Hoşgeldiniz!

uzay yolu

Uzay 1999 jenerik (Restorasyonlu) 01:07
Uzay 1999 jenerik (Restorasyonlu) 1.199 izlenme - 5 ay önce Dizi ilk olarak 1975- 1978 yılları arasında Biritanya'da yayınlanmıştır. Ülkemizde de 7o'lerin sonunda ve 80'lerin başında trt tarafından bir kaç kez gösterilmiştir. Her ne kadar yayınlandığı dönemde Uzay Yolu'nun (Star Trek) gölgesinde kalsa da, yapım popüler kültürü derinden etkilemiş ve kendisine geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır.
uzay yolu 11 02:11
uzay yolu 11 16.872 izlenme - 9 yıl önce uzay yolu 11,star trek xi
turist ömer uzay yolu 04:34
turist ömer uzay yolu 8.406 izlenme - 9 yıl önce www.sinegargara.com
Uzay Yolu 2 Komik Dublaj 02:25
Uzay Yolu 2 Komik Dublaj 7.526 izlenme - 8 yıl önce komik dublaj
Uzay Yolu (Star Trek The Original Series) Fragman 01:42
Uzay Yolu (Star Trek The Original Series) Fragman 3.083 izlenme - 3 yıl önce 1966'da yayınlanmaya başlayan ve tüm dünyada milyonlarca insanın sevgisini kazanan Uzay Yolu dizisinin (Star Trek: The Original Series) DVD fragmanı.
uzay yolu 1 dublaj 02:40
uzay yolu 1 dublaj 5.830 izlenme - 8 yıl önce çok komik dublaj
Önce Öpmek Sonra Dövmek  - Uzay Yolu 00:19
Önce Öpmek Sonra Dövmek - Uzay Yolu 1.270 izlenme - 3 yıl önce Uzay yolu dizisinden ibret alınacak bir kesit izleyeceğiz. Yeşil saçlı bağyanı bayıltmak için ilginç bir taktik izleyen Kaptan Kirk önce bir alt dudak kombinasyonu yapar, daha sonra da yumrukla bayıltma işlemini gerçekleştirir.
Tuz Canavarı Turist Ömer Uzay Yolunda 03:20
Tuz Canavarı Turist Ömer Uzay Yolunda 3.023 izlenme - 7 yıl önce tuz canavarı turist ömer uzay yolunda
The Wrath of Khan HD Blu-Ray Trailer 02:30
The Wrath of Khan HD Blu-Ray Trailer 1.352 izlenme - 4 yıl önce Genetik olarak bir superman gibi geliştirilmiş olan Khan megalomanyak ve tehlikeli bir suçlu olduğundan yıllar önce ıssız Ceti Alpha 5 gezegenine sürülmüştür. Oğlunun ölümü ve kendi bahtsız kaderinden ötürü Kaptan Kirk'ü suçlamakta ve intikam hisleriyle yanıp tutuşmaktadır.Komutan Chekov yanlışlıkla Khan'ın olduğu yere ışınlanınca, bu tehlikeli düşman sonunda aradığı fırsatı bulur. Kurbanlarının beynini kontrol etmeye yarayan parazimsi bir yaratığı kullanan Khan Yıldızgemisi Reliant'ı ele geçirmeyi başarır. Gemiyi ve bir araştırma projesinden yağmaladığı ekipmanı kullanarak Kirk'ü yoketmeyi planlamaktadır. 'Genesis Effect' isimli projenin asıl amacı sıfırdan bir gezegende canlı yaşamını başlatmaktır. Ancak ekipmanın yeni dünyalar yaratmaya vakıf olan kudreti, aynı zamanda varolanları yoketmeye de imkan tanımaktadır.Kirk ve ekibi bir kez daha tüm güçleri ve cesaretleriyle arkadaşlarını kurtarmak ve Khan'ı sonsuza dek susturmak zorundadırlar.
