Hoşgeldiniz!

uyuşturucu

Kobra'nın Lsd ile İmtihanı 00:45
Kobra'nın Lsd ile İmtihanı 319.548 izlenme - 10 yıl önce Uyuşturucu maddeler arasında en ağır etkilere sahip olan LSD Yılana verilirse ne olur?
Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu - Flakka 04:27
Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu - Flakka 18.664 izlenme - 6 yıl önce ilk olarak 2015 yılında abd'nin florida eyaletinde ortaya çıkan sentetik uyuşturucu Alpha-PVP adı verilen bir kimyasalın ana bileşenlerinden oluşuyormuş, görüntüsü bildiğimiz tuza benziyormuş. kullanımı da diğer uyuşturuculara benziyormuş. bonzai, eroin, esrar filan yanında halt etmiş diyeceğimiz kadar etkiliymiş. kullanıldıktan sonra vücuttaki tüm vitaminleri, proteinleri bir anda kullandığı için aşırı güç kuvvet veriyormuş, öyleki bir vakkada dört polis zanlıyı zapt edememiş. kullanan kişi acı hissetmediği için ilk olarak kendine zarar verme, hulk gibi kıyafetlerini parçalıyormuş... sonrasında yakın çevresinde kim varsa saldırıyormuş. fiyat bakımından ucuz olduğundan ülkemizde de görmemizin an meselesi olan bu uyuşturucuya karşı dikkatli olalım gençler.
Kızına Uyuşturucu Satanı Döve Döve Karakola Götürdü 00:57
Kızına Uyuşturucu Satanı Döve Döve Karakola Götürdü 5.158 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Avcılar'da yaşanan olayda, kızına uyuşturucu madde satan şahsın mesajını yakalayan baba, şüpheliyi döverek karakola götürdü.
Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 07:15
Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 32.959 izlenme - 10 yıl önce 11 yaşında esrar kullanmaya başlayan ve daha sonra bonzai illetine başlayan genç, zor da olsa bu illetten kurtuluyor. Bonzai içip kurtulan gençten tavsiyeler.
Kahreden Gençlik 02:18
Kahreden Gençlik 19.743 izlenme - 9 yıl önce Uzun zamandır yoktum bir video ekliyim dedim Cüneyt Arkın'ın (gazeteci) baş rolünde oynadığı kahreden gençlik filmin ismi ve konusuna uygun önemli bir kesit iyi seyirler...
Şahin K Bonzaiye Dur Diyor (Küfür İçerir) 01:44
Şahin K Bonzaiye Dur Diyor (Küfür İçerir) 17.607 izlenme - 9 yıl önce Şahin K’dan gençlere mesaj var! Fenomen komedyen Şahin K ve Ankara’nın en önemli müzik oluşumlarından VooDoo Records bir araya gelerek önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyorlar. Son zamanlarda gençlerin sağlığını tehdit eden, sentetik uyuşturucu bonzai kullanımına karşı yayınladıkları video ile gençleri sert bir dille uyarıyorlar. “Şahin K bir amaç için Ankara’ya geldi!” isimli video ile bu soruna dikkat çekmeye çalışan ekip paylaştıkları ortak mesajı ise #bonzaiyedurde hashtagiyle iletiyorlar. Özellikle samimiyeti ve sosyal konulardaki açıklamalarıyla gençlerin fenomeni olan Şahin K, başlattığı farkındalık çalışması ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. Yaptığı başarılı hip-hop çalışmalarıyla gençlerin ilgi odağı olan VooDoo Records’un Ankaradaki stüdyosunda çekilen videoda, izleyicilere Şahin K’nın bu konunun peşinde olacağı ve başka videonunda yolda olduğu mesajı veriliyor. Kampanya için ortak bir mesaj da yayınlayan VooDoo Records’un açıklamaları ise şöyle; “Özellikle ölüm olaylarıyla basında yer bulan Bonzai’nin, gençlerimizin geleceğini tehdit eden bir zehir olduğu bilimsel sonuçlarla da ortadadır. Küçük yaşta kandırılan ve bağımlı hale getirilen kardeşlerimizin korunması için gerekli kurumların ellerinden gelenin fazlasını yapmaları gerektiğini savunuyor ve görevlerini yerine getirdiklerine inanıyoruz. Fakat sosyal medyanın ve içeriklerinin gördüğü ilgi sebebiyle; bizler de üstümüze düşen görevi yerine getirmek için kendi sosyal hesaplarımızı kullanarak sessizliğimizi bozmak istedik. Kardeşlerimize ve arkadaşlarımıza sırf maddi rantlar yüzünden sağlıklarının ve geleceklerinin hiçe sayıldığını hatırlatmak istiyoruz. Yaşadığımız tüketim sisteminde temiz olduğunu sandığımız yiyecek sektörü hatta sağlık sektöründe bile rant uğruna insan hayatı hiçe sayılıyor. Öyle ki, insan hayatı hiç düşünülmeden üretilen bonzai gibi maddelerin kullanımı sonucunda; hem kullanan kardeşlerimizin zekalarına hem de yeteneklerine darbe vurulduğu gerçeğini unutmamalıyız. Gençlerimizin elinden yetenek ve zekalarının alınması ülkemizin geleceğine de darbe vuracaktır. Ülke gençliğinin, yetenek ve zekalarını daha çok öne çıkarabildikleri bir ortam olmasını istiyoruz. Gençlerimize boş zamanlarını daha iyi değerlendirebilecekleri imkanlar sunulduğunda; sanat, spor, bilim gibi alanlarda potansiyellerinin ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Kampanya için oluşturduğumuz videolar ile tüm kamuoyunu da bonzaiye dur demeye çağırıyoruz.”
