Hoşgeldiniz!

vahşi hayvanlar

Aslana Saldıran Timsah 00:34
Aslana Saldıran Timsah 409.294 izlenme - 2 yıl önce Suya girip nehrin karşısına geçmek isteyen aslana timsah saldırıyor. Aslan şanslı günüde olacak ki timsahın darbelerinden kurtulup olay yerinden hemen uzaklaşıyor. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Bufalo Aslanı Perişan Etti 01:03
Bufalo Aslanı Perişan Etti 287.871 izlenme - 1 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırı da aslan bufaloyu kendine av olarak seçiyor. Ama işler hiç de aslanın planladığı gibi gitmiyor.
Leopara Av Olan Köpek 00:39
Leopara Av Olan Köpek 130.075 izlenme - 2 yıl önce Karnı acıkan leopar ormanda yiyecek bir şeyler bulamayınca en yakın yerleşim yerine inmiş ve yol üzerinde uyumakta olan köpeği alıp kaçmış. Acımasız leoparın köpeğe saldırısını izliyoruz.
Yaban Domuzunun Aklını Alan Leopar 01:41
Yaban Domuzunun Aklını Alan Leopar 85.209 izlenme - 2 yıl önce Yaban Domuzunun Aklını Alan Leopar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bu Adam İnsan Olamaz! 02:59
Bu Adam İnsan Olamaz! 175.498 izlenme - 3 yıl önce Vahşi hayvanları korumasız bir şekilde yakaladı ve çılgınlığını ortaya serdi..
Aslanların Elinden Kurtulan Zeki Fil 02:49
Aslanların Elinden Kurtulan Zeki Fil 35.517 izlenme - 1 yıl önce Kalabalık aslan sürüsünün saldırısına uğrayan fil ellerinden kurtulabilmek için zekice bir yol buluyor.
Pitonu Canlı Canlı Yiyen Karıncalar 01:23
Pitonu Canlı Canlı Yiyen Karıncalar 68.362 izlenme - 2 yıl önce Birlikte hareket ederek kendisinden kat ve kat büyük olan Piton yılanını yok eden karıncaları izliyoruz. Birleşmenin, bir arada mücadele etmenin nasıl bir güç ortaya çıkardığının bir göstergesi aynı zamanda.
Başını Çömleğe Sıkıştıran Leopar 00:20
Başını Çömleğe Sıkıştıran Leopar 23.211 izlenme - 8 ay önce Hindistan’da susuz kalan bir leopar su arayışına çıktığı bir köyde kafasını metal bir çömleğin içine sıkıştırdı. 6 saat boyunca bu şekilde gezen leopar uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı.
Aslanların Kovaladığı Bufalolar Arabayı Yoldan Çıkardı 02:13
Aslanların Kovaladığı Bufalolar Arabayı Yoldan Çıkardı 1.252 izlenme - 1 hafta önce Afrika'da bir koruma alanında aslanların kovaladığı bufalolar arabayı yoldan çıkardı. Güney Afrika'da bir koruma alanı olan Kruger National Park'ta turist kafilesi tarafından çekilen görüntülerde pusuya yatan aslanlar, bufalo sürüsüne saldırdı. BUFALO SÜRÜSÜ OTOMOBİLİ YOLDAN ÇIKARDI Aslanları fark eden bufalolar, aniden kaçmaya başladı. O sırada yoldan geçen bir araca çarpan sürü, aracı yoldan çıkardı. İşte o anlar.
Aslanın Hüsranla Biten Yaban Domuzu Avı 01:12
Aslanın Hüsranla Biten Yaban Domuzu Avı 71.230 izlenme - 2 yıl önce Aslanın Hüsranla Biten Yaban Domuzu Avı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 02:15
Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 97.215 izlenme - 3 yıl önce Onlar doğadaki tüm hayvanların korktuğu hayvanlar. ... Kutup ayılarına kadar vahşi doğadaki en yırtıcı, en tehlikeli hayvanların anlatıldığı harika bir belgesel.
Leopar Avını Havada Yakaladı 00:41
Leopar Avını Havada Yakaladı 64.504 izlenme - 2 yıl önce Havada Karada hiç affetmiyor... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Firavun Faresinin Dört Aslanla Mücadelesi 01:20
Firavun Faresinin Dört Aslanla Mücadelesi 43.379 izlenme - 2 yıl önce Firavun Faresinin Dört Aslanla Mücadelesini gözler önüne serdik.. kanalımıza abone olmayı unutmayın :))
Anakonda Timsaha Acımadı 01:37
Anakonda Timsaha Acımadı 35.318 izlenme - 2 yıl önce Anakonda timsah kapışmasında kazanan anakonda oldu.
Aç Kalan Puma Ayıyı Karşısında Görünce 03:54
Aç Kalan Puma Ayıyı Karşısında Görünce 33.901 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler vahşi yaşamın ne kadar acımasız ve tehlikeli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Paylaşım sitelerinde dolaşan görüntülerde Sinsi ve aç puma, tek başına gördüğü yavru ayıyı avlamak istiyor ancak işler istediği gibi gitmiyor. Yavru ayı kurtulmak için kaçsa da puma bir türlü peşini bırakmıyor. Nehre düşen ayı bir süre sürükleniyor ancak onu takip eden puma kıyıya çıkınca birkaç pençe darbesiyle onu yakalamaya çalışıyor. Yavru ayı tam pumaya direnmeye çalışırken büyük bir ayı geliyor ve yavruyu aç pumanın elinden kurtarıyor. Büyük ayıyı gören puma hızla yavru ayının yanından uzaklaşıyor
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 04:44
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 19.928 izlenme - 1 yıl önce Türlerinin en tehlikeli cinsi olan Tarantula ve akrep arasındaki inanılmaz mücadele .. Bakalım bu mücadeleye kim son verecek ?
