Hoşgeldiniz!

Vaşak Videoları İzle

Rusya'da Evinde Vaşak Besleyen Adam 02:41
Rusya'da Evinde Vaşak Besleyen Adam 3.845 izlenme - 2 hafta önce Rusya Moskova'da bir adam 6 yıldır evinde vaşak besliyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Vahşi Kediyle Oynayan Kız 00:56
Vahşi Kediyle Oynayan Kız 46.636 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden kedisine canlı fare verirken gördüğümüz kızın tayt giyerek kanepede serval türü, Afrika'dan getirttiği yaban kedisiyle oynaşmasını izliyoruz.
Vaşak Tavşanı Böyle Avladı 02:35
Vaşak Tavşanı Böyle Avladı 2.983 izlenme - 5 ay önce Sinsice takip ettiği tavşanı son bir hamleyle yakalan dişi vaşağın avı kameraya böyle yansıdı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Vaşağa Aşık Olan Sokak Kedisi 01:10
Vaşağa Aşık Olan Sokak Kedisi 3.556 izlenme - 6 ay önce Rusya’daki St. Petersburg Hayvanat Bahçesi’nde vaşakların olduğu bir bölüme giren sokak kedisi, kedigillerden olan bu türle çok sıcak bir dostluk içinde.
Jagged - Vaşak 02:48
Jagged - Vaşak 12.936 izlenme - 3 yıl önce Jagged - Vaşak
Kayak Pistinde Rahat Rahat Dolaşan Vaşak 00:17
Kayak Pistinde Rahat Rahat Dolaşan Vaşak 195 izlenme - 2 hafta önce Colorado/Durango şehrinde kayak merkezinde birden ortaya bir vaşak çıkıyor, kayan insanların arasında dolaşıyor.
1 Ayda İkinci Vaşak Katliamı 02:00
1 Ayda İkinci Vaşak Katliamı 6.098 izlenme - 3 yıl önce Yapılan incelemede, vaşağın ergin bir dişi olduğu, sağ ön ayağında kanamaların ve yaralanma bulunduğu tespit edildi. Daha sonra Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Veterinerlik Fakültesine götürülerek otopsisi yaptırılan vaşağın av tüfeğiyle vurularak telef edildiği anlaşıldı. Vaşaktan DNA analizi için karaciğer, dalak, kulak ve kas örnekleri alınarak TÜBİTAK'a gönderildi. Orman ve Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğü Burdur Şube Müdürlüğü koruma ekiplerinin, vaşağın bulunduğu bölgede araştırma ve halkı bilgilendirme çalışmalarına başladığı bildirildi.
 Piton İle Vaşak Kapıştı 01:20
Piton İle Vaşak Kapıştı 5.657 izlenme - 3 yıl önce Bir yanda vaşak öbür yanda iri bir piton. Ormanda karşılaşan ikili kısa süre birbirini yokladı. Ne vaşak geri çekildi ne de piton.. Karşılıklı yoklamalardan sonra her ikisi de birbirinin üstüne gitmemeye karar verdi..
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı  02:33
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı 1.054 izlenme - 1 yıl önce Türkiye’de nesli tükenen hayvanlar arasından yer alan vaşak, Sivas’ın Divriği ilçesinde cep telefonu kamerası tarafından görüntülendi. Divriği ilçesi Cürek mevkiinde dağlık bir alanda Bekir Irmak adlı vatandaş tarafından çekilen görüntülerde bir vaşağın dağ keçisine saldırma anı yer alıyor. Kendisine kurban olarak bir dağ keçisini seçen vaşak, dağ keçisinin boynundan saldırarak keçiyi telef etti. Telef ettiği dağ keçisinin başında bir süre bekleyen vaşak, çevresindeki insanları fark edince bölgeden uzaklaşarak kayıplara karıştı.