Turist Ömer - Kaldır Haydi Bastır 01:26
Turist Ömer - Kaldır Haydi Bastır 828 izlenme - 3 yıl önce Turist Ömer Uzay Yolunda filminden büyük usta Sadri Alışık'ın unutulamaz performanslarından biri ''kaldır, haydi bastır''.
Turist Ömer Uzay Yolunda (71 dakika) 01:11:08
Turist Ömer Uzay Yolunda (71 dakika) 855 izlenme - 2 yıl önce Sadri Alışık ın efsaneleştiği ve 1964 yılında başlayan " Turist Ömer Serisi" nin, 1973 yılında çekilen son filmi sizlerle...Yönetmen : Hulki Saner , Senaryo: Ferdi Merter , George Clayton Johnson ,diğer oyuncular : Elif Pektaş(Jenice),Ferdi Merter(Doktor McCoy), Cemil Şahbaz(Kaptan Kirk), Erol Amaç(Mr.Spak), Kayhan Yıldızoğlu(Prof.Krater)...
Star Trek X: Nemesis (2001) Fragman 01:58
Star Trek X: Nemesis (2001) Fragman 204 izlenme - 11 ay önce 2001 yapımı, orijinal Star Trek serisinin 10. filmi olan Star Trek: Nemesis'in fragmanı. Filmde Jonathan Frakes ve Marina Sirtis oynuyor.
Star Trek - Hakiki Tuz Canavarı (1966 - 50 dk) 50:22
Star Trek - Hakiki Tuz Canavarı (1966 - 50 dk) 693 izlenme - 3 yıl önce Turist Ömer Uzay Yolunda Filminin meşhur tuz canavarı, Star Trek serisinin 8 Eylül 1966 yılında yayınlanan 'Man Trap' isimli ilk bölümde yer almıştır. El öpen tuz canavarı, kaptan Kirk'ün botanik bahçesi, ölen tayfaların suratındaki acayip izler, et yiyen çiçek gibi 'Turist Ömer Uzay Yolunda' filminde izlediğimiz, bütün bize saçma gelen sahneler aslında orijinalinde yer almakta.
Star Trek - Menemen 02:35
Star Trek - Menemen 508 izlenme - 3 yıl önce Ağırbaşlı Kardeşlerin eşsiz çalışmalarından, uzay yolunda ki bu macerasında,geminin temizliği ve yeni açılacak olan yemekhanenin düzenlenmesi mevzu bahis.Bu arada acıkan ahali de menemen yemeye karar verince tatlı bir telaş alıveriyor ortalığı..
Turist Ömer Uzay Yolunda Soundtrack 01:25
Turist Ömer Uzay Yolunda Soundtrack 398 izlenme - 2 yıl önce Turist Ömer Uzay Yolunda, Mr sıpak ve muhteşem, makyaj harikası takma kulakları, kaptan körk, insanların tuzunu yiyerek hayatta kalmayı beceren canavar modelleri, köpükten falan yapılmış uzay gemisi gereçleri ve sonradan monteli uzay yolu sahneleri yanında müzikleri ile de hafızalara kazınmıştır. İnşallah bir gün Kapı ses efektleri ve kompiter sesleri de bulunur eklenir.
Uzay Yolunda Miley Cyrus 01:30
Uzay Yolunda Miley Cyrus 350 izlenme - 3 yıl önce MTV Müzik Ödülleri’nde yaptığı striptiz ve kucak dansı şovuyla tepki çeken Miley Cyrus uzay yolunda kaptan Kirk'ün karşısına çıkıyor. Şu sözü hatırlatmadan geçmeyeyim “O başarılı biri ama dilini ağzının içinde tutmayı bir türlü beceremiyor” Ozzy Osbourne’ün kızı Kelly Osbourne
Uzay Yolu Komik Verisyon 05:03
Uzay Yolu Komik Verisyon 1.205 izlenme - 9 yıl önce bizim türist ömerler tanıdğımız film
Star Trek Dublaj & 0 Küfürsüz 07:30
Star Trek Dublaj & 0 Küfürsüz 602 izlenme - 3 yıl önce Türkler uzayda geyiğini seneler senesi birçok karikatürist eserlerine malzeme etmiş, birkaç sene evvel Cem Yılmaz filmini dahi çekmiştir amma ve lakin Konya' lı iki cengaver öyle bir dublaj yapmışlardır ki izlerken gülmekten karnına ağrı girmeyen bünyelere bi buçuk adana üstü kelle&paça gerekir... Agırbaşlı kardeşlerin resmi web sitesi aktuelnet.net' e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz efenim.
Yıldız Savaşları Yabancı Sinema Film Müzikleri STAR WARS Bilim Kurgu Film En Meşhur Piyano Dinle 03:12
Yıldız Savaşları Yabancı Sinema Film Müzikleri STAR WARS Bilim Kurgu Film En Meşhur Piyano Dinle 687 izlenme - 2 yıl önce Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) JENERİK FİLM MÜZİKLERİ - Ünlü meşhur Yabancı Sinema Müziği Soundtrack Müzikler Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Güç Uyanıyor Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano ile Nasıl Bulacaksınız? Genç Piyanist Güneş Yakartepe " Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Güç Uyanıyor Star Wars Dizisi" Sinema Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Piyano ile Çaldı. Piyaniste Arka Fonda projeksiyon ile muhteşem Filmden Görüntüler Eşlik etti. En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Tema Müziğini çok seveceksiniz. Genç Piyanist Destekler ve Güzel Yorumlar Bekler. Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Yabancı Sinema Konusu ve Fon Müzikleri Bilgileri Özedi & detayları Yıldız Savaşları, George Lucas tarafından tasarlanmış, öncelikle filmleriyle tanınmış, sonraki yıllarda çizgiroman, bilgisayar ve konsol oyunları, televizyon yapımları vb. dallarda ününü geliştirmiş kurgusal evren ve markadır. Film seris
Star Trek IV: The Voyage Home (1986) Fragman 02:24
Star Trek IV: The Voyage Home (1986) Fragman 119 izlenme - 11 ay önce Orijinal Star Wars serisinin 4. filmi, 1986 yapımı Star Trek IV: The Voyage Home'un fragmanı. Filmi Leonard Niomy yönetiyor.
Star Trek VII: Generations (1994) Fragman 02:17
Star Trek VII: Generations (1994) Fragman 118 izlenme - 11 ay önce William Shatner, James Doohan, Walter Koenig, Patrick Stewart, Malcolm McDowell'ın oynadığı Star Trek serisinin 7. filmi Yeni Nesil'in fragmanı.
Star Trek Dublaj 2 02:36
Star Trek Dublaj 2 456 izlenme - 3 yıl önce Şahsen benim hayatıma ilk olarak Sadri Alışık'ın ''Turist Ömer'' versiyonu ile girmiştir bu yapım.''Star Trek'' bizim bildiğimiz adıyla ''Uzay Yolu''.Ünlü yapımların mutlaka parodileri yapılır.Bizim Türkler boş durur mu? Bizimkiler de Beyaz Show için öyle güzel bir video yapmışlar ki evlere şenlik.Hani Türkler uzaya gitse aynen böyle olur dedirtiyor insana.Tadından yenmez. Admin Notu: Ağırbaşlı kardeşlerin resmi sitesi www.aktuelnet.net' e selam yollar, başarılarının devamını dileriz.
Star Trek VIII: First Contact (1996) Fragman 02:19
Star Trek VIII: First Contact (1996) Fragman 105 izlenme - 11 ay önce 1996 yapımı bilimkurgu filmi, orijinal Star Trek serisinin 8. filmi Star Trek VIII: First Contact'in fragmanı.
Star Trek V: The Final Frontier (1989) Fragman 02:40
Star Trek V: The Final Frontier (1989) Fragman 96 izlenme - 11 ay önce 1989 yapımı Star Trek V: The Final Frontier filminin fragmanı. Filmi William Shatner yönetiyor. Oyuncular arasında Leonard Nimoy da var.
Overlokçu Her Yerde - Hanımların Dikkatine! 00:48
Overlokçu Her Yerde - Hanımların Dikkatine! 111 izlenme - 2 yıl önce Bobilerin ince montelerinden Overlokçu.Yapan arkadaş gayet mantıklı düşünüp oturtmuş monteyi. Ortama da özellikle dikkat etmiş. Özel isteğim; şayet bu içerik yayınlanırsa anasayfada bulunmasını istemem, son zamanlarda içeriklerde başka sitelerin reklamlarının yapıldığına dair yapılan yorumları gördükçe cinnet getiriyorum (her ne kadar videoları yapanların emeğinin hakkını vermek gerekse de).
Kaptan Kirk ve Sporcu Canavar 02:00
Kaptan Kirk ve Sporcu Canavar 167 izlenme - 3 yıl önce "Uzay Yolu", İlk olarak 1984 yılında Türk televizyonunda yayınlanan "vay be" dedirten, şimdilerde izlediğimizde ise çizgi film kadar tesir bırakan bir bilim-kurgu dizisi. Videoda Kaptan Kirk bir canavarla dövüşüyor. Fakat bir orantısız güç söz konusu. Zira canavarımız daha önceden savunma sporları vs. öğrenmiş bir canavara benziyor. (Kaptan tekme için ayağını kaldırdığında nasıl tutup geri ittiğini görüyorsunuz)
STAR TREK INTO DARKNESS KAMERA ARKASI SİNEMASKOP KANAL 35 34:20
STAR TREK INTO DARKNESS KAMERA ARKASI SİNEMASKOP KANAL 35 426 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
SİNEMASKOP BÖLÜM 88 STAR TREK INTO DARKNESS 58:54
SİNEMASKOP BÖLÜM 88 STAR TREK INTO DARKNESS 349 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Star Trek: The Next Generation - Açılış 01:46
Star Trek: The Next Generation - Açılış 79 izlenme - 1 yıl önce Star Trek serisinin en çok izlenenen, zamanında ('87 - '94) reytingleri kimseye bırakmayan, 18 Emmy ödülü sahibi yapımın açılış videosu.
Uzaydan Gelirem Yüküm Eriktir 02:30
Uzaydan Gelirem Yüküm Eriktir 143 izlenme - 3 yıl önce Seneler önce, lise yıllarımda erzurumlu bir arkadaşımın, "olm bizim yerel tvde über komik bir video çekmişler ,ver bir princo bende sana çekeyim ,babam bilgisayara 52x cd raytır aldı lan" diyerek verdiği cd'yi buldum geçenlerde. O zamanlar bilgisayara cd raytır taktırmak ,şahin slx'e NOS taktırmak kadar havalıydı bizim için. Birde 56k modemle bırakın upload'ı ,bir mp3 indirmek için 3.5 saat torrentte beklediğimiz yıllarda tüm veri alışverişini cd aracılığıyla yapardık haliyle, o yüzden sınıfta cd raytırı olan adam adeta fabrika gibi çalışır, komik vidyolardan(!) yerli yabancı mp3'lere, 128*128 telefon resimlerinden ,simbiyan programlarına her türlü gerekli gereksiz zımbırtıyı cdler aracılığıyla sınıf ahalisine ulaştırırdı. Neyse efenim ,cd içerisindeki 4-5 yerel tv komedi vidyolarından seçtiğim bu vidyoyu upload edeyim dedim ama baktım başkası yüklemiş saolsun. Ben de buradan paylaşayım dedim.