Çırılçıplak Metrobüsün Önüne Atlayan Adam 00:44
Çırılçıplak Metrobüsün Önüne Atlayan Adam 12.144 izlenme - 7 yıl önce Videoyu paylaşan kişinini açıklamasına göre, İstanbul Avcılar E5 te çıplak geçen uyuşturucu almış bir şahıs intihara kalkışmış.Dayak yedikten sonra kendine gelince giyinip gitmiş.
Flakka Kullanan Adam (Uyuşturucunun Zararları) 01:40
Flakka Kullanan Adam (Uyuşturucunun Zararları) 11.265 izlenme - 6 yıl önce Flakka, zombiye dönüştürdüğü öne sürülen yeni nesil uyuşturucu olarak sosyal medya gündeminde yer alıyor. İçerdiği bileşenler dolayısıyla ağrı ve acıya duyarsızlık hissi veren Flakka, saldırganlık etkisi nedeniyle de halk arasında 'zombiye dönüştüren uyuşturucu' ya da 'zombi hapı' olarak anılıyor. Uyuşturucunun her türlüsünü, Lütfen kullanmayın. Kullandırtmayın. İbretlik video!
Konya'daki Uyuşturucu Operasyonu - Barzo.swf (Küfür İçerir) 03:09
Konya'daki Uyuşturucu Operasyonu - Barzo.swf (Küfür İçerir) 15.695 izlenme - 8 yıl önce İnternet aleminde çoğu geyiğe konu olan, 2011 yılının Aralık ayında Konya'da yapılan ve 43 kişinin tutuklandığı büyük uyuşturucu operasyonunun emniyet amirliği etabı... Çekme!
5 Dakikada Uyuşturucu Etkisi 05:01
5 Dakikada Uyuşturucu Etkisi 8.554 izlenme - 10 yıl önce Deneyselliğin geldiği son nokta olarak gösterebileceğimiz, bir iki dakika içinde İlluminati’ye bağlayabileceğimiz video, İspanyol sanatçı Claudia Mate tarafından hazırlandı. İlk kişisel sergisinin sonunda deneysel video çalışmasını yayınlayan Mate, size oturduğunuz yerden kafa yakma garantisi veriyor.
Ahu Tuğba Hayırsever Olursa 04:25
Ahu Tuğba Hayırsever Olursa 17.968 izlenme - 9 yıl önce 3 Mayıs 1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelen asıl adı Tuğba Çetin olan ve bir zamanlar birçok erkeğin hayallerinde yer almış olan sanatçı Türk sinemasında 80’li yılların seks sembollerinden biri olmuştur. Genellikle fahişe, uyuşturucu bağımlısı ama kalbi temiz karakterleri canlandırmıştır. Bir dönem gazinolarda da gösteriler yapan Ahu Ablamız’ın bu videosunda hayırsever olmak için hayat mücadelesi veren bir kadının dramatik hayat öyküsünü bulacağız…Alkışlarla gelsin…
Hayal Edilen / Gerçekte Olan Rus Eğitim Hayatı 01:41
Hayal Edilen / Gerçekte Olan Rus Eğitim Hayatı 7.919 izlenme - 7 yıl önce Rusya da bir öğrencinin gösterilenin dışında aslında nasıl bir eğitim hayatının olduğunu ortaya koymuş. Bol bol alkol , uyuşturucu , kavga ,seks.
