Hoşgeldiniz!

vaşak

Jagged - Vaşak 02:48
Jagged - Vaşak 17.340 izlenme - 9 yıl önce Jagged - Vaşak
Vaşağı Sinirden Çatlatan Herif 00:42
Vaşağı Sinirden Çatlatan Herif 4.482 izlenme - 4 yıl önce Her ne kadar vahşi olsalar da bir adam evinde vaşak beslemiş. Evinde vaşağa kedi muamelesi yapan adam vaşağı oldukça germiş.
Çılgın Sahibiyle Yolculuk Yapan Vaşak 00:37
Çılgın Sahibiyle Yolculuk Yapan Vaşak 6.608 izlenme - 5 yıl önce ABD,görütüntüde bir vaşak sahibinin aracında uysal bir kedi gibi yolculuk yaparken sevgi gösterip kolunu yalıyor
Evde Vaşak Beslemek 03:19
Evde Vaşak Beslemek 4.458 izlenme - 4 yıl önce Afrika'nın serseri mahallelerinin yırtıcı kedisi olan vaşağı evinde besleyen kadının yaşamından yirmi dört saati izliyoruz.
Deli Gibi Böğüren Vaşaklar 01:09
Deli Gibi Böğüren Vaşaklar 4.100 izlenme - 5 yıl önce İki vaşak kardeşiimizi dağ başonda yakalayan elemanlar onları kur yaparken ya da atışırken her neyse o zaman yakalamış. ne gıcık seslerdir ya rab!
 Piton İle Vaşak Kapıştı 01:20
Piton İle Vaşak Kapıştı 6.436 izlenme - 9 yıl önce Bir yanda vaşak öbür yanda iri bir piton. Ormanda karşılaşan ikili kısa süre birbirini yokladı. Ne vaşak geri çekildi ne de piton.. Karşılıklı yoklamalardan sonra her ikisi de birbirinin üstüne gitmemeye karar verdi..
Köye İnen Vaşak Böyle Görüntülendi 00:45
Köye İnen Vaşak Böyle Görüntülendi 3.220 izlenme - 4 yıl önce Tunceli'de bir köyde evlerin yakınına kadar gelen nesli tükenme tehlikesi altında olduğu için kırmızı listede koruma altında bulanan Vaşak" cep telefonu ile görüntülenmiş.
vaşak ve poşa 01:10
vaşak ve poşa 7.591 izlenme - 13 yıl önce komik gibi
Veterinerin Tatlı Tutumundan Sonra Aşıya Razı Olan Vahşi Kedicik 00:42
Veterinerin Tatlı Tutumundan Sonra Aşıya Razı Olan Vahşi Kedicik 1.924 izlenme - 3 yıl önce Karakulak olarak isimlendirilen ve vaşağa benzeyen bu tatlı vahşi kedi başta karşı çıksa da veterinerin ustaca tutumu sayesinde aşı oluyor ve ortaya bu tatlı görüntüler çıkmış.
Kediyi Kapıp Götüren Vaşak 01:42
Kediyi Kapıp Götüren Vaşak 1.218 izlenme - 3 yıl önce Bir restoranın bahçesindeki kediyi kapan ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için tüm dünyada koruma altında bulunan vaşağın kediyi kaptığı anları izliyoruz.
Yaban Hayatta 45 Gün 09:04
Yaban Hayatta 45 Gün 3.499 izlenme - 5 yıl önce Bu videoda yer alan görüntüler Doğa Koruma ve Milli Parklar 6.Bölge Müdürlüğü,Burdur Şube Müdürlüğü tarafından yaban hayatı çalışmaları kapsamında Burdur'da fotokapan cihazlarıyla elde edilmiştir.
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı  02:33
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı 2.974 izlenme - 7 yıl önce Türkiye’de nesli tükenen hayvanlar arasından yer alan vaşak, Sivas’ın Divriği ilçesinde cep telefonu kamerası tarafından görüntülendi. Divriği ilçesi Cürek mevkiinde dağlık bir alanda Bekir Irmak adlı vatandaş tarafından çekilen görüntülerde bir vaşağın dağ keçisine saldırma anı yer alıyor. Kendisine kurban olarak bir dağ keçisini seçen vaşak, dağ keçisinin boynundan saldırarak keçiyi telef etti. Telef ettiği dağ keçisinin başında bir süre bekleyen vaşak, çevresindeki insanları fark edince bölgeden uzaklaşarak kayıplara karıştı.
Vaşak ile Çıngıraklı Yılanın Nefes Kesen Kavgası 02:33
Vaşak ile Çıngıraklı Yılanın Nefes Kesen Kavgası 853 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Arizona eyaletinde vaşak ve çıngıraklı yılanın kavgası foto kapana böyle yansıdı. Kavganın galibi vaşak oldu.