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar  By Doolfy 50:35
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar By Doolfy 122.094 izlenme - 5 yıl önce National Geographic Kanalının Türkçe Yayımlanan Müthiş Bir Av Belgeseli - Selim Orhan Çitak " Bunlar bütün diğer hayvanların korktuğu hayvanlar. "
Köpek Timsaha Yemek Oluyordu 00:31
Köpek Timsaha Yemek Oluyordu 28.597 izlenme - 2 yıl önce Kendi halinde göl kenarında dolanan köpek sinsice yaklaşan timsahı son anda farketti, farketmese büyük ihtimalle öğlen yemeği oluyordu.
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 01:14
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 14.526 izlenme - 11 ay önce Kendilerine hedef olarak deve kuşunu seçen kardeş çitalar, zor da olsa imkansızı başardılar. Av ve avcı arasındaki mücadelenin tüm hızıyla devam ettiği vahşi doğada, insanoğlunu şaşırtacak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Türünün en büyüğü olan deve kuşlarına yaklaşmak neredeyse imkansız. Ancak sırt sırta veren 3 kardeş çita, kendilerinden kat kat büyüklükte olan deve kuşuna saldırarak imkansızı başardı.
Kaplan Ve İnsan Boks Maçı Yaparsa 00:59
Kaplan Ve İnsan Boks Maçı Yaparsa 42.463 izlenme - 2 yıl önce bu cesur arkadaşımız kaplanla boğuşmayı kabul ediyor ancak zararlı çıkan taraf kendisi.
Boa Yılanının Ağzından Kediyi Kutardı 00:56
Boa Yılanının Ağzından Kediyi Kutardı 25.188 izlenme - 2 yıl önce Boa yılanı kediyi yemeğe hazırlandığı sırada adam kediyi eliyle yılanın ağzından çıkardı
Vahşi Hayvanlar 01:43
Vahşi Hayvanlar 44.323 izlenme - 3 yıl önce İnanilmaz Bir Sey Mutlka İzleyın
Kartalla Aslanın Kıyasıya Kavgası 01:48
Kartalla Aslanın Kıyasıya Kavgası 20.159 izlenme - 2 yıl önce Çekindiği için bir türlü hamle yapamayan aslan ve pençeleriyle kendini savunan kartalın nefes kesen kavgası kameralara yansıdı. Dünyanın en büyük belgesel kanallarından biri olan National Geopraphic'in kamerasına vahşi doğada eşi görülmedik bir manzara takıldı. Kameraya yansıyan görüntülerde yerde bulunan bir Kartal ile aslanın kıyasıya mücadelesi görülüyor. Kartaldan çekinen aslan bir türlü hamle yapamazken Kartal pençeleriyle kendini savundu. Sizleri o eşsiz görüntülerle baş başa bırakıyoruz.
Hamile Kaplanın İnanılmaz Davranışı 01:14
Hamile Kaplanın İnanılmaz Davranışı 16.211 izlenme - 2 yıl önce Hamile bir kaplan geyik yavrusu ile karşı karşıya gelirse ne olur?Güçlü çene yapıları ile tanınan bu kaplanlar normalde avlarını asla affetmez ve gördükleri yerde saldırarak midelerine indirirler.Ama durum bu defa diğerlerinden biraz farklı. Anne olmaya hazırlanan bu kaplanın annelik duyguları ağır basıyor.Yavru geyiğe zarar vermeden ensesinden tutup taşıyan bu kaplan görenleri de hayrete düşürdü.Amatör fotoğrafçı Pawan Menon tarafından kaydedilen bu görüntülerde kaplan geyiğin gitmesine izin veriyor ve kendi vahşi yaşamına geri dönüyor.
Sürüden Ayrılan Sırtlanı Aslan Kapıyor! 04:02
Sürüden Ayrılan Sırtlanı Aslan Kapıyor! 45.113 izlenme - 3 yıl önce Sırtlanlar ile Aslanların savaşı hiç bitmiyor. Bunun son örneği ise, sürüden ayrılan bir sırtlanın peşine düşen ve onu parçalayan aslan oldu.
vahşi yaşam -aslan yavrusu ve  piton 00:59
vahşi yaşam -aslan yavrusu ve piton 56.928 izlenme - 5 yıl önce
Bukelamun İle Kara Mamba Yılanı Kapışırsa 01:59
Bukelamun İle Kara Mamba Yılanı Kapışırsa 20.507 izlenme - 2 yıl önce Bukelamun İle Kara Mamba Yılanı Kapışırsa
kedi ve yılan - koptum ya dx 00:57
kedi ve yılan - koptum ya dx 57.213 izlenme - 5 yıl önce
Ayıya Saldıran Kartal 00:51
Ayıya Saldıran Kartal 10.907 izlenme - 1 yıl önce Kendi alanında gezmekte olan ayıya hiç beklemediği bir anda saldırı geliyor. Ayı bir anda ne olduğunu anlamıyor.
Timsah Domuzu Afftmedi 00:19
Timsah Domuzu Afftmedi 19.449 izlenme - 2 yıl önce Safari Turuna Çıkanlar Domuzun Timsaha Av Oluşunu Canlı Canlı İzlediler.