vaşak ve poşa 01:10
vaşak ve poşa 6.214 izlenme - 7 yıl önce komik gibi
Jagged - Vaşak 02:48
Jagged - Vaşak 2.625 izlenme - 3 yıl önce Jagged - Vaşak
İzlenme Rekoru Kran Video (Vaşak Kedisi) 03:44
İzlenme Rekoru Kran Video (Vaşak Kedisi) 1.915 izlenme - 4 yıl önce
Vatandaşlar Tarafından Koruma Altına Alınan Vaşak Öldü 03:10
Vatandaşlar Tarafından Koruma Altına Alınan Vaşak Öldü 1.659 izlenme - 3 yıl önce Muş’un Varto ilçesine bağlı Küçüktepe köyünde yol kenarında halsiz düşen vaşak yavrusunu gören vatandaşlar yavrunun koruma altına alınmasını istedi. Mehmet Ak adlı vatandaşın yavru vaşağı evine götürüp bir gece beslemesinin ardından sabah saatlerinde kendisine bakmaya gittiğinde vaşak yavrusunun öldüğünü görünce şok olduğunu söyledi. Varto Kaymakamı Tahir Şahin'in durumu Muş Orman ve Su İşleri Müdürlüğüne ve Varto İlçe Tarım Müdürü Sadettin Taşkesen'e bildirmesi üzerine sabahleyin köye giden yetkililerin yavru vaşağın öldüğünü öğrendiler. Yapılan incelemeler üzerine Muş Orman ve Su İşleri Müdürlüğünden gelen Orman Mühendisi Evren Göral ölen yavru vaşağın incelenmek üzere Tubitak'a gönderileceğini söyledi. Konu ile ilgili olarak Varto İlçe Tarım Müdürü ile birlikte incelemelerde bulunan Muş İli Orman ve Su İşleri Müdürlüğü Şube Müdürlüğünde Orman Mühendisliği yapan Evren Göral gazetecilere şu açıklamada bulundu. Geçen akşam Varto Kaymakamlığı'ndan bir ihbar aldık. Muş’un Varto ilçesine bağlı bulunan Küçüktepe köyünde bir yavru vaşağın olduğunu öğrendik. Bunun üzerine Varto ilçesi Küçüktepe köyüne yavru vaşağı almaya geldik. Geldiğimizde yavrunun öldüğünü gördük. Soğuk kış şartlarında hayvanlar yem bulamadığı için yola iniyor. Açlıkla ve soğukla mücadele etmesi çok zor. Burada duyarlı vatandaşlarımız alıp evlerinde bir gece bakmışlar yem vermişler. Ama sabah saatlerinde geldiğimizde onlarda sürpriz yani yavrunun ölüsüyle karşılaştılar. Burada duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yardımlarından dolayı, Şimdi incelenmek üzere ölü vaşağımızı Tubitak'a göndereceğiz. Burada her kese büyük görevler düşüyor. İnsanlarımız soğuk havalarda yaban hayvanlarımızı düşünsünler yemedikleri ekmek kırıntılarını hiç değilse, köylerinin bir kısmına koyarsa hiç olmazsa burada yaban hayvanların yaşama şansı olabilir. Bu vaşakların nesli tükenmek üzere olduğundan dolayı koruma altındadırlar. Avlanması yasak bir tür. Geçen ay Burdur'da iki tane vuruldu. Cezası altı bin liraydı. Ama bu vatandaşımız iyi niyetinden dolayı her hangi bir cezai yaptırımda bulunmuyoruz. Ayriyeten baktıkları içinde teşekkür ediyoruz.” dedi. Vaşak yavrusunu yol kenarında bulan ve evde bakımını yapan Mehmet Ak ise,”Akşam saatlerinde yolun kenarında gördük. Biz de aldık getirdik. Yetkili yerlere haber verdik. Dün akşamda hayvan sağlamdı yemini falan verdim. Sabah kalktığımda hayvan ölmüş. Böyle bir hayvanı ilk defa olarak burada görüyoruz. Diğer hayvanları sürekli olarak görüyoruz. Ama bu türden bir hayvan görmediğini söyledi.
Kangal Vaşak Kapışması 01:02
Kangal Vaşak Kapışması 87 izlenme - 2 ay önce Tuncelide iki kangalın saldırısına uğrayan Vaşak elektirik direğine çıkarak canını kurtardı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Burdur'da Bir Ay Arayla 2 Vaşak Öldürüldü 09:16
Burdur'da Bir Ay Arayla 2 Vaşak Öldürüldü 1.061 izlenme - 3 yıl önce Burdur'da Bir Ay Arayla 2 Vaşak Öldürüldü Burdur'da Bir Ay Arayla 2 Vaşak Öldürüldü Gölhisar Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı orman muhafaza memurları, 18 Kasım’da Altınyayla İlçesi’nde karayolu kenarında, silahla vurulmuş vaşak buldu. Nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için koruma altına alınan vaşağın, sağ ön ayağından av tüfeğiyle vurulduğu tespit edildi. Nekropsi yapılan vaşağın iskeleti hayvan anatomisi dersinde kullanılmak üzere Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Veteriner Fakültesi’nde sergilenmeye başladı.