Kangal Vaşak Kapışması 01:02
Kangal Vaşak Kapışması 2.954 izlenme - 6 yıl önce Tuncelide iki kangalın saldırısına uğrayan Vaşak elektirik direğine çıkarak canını kurtardı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Vaşak İle Çıngıraklı Yılanın Kavgası 01:24
Vaşak İle Çıngıraklı Yılanın Kavgası 2.006 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin güneybatısında yer alan Arizona eyaletinin ormanlık bir bölgesinde vaşak ve çngıraklı yılanın kavgası amatör kameraya böyle yansımış.
Yabanda Bir Yıl - Burdur 07:12
Yabanda Bir Yıl - Burdur 2.239 izlenme - 3 yıl önce Doğa Koruma ve Milli Parklar 6. Bölge Müdürlüğü,Burdur Şube Müdürlüğü tarafından yaban hayatının takip edilmesi, populasyonları hakkında bilgi edinilmesi ve kamuoyu ile paylaşılarak farkındalık oluşturulması amacıyla fotokapanlar (görüntü kaydedici cihaz) yerleştirilmiştir. İzlediğiniz videoda bir noktada yıl boyu elde edilen görüntülerin 7 dakikalık kısa bir bölümü yer almaktadır. Videoda Burdur ilinin yaban hayatında olan Vaşak,kurt,çakal,yaban domuzu,tilki,porsuk,yaban tavşanı gibi bir çok memeli türü mevcuttur.
Jagged - Vaşak 02:48
Jagged - Vaşak 2.672 izlenme - 9 yıl önce Jagged - Vaşak
Sirkte Eğitmenine Saldıran Vaşak 00:37
Sirkte Eğitmenine Saldıran Vaşak 302 izlenme - 3 yıl önce Sirkte eğitmenin eşliğinde gösterisini yapan vaşak , işler ters gitmeye başlayınca korkmuş ve o korkuyla eğitmenine saldırmış.
Kedi ve Vaşağın Birbirini Temizlemesi 00:41
Kedi ve Vaşağın Birbirini Temizlemesi 1.245 izlenme - 8 yıl önce Kedi ve Vaşağın Birbirini Temizlemesi Amatör kamera tarafında görüntülenen kedi ve vaşak aynı anda birbirini temizliyor.
toroslar'da ilk kez vaşak görüntülendi 00:26
toroslar'da ilk kez vaşak görüntülendi 1.102 izlenme - 12 yıl önce antalya toros dağlarında yaşayan kedigillerden vaşak kızılötesi flaş ile gece de görüntü elde edebilen 20 fotokapan sayesinde ilk kez görüntülendi.
Gondol Freni Sesli Raichu Görünümlü Vaşak Yavrusu 00:31
Gondol Freni Sesli Raichu Görünümlü Vaşak Yavrusu 529 izlenme - 6 yıl önce Pokemon görünümlü resmen vaşak,bu vaşak sevimliliği bir yana gondol sesi çıkarınca dahada bir sevinli gözüküyor
Vaşak Uçuşu 00:47
Vaşak Uçuşu 284 izlenme - 4 yıl önce Kedigiller familyasından vaşak'ın inanılmaz sıçrama becerisi. İyi seyirler.
Sevimli Kedicik Max 01:21
Sevimli Kedicik Max 310 izlenme - 6 yıl önce Max ve ben her sabah ve akşam yerde uzanarak ve kaşınarak özel bir zaman geçiriyoruz. Kendisinin kucağımda oturmayı pekte sevdiği söylenemez ama onun yanına uzanıp onu sarmalamama bayılıyor. Kendisi çok heyecanlandığında bile onun yüzünü kaçıyoran onu sakinleştirebiliyorum. Max 10dakika iyi, sakin durabiliyor, ardından ise gerilmek, pençelemek ve ısırmak istiyor. Bu bir anne vaşağın tolere edebileceği birşey ama bu benim için bizim ilişkimizin bittiği zaman. Max bunu reddettiğimi biliyor ama beni yinede test etmeye devam ediyor. Max akıllı. Onu ve onun gücünü hiç hafife almyorum... Falan filan sılıldım tercüme etmekten poff...
Avcıyken Av Durumuna Düşmek 00:56
Avcıyken Av Durumuna Düşmek 314 izlenme - 5 yıl önce ABD'de geyik avlamak için pusu kuran avcıyı gören vaşak, avcının bulunduğu ağaca çıkıyor ve inceleme yaptıktan sonra gidiyor.
İlk Kez Doğal Yaşamla Tanışan 6 Haftalık Yavru Vaşaklar 01:10
İlk Kez Doğal Yaşamla Tanışan 6 Haftalık Yavru Vaşaklar 463 izlenme - 7 yıl önce The Oregon Hayvanat Bahçesi'nin yeni misafirleri ilk kez doğal yaşamla buluştu. Şimdilik çok sevimli olabilirler fakat gelecekte çok can yakacakları kesin.
Sincap Avında Başarısız Olan Vaşak 01:16
Sincap Avında Başarısız Olan Vaşak 126 izlenme - 4 yıl önce Florida'da evinin cam çatısında bir vaşağın sincap kovaladığını gören adam hemen kamerası ile kayda başlamış. Vaşağın av deneyimi ise başarısızlıkla sonuçlanmış.