Hoşgeldiniz!

vaaz

Timurtaş Hoca - Ağlatan Vaaz 02:44
Timurtaş Hoca - Ağlatan Vaaz 105.748 izlenme - 9 yıl önce Sevenlerinin agzindan Uçar Dostlari Timurtas Uçar Hocaefendi'yi söyle anlattilar; Diyanet isleri Baskan Yardimcisi Sami Uslu: En yakin arkadasimdi. Okulda ayni sirayi paylastik. 1956'da basladigimiz IHL'den 1967'de bitirdigimiz Yüksek Islam Enstitüsü'ne kadar ayni siradaydik. Aktif, çaliskan, çok zeki, sen-sakrak, her an hareketli bir arkadasimizdi. Son dönemi zorluklar içinde geçti. Çesitli konusmalarindan hakkinda tahkikat takibat oldu. Bagcilar Müftüsü Cihan Kurt: Tam bir hocaefendi idi. Hizmet ehli idi. 1982'de istanbul'dan Bilecik'e tayin edilmisti. Birlikte 6 ay vaiz olarak görev yaptik. O dönemden beri samimiyetimiz var. Etrafina isIk tutan cemaati sürükleyen bir din adamiydi. Menfaati hiç düsünmeyen ikrami seven bir insandi. Bazi yerlere giderdik, bizlere hiç cüzdan açtirmazdi. Sümbül Efendi Camii emekli basmüezzini Cemal Bozoy: 25 yildir taniyorum. sair ruhluydu. Sizinle konusurken hemen bir dörtlük çikarirdi. Bir ayet ile bir saatten fazla vaaz eder, cemaati costururdu. Özel toplantilara, Islami dügünlere konusmaci olarak davet ederdim. Timurtas Uçar Kimdir? 1944'te Elazig'in Sivrice ilçesi Uslu köyünde dogdu. imam Hatip Lisesi'ni Elazig'da bitirdikten sonra Istanbul Yüksek Islam Enstitüsü'ne girdi. Ögrenciligi esnasinda basladigi vaazlar dikkat çekti. Malatya vaizligi, Mus müftü vekilligi yapti. Süleyman Ates'in Diyanet isleri Baskani olmasindan sonra 1976'da istanbul Müftü basmuavini oldu. Sehzadebasi ve Eminönü Yeni Camii'ndeki vaazlari büyük ilgi gördü. 1979'a kadar her vaazinda camiler doldu tasti. 1980 ihtilalinden sonra vaizlikten alinip Beykoz Çavusbasi köyüne imam hatip olarak tayin edildi. 1990'da Ümraniye imes Camii'ne tayin edildi. 1999 basinda 32 yil emek verdigi Diyanet isleri'nden emekli oldu. Ancak kösesine çekilmedi. Çocuklarinin egitimine önem veren Uçar, 4 evladini okuttu. Özel Fatih Koleji'nden mezun olan ogullarindan Yusuf, Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni, Bekir Yunus IÜ Iletisim Fakültesi'ni bitirdi. Kizi Fatih Üniversitesi'nde, küçük oglu Enes Emre (13) Ankara'da geçirdiği trafik kazasında,yengesi ile birlikte hayatını kaybetmistir.Kozlu Mezarlığı'nda babasının yanına defnedildi.
