Hoşgeldiniz!

vermicem

Vermicem Vermicem Diyen Kıza Şahin K'dan cevap 01:02
Vermicem Vermicem Diyen Kıza Şahin K'dan cevap 78.675 izlenme - 9 yıl önce Vermicem Vermicem Diyen Kıza Şahin K versiyon Sosyal medyada herkesin beğeniyle izlediