli trafik magandası, trafiği hiçe sayan görüntülerinin ardından gözaltına alınmış ve sonrasında serbest bırakılmıştı. Serbest bırakıldıktan sonra ilk iş olarak eve gidip ortaokullu ve liseli takipçilerine seslenen Ünal Turan "Zirveyi çok seviyorum, kesinlikle bırakmak gibi bir niyetim yok" derken karne alan kardeşleri de kutlamayı unutmadı.
4. Murat 3. Bölüm (Trt - 1981) 39:29
4. Murat 3. Bölüm (Trt - 1981) 389 izlenme - 7 ay önce Turan Oflazoğlu'nun 1970 yılında yazdığı ve o yıl TRT Ödülünü kazanan, daha sonra da 5 yıl süreyle Devlet Tiyatroları tarafından sergilenen IV. Murat adlı eserinin uyarlamasıdır. TRT ile Kültür Bakanlığı'nın işbirliği ile hazırlanan dizinin yapımcılığını Ahmet Bayazıd, yönetmenliğini ise Yücel Çakmaklı yaptı. 35 gün içinde, aralarında Topkapı Sarayı'nın da olduğu doğal ortamlarda çekimleri gerçekleşen dizinin müziklerini Yalçın Tura yaptı. Dizide, IV. Murat'ın bir semaisi ile üç peşrevi yer aldı. İstanbul Radyosu sanatçıları tarafından seslendirilen bu 400 yıllık eserler ilk kez dinletildi.[1] Renkli olarak çekimleri yapılan IV. Murat'ın laboratuvar işlemleri Yugoslavya'da yapıldı.
Ünal Turan'dan Yanlama Show 02:54
Ünal Turan'dan Yanlama Show 1.956 izlenme - 3 yıl önce Ünal Turan Yanlama Show # 34 Ah 6412
ÜNAL TURAN MAKAS SHOW 02:06
ÜNAL TURAN MAKAS SHOW 188 izlenme - 5 ay önce Ünal Turan Makas Show.Asfalt Aglatio Resmen.Adam İsin Ustası Olmuş Resmen.Modifiye Kralı.Yan Yan Gidio.Hastasıyız Dedeee.Modifiye Uzmanı.Abone Olmayı Unutmayın...
Ünal Turan Typer Kullanıyor 2014 Yeni Cok Fenaaa 00:59
Ünal Turan Typer Kullanıyor 2014 Yeni Cok Fenaaa 864 izlenme - 3 yıl önce
dj uqala production 2017 Ünal turan SpesiaL  Remix burası bağcılar anlatabiliyommu :D 03:59
dj uqala production 2017 Ünal turan SpesiaL Remix burası bağcılar anlatabiliyommu :D 114 izlenme - 5 ay önce takip edin.... :))
Honda Typer Nasıl Kullanılır? 00:59
Honda Typer Nasıl Kullanılır? 614 izlenme - 2 yıl önce Ünal Turan'ın Honda Typer kullanışını izliyoruz egsoz sesi sevenler için güzel olacağını düşündüm.
E5 Kapandı ! Modifiyecilerin Düğünü Böyle Olur ! 03:08
E5 Kapandı ! Modifiyecilerin Düğünü Böyle Olur ! 769 izlenme - 3 yıl önce Modifiyeli araç konvoyu İstanbulda kısa süreli E5 karayolunu trafiğe kapattı. Modifiye düğün konvoyu, konvoy videosu. BMW, Honda, Subaru. Ünal Turana mutluluklar dileriz.
TEM'de Başka Arabanın Arka Tamponuna Bilerek Vurmak 03:00
TEM'de Başka Arabanın Arka Tamponuna Bilerek Vurmak 500 izlenme - 1 yıl önce Eminim Harun Taştan ve Ünal Turan ikilisini hepimiz biliyoruz.geçen senelerde Ünal Turan trafikte insanların canını tehlikeye attığından dolayı ceza almıştı hatta televizyonlara haber olmuştu harun taştan da farklı değil. geçen haftalarda bu ikili temde birbirleriyle yarışıyor ve harun ünalın arka tamponuna dokundurtuyor kaza maza umurlarında değil. umarım bu videoyu yetkili abilerimiz izler de gereken cezayı alırlar.
