Hoşgeldiniz!

utanç verici

Bir Kızdan Beklenmeyen İğrençlik ... 00:20
Bir Kızdan Beklenmeyen İğrençlik ... 9.228 izlenme - 7 yıl önce bir kızdan beklenmeyen iğrençlik ...
En Utanç Verici An 00:40
En Utanç Verici An 2.001 izlenme - 8 yıl önce gerçekten
Üstün Japon Teknolojisinin Geldiği Son Nokta 01:28
Üstün Japon Teknolojisinin Geldiği Son Nokta 530 izlenme - 2 yıl önce Bollywood'a turistik gezi yapan iki Japon, Japanese teen school girl, ossuruğu mermiye çevirme, etek altı... Söylenecek çok şey var ama yani ne bileyim pek bilemiyorum...
Gülen'in Utanç Verici Sözleri 01:40
Gülen'in Utanç Verici Sözleri 207 izlenme - 2 yıl önce 1997 yılında zirveye ulaşan baskılar ve hukuksuzluklarla insanların özgürlükleri ellerinden alındığında, türlü hakaretlere maruz bırakıldıklarında, Fethullah Gülen hiç düşünmeden darbeci zihniyetin yanında yer alıvermişti. Türkiye siyasi tarihinin en karanlık dönemlerinden biri olan 28 Şubat sürecinde toplumun büyük bir kesimi itibar suikastine tabi tutulmuş, insanlar inancı sebebiyle yıllarca küçük düşürülmeye çalışılmış, başörtülü kadınlar türlü hakaretlere maruz kalmıştı. Hemen hemen her gün medya organları aracılığıyla, çeşitli mizansenler hazırlanarak dini gruplar ve dini hassasiyet taşıyan insanlar ekranlardan ve gazete manşetlerinden potansiyel suçlu ilan edilmiş ve bu yayınlar gerilim müzikleri ve dehşete düşüren görsellerle desteklenmişti. Ana haber bültenlerinde dindar insanlar, zombi filmlerini andıran VTR'lerle algı operasyonuna tabi tutulmuş, yüzde 99'u müslüman olan ülkede müslüman müslümandan korkar hale getirilmişti. Refah-Yol Hükümeti, Sincan'da tankların yürümesiyle ve medyanın baskılarıyla düşürülmüş, imam hatip liseleri kapatılmış, okullardaki ve diğer kamusal alanlardaki başörtüsü yasağı da dikkatle takip edilir hale gelmişti. 28 ŞUBAT'TA SADECE FETHULLAH GÜLEN VE CEMAATİ ZARAR GÖRMEDİ Bütün dini grupların baskı altına alındığı o dönemden sadece Gülen Cemaatİ zararsız çıkmıştı. Aksine Gülen, merkez medyaya demeçler veriyor, canlı yayınlara çıkıyor, Hürriyet gibi gazetelere manşet oluyordu. "BECEREMEDİNİZ BIRAKIN" Gülen o dönemde merkez medyaya "(Refah-Yol Hükümeti hakkında) Bugün Türkiye'yi idare edenler gerekli performansı ortaya koyamadılar. Ben ayrılayım ve yardımcı olayım. Siz Türkiye'de nasıl bir idare istiyorsanız onu teşkil edin ve milleti idare edin diyemediler" şeklinde açıklamalarda bulunuyordu. "ASKERLER DAHA DEMOKRAT" Yine Fethullah Gülen darbeci zihniyet hakkında "belki antidemokratik davranıyor sayılabilirler. Ama onlar konumlarının gereğini, Anayasa'nın kendilerine verdiği şeyleri yerine getiriyorlar. Ben zannediyorum, onlar bazı sivil kesimlerden daha demokrat" şeklinde akıllara ziyan sözler sarfediyordu. "ÇOK MANTIKİ DAVRANIYORLAR" Baskıyı görünce "başörtüsü fürüattandır" diyerek büyük hayal kırıklığına sebeb olan Fethullah Gülen'in, milyonlarca genç kıza yıllarca gözyaşı döktüren, haksız yere insanları işinden eden, yine milyonlarca insanı zan altında bırakan, türlü hukuksuzluklara imza atan darbeci zihniyet hakkında "kuvvet ellerinde olduğu halde çok mantıki davranıyorlar, epey zamandan beri çok muhakemeli davranıyorlar" şeklindeki sözleri de utanç verici şekilde tarihe not düşülmüştü.
