Hoşgeldiniz!

Vahşi Hayvanlar

Aslana Saldıran Timsah 00:34
Aslana Saldıran Timsah 416.192 izlenme - 2 yıl önce Suya girip nehrin karşısına geçmek isteyen aslana timsah saldırıyor. Aslan şanslı günüde olacak ki timsahın darbelerinden kurtulup olay yerinden hemen uzaklaşıyor. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Bufalo Aslanı Perişan Etti 01:03
Bufalo Aslanı Perişan Etti 297.128 izlenme - 2 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırı da aslan bufaloyu kendine av olarak seçiyor. Ama işler hiç de aslanın planladığı gibi gitmiyor.
Leopara Av Olan Köpek 00:39
Leopara Av Olan Köpek 134.408 izlenme - 2 yıl önce Karnı acıkan leopar ormanda yiyecek bir şeyler bulamayınca en yakın yerleşim yerine inmiş ve yol üzerinde uyumakta olan köpeği alıp kaçmış. Acımasız leoparın köpeğe saldırısını izliyoruz.
Yaban Domuzunun Aklını Alan Leopar 01:41
Yaban Domuzunun Aklını Alan Leopar 86.991 izlenme - 2 yıl önce Yaban Domuzunun Aklını Alan Leopar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bu Adam İnsan Olamaz! 02:59
Bu Adam İnsan Olamaz! 176.798 izlenme - 4 yıl önce Vahşi hayvanları korumasız bir şekilde yakaladı ve çılgınlığını ortaya serdi..
Pitonu Canlı Canlı Yiyen Karıncalar 01:23
Pitonu Canlı Canlı Yiyen Karıncalar 68.933 izlenme - 3 yıl önce Birlikte hareket ederek kendisinden kat ve kat büyük olan Piton yılanını yok eden karıncaları izliyoruz. Birleşmenin, bir arada mücadele etmenin nasıl bir güç ortaya çıkardığının bir göstergesi aynı zamanda.
Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 02:15
Yırtıcı Hayvanlar Belgeseli 99.632 izlenme - 3 yıl önce Onlar doğadaki tüm hayvanların korktuğu hayvanlar. ... Kutup ayılarına kadar vahşi doğadaki en yırtıcı, en tehlikeli hayvanların anlatıldığı harika bir belgesel.
Aslanın Hüsranla Biten Yaban Domuzu Avı 01:12
Aslanın Hüsranla Biten Yaban Domuzu Avı 72.991 izlenme - 2 yıl önce Aslanın Hüsranla Biten Yaban Domuzu Avı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aslanların Elinden Kurtulan Zeki Fil 02:49
Aslanların Elinden Kurtulan Zeki Fil 36.795 izlenme - 1 yıl önce Kalabalık aslan sürüsünün saldırısına uğrayan fil ellerinden kurtulabilmek için zekice bir yol buluyor.
Leopar Avını Havada Yakaladı 00:41
Leopar Avını Havada Yakaladı 64.717 izlenme - 3 yıl önce Havada Karada hiç affetmiyor... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Başını Çömleğe Sıkıştıran Leopar 00:20
Başını Çömleğe Sıkıştıran Leopar 24.367 izlenme - 11 ay önce Hindistan’da susuz kalan bir leopar su arayışına çıktığı bir köyde kafasını metal bir çömleğin içine sıkıştırdı. 6 saat boyunca bu şekilde gezen leopar uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı.
Firavun Faresinin Dört Aslanla Mücadelesi 01:20
Firavun Faresinin Dört Aslanla Mücadelesi 44.001 izlenme - 2 yıl önce Firavun Faresinin Dört Aslanla Mücadelesini gözler önüne serdik.. kanalımıza abone olmayı unutmayın :))
Anakonda Timsaha Acımadı 01:37
Anakonda Timsaha Acımadı 36.211 izlenme - 2 yıl önce Anakonda timsah kapışmasında kazanan anakonda oldu.
Aç Kalan Puma Ayıyı Karşısında Görünce 03:54
Aç Kalan Puma Ayıyı Karşısında Görünce 34.273 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüler vahşi yaşamın ne kadar acımasız ve tehlikeli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Paylaşım sitelerinde dolaşan görüntülerde Sinsi ve aç puma, tek başına gördüğü yavru ayıyı avlamak istiyor ancak işler istediği gibi gitmiyor. Yavru ayı kurtulmak için kaçsa da puma bir türlü peşini bırakmıyor. Nehre düşen ayı bir süre sürükleniyor ancak onu takip eden puma kıyıya çıkınca birkaç pençe darbesiyle onu yakalamaya çalışıyor. Yavru ayı tam pumaya direnmeye çalışırken büyük bir ayı geliyor ve yavruyu aç pumanın elinden kurtarıyor. Büyük ayıyı gören puma hızla yavru ayının yanından uzaklaşıyor
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar  By Doolfy 50:35
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar By Doolfy 124.190 izlenme - 5 yıl önce National Geographic Kanalının Türkçe Yayımlanan Müthiş Bir Av Belgeseli - Selim Orhan Çitak " Bunlar bütün diğer hayvanların korktuğu hayvanlar. "
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 04:44
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 20.372 izlenme - 2 yıl önce Türlerinin en tehlikeli cinsi olan Tarantula ve akrep arasındaki inanılmaz mücadele .. Bakalım bu mücadeleye kim son verecek ?
Köpek Timsaha Yemek Oluyordu 00:31
Köpek Timsaha Yemek Oluyordu 28.713 izlenme - 2 yıl önce Kendi halinde göl kenarında dolanan köpek sinsice yaklaşan timsahı son anda farketti, farketmese büyük ihtimalle öğlen yemeği oluyordu.
