Hoşgeldiniz!

vahşi

Aslan Öyle Bir Şey Yaptı Ki 01:19
Aslan Öyle Bir Şey Yaptı Ki 773.655 izlenme - 4 yıl önce Aslan kendi bölgesine giren sırtlana acımadı...İşte vahşi doğada kameralara yansıyan o karşılaşma.
Aslana Saldıran Timsah 00:34
Aslana Saldıran Timsah 452.799 izlenme - 3 yıl önce Suya girip nehrin karşısına geçmek isteyen aslana timsah saldırıyor. Aslan şanslı günüde olacak ki timsahın darbelerinden kurtulup olay yerinden hemen uzaklaşıyor. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Avladığı Geyiği Sırtında Taşıyan Avcı 00:44
Avladığı Geyiği Sırtında Taşıyan Avcı 4.246 izlenme - 6 gün önce Afrika'da bulunun bir vahşi yaşam parkında para ödeyerek av yapan avcının vurduğu geyiği sırtında taşıması kameraya böyle yansımış.
Bufalo Aslanı Perişan Etti 01:03
Bufalo Aslanı Perişan Etti 343.397 izlenme - 3 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırı da aslan bufaloyu kendine av olarak seçiyor. Ama işler hiç de aslanın planladığı gibi gitmiyor.
Kaplanın Vahşi Öküze Saldırdığı An ve Sonrası 01:33
Kaplanın Vahşi Öküze Saldırdığı An ve Sonrası 309.556 izlenme - 4 yıl önce Sinsi sinsi avına yaklaşan kaplan çalıların arasından çıkan vahşi öküze bir anda saldırdı. Öküzü boğazından yakalayan kaplan dakikalarca avının ölmesini bekledi.
3 Aslanın Yavru Fil Avı 02:28
3 Aslanın Yavru Fil Avı 2.317 izlenme - 6 gün önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkında 3 dişi aslanın yavru fili avlaması safari yapan turist kamerasına böyle yansıdı.
Pumaların Çiftleşme Anı 06:10
Pumaların Çiftleşme Anı 4.023 izlenme - 2 hafta önce Güney Amerika kıtasında Patagonya bölgesinde bulunan dağlık kesimde turist kamerasına yansıyan puma çiftleşmesini izliyoruz.
Aslanı Perişan Eden Buffalo 07:51
Aslanı Perişan Eden Buffalo 7.516 izlenme - 1 ay önce Zambiya'da bulunan South Luangwa National Park'ta en öfkeli mandalardan olan buffalo ve ezeli düşmanı aslan karşı karşıya gelmiş. Buffalo'nun Aslanı perişan ettiğ anlar safari yapan turist kamerasına böyle yansımış.
Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması 46:56
Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması 196.230 izlenme - 3 yıl önce Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması Aslanlar Hakkında: Aslan ya da Arslan (Panthera leo), kedigiller (Felidae) ailesinden etçil süper yırtıcı memeli bir hayvan türüdür. Afrika aslanı, dünyanın en büyük dört kedisinden (kaplan, aslan, jaguar, leopar) biridir. Erkek Afrika aslanı ortalama 250kg'dır. Kaydedilmiş en ağır aslan 1970 yılında İngiltere'deki Colchester Zoo adlı hayvanat bahçesindeki Simba adlı aslandır. Ağırlığı 435 kg olarak kaydedilmiştir. Dişiler ise ortalama 150 kg'mı bulabilir. Postu kahverengimsi sarıdır. Erkeğin yelesi kahverengimsi sarıdan siyaha kadar değişir. Geniş alınlı, güçlü çeneli, uzayıp çekilebilen tırnaklı, sarımtırak kısa ve yatık tüylüdür. Kuyruğunun ucu püsküllüdür. Erkek aslanın başının etrafı uzun ve güzel bir yele ile süslüdür. Omuzlarının üzerine kadar dağılan bu perçem, kızdığı zaman kabarır. Pençelerinin büyük olması, yere sağlam basmasını sağlar. Aslanlar birbirleriyle bölgeleri için kavga eder. Genellikle bu ölümle sonuçlanabilir. Aslanların pençeleri ve dişleri çok keskindir. Bir insanı bir vuruşta öldürebilir veya yaralayabilir. Genellikle Afrika kıtasında yaşamlarını sürdürürler.Aslanlar dünya üzerinde yaşayan kedi türleri içinde en sosyal cinstir. Diğer tüm kedi cinsleri antisosyal olup yalnız yaşamayı tercih ederken aslanlar büyük gruplar oluşturan tek kedi cinsidir. Grup oluşturmalarının en büyük sebebi kendilerinden çok hızlı olan avlarını grupsal pusu kurarak yakalamak olduğu bazı bilim dünyasınca öne sürülmektedir.
Leopara Av Olan Köpek 00:39
Leopara Av Olan Köpek 183.622 izlenme - 4 yıl önce Karnı acıkan leopar ormanda yiyecek bir şeyler bulamayınca en yakın yerleşim yerine inmiş ve yol üzerinde uyumakta olan köpeği alıp kaçmış. Acımasız leoparın köpeğe saldırısını izliyoruz.
Aslanların Avına Ortak Olmak isteyen Aç Su Aygırı 01:31
Aslanların Avına Ortak Olmak isteyen Aç Su Aygırı 4.558 izlenme - 4 hafta önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkın'da aslanların avına ortak olmak isteyen aç su aygırının görüntüleri saha rehberi Solomzi Radebe'nin kamerasına böyle yansımış.
Panterin Timsahı Yenmesi 00:17
Panterin Timsahı Yenmesi 4.568 izlenme - 2 ay önce Efendiliğini yerden yere vuran panterin deplasman da timsahı alt etmesini izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
Maymunu Havada Yakalayıp Yiyen Piton Yılanı 01:18
Maymunu Havada Yakalayıp Yiyen Piton Yılanı 10.287 izlenme - 3 ay önce Avustralya'nın Queensland eyaletinde ormanlık bir bölgede ağaç üzerinden maymunu yakalayarak ortalama 45 dakika (söylenenlere göre) içerisinde yiyen piton yılanının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Canlı Tavuk Yiyen Hintliler 03:25
Canlı Tavuk Yiyen Hintliler 4.946 izlenme - 2 ay önce Melmalayanur Angalaparameswari tapınağında toplanan insanlar bizleri "Dünya nereye gidiyor" diye sorgulamayla başbaşa bırakıyor.
Suya Fırlatılan Yavru Köpek Timsaha Yem Oldu 00:33
Suya Fırlatılan Yavru Köpek Timsaha Yem Oldu 7.563 izlenme - 2 ay önce Endonezya'da bir genç adam yavru köpeği nehre fırlatmış. Nehre fırlatılan köpek çaresizce yüzmeye çalışsa da birkaç saniye sonra gelen timsaha yem olmuş.
Vahşi Doğada Aslan Sırtlan Kavgası 04:02
Vahşi Doğada Aslan Sırtlan Kavgası 140.683 izlenme - 5 yıl önce Dogada Aslan Ile Sırtlan Kavsı Son Yemegi Erkek Aslan Sırtlanı Boguyor Devamında Sırtlanın Geride Bir Yavrusu Kalıyor...
Bu Adam İnsan Olamaz! 02:59
Bu Adam İnsan Olamaz! 184.866 izlenme - 5 yıl önce Vahşi hayvanları korumasız bir şekilde yakaladı ve çılgınlığını ortaya serdi..