Honda Typer Nasıl Kullanılır? 00:59
Honda Typer Nasıl Kullanılır? 837 izlenme - 3 yıl önce Ünal Turan'ın Honda Typer Kullanışını İzliyoruz
Ünal Turan -Adamın Dibisin 2015 04:36
Ünal Turan -Adamın Dibisin 2015 379 izlenme - 2 yıl önce ÜNAL TURAN - ADAMIN DİBİSİN 2015 Şarkı Sözleri Derenin Kıyısında Sıralı Kızıl Ağaç Kafam Diyorki Bana Alda Bu Sevdanı Kaç Senin İle Aşkımız Bu Alemde Bilinsin Kurban Olurum Sana Sen Adamın Dibisin Kurban Olurum Sana Sen Adamın Dibisin
Ünal Turan - SEMTiN DEDIKODUSU SATILDI -Abi Ben Bu Arabayı istiyorum  :)) 02:20
Ünal Turan - SEMTiN DEDIKODUSU SATILDI -Abi Ben Bu Arabayı istiyorum :)) 419 izlenme - 2 yıl önce ünal turan klip ünal turan fetih 2015, ünal turan fetih 2015 yeni, fetih 2015, ünal turan kazlıçeşme, kazlıçeşme fetih 2015, ünal turan kürdan testi ünal turan facebook ünal turan 306 ünal turan farzetki bu aşkı yaşamadık hiç Ünal TURAN ve Tayfası ünal turan jetta, ünal turan arabaları, ünal turan typer, ünal turan bmw, ünal turan ne dediler, ünal turan sözleri ünal turan air ünal turan by rahatsız ünal turan bmw yanlama ünal turan basık araç ünal turan canımsın ünal turan yan yan ünal turan yarış ünal turan honda, ünal turan hondaları, ünal turan honda fiyatları, ünal turan honda egzoz, ünal turan jdm, ünal turan typer, ünal turan tedavi, ünal turan tofaş, ünal turan polis ünal turan passat ünal turan pejo ünal turan peugeot ünal turan volkswagen ünal turan honda ünal turan s2000, ünal turan 306 ünal turan hondaları ünal turan typer ünal turan facebook ünal turan vtec ünal turan bmw honda civic ünal turan honda typer Seyfullah Yilmaz, Ünal Turan Seyfullah Yilmaz, Ünal Turan Seyfullah Yilmaz, Ünal Turan Harun Taştan, harun taştan drift, harun taştan bmw, harun taştan ünal turan, harun taştan bmw drift, ünal turan chrysler , ünal turan chrysler drift, taştan inşaat, harun taştan video, harun taştan kimdir, harun taştan kaza, harun taştan kimin oğlu, harun taştan m5, harun taştan supra, harun taştan facebook,
Harun TAŞTAN vs Ünal TURAN Yüzyılın Meydan Okuması ve Kapışması 05:34
Harun TAŞTAN vs Ünal TURAN Yüzyılın Meydan Okuması ve Kapışması 406 izlenme - 2 yıl önce YÜZ YILIN MEYDAN OKUMASI 00:01 - Harun TAŞTAN (Sıfır Çiziyor) 02:48 - Harun TAŞTAN'dan Ünal TURAN'a: Antalya'dan bana telefon açtı, dediki Antalya'ya gel İstanbul'dan..Geldim şimdi sana meydan okuyorum şimdi sen geç.. 04:02 - Ünal TURAN (Sıfır Çiziyor)
Ünal Turan'ın Modifiye Hondaları 03:10
Ünal Turan'ın Modifiye Hondaları 440 izlenme - 3 yıl önce Ünal Turan'ın Modifiye Hondaları
Ünal Turan Atv Haberde 02:46
Ünal Turan Atv Haberde 164 izlenme - 1 yıl önce ünal turan drift yaparken atv habere yakalandı