Kedi ve Vaşağın Birbirini Temizlemesi 00:41
Kedi ve Vaşağın Birbirini Temizlemesi 847 izlenme - 2 yıl önce Kedi ve Vaşağın Birbirini Temizlemesi Amatör kamera tarafında görüntülenen kedi ve vaşak aynı anda birbirini temizliyor.
Sahibine 01:08
Sahibine "Anne" Diyen Vahşi Ama Bir O Kadar da Sevimli Vaşak 360 izlenme - 1 yıl önce TV yıldızı ve model Morgan Lynn evde beslediği vahşi kedisi Zeus arasındaki dialog gerçekten görülmeye değer. Lynn, Zeus'a anne demeyi öğretiyor.
Piton İle Vaşak Kapıştı 01:20
Piton İle Vaşak Kapıştı 426 izlenme - 3 yıl önce Bir Yanda Vaşak Öbür Yanda İri Bir Piton. Ormanda Karşılaşan İkili Kısa Süre Birbirini Yokladı. Ne Vaşak Geri Çekildi Ne De Piton.. Karşılıklı Yoklamalardan ...
Kayak Yapan İnsanların İçinde Dolaşan Vaşak 00:17
Kayak Yapan İnsanların İçinde Dolaşan Vaşak 9 izlenme - 2 hafta önce Kayak Yapan İnsanların İçinde Dolaşan Vaşak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
toroslar'da ilk kez vaşak görüntülendi 00:26
toroslar'da ilk kez vaşak görüntülendi 961 izlenme - 6 yıl önce antalya toros dağlarında yaşayan kedigillerden vaşak kızılötesi flaş ile gece de görüntü elde edebilen 20 fotokapan sayesinde ilk kez görüntülendi.
Vaşak Avlayan Burdurlu 00:55
Vaşak Avlayan Burdurlu 294 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde Diyarbakırlı abinin leoparı vurmasından sonra Burdurlubu kardeşimiz de vaşak vurmuş, ilk başta kıvırsa da sonradan kabul edyor durumu ama ne fayda!!
Aç Kalan Vaşak Böyle Görüntülendi 00:20
Aç Kalan Vaşak Böyle Görüntülendi 482 izlenme - 3 yıl önce Sivas'ın İmranlı İlçe merkezinde nesli tükenen hayvanlar listesinde bulunan vaşak görüntülendi. Yaşanan olayda Yeni Mahalle civarında bir evin çatısında olduğu görülen vaşağın fotoğrafları İmranlı Avcılık ve Atıcılık Spor Derneği Başkanı Serdar Soylu tarafından çekildi. Soylu, vaşağın ilçede görüldüğünü öğrenince evin olduğu yere gittiğini, yakınına kadar girip fotoğraflarını çekmeyi başardığını söyledi. Aç kaldığı için ilçe merkezine indiği sanılan vaşağın mahalledeki kedilere saldırdığı ileri sürüldü.
İlk Kez Doğal Yaşamla Tanışan 6 Haftalık Yavru Vaşaklar 01:10
İlk Kez Doğal Yaşamla Tanışan 6 Haftalık Yavru Vaşaklar 232 izlenme - 1 yıl önce The Oregon Hayvanat Bahçesi'nin yeni misafirleri ilk kez doğal yaşamla buluştu. Şimdilik çok sevimli olabilirler fakat gelecekte çok can yakacakları kesin.
