Hoşgeldiniz!

uzaktan kumanda

Uzaktan Kumandalı Tır Peterbilt 359 RC 02:13
Uzaktan Kumandalı Tır Peterbilt 359 RC 204.327 izlenme - 9 yıl önce Uzaktan Kumandalı Tır Peterbilt 359 Rc
Hatuna Drone ile Dildo Sokmaya Çalışmak 00:09
Hatuna Drone ile Dildo Sokmaya Çalışmak 11.554 izlenme - 4 yıl önce Günümüze kadar sayısız seks pozisyonu, şekli, türü ve çeşidi denenmiş ve dünya var olduğu sürece bu da devam edecektir. Ancak bu sefer ki rc kontrollü hava aracı drone ile hatunun vajinasına bağlanıp ileri geri yaparaktan işi görmek.
rc nitro drift bmw m3-120km hız 01:15
rc nitro drift bmw m3-120km hız 24.723 izlenme - 14 yıl önce hpı marka araba şu anda en son versiyon ve en hızlı model ankara hipodromda turluyorum, araba manyak 120 kmhz yapıyo
Böyle oyuncak kepçe görülemdi 01:30
Böyle oyuncak kepçe görülemdi 12.251 izlenme - 8 yıl önce uzaktan kumandalı oyuncak kepçesiyle oynayan adam bir de kepçenin üzerine çıkarak kepçenin kaldırmasını sağlıyor
Plajdaki İnsanları Uzaktan Kumanda Köpekbalığı İle Trolleyen Adam 04:00
Plajdaki İnsanları Uzaktan Kumanda Köpekbalığı İle Trolleyen Adam 4.043 izlenme - 4 yıl önce Görenler hemen sudaki yakınlarına sudan çık, bir köpekbalığı var! Diyerek kimisi bağırıyor kimiside suya girip çıkmasına yardımcı oluyor...
1/4 Ölçekli Tır Yapmak 05:31
1/4 Ölçekli Tır Yapmak 1.973 izlenme - 8 yıl önce Peterbilt 359 modeli tırın 1/4 ölçeğindeki küçültülmüş RC oyuncağı yapan arkadaşın kendi sitesinde nasıl yapıldığının tarifi de var. Ayrıca amca jet türbinli tırlar da yapmakta. Öte yandan kızıyla birlikte sevimli tırın üzerine oturup gezmekte. Tırın boyu ALLAH ALLAH 5 METRE ! Yüksekliği 1 mt. Genişliği ise 60 cm. Yapımı 2 yıl sürmüş. Videoyu izleyip yapacak arkadaşlara şimdiden sabır diyorum.
Vestel Air Mouse Kumanda 01:36
Vestel Air Mouse Kumanda 1.546 izlenme - 9 yıl önce Vestel Air Mouse her el hareketinizi ekrana taşıyarak, Vestel 3D Smart TV'nizin fonskiyonlarını kullanmayı kolaylaştırır, internette, uygulamalar arasında gezinmeyi hem daha rahat hem daha keyifli hale getirir.
1/10 Ölçekli Rc Crawler (Model Offroad Araçları) 03:34
1/10 Ölçekli Rc Crawler (Model Offroad Araçları) 1.148 izlenme - 8 yıl önce Modelcilikte sınır yok. Bu videoda "off road" aşkı ile yanıp tutuşan gençlerin yaptıkları "setup"lar ( modelcilikte modifikasyon anlamına gelir) sonrası çamurlu yollarda adeta gerçek arazi aracı sürer gibi model araçlarını kullandığını göreceksiniz. Özellikle model drift ve model crawler'lar da en çok dikkat edilen unsur; detaydır. Fakat en pisi malum rc crawler'lardır. Her 3-5 kullanım sonrası çok detaylı temizlik ve bakıma ihtiyaçları vardır. Amortisör içindeki yağ ve pistonlar bile değiştirilmelidir. Buyrun, iyi seyirler.