Kaplan Ve İnsan Boks Maçı Yaparsa 00:59
Kaplan Ve İnsan Boks Maçı Yaparsa 43.198 izlenme - 2 yıl önce bu cesur arkadaşımız kaplanla boğuşmayı kabul ediyor ancak zararlı çıkan taraf kendisi.
Boa Yılanının Ağzından Kediyi Kutardı 00:56
Boa Yılanının Ağzından Kediyi Kutardı 25.374 izlenme - 2 yıl önce Boa yılanı kediyi yemeğe hazırlandığı sırada adam kediyi eliyle yılanın ağzından çıkardı
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 01:14
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 14.779 izlenme - 1 yıl önce Kendilerine hedef olarak deve kuşunu seçen kardeş çitalar, zor da olsa imkansızı başardılar. Av ve avcı arasındaki mücadelenin tüm hızıyla devam ettiği vahşi doğada, insanoğlunu şaşırtacak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Türünün en büyüğü olan deve kuşlarına yaklaşmak neredeyse imkansız. Ancak sırt sırta veren 3 kardeş çita, kendilerinden kat kat büyüklükte olan deve kuşuna saldırarak imkansızı başardı.
Vahşi Hayvanlar 01:43
Vahşi Hayvanlar 44.387 izlenme - 3 yıl önce İnanilmaz Bir Sey Mutlka İzleyın
Hayatlarını 23 Yıldır Bir Ayı İle Paylaşan Çift 02:41
Hayatlarını 23 Yıldır Bir Ayı İle Paylaşan Çift 2.780 izlenme - 3 ay önce Moskova'da yaşayan Rus çift Yuriy ve Svetlana Panteleenko bundan tam 23 sene önce yetim kalmış bebek bir ayı olan Stepan'ı evlat edinip ona bir yuva ve aile vermişler. Tabi ki aradan geçen yıllar içinde Stepan minnak bir ayıdan kocaman bir ayıya dönüşmüş ama bu Rus çiftin ona olan sevgisini azaltmamış. Sevgi dolu Rus çift tam 23 senedir kocaman ayı Stepan ile yaşıyorlar. Bu arada Stepan'a bakmanın kolay bir şey olduğunu sanmayın, zira tatlı ayı günde 25 kilo balık, yumurta ve sebze yiyormuş! Buradan yetim bir yavru ayıya aile olan Rus çifte kucak dolusu sevgilerimizi yollamadan edemeyeceğiz, hem de ayı kucağı dolusu
vahşi yaşam -aslan yavrusu ve  piton 00:59
vahşi yaşam -aslan yavrusu ve piton 57.319 izlenme - 5 yıl önce
Kartalla Aslanın Kıyasıya Kavgası 01:48
Kartalla Aslanın Kıyasıya Kavgası 20.391 izlenme - 2 yıl önce Çekindiği için bir türlü hamle yapamayan aslan ve pençeleriyle kendini savunan kartalın nefes kesen kavgası kameralara yansıdı. Dünyanın en büyük belgesel kanallarından biri olan National Geopraphic'in kamerasına vahşi doğada eşi görülmedik bir manzara takıldı. Kameraya yansıyan görüntülerde yerde bulunan bir Kartal ile aslanın kıyasıya mücadelesi görülüyor. Kartaldan çekinen aslan bir türlü hamle yapamazken Kartal pençeleriyle kendini savundu. Sizleri o eşsiz görüntülerle baş başa bırakıyoruz.
Sürüden Ayrılan Sırtlanı Aslan Kapıyor! 04:02
Sürüden Ayrılan Sırtlanı Aslan Kapıyor! 45.400 izlenme - 4 yıl önce Sırtlanlar ile Aslanların savaşı hiç bitmiyor. Bunun son örneği ise, sürüden ayrılan bir sırtlanın peşine düşen ve onu parçalayan aslan oldu.
kedi ve yılan - koptum ya dx 00:57
kedi ve yılan - koptum ya dx 57.304 izlenme - 6 yıl önce
Hamile Kaplanın İnanılmaz Davranışı 01:14
Hamile Kaplanın İnanılmaz Davranışı 16.351 izlenme - 2 yıl önce Hamile bir kaplan geyik yavrusu ile karşı karşıya gelirse ne olur?Güçlü çene yapıları ile tanınan bu kaplanlar normalde avlarını asla affetmez ve gördükleri yerde saldırarak midelerine indirirler.Ama durum bu defa diğerlerinden biraz farklı. Anne olmaya hazırlanan bu kaplanın annelik duyguları ağır basıyor.Yavru geyiğe zarar vermeden ensesinden tutup taşıyan bu kaplan görenleri de hayrete düşürdü.Amatör fotoğrafçı Pawan Menon tarafından kaydedilen bu görüntülerde kaplan geyiğin gitmesine izin veriyor ve kendi vahşi yaşamına geri dönüyor.
Bukelamun İle Kara Mamba Yılanı Kapışırsa 01:59
Bukelamun İle Kara Mamba Yılanı Kapışırsa 20.660 izlenme - 2 yıl önce Bukelamun İle Kara Mamba Yılanı Kapışırsa
Timsah Domuzu Afftmedi 00:19
Timsah Domuzu Afftmedi 19.726 izlenme - 2 yıl önce Safari Turuna Çıkanlar Domuzun Timsaha Av Oluşunu Canlı Canlı İzlediler.
Canlı Canlı Yılan Yiyen Hintli 05:45
Canlı Canlı Yılan Yiyen Hintli 18.551 izlenme - 2 yıl önce Hintli Adam Canlı Yılan Yiyor