Hoşgeldiniz!

uyuşturucu

Kızına Uyuşturucu Satanı Döve Döve Karakola Götürdü 00:57
Kızına Uyuşturucu Satanı Döve Döve Karakola Götürdü 3.861 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Avcılar'da yaşanan olayda, kızına uyuşturucu madde satan şahsın mesajını yakalayan baba, şüpheliyi döverek karakola götürdü.
Kobra'nın Lsd ile İmtihanı 00:45
Kobra'nın Lsd ile İmtihanı 319.040 izlenme - 8 yıl önce Uyuşturucu maddeler arasında en ağır etkilere sahip olan LSD Yılana verilirse ne olur?
Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu - Flakka 04:27
Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu - Flakka 14.330 izlenme - 5 yıl önce ilk olarak 2015 yılında abd'nin florida eyaletinde ortaya çıkan sentetik uyuşturucu Alpha-PVP adı verilen bir kimyasalın ana bileşenlerinden oluşuyormuş, görüntüsü bildiğimiz tuza benziyormuş. kullanımı da diğer uyuşturuculara benziyormuş. bonzai, eroin, esrar filan yanında halt etmiş diyeceğimiz kadar etkiliymiş. kullanıldıktan sonra vücuttaki tüm vitaminleri, proteinleri bir anda kullandığı için aşırı güç kuvvet veriyormuş, öyleki bir vakkada dört polis zanlıyı zapt edememiş. kullanan kişi acı hissetmediği için ilk olarak kendine zarar verme, hulk gibi kıyafetlerini parçalıyormuş... sonrasında yakın çevresinde kim varsa saldırıyormuş. fiyat bakımından ucuz olduğundan ülkemizde de görmemizin an meselesi olan bu uyuşturucuya karşı dikkatli olalım gençler.
Speedy Mustafa - Bana Nutella Attılar 01:22
Speedy Mustafa - Bana Nutella Attılar 44.432 izlenme - 7 yıl önce Son zamanlarda gördüğüm en absürd video.Birbiriyle alakasız onlarca kelimeyi 1 dakika içinde şiir gibi okuyan alemin hızlı delikanlısı mustafayı hep beraber izliyoruz.Ha unutmadan yazayım: kirikkalp_67@hotmail.com
Zombi Hapının Genç Kızı Çılgına Çevirmesi 01:00
Zombi Hapının Genç Kızı Çılgına Çevirmesi 18.533 izlenme - 5 yıl önce İnsan bunu kendine neden yapar bilmiyorum. Görüntüler Brezilya'dan. 'Zombi Hapı' diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde alan genç kızın davranışları izleyenlerin yüreklerini dağlamış. Yazık gerçekten çok çok yazık.
Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 07:15
Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 32.747 izlenme - 8 yıl önce 11 yaşında esrar kullanmaya başlayan ve daha sonra bonzai illetine başlayan genç, zor da olsa bu illetten kurtuluyor. Bonzai içip kurtulan gençten tavsiyeler.
İki Escobar - The Two Escobars 01:43:59
İki Escobar - The Two Escobars 26.356 izlenme - 7 yıl önce Halkın gözünde kahraman olan uyuşturucu baronu Escobar ile aynı şekilde kahraman kabul edilen savunma oyuncusu Escobar'ın trajedisini anlatan şahane belgesel. Not: Biliyorum çok uzun olduğunu düşüneceksiniz fakat eminim ki sadece 5 dakika izleyin devamını izlemek isteyeceksiniz.
İlk Esrar Satış Makinesi Hizmete Girdi 00:20
İlk Esrar Satış Makinesi Hizmete Girdi 8.504 izlenme - 5 yıl önce İlk marijuana (esrar) satış makinesi Kanada'nın Vancouver kentinde hizmete girdi. Makineden sadece doktorların sağlık sorunları nedeniyle esrar kullanmasına izin verdiği hastalar yararlanabilecek, Aman gençler siz siz olun bulaşmayın böyle maddelere,
Festivalde Sapıtan Adamı Etkisiz Hale Getirmek 00:21
Festivalde Sapıtan Adamı Etkisiz Hale Getirmek 4.424 izlenme - 3 yıl önce Katıldığı festivalde aldığı uyuşturucunun etkisiyle saçma sapan hareketler sergileyen adam çevreye zarar vermeye doğru ilerleyince etkisiz hale getirilmiş.