 Yüksekova’da Vaşak Bulundu 02:22
Yüksekova’da Vaşak Bulundu 274 izlenme - 3 yıl önce Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde soyu tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan bir vaşak bulundu. İlçeye 40 kilometre mesafede bulunan İran sınırındaki Armutlu köyü yakınlarında fark edilen 2 vaşaktan bitkin haldeki bir tanesi köy sakinleri tarafından yakalandı. Seracettin Danış, Serhat Aybar ve Rahim Keleş isimli gençler tarafından yakalanan vaşak, Yüksekova Belediyesi Veteriner Hekimi Hekim Kaçan’a teslim edildi. Veteriner Hekim Kaçan’ın ön muayenesini yaptığı vaşakta herhangi bir yara izine rastlanmadı. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Hayvan Hastanesi ile iletişime geçen Kaçan, vaşağı üstü kapatılan plastik bir sepete koyarak yolcu minibüsü ile Van’a gönderdi. Vaşağın kendisine elleri ve ağzı bağlanmış bir şekilde getirildiğini belirten Kaçan, “Yeterli ekipmanım olmadığı için vaşakta herhangi bir hastalık var mı tespit edemedim. Muhtemelen ya çok aç kaldı ya da hastalıktan bitkin düştüğü için kaçamamıştır” dedi. Vaşağı yakalayan gençlerden Seracettin Danış ise, vaşağı köy yakınında dolaşırlarken arkadaşlarıyla beraber fark ettiğini belirterek, “2 tane idi. Bu yakaladığımız halsiz bir şekildeydi ve kaçamıyordu. Bunu 3 arkadaş kendi imkanlarımızla yaralamadan yakalamayı başardık. Diğeri ise kaçtı” dedi.
Vaşağın Elinden Zor Aldılar 01:05
Vaşağın Elinden Zor Aldılar 282 izlenme - 2 yıl önce Tunceli'de vaşağın saldırdığı belirtilen yavru dağ keçisine vatandaşlar sahip çıktı. Tedavi süreci için..
Aç Kalan Vaşak Şehir Merkezine İndi 00:48
Aç Kalan Vaşak Şehir Merkezine İndi 223 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'da koyun otlatan çobanların öldürdüğü leoparın ardından gözler nesli tükenmekte olan hayvanlara çevrildi. Bu olaydan hemen sonra Burdur’da silahla vurulmuş bir vaşak bulundu, bir ay sonra ise Muş’ta açlık ve soğuktan bitkin düşmüş başka bir vaşak öldü. Şimdi de aç kalan bir vaşak Sivas’ta şehir merkezinde görüntülendi. Ancak harekete geçen yetkililerin hayvanı bulamaması benzer bir kötü son ihtimalini akıllara getirdi. Sivas’ta ’nesli tükenen hayvanlar listesinde’ bulunan vaşak İmranlı ilçe merkezinde bir evin yakınlarında görüntülendi. 25 Ocak’ta Yeni Mahalle yakınlarında bir evin çatısında olduğu görülen vaşağın fotoğrafları İmranlı Avcılık ve Atıcılık Spor Derneği Başkanı Serdar Soylu tarafından çekildi. Soylu, vaşağın ilçede görüldüğünü öğrenince evin olduğu yere gittiğini, yakınına kadar girip fotoğraflarını çekmeyi başardığını söyledi. Aç kaldığı için ilçe merkezine indiği sanılan vaşağın mahalledeki kedilere saldırdığı ileri sürüldü. Fotoğrafları çekilmesinden kısa süre sonra bölgeden uzaklaşan vaşak ile ilgili araştırma yapmak üzere Orman ve Su İşleri Bölge Müdürlüğü ekipleri gönderildi. Yapılan incelemelerde vaşağın sadece izlerine rastlandı.
çok güzel bi vaşak 00:14
çok güzel bi vaşak 62 izlenme - 1 yıl önce çok güzel bi vaşak
Vahşi Kediler Ve Tuvalet Kağıdı 02:20
Vahşi Kediler Ve Tuvalet Kağıdı 133 izlenme - 3 yıl önce Vahşi Kedilerin tuvalet kağıdıyla imtihanını izliyoruz
Sahibine 01:08
Sahibine "Anne" Diyen Sevimli Vaşak 52 izlenme - 1 yıl önce TV yıldızı ve model Morgan Lynn evde beslediği vahşi kedisi Zeus arasındaki dialog gerçekten görülmeye değer. Lynn, Zeus'a anne demeyi öğretiyor.
Yavru Dağ Keçisi Avlayan Vaşak Cep Telefonu ile Görüntülendi 03:05
Yavru Dağ Keçisi Avlayan Vaşak Cep Telefonu ile Görüntülendi 66 izlenme - 1 yıl önce Yavru Dağ Keçisi Avlayan Vaşak Cep Telefonu ile Görüntülendi