Avrupa'nın Utanç Verici İcadı Bekaret Kemeri 04:38
Avrupa'nın Utanç Verici İcadı Bekaret Kemeri 23 izlenme - 3 ay önce Orta Çağ. Bu dönemde Avrupa karanlık, doğu ise aydınlık günler geçirmekteydi. İlk nasıl ve nerede yapıldığı hakkında kesin bir bilgi olmamasına rağmen 11. yy civarlarında İtalyada ortaya çıktığı tahmin ediliyor. Daha sonraları ise kıskanç kocalar tarafından kısa zaman içerisinde bütün Avrupaya yayıldı. Bu kemer kilot şekline benzeyen, demirden yapılan, giyen kadının rahat etmesi için demirin üzerine deri kaplanan ve aynı zamanda anahtarlı bir kilidi bulunan, bir nevi o dönemin iç çamaşırıydı. Müslümanlara karşı düzenlenen haçlı seferlerinde topraklarından ayrılan yüzbinlerce şovalye, yıllarca geri dönemeyeceklerini bildikleri için kadınların bu esnada kendilerini rahatça aldatabileceklerini düşünüyorlardı. Genç karılarını yıllarca kocasız bırakma fikri ve aldatılma korkusu derken çare bekaret kemerinde bulundu. Fakat kadınlar haçlı seferlerinin tekrarlanması ile yıllar içerisinde bu kemerlerden kurtulma yollarını da bulmuşlardı. Bazı kadınlar kocaları sefere çıkmadan önce aşırı yemek yiyor ve kilo alıyordu. Kocası kemeri takıp gittikten sonra ise yemeği içmeyi kesiyor ve zayıflıyordu. Böylelikle beli iyice incelen kadın, kemerin içinden kilidi açmadan rahatça çıkarabiliyordu. Varlıklı olan kadınlar hiç bununla uğraşmayarak, kocası gittikten sonra kilidi yapan demirciye gidip, kemerinin yedek anahtarını çok yüksek fiyata satın alıyordu. Zaten bekaret kemerinin ortaya çıkması en çok demirci esnafını sevindirmiştir. Nal ve kılıç üretmeyi bırakıp bekaret kemeri yapan demirciler bunları yüksek fiyattan kocalara satıyor, kocalar gittikten sonra yaptıkları ikinci anahtarı da, daha yüksek fiyatlara, kilidi açmak isteyen kadınlara satıyorlardı. Böylelikle demirciler maddi olarak ortaçağdaki en iyi dönemlerini yaşadılar. Ayrıca yıllar geçtikten sonra kocasının döneceğinden umudu kesen kadınlar bu kilitleri açtırmak isteyince, yeni bir zanaat türüne ihtiyaç duyulmuş, böylelikle çilingirlik mesleği de bu dönemde ortaya çıkmıştır. Bu gelenek Avrupada haçlı seferlerinden sonrada 18.yy'a kadar azalarak da olsa devam etti. Haçlı seferleri sonrasında eski şöhreti kalmasa da bekaret kemerlerinin üretimi sürdürüldü. Yine bazı aileler de, bu kemeri kız çocuklarını zapt etmek için kullanmaya devam etti. Ergenlik döneminden sonra ailedeki genç kızlara bu kemer takılır, böylelikle evlenene kadar erkeklerden korunması sağlanırdı.
Utanç verici sözlerle kız tavlama (Türkçe Altyazı) 05:45
Utanç verici sözlerle kız tavlama (Türkçe Altyazı) 194 izlenme - 2 yıl önce nn
Tuhaf Ve Utanç Verici Şaka Yapmak 02:35
Tuhaf Ve Utanç Verici Şaka Yapmak 133 izlenme - 2 yıl önce Bu videoyu izledikten sonra başkasının adına utanma seviyenizin sonsuzluğa yaklaştığını hissedecek ve hayatınıza yeni bir bakış açısı getireceksiniz.İngilizce bilmeyenler için biraz açıklama: Veriu teksin=Kime mesaj atıyorsun? Whasap=Noluyor Non of yu busnis ho ayem teksin=Sanane Kamon tel mi tes ı wana now=Hadi la söyle işte Ar yu dun som psikolijikal experment=Mal mısın?