Bonzai İçen Gencin Havada Takla Atması 01:24
Bonzai İçen Gencin Havada Takla Atması 19.153 izlenme - 8 yıl önce Bonzai içen genç havuza atladığını sanıyor..Bonzai'nin etkisi ile halüsinasyon gören genç betonu havuz sanıp damdan atladı. Sonuçta bir zara görmemesi mucizedir. Ali İmran suresi 3-125 ayet Evet, sabreder ve (Allah'tan) korkarsanız, onlar ansızın üzerinize gelseler, Rabbiniz size nişanlı nişanlı beş bin melekle yardım eder
Yıldız Tilbe Dobralığı - Esrar İçiyordum 00:29
Yıldız Tilbe Dobralığı - Esrar İçiyordum 13.538 izlenme - 6 yıl önce Türkiye'nin sevilen sesi Yıldız Tilbe'yi tanımayan yoktur.Yıldız Tilbe yıllar önce katıldığı İbo Show programında yine o kendini sevdiren dobralığı ile döktürmüş ne varsa.İzliyoruz
Şahin K Bonzaiye Dur Diyor (Küfür İçerir) 01:44
Şahin K Bonzaiye Dur Diyor (Küfür İçerir) 17.426 izlenme - 8 yıl önce Şahin K’dan gençlere mesaj var! Fenomen komedyen Şahin K ve Ankara’nın en önemli müzik oluşumlarından VooDoo Records bir araya gelerek önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyorlar. Son zamanlarda gençlerin sağlığını tehdit eden, sentetik uyuşturucu bonzai kullanımına karşı yayınladıkları video ile gençleri sert bir dille uyarıyorlar. “Şahin K bir amaç için Ankara’ya geldi!” isimli video ile bu soruna dikkat çekmeye çalışan ekip paylaştıkları ortak mesajı ise #bonzaiyedurde hashtagiyle iletiyorlar. Özellikle samimiyeti ve sosyal konulardaki açıklamalarıyla gençlerin fenomeni olan Şahin K, başlattığı farkındalık çalışması ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. Yaptığı başarılı hip-hop çalışmalarıyla gençlerin ilgi odağı olan VooDoo Records’un Ankaradaki stüdyosunda çekilen videoda, izleyicilere Şahin K’nın bu konunun peşinde olacağı ve başka videonunda yolda olduğu mesajı veriliyor. Kampanya için ortak bir mesaj da yayınlayan VooDoo Records’un açıklamaları ise şöyle; “Özellikle ölüm olaylarıyla basında yer bulan Bonzai’nin, gençlerimizin geleceğini tehdit eden bir zehir olduğu bilimsel sonuçlarla da ortadadır. Küçük yaşta kandırılan ve bağımlı hale getirilen kardeşlerimizin korunması için gerekli kurumların ellerinden gelenin fazlasını yapmaları gerektiğini savunuyor ve görevlerini yerine getirdiklerine inanıyoruz. Fakat sosyal medyanın ve içeriklerinin gördüğü ilgi sebebiyle; bizler de üstümüze düşen görevi yerine getirmek için kendi sosyal hesaplarımızı kullanarak sessizliğimizi bozmak istedik. Kardeşlerimize ve arkadaşlarımıza sırf maddi rantlar yüzünden sağlıklarının ve geleceklerinin hiçe sayıldığını hatırlatmak istiyoruz. Yaşadığımız tüketim sisteminde temiz olduğunu sandığımız yiyecek sektörü hatta sağlık sektöründe bile rant uğruna insan hayatı hiçe sayılıyor. Öyle ki, insan hayatı hiç düşünülmeden üretilen bonzai gibi maddelerin kullanımı sonucunda; hem kullanan kardeşlerimizin zekalarına hem de yeteneklerine darbe vurulduğu gerçeğini unutmamalıyız. Gençlerimizin elinden yetenek ve zekalarının alınması ülkemizin geleceğine de darbe vuracaktır. Ülke gençliğinin, yetenek ve zekalarını daha çok öne çıkarabildikleri bir ortam olmasını istiyoruz. Gençlerimize boş zamanlarını daha iyi değerlendirebilecekleri imkanlar sunulduğunda; sanat, spor, bilim gibi alanlarda potansiyellerinin ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Kampanya için oluşturduğumuz videolar ile tüm kamuoyunu da bonzaiye dur demeye çağırıyoruz.”
Kahreden Gençlik 02:18
Kahreden Gençlik 18.898 izlenme - 7 yıl önce Uzun zamandır yoktum bir video ekliyim dedim Cüneyt Arkın'ın (gazeteci) baş rolünde oynadığı kahreden gençlik filmin ismi ve konusuna uygun önemli bir kesit iyi seyirler...