By Kanvegul - Vaaz Veren Cocuk Süper Dehşetül Vehset 08:16
By Kanvegul - Vaaz Veren Cocuk Süper Dehşetül Vehset 69.444 izlenme - 9 yıl önce Suruç Meslek Yüksek Okulu Myo Suruc Şükrü Durmaz İlahi Kücük Cocuk Vaaz Ezgi Şehitler Kervani Bykanvegul Paltalk Şarki Arabesk Damar Muhasebe İşletme
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 06:23
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 35.722 izlenme - 7 yıl önce Mağdur olmak için bu defa otobüsü seçen kahramanlarımız, toplu taşımada dini vaaz vermenin bir "hak" olduğunu savunuyor. Spoiler verip heyecanını kaçırmamak için bademin kurduğu akıl almaz cümleleri buraya hiç yazmıyorum. Siz zaten gerekli eyyorlamayı en güzel biçimde yapacaksınızdır eminim. Bu arada videoyu paylaşan da kendileri; Çukurova Üniversitesi Şeriat Team... Bunun kaydının alınıyor olması zaten gelecek bir tepki için ağ atmış oldukları hissi uyandırıyor haliyle. Paşalar bir de şöyle buyurmuş paylaşımın altına: Allah 'ın hakimiyetini anlatırken haklı sesimize tahammül edilemedi . Tartışmaya maruz kaldık.. Videoyu izlediğiniz de belki tepkimizin sert OLDUĞUNU düşünebilirsiniz. Lakin bilin ki bu tepkinin öncesi var. Çalışmamıza Kur'ân'ı anlatmamıza karşı güldüler ve alay konusu Yaptılar. Anlatmaya devam edince saldırdılar bizde Karşılık verdik... --- Bakın dikkatinizi çekerim; "saldırmışlar"... Yine mağdur canını yediklerim.
Ayşe  Hoca 08:12
Ayşe Hoca 50.976 izlenme - 14 yıl önce konyada sedirlerde oturan hayatını allaha adamış temiz kalpli bir teyze. o ayşe hoca şimdi bayanlara verdiği bir vaaza kısaca kulak misafiri olacaksınız iyi seyirler..ayrıca irtibata geçmek isteyen gerçekten bir hocadan destek ve yardım almak isteyenlerde duyrulur,teşekkürler..
Tahir Büyükkörükçü Hoca - Vaaz 27 45:19
Tahir Büyükkörükçü Hoca - Vaaz 27 19.409 izlenme - 9 yıl önce Tahir Büyükkörükçü Hoca - Vaaz 27
Vaaz 00:27
Vaaz 17.672 izlenme - 11 yıl önce Ternek Bazari Müftüsü Güneşli Köyü Camisinte Cemaata Vaaz Verti
Ayşegül Yazar’dan Dini Sohbetler 17:40
Ayşegül Yazar’dan Dini Sohbetler 11.760 izlenme - 13 yıl önce hazırlayan:ferhat yazar
Cübbeli Ahmet Hoca Rekor Kıran Sevgililer Günü Vaazı 04:42
Cübbeli Ahmet Hoca Rekor Kıran Sevgililer Günü Vaazı 16.833 izlenme - 10 yıl önce Ahmet Mahmut Ünlü Sevgililer Günü Vaazında Nelerden Bahsediliyor? Cübbeli'nin Daha Önce Vermiş Olduğu Bu Vaaz Hala Güncelliğini Koruyor!
Timurtaş Hoca - Ağlatan Vaaz 02:44
Timurtaş Hoca - Ağlatan Vaaz 7.462 izlenme - 9 yıl önce Timurtaş Hoca - Ağlatan Vaaz imurtas Hoca Egerki Kendine Müslümanim Diyorsan 1 Kez Dinle
Timurtas Hoca SÜPER VAAZ 17:41
Timurtas Hoca SÜPER VAAZ 13.308 izlenme - 8 yıl önce 100 Milyon Salavata Denk Salavat "Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike ve Nebiyyike ve Resulikennebiyyil Ummiyyi ve Ala Alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bilkaderi ve Azemeti zatike ve fiy külli vaktin vahiyn." Ayetel kursiden önce okunursa 70 milyar sevap kazandiran dua Allâhümme innî ügaddimü ileyke, beyne yedey külli nefesiv, ve lemhativ, ve lahzativ, ve darfetiy, yadrifü bihâ, ehlüs-semâvâti ve ehlül ardi, ve külli sey'in hüve fî i'lmike kâ'inün ev gad kâne ügaddimü ileyke beyne yedey zâlike küllih Dualarinizi eksik etmeyin, ALLAH IN selami, rahmeti, mahfiret ve hidayeti hepimizin üzerine olsun. Bu videoyu PAYLASARAK birçok insanin imanini kurtarmasina vesile olun
Kampüste Lgbti Öğrencinin Feministlere Vaazı - Ankara 02:50
Kampüste Lgbti Öğrencinin Feministlere Vaazı - Ankara 7.172 izlenme - 6 yıl önce Üniversiteli Kadın Kolektifi Ankara Üniversitesi “DTCF İtiraf Ediyor” facebook sayfasında paylaşılan “Son zamanlarda fakültede bu LGBT olanlar çoğaldı. Ortabahçe de adeta onların yaşam alanı, kendilerine yeni yol arkadaşı arıyorlar ve daha fazlasını istiyorlar. Neden? Çünkü biz onların önünü açıyoruz, onlar gruplar kurup sapıklık serüvenlerine devam ederken bazıları bu duruma çanak tutuyor. Diyecekler ki o insanlar öldürüldükleri için,saldırıya uğradığı için dernekler var. Şundan emin olun sizinkinin hırsızların, tecavüzcülerin,sübyancıların dernek kurmasından hiçbir farkı yok” açıklaması ardından üniversitelerde baş gösteren homofobi ve cinsiyetçiliği kınadı. 2014
Nasıl Bilirdiniz 00:39
Nasıl Bilirdiniz 9.506 izlenme - 14 yıl önce hoca,vaaz,nasıl bilirdiniz
Hocam Kıçıma Su Kaçsa Orucum Bozulur mu? 00:54
Hocam Kıçıma Su Kaçsa Orucum Bozulur mu? 2.714 izlenme - 3 yıl önce Adını bilmediğimiz değerli hocamızın tuvalette yapılan temizliğin orucu bozma ihtimali üzerine değerli görüş ve önerilerini dinliyor ve feyz alıyoruz efendim.
10 Yaşında Vaaz Veren Çocuk 01:35
10 Yaşında Vaaz Veren Çocuk 7.608 izlenme - 8 yıl önce Tahminin 10 yaşlarında olan bu küçük cemaat mensubu kendi yaşındaki çocuklara vaaz veriyor.
Nihat Doğan'la Döne Döne Anadolu 01:53
Nihat Doğan'la Döne Döne Anadolu 5.696 izlenme - 7 yıl önce Müzisyen, sanatçı, düşünür, ilim insanı, Fetö düşmanı Nihat Doğan'ın zamanında Fetullah'ın vaazlarını hiç kaçırmadığını hatta çoğunu ezbere bildiğini kanıtlayan kayıtlar. Videolar odatv'den alınmıştır.
laz imam 00:39
laz imam 8.533 izlenme - 14 yıl önce hocadan vaaz
Milyonlarca Dinsizi Dindar Yapan Muazzam Vaaz - Timurtaş Uçar 02:12
Milyonlarca Dinsizi Dindar Yapan Muazzam Vaaz - Timurtaş Uçar 9.810 izlenme - 8 yıl önce Timurtaş Uçar hocaefendi hazretlerinin ruhuna bir kez daha rahmet okutacak olan efsanevi vaazı.
timurtaş hoca vaaz 02:44
timurtaş hoca vaaz 6.282 izlenme - 12 yıl önce timurtaş hoca vaaz
Oflu Hoca-Kurban Bayramı 00:47
Oflu Hoca-Kurban Bayramı 9.690 izlenme - 15 yıl önce cok komik bir eklenis sebebi kimse koymamıs kimsede yok izleyin komik
İbretlik Kedi Hikayesi 02:11
İbretlik Kedi Hikayesi 1.602 izlenme - 3 yıl önce Sıra dışı imamımızın ilk izleyişte parodi olduğunu zannedebileceğimiz ancak birkaç defadan sonra gerçek olduğuna kanaat getireceğimiz videosunu izliyoruz.
Vaaz Veren Cocuk Turkce Alt Yazili 07:57
Vaaz Veren Cocuk Turkce Alt Yazili 4.636 izlenme - 9 yıl önce Dinle Ask Gelsin Seni Sarsin İns
Oflu Yasin Hoca'dan Üniversite Gerçekleri 02:55
Oflu Yasin Hoca'dan Üniversite Gerçekleri 5.990 izlenme - 8 yıl önce Sivri dilli hoca Yasin Gündoğdu'dan yine yerinde tespitler! Hocamız son dönemlerde üniversitelere neden gidildğini, orada nelerin döndüğünü ve ne öğretildiğini bizlere aktarıyor, izleyelim feyz alalım!
TikTok'ta Vaaz Veren Hoca: Neden Namaz Kılmıyoruz 70 Tane Hurin Olacak 00:46
TikTok'ta Vaaz Veren Hoca: Neden Namaz Kılmıyoruz 70 Tane Hurin Olacak 537 izlenme - 1 yıl önce Vaaz verirken namaz kılmayanları ikna etmeye çalışan bir hoca sosyal medyada gündem oldu. Hoca verdiği vaazda, Neden namaz kılmıyoruz? 70 tane hurin olacak. Hap kullanmayacaksın ifadelerini kullandı.
Açık Saçık Giyinerek İnsanlara Zulmetmeyin 02:23
Açık Saçık Giyinerek İnsanlara Zulmetmeyin 6.201 izlenme - 8 yıl önce Evet siz, sizler... mini etekler giyip, firikikler veren, dekolte üstüne dekolte açan bayanlar neden yapıyorsunuz bunu ha? Bizim içimiz titiriyo, irkiliyoruz, erekte geçiriyoruz günü, sarsılıyoruz, dişlerimiz kamaşıyor... Niye zalimlik yapıyorsunuz niyeee, bu zulüm niye. Azıyoruz lan biz. Gösterip de vermemek, sürttürüp de çekmek, değdirip de lilili yapmak neyin nesi, ah hele o memeler, memişler, pompişler... zulmediyorsunuz. İçimize atıyoruz. Lütfen sevişelim lan.
Hocadan vaaz ) 00:39
Hocadan vaaz ) 1.884 izlenme - 11 yıl önce Hocadan vaaz )
Şişman Kadınlar Cennete Giremez Diyen Rahibi Aşağı Atan Kadın 00:27
Şişman Kadınlar Cennete Giremez Diyen Rahibi Aşağı Atan Kadın 1.701 izlenme - 4 yıl önce Sahnede vaaz verirken şişman kadınlar cennete giremez diyen rahip bir kadın tarafından sahneden aşağı atılmış.
Ağlatan Vaaz Timurtaş Hoca İstanbul Videosu 02:44
Ağlatan Vaaz Timurtaş Hoca İstanbul Videosu 3.351 izlenme - 8 yıl önce Ağlatan vaaz timurtaş hoca sohbetleri duygusal videosu dini içerikli filmler full indir download yeni dini video etiketleri kadınlar ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun bölümü tek link fotoğraflar görüntüler ne parça albüm nedir nasıl yapılır video türküler pop müzik komik hayvanlar bebek mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözler i: com
Münib Engin Noyan 15:39
Münib Engin Noyan 3.667 izlenme - 9 yıl önce Kredi kart, AVM, İslam ülkelerin zengin ve fakir olması vaazı. Sağlam komonistin iyi bir Müslüman olması.
Efsane Cinnet Getiren Oflu Hoca (22 dk - Tamamı) 21:44
Efsane Cinnet Getiren Oflu Hoca (22 dk - Tamamı) 4.818 izlenme - 8 yıl önce Efendim daha önce sitemizde 3 dakikalık ve 13 dakikalık kısa versiyonları bulunan "90'lı yılların internet fenomeni cinnet getiren laz hoca" nın nacizane derlediğim 22 dakikalık full versiyonunu alkışlarlayaşıyorum.com ahalisinin beğenisine sunuyorum.