Çizgi Film 3D - Yap ve oyna  ROBOT (Build and Play) - Robot -  -  04:05
Çizgi Film 3D - Yap ve oyna ROBOT (Build and Play) - Robot - - 2.470 izlenme - 7 yıl önce Her anne baba çocuklarına robotun tanımını en az bir kere okumalı, açıklamalı..Çünkü okul öncesi çocuklar , çok garip olduğundan dolayıdır ki robotları çok seviyorlar.Öyle ki nasıl çalıştıklarını bilmediklerinden bir anda hayranı oluveriyorlar.Peki nedir bu robot? Robot duyargaları (sensör) ile çevresini algılayan, algıladıklarını yorumlayan, bunun sonucunda karar alan (yapay zeka), karar sonucuna göre davranan, eylem olarak hareket organlarını çalıştıran veya durduran bir aygıttır. Bu tanıma göre bilgisayara paralel port ile bağlı ve klavyeden kontrol edilen bir araba robot değildir. Çünkü kendisi tek başına karar vermemekte, bizim klavyeden verdiğimiz talimatları uygulamaktadır. Ancak aynı araba duyargaları ile algıladıklarını yorumlamak üzere bilgisayarın mikroişlemcisini kullanıp, yorumlatıyor ve kendi karar alabiliyor, algılamalarına gore bizden bağımsız davranabiliyorsa o artık bir robottur.
Uzaktan Kumandalı Maket Kamyon 02:58
Uzaktan Kumandalı Maket Kamyon 756 izlenme - 8 yıl önce Tamamı ile karton malzemeden el yapımı ile üretilen bir araçtır. Yapımı 2 ay kadar bir süre almıştır. Tamamen el emeğidir.
Yeni Teknoloji - Uzaktan Kumandalı İş Makinası 03:51
Yeni Teknoloji - Uzaktan Kumandalı İş Makinası 507 izlenme - 5 yıl önce Küçük bir çocuğun uzaktan kumandalı iş makinesiyle yaptığı gösteri iş makinesi tutkunlarını şaşırtmaya yetiyor. İzliyoruz efendim.
Mobil Forklift 06:38
Mobil Forklift 446 izlenme - 7 yıl önce 30 saniye içinde çalışmaya hazır hale gelen uzaktan kumandalı forklift...
Çikolata ile Helikopter Yapmak 02:39
Çikolata ile Helikopter Yapmak 630 izlenme - 8 yıl önce Hanım kızımız 1000 gram siyah ve 100 gram beyaz çikolata ile helikopterin iskeletlerini olusturup uçuruyor izlemenizde fayda var
RC Helikopter Kullanımın da Level Atlamak 04:32
RC Helikopter Kullanımın da Level Atlamak 352 izlenme - 7 yıl önce Ufak birer çocuk iken hepimiz bu aletlerden birine sahip olmak istemişizdir.Fakat hem fiyat açısından hemde yaşadığımız yerler açısından pek de elverişli değillerdi.O yüzden de uzaktan kumandalı arabalarla yetindik.Fakat bu RC araçların kullanımını hobi haline getirmiş hatta turnuvalar düzenleyen ve bir çok paralar yatıran abiler mevcut.Ve bu işte de ne kadar yetenekli oldukları ortada... Bknz:http://www.evaldas-rc.com/news.php
Uzaktan Kumandalı Tırdan Bebek Arabası Yapmak 02:30
Uzaktan Kumandalı Tırdan Bebek Arabası Yapmak 319 izlenme - 7 yıl önce Bu tırı daha önce 4X4 bir Nissan'ı çekerken görmüştük. Biraz modifikasyon ile bebek arabasına çevrilmiş. İzliyoruz.
Boğaz Köprüsünde Uzaktan Kumandalı Araç Kullanmak 00:15
Boğaz Köprüsünde Uzaktan Kumandalı Araç Kullanmak 292 izlenme - 8 yıl önce Boğaz köprüsünde ilerlerken bir araçtan çekilen görüntüde sağ şeritte ilerlemekte olan bir araç görülüyor. Uzaktan kumandalı benzinle çalışan bir oyuncak sanırım. İlginç bir görüntü.
Araba Yarış Pisti Oyuncağı Reklamı (1960) 01:01
Araba Yarış Pisti Oyuncağı Reklamı (1960) 387 izlenme - 7 yıl önce Sanırsam çoğu erkek çocuğunun hayaliydi küçükken bunlardan birine sahip olmak,oldukça havalı bir durumdu bu yarış pisti oyuncaklarına sahip olmak. Bir akrabamızın çocuğunda vardı bunlardan kimseye elletmezdi , oynatmazdı yani bir Barbie evi falan değildi ama biraz oynamaya özeniyorduk tabi biz de . Nasıl beddua ettiysek ,nasıl gözümüz kaldıysa artık topuklu gün terliğiyle teyzelerden biri pistin bir kısmını kırıvermişti.
Gerçek Pac-Man Oynamak 00:46
Gerçek Pac-Man Oynamak 214 izlenme - 8 yıl önce Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen Pac-Man. Kim alır kim almaz bilinmez tabi ama yapan yapmış işte.
Uzaktan Kumandayla Araç Parketmek (Yerli İnsansız Araç) 02:04
Uzaktan Kumandayla Araç Parketmek (Yerli İnsansız Araç) 241 izlenme - 8 yıl önce Kastamonu da Pvc motajında çalışan bir işçi, apartman önünde yaşadığı park sıkıntısı yüzünden aracına uzaktan kumanda takmış; artık balkonundan aşağı bakarak aracını istediği kaldırım kenarına yanaştırabiliyormuş. Geliştirdiği bu sistem menzili 500metre. Apartman sakinlerine duyrulur.
Reklam Filmi - Uzaktan Kumandalı Işık Kapatıp Açma Cihazı 06:23
Reklam Filmi - Uzaktan Kumandalı Işık Kapatıp Açma Cihazı 228 izlenme - 8 yıl önce  dersi geçebilmek, 'da eğlence amaçlı çektiğimiz reklam filmi. Reklam filmine konu olan cihaz uzaktan kumandalı oyuncak araba motoruyla yapıldı. Eski adı Selçuk Üni. Eğitim Fak. olan ve şimdiki adı Necmettin Erbakan Üni. Eğitim Fak. olan fakültemizden kucak dolusu selamlar, alkışlayan eller dert görmesin. http://www.eccetasarim.com katkılarıyla...
Tuseka X Aron Alp - Uzaktan Kumanda 04:07
Tuseka X Aron Alp - Uzaktan Kumanda 27 izlenme - 3 yıl önce Tuseka X Aron Alp'in, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan "Uzaktan Kumanda" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Tuseka X Aron Alp Yönetmen: Baran Eroğlu - LoopHop Productions
Uzaktan Kumanda ile Çalışan Senfoni Orkestrası 03:07
Uzaktan Kumanda ile Çalışan Senfoni Orkestrası 63 izlenme - 7 yıl önce Klasik müziği olabildiğince eğlenceli hale getiren Aleksey Igudesman ve Richard Hyung-ki Joo ikilisinin yazdığı, çaldığı ve oynadığı muhteşem konçerto "Being Gidon Kremer'den bir kesit. Alkışlarla yaşaşınlar. Sadece bu kesitin içerisinde; Bach, Chaplin, Dvorak, Dunayevski, Haydn, Igudesman, Joo, Kupkovic, Mahler, Mozart, Piazzolla, Prokofiev, Rochberg, Rota, Schnittke, Schostakowitsch, J. Strauss. duymanız mümkün.
Quadcopter ile Manhattan'da Uçamayan İnsanın Dramı 02:57
Quadcopter ile Manhattan'da Uçamayan İnsanın Dramı 70 izlenme - 7 yıl önce Muhtemelen ABD'de büyük yaptırımların önünün açılmasına sebep olacak sığırı izleyeceğiz. Quadcopter'i açıklayacak olursak; 4 adet elektrik motoruyla çalışan uzaktan kumandalı bir araç. Oyuncak değil. Günümüzde oldukça ucuza toplanabiliyor. Kamera ve verici ekipmanlarıyla oldukça güzel görüntüler alınabiliyor. Tabi yasadışı ama az kişinin ilgilendiği bir hobi olduğu için kurallar gevşekti, uygulanmıyordu. ta ki bugüne kadar..