Çırılçıplak Metrobüsün Önüne Atlayan Adam 00:44
Çırılçıplak Metrobüsün Önüne Atlayan Adam 12.089 izlenme - 6 yıl önce Videoyu paylaşan kişinini açıklamasına göre, İstanbul Avcılar E5 te çıplak geçen uyuşturucu almış bir şahıs intihara kalkışmış.Dayak yedikten sonra kendine gelince giyinip gitmiş.
Taş İçinde Uyuşturucu Saklamak 03:35
Taş İçinde Uyuşturucu Saklamak 4.767 izlenme - 3 yıl önce İspanya'da bir uyuşturucu şebekesine operasyon düzenlenmiş. Şebekenin uyuşturucuları sahte taşların içine gizlediği belirlenmiş.
Uyuşturucunun Etkisiyle Kaldırıma Tecavüz Eden Hanımefendi 00:14
Uyuşturucunun Etkisiyle Kaldırıma Tecavüz Eden Hanımefendi 9.925 izlenme - 6 yıl önce Avustralya'da yaşanan bu garip olayda, hanım abla aldığı uyuşturucunun etkisiyle kaldırıma saplıyor.
Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 00:24
Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 13.681 izlenme - 7 yıl önce İddiaya göre uyuşturucu madde temin ederek, bölgedeki satıcılara dağıttığı belirlenen Selahattin T.'yi takibe aldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri elde ettiği bilgiler doğrultusunda peşine düştüğü S T.'yi sokak arasına fark edip 'teslim ol' çağrısı yaptı. Kaçan şüpheli kısa süreli kovalamaca sonucu yakalandı. Uyuşturucu madde satışı başta olmak üzere 10 ayrı suçtan 2 yıldır arandığı da belirlenen şüpheliler, ifadelerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandılar. İşte bunlar gibi doğudan göç edip geldiği şehri siken adamlar adana gibi harika bi şehri adını kirletip insanlarını huzursuz ediyorlar. Has Adanalılar kültürlüdür medeniyetlidir, sanatçı çıkarır Adana !
Uyuşturucu Satıcısını Tekme Tokat Döven Adamlar (Küfür İçerir) 00:53
Uyuşturucu Satıcısını Tekme Tokat Döven Adamlar (Küfür İçerir) 5.909 izlenme - 4 yıl önce Küçük çocuklara uyuşturucu satan vicdansız adamı yakalayıp bir güzel döven yüreği güzel insanların kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Torbacıların Birbirlerine Karşı İmha Girişimi 05:59
Torbacıların Birbirlerine Karşı İmha Girişimi 11.247 izlenme - 7 yıl önce Ana teması "buradan bir adam geçti mi" şakası olsa da uyuşturucu ticaretinin ele alınıp, arka sokaklardaki puslu tezgâhın ince ince işlendiği; hırçınlığı, kabullenememeyi, tahammülsüzlüğü anlatan önemli bir kayıt ile karşı karşıyayız. Silahların yere doğru paralel şekilde tutulup ortamı savuşturma görevinin de eksik olmadığı, doğaçlama performans ile oyunculuğun hakkını fazlasıyla vermiş, müthiş kareler çıkartmış ölümcül diyaloglara imza atmış olan bu arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Ahu Tuğba Hayırsever Olursa 04:25
Ahu Tuğba Hayırsever Olursa 17.902 izlenme - 7 yıl önce 3 Mayıs 1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelen asıl adı Tuğba Çetin olan ve bir zamanlar birçok erkeğin hayallerinde yer almış olan sanatçı Türk sinemasında 80’li yılların seks sembollerinden biri olmuştur. Genellikle fahişe, uyuşturucu bağımlısı ama kalbi temiz karakterleri canlandırmıştır. Bir dönem gazinolarda da gösteriler yapan Ahu Ablamız’ın bu videosunda hayırsever olmak için hayat mücadelesi veren bir kadının dramatik hayat öyküsünü bulacağız…Alkışlarla gelsin…
Konya'daki Uyuşturucu Operasyonu - Barzo.swf (Küfür İçerir) 03:09
Konya'daki Uyuşturucu Operasyonu - Barzo.swf (Küfür İçerir) 14.965 izlenme - 7 yıl önce İnternet aleminde çoğu geyiğe konu olan, 2011 yılının Aralık ayında Konya'da yapılan ve 43 kişinin tutuklandığı büyük uyuşturucu operasyonunun emniyet amirliği etabı... Çekme!