Fransa'nın Gizlediği Utanç Verici Tarihi 06:40
Fransa'nın Gizlediği Utanç Verici Tarihi 5 izlenme - 3 ay önce Fransa’nın batısında, Atlantik Okyanusu kıyısında kırsal bir yerleşim yeriydi. Yoksul köylüleri, Kral ve kiliseye bağlı,kendi halinde insanlardı.1789 yılında gerçekleşen Fransız İhtilalinin ilk dönemlerinde durumlarının düzeleceği umuduyla ihtilali desteklediler ve Paris’e bağlı kaldılar.Ancak ihtilalin ekonomik alanda bekleneni vermemesi ve yoksulluğun sürmesi,İhtilalcilerin kiliseye karşı aldıkları tavır,konulan yeni vergiler ile birlikte ihtilale karşı cephe almaya başladılar. 5 Nisanda kırsalında birbirinden dağınık halk isyanları görülmeye başlandı. Cumhuriyetçilerin bu isyanlara tepkisi çok sert oldu; Fransa Meclisi tarafından Cehennem Birlikleri olarak adlandırılan Fransız Cumhuriyet ordusu harekete geçti. Geride kalan küçük gruplar ise, isyanı sürdürmek için ormanlık alanlara çekildi. Fransa'daki özgürlük maskesi altındaki bu yaşananlar sırasında canlarını kurtarmak için yüz binlerce Fransız köylüsü İngiltere, Avusturya, Rusya, Amerika ve Prusya'ya sığınmaya çalıştı. Hatta Viyana'da bulunan Osmanlı elçisinden de bir mektupla yardım isteyerek, Osmanlı İmparatorluğu'nun Avrupa'daki topraklarının herhangi bir bölgesine yerleşmek için izin istediler.Ancak o günün koşullarında bu mümkün olamadı. Bir dönem sömürgesi ülkere yaptıkları Fransa'nın yüzleşmekten kaçındığı tarihindeki utanç sayfaları. Ama aynı Fransa, hiç yüzü kızarmadan bazı yasaları ulusal meclisinden geçirebilmekte. Cezayirli yöneticilerin, Fransa'nın yaptıkları için sadece bir özür talebine karşı “Bu işi tarihçilere bırakalım” yanıtını veren Fransa, “Ermeni iddialarını tarihçiler araştırsın” biçimindeki öneriye karşı çıkarak aklı sıra Türkiye'ye ders vereceğini düşünmekte...Bu çifte standart karşısında sesini yükselten bir çok Fransız aydınının yanı sıra bir kaç yıl önce parlementoda gerçekleşen oylama sırasında tek red oyu veren iktidar partisi milletvekili.
TÜRKİYENİN HER ŞEHRİNDE UTANÇ VERİCİ MANZARALAR YERLERDE TRANSLARIN KÖTÜ KADINLARIN KARTVİZİTLERİ 00:56
TÜRKİYENİN HER ŞEHRİNDE UTANÇ VERİCİ MANZARALAR YERLERDE TRANSLARIN KÖTÜ KADINLARIN KARTVİZİTLERİ 15 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Eski Günlüğümü Okuyorum! 09:33
Eski Günlüğümü Okuyorum! 14 izlenme - 9 ay önce Küçükken tuttuğum günlüğümü okumak bir miktar utanç verici olsa da okurken çok eğlendim. Devamını isterseniz beğenip abonem olmanız yeterli, izlediğiniz için çok teşekkür ederim :) ABONE OLMAK İÇİN: https://www.youtube.com/KarelDolgun BANA ULAŞIN: Twitter https://goo.gl/v451Jw (kareldolgun) Instagram https://goo.gl/8jWEGn (kareldolgun) Snapchat: kareldolgun PR&Business: kareldolgun@hotmail.com TAG | Kimsenin Size Sormayacağı Sorular: https://www.youtube.com/watch?v=7iKD8... YOUTUBERLAR POKEMON OLSAYDI: https://www.youtube.com/watch?v=DR7xs... KAWAII BOX&ÇEKİLİŞ: https://www.youtube.com/watch?v=7Acok... KEDİLİ VLOG | Nyx'in Günlüğü: https://www.youtube.com/watch?v=vk-VT... Romanya'dan Aldıklarım: https://www.youtube.com/watch?v=p9ufq... Akşam Pokemon Avına Çıktık | Pokemon Go: https://www.youtube.com/watch?v=coKc_... Kurtarma Operasyonu: Yavru kedi Sütlaç! | VLOG: https://www.youtube.com/watch?v=o46ve... ALIŞVERİŞ | Shein.com, Bershka, Pull&Bear : https://www.youtube.com/watch?v=gIX3j... FRANSA VLOGLARIM: https://www.youtube.com/playlist?list... SLOVAKYA VLOGLARIM: https://www.youtube.com/playlist?list... ROMANYA VLOGLARIM: https://www.youtube.com/playlist?list... SMOOTHIE CHALLENGE: https://www.youtube.com/watch?v=wDFqA... WATTPAD'DE YAZARIM!: https://www.youtube.com/watch?v=V74V2... Öğrencilerin Söylediği Yalanlar | ÖĞRENCİ HALLERİ 2: https://www.youtube.com/watch?v=eJ5v4... 8 Maddede Öğrencinin Sınav Haftası | ÖĞRENCİ HALLERİ: https://www.youtube.com/watch?v=XTpOB... HAYALLER ve HAYATLAR | Expectations vs Reality: https://www.youtube.com/watch?v=Cg2Ti... Gözü Kapalı Makyaj w/ Kayra :https://www.youtube.com/watch?v=72F97... Fransa'dan Aldıklarım | ALIŞVERİŞ: https://www.youtube.com/watch?v=1UF6Q... Gerçek Hayatta Whatsapp İfadeleri | Emoji Impressions : https://www.youtube.com/watch?v=Bs1Ro...