Saç Spreyinden Uyuşturucu Yaptılar 01:32
Saç Spreyinden Uyuşturucu Yaptılar 6.086 izlenme - 10 yıl önce Sakarya’nın Ferizli İlçesinde Sabah Saatlerinde Bir Eve Düzenlenen Baskında Şüphelilerin Fırınlanmış Ada Çayı, Çakmak Gazı, Sinek İlacı Ve Saç Spreyini Karıştırarak Bonzai Adlı Uyuşturucu Yapıp Sattıkları Belirlendi
Uyuşturucunun Ekonomiye Katkısı-Ozark 02:36
Uyuşturucunun Ekonomiye Katkısı-Ozark 2.960 izlenme - 6 yıl önce Breaking Bad dizisi ile uyuşturucu imal etmeyi, Narcos dizisi ile nasıl dağıtım yapmayı son olarakta Ozark dizisi ile kara para nasıl aklanır onu öğreniyoruz. Diziden ufak bir sahne.
Uyuşturucu 03:27
Uyuşturucu 10.562 izlenme - 14 yıl önce
Yemek Tabaklarının Altına Gizlenen Uyuşturucu 00:25
Yemek Tabaklarının Altına Gizlenen Uyuşturucu 580 izlenme - 2 yıl önce Pakistan gümrük görevlileri, İngiltere'ye götürülmek üzere saklanan uyuşturucu maddelerin yerini tespit etmiş. Koli içerisinde götürülen yemek tabaklarının altına gizlenen uyuşturucu maddeleri görevlileri bile hayrete düşürmüş.
Bağımlılık Hakkında Bildiklerinizi Unutunuz 05:41
Bağımlılık Hakkında Bildiklerinizi Unutunuz 3.423 izlenme - 7 yıl önce Dünya bu geri zekalı yasaklarla kafayı o kadar bozdu ki,bildiğiniz mazoşist takılıyor herkes bu konuda. Bu köprü altında ki geri zekalı torbacılar uyuşturucu içmesin diye yapılan müdahaleler sonucu dünyada ki şiddetin Yüzde 75 ila Yüzde 25 arttığı söyleniyor.Yasakların her türlüsü çok saçma,bu daha da saçma. Tek bir yasağı savunmalıyız,hepimiz. Yasaklamayı yasaklamayı. Bu arada bu videoyu Açık Toplum Enstitüsü hazırlamıştı.Hani şu ünlü Soros'un vakfı :) https://www.youtube.com/watch?v=ao8L-0nSYzg
Uyuşturucu ile Zombiye Dönüşen Kadın 01:43
Uyuşturucu ile Zombiye Dönüşen Kadın 1.293 izlenme - 5 yıl önce Uyuşturucunun zararları her fırsatta dile getirilirken Rusya'da çekilen görüntüler de uyuşturucu alan bir kadın bakın ne hale gelmiş.
14 Dakikada Bir Kapıyı Açamamak 14:22
14 Dakikada Bir Kapıyı Açamamak 2.949 izlenme - 7 yıl önce Romanya'da uyuşturucu satıcılarına şafak operasyonu düzenleyen polis, girmek istedikleri dairenin kapısını açamayınca polisler tam bir fiyasko yaşıyorlar. açmak istedikleri kapı çetin ceviz çıkıyor. Akabinde görüntü alan haber kanalının istenmedik eleştirilerine maruz kalıyorlar. izliyoruz efendim.
Beşiktaşlı Tinerci Çocuklar Yardım Bekliyor 04:46
Beşiktaşlı Tinerci Çocuklar Yardım Bekliyor 1.820 izlenme - 6 yıl önce İstanbul'da Beşiktaş semtinde yaşayan tiner ile ilgilenen gençler su bile içmiyoruz tiner içiyoruz diyorlar ve bir yandan yardım bekliyorlar. Çevre halkı tarafından sevilen bu gençler köprü altında barınıyorlar. Bazı çevre sakinleri evlerinin anahtarlarını verip çocuklara imkan sağlıyorlar.
BBC - How Drugs Work - 1. Bölüm (Belgesel - 56 dk) 56:58
BBC - How Drugs Work - 1. Bölüm (Belgesel - 56 dk) 3.694 izlenme - 8 yıl önce BCC'nin 2011 yapımı 3 bölümlük uyuşturucu temalı belgesel serisinin birinci bölümü. Bu bölümde cannabis işlenmiş. Uyuşturucuyu uyuşturucu kullananların gözünden anlattıkları bir seri olmuş. Serinin ikinci bölümü Ecstasy'e, üçüncü bölümü kokaine ayrılmış. İkinci ve üçüncü bölümün Türkçe altyazıları henüz mevcut değil. Bu bölümün altyazıları ise Divxplanet'ten psycho_c'ye ait. İyi seyirler.