5 Dakikada Uyuşturucu Etkisi 05:01
5 Dakikada Uyuşturucu Etkisi 8.498 izlenme - 8 yıl önce Deneyselliğin geldiği son nokta olarak gösterebileceğimiz, bir iki dakika içinde İlluminati’ye bağlayabileceğimiz video, İspanyol sanatçı Claudia Mate tarafından hazırlandı. İlk kişisel sergisinin sonunda deneysel video çalışmasını yayınlayan Mate, size oturduğunuz yerden kafa yakma garantisi veriyor.
İnsanlara Uyuşturucu Taşımalarını Rica Etmek 04:47
İnsanlara Uyuşturucu Taşımalarını Rica Etmek 5.797 izlenme - 6 yıl önce İki işsiz kardeşimiz böyle bir şey yapmış aslında güzel olmuş ama ben beğenmedim.
Suçüstü Yakalanan Torbacıya Meydan Dayağı 01:50
Suçüstü Yakalanan Torbacıya Meydan Dayağı 6.673 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Pendik'te uyuşturucu satıp kendi mahallesindeki gençleri zehirleyen torbacıyı suçüstü yakalayan bir grup, zehir tacirini polise teslim etmeden önce ufak çaplı bir meydan dayağı atıyor.
Hayal Edilen / Gerçekte Olan Rus Eğitim Hayatı 01:41
Hayal Edilen / Gerçekte Olan Rus Eğitim Hayatı 7.918 izlenme - 6 yıl önce Rusya da bir öğrencinin gösterilenin dışında aslında nasıl bir eğitim hayatının olduğunu ortaya koymuş. Bol bol alkol , uyuşturucu , kavga ,seks.
Esrar Tarlasının Göbeğinden Mesaj Veren Polis 08:57
Esrar Tarlasının Göbeğinden Mesaj Veren Polis 6.085 izlenme - 6 yıl önce Bugüne kadar birçok mekanda ve farklı topluluklara bağımlılıkla mücadele anlatıcılığı yaptım. Bu defada dedim ki operasyonun merkezinden, Esrar Tarlasının göbeğinden mesajlar vereyim, seyredin bakalım iyi yapmış mıyım? Yükleyicimiz güzel mesajlar vermiş.
Kenevir Rahibeleri 01:41
Kenevir Rahibeleri 5.706 izlenme - 5 yıl önce ABD’de kendilerini “Vadinin Rahibeleri” olarak tanımlayan bir grup kadın kenevir ürünleriyle yılda 750 bin dolar ciro yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Klipte Oynayan Figüranların Torbacı Çıkması 01:26
Klipte Oynayan Figüranların Torbacı Çıkması 6.740 izlenme - 5 yıl önce Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile “silahlı örgüt üyesi olmak” ve “uyuşturucu ticareti yapmak” suçları kapsamında yürütülen soruşturma kapsamında 24 kişi gözaltına alındı. Uyuşturucu çetesini, cinayet suçundan tutuklu bulunan Arif Ötleş ve Yavuz Ötleş’in yönettiği iddia edildi. Daha önce uyuşturucu operasyonunda şehit olan polis memuru Hakan Can isminin verildiği operasyonda, 4 uzun namlulu silah, 17 tabanca, 46 kilo esrar, 2 kilo toz esrar, 3 kilo kokain, 82 bin tane extacy hap, 2 bin 100 tane captagon, taş kokain yapımında kullanılan amonyak ele geçirildi. KLİPTE ROL ALMIŞLAR Çete üyelerinin internet üzerinden yayınlanan bir klipte rol aldıkları da ortaya çıktı. İnternette yayınlanan klipte rol alan çete üyelerinin rahat ve profesyonelleri aratmayan hareketleri dikkat çekti. Altındağ’da aktif olan çete üyelerine yönelik operasyonda çetenin silah ve finans sorumluları da gözaltına alındı. SİGORTALI TORBACILAR Çetenin uyuşturucudan elde ettiği parayı, kurdukları karavan şirkete aktararak akladığı belirlendi. Sokaklarda uyuşturucu satan ve torbacı olarak nitelendiren elemanlarını da kurdukları paravan şirketin çalışanı olarak gösteren çetenin, bu kişileri SGK üzerinden sigortalı gösterdikleri ve sigorta primlerini de yatırdıkları kaydedildi.
Uyuşturucu Satıcıları Ve Bağımlıları ile Röportaj (1981) 13:30
Uyuşturucu Satıcıları Ve Bağımlıları ile Röportaj (1981) 5.111 izlenme - 5 yıl önce Uğur Dündar'ın uyuşturucu bağımlıları ve satıcıları ile 1981 yılında gerçekleştirdiği röportajı izliyoruz. Şuan da böyle röportajların gerçekleşmesi dileği ile.