Yaban Domuzunun Aklını Alan Leopar 01:41
Yaban Domuzunun Aklını Alan Leopar 109.255 izlenme - 4 yıl önce Yaban Domuzunun Aklını Alan Leopar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
vahşi yaşam - kralların dövüşü 02:33
vahşi yaşam - kralların dövüşü 179.050 izlenme - 7 yıl önce vahşi yaşam - kralların dövüşü
Müjde Ar Çırılçıplak Vahşi Sevgili 03:50
Müjde Ar Çırılçıplak Vahşi Sevgili 209.506 izlenme - 8 yıl önce
Aslan Kolonisi Belgeseli 09:04
Aslan Kolonisi Belgeseli 272.101 izlenme - 9 yıl önce aslan kolonisi- belgesel, vahşi, aslan , hayvanlar - ata66kan
Afrika Serengeti Antilopların büyük göçü aslanlar belgeseli 39:22
Afrika Serengeti Antilopların büyük göçü aslanlar belgeseli 214.108 izlenme - 6 yıl önce 2,5 Milyondan Fazla hayvan açlık ve susuzluğa karşı bir yarış başlatıyor. Zebra ve antilopların katılımıyla iyice büyüyen sürüler büyük bir hızla Kuzey batı ya en eski su kaynaklarına doğru yürüyüşe geçiyorlar.
Yavrusu İçin Kendisini Timsahlara Yem Eden Ceylan 02:49
Yavrusu İçin Kendisini Timsahlara Yem Eden Ceylan 6.798 izlenme - 2 ay önce Tanzanya'da bulunan Serengeti Milli Parkında bulunan nehir kenarından karşıya geçmeye çalışırken yavrusuna ilerleyen timsahı gören anne ceylanın yürek burkan görüntüsünü izliyoruz efendim.
Anakonda Tarafından Yenmek Üzereyken Kurtarılan Köpek 00:58
Anakonda Tarafından Yenmek Üzereyken Kurtarılan Köpek 4.420 izlenme - 2 ay önce Brezilya'da bulunan bir çiftlikten kaçan köpeği aramaya giden köylüler karşılaştıkları manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Köylülerin aradığı köpek bir nehirde anakondaya av olmak üzereyken bulundu. Anakonda'nın sarmış olduğu köpek, köylülerin yardımı ile kurtarıldı.
pitonla yılanın kapışması 02:59
pitonla yılanın kapışması 134.198 izlenme - 6 yıl önce python vs alligator 01real fightpython attacks allig iki avcının kapışması böyle görüntülendi
Yılan Bukalemunu Affetmedi 02:47
Yılan Bukalemunu Affetmedi 76.497 izlenme - 3 yıl önce Zebra yılanı, gözüne kestirdiği bukalemunu kendine av yaptı. Desenlerinden dolayı zebra yılanı olarak adlandırılan bu sürüngen korkunç bir avcıdır. En çok kertenkele ve bukalemun peşinde koşar. Avlarının hareketini çok uzaktan algılayan zebra yılanının bu kez hedefi bir bukalemun oldu.
Aslanın Çok Yakınlaştığını Geç Fark Eden Adamın Dramı 00:51
Aslanın Çok Yakınlaştığını Geç Fark Eden Adamın Dramı 14.725 izlenme - 5 ay önce Belgesel çekimi sırasında vahşi bir aslanın yaklaştığını geç farkeden adamın dramı kameraya böyle yansımış efendim.
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 01:35
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 75.806 izlenme - 4 yıl önce çinde bir hayvanat bahçesinde kaplanların önüne canlı canlı keçi bırakılıyor. işin ilginç tarafı oraya ziyarete gelenlerde bunu zevkle izliyor...
Vahşi Köpek Sürüsüne Kafa Tutan Domuz 00:58
Vahşi Köpek Sürüsüne Kafa Tutan Domuz 22.925 izlenme - 1 yıl önce Helal olsun,bazı hayvanlarda olduğu gibi artık burama kadar geldiği gibi sinirlenme havası var domuz da o noktaya gelmiş izliyoruz
Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 02:15
Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 111.012 izlenme - 5 yıl önce Onlar doğadaki tüm hayvanların korktuğu hayvanlar. ... Kutup ayılarına kadar vahşi doğadaki en yırtıcı, en tehlikeli hayvanların anlatıldığı harika bir belgesel.