Uyuşturucu Kaybettirir Kamu Spotu - İki Ekmek 05:00
Uyuşturucu Kaybettirir Kamu Spotu - İki Ekmek 1.327 izlenme - 5 yıl önce “Uyuşturucu Madde Kullanımını Önleme Kısa Film Yarışması’nda birincilik ödülünü kazanan kısa film “İki Ekmek”
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 02:31
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 3.703 izlenme - 9 yıl önce Yürüyen narkotik Necla ablamızda esrar, eroin, kokain ne bağımlılık ararsanız mevcuttur. Orhan abimiz ise kapışma bahanesiyle necla nazır'ın orasını burasını mıncıklayıp durur film boyunca. En sonda kaçmaya çalışan ablamızı Orhan abimiz kendince böyle bir çözüm bulmustur etkili de olmuştur. Araba mı yıkıyorsun Orhan abi be..
Midnight Express (Geceyarısı Ekspresi) Fragman (1978) 03:09
Midnight Express (Geceyarısı Ekspresi) Fragman (1978) 4.046 izlenme - 9 yıl önce Geceyarısı Ekspresi, Alan Parker'ın yönetmenliğini ve Oliver Stone'un senaristliğini yaptığı İngiliz - Amerikan ortak yapımı ve 1978 çıkışlı bir sinema filmidir. 1970'te, Türkiye'de tutuklanıp hapse atılan Billy Hayes'in gerçek öyküsünden yola çıkılarak yazılmış hikâyeyi anlatmaktadır. Amerikalı genç bir turist olan Billy Hayes, sevgilisi Susan ile birlikte Türkiye'de tatildedir. Hayes tatil dönüşü arkadaşlarına satıp para kazanmak amacıyla ülkesine dönerken yanında iki kilogram haşhaş götürmeye teşebbüs eder. Vücuduna canlı bomba gibi yerleştirdiği küçük paketler halindeki uyuşturucu uçağa binmek üzereyken yapılan ani bir güvenlik aramasıyla polisler tarafından bulunur ve İstanbul Sağmalcılar Cezaevi'nde tutuklu geçireceği süreç başlar. Gösterime girmeden önce Türkiye tarafından protesto edilen Geceyarısı Ekspresi filmi, 52. Akademi Ödülleri'nde aday olduğu 6 dalın 2'sinde Akademi Ödülü kazandı (En iyi özgün müzik: Giorgio Moroder ve en iyi uyarlama senaryo: Oliver Stone)18 Mayıs 1978'de Midnight Express farklı ülkelerden gelen gazetecilerden oluşan bir izleyici grubuna Cannes Film Festivali kapsamında gösterildi. Film büyük çoğunlukla Türkiye'de geçmesine rağmen İstanbul Valiliği'nin filme ev sahipliği yapmayı reddetmesi üzerine, filmin tamamı Malta'da çekilmiştir. Aktörlerin çoğunluğu Maltalıyken; İtalyan, Amerikan, Yunan ve Ermeni oyuncular da filmin kadrosunda yer almaktadır. 43 gün sonra Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye mahkumların değişimi konusunda bir müzakereye girdi. Aralık 2004'te Türkiye'ye yaptığı bir ziyaret sırasında kitaptan uyarlanan filmin senaryo yazarı Oliver Stone yazdığı şeyleri çekim aşamasında fazla dramatize ettiğini kabul ederek özür diledi. Yakın zamanda Amerikan basınına yaptığı açıklamalarda da Billy Hayes Türkiye hakkında fikir ve anılarının filmde olduğu gibi sadece negatif şeylerden oluşmadığını ve filmde çarpıtılan Türkiye görüntüsü yüzünden vicdan azabı duyduğunu belirtti.
Röportaj Verirken Lince Yönelen Dayılar 01:57
Röportaj Verirken Lince Yönelen Dayılar 2.036 izlenme - 9 yıl önce Şanlıurfa da dışardan gelen kişilerin uyuşturucu satmaya başladığını duyurmak için haberci çağıran mahalleli röportaj sırasında yabancı birilerini görüp sorguya başlıyor gerisi videoda efenim...
Uyuşturucu Satıcısının Peşinden Koşan Bağımlılar 02:37
Uyuşturucu Satıcısının Peşinden Koşan Bağımlılar 2.151 izlenme - 9 yıl önce İngilterede uyuşturucu satıcısının arabasını sokağın başında gören bağımlıların arabanın peşinden koşması, çokluğu polisi bile şaşkına çevirdi...
Bir Kereden Birşey Olmaz Mı? 03:40
Bir Kereden Birşey Olmaz Mı? 2.154 izlenme - 14 yıl önce uyuşturucu kullanmayı masum görenler bir kereden birşey olmaz diye düşünüyorlar. uzmanlar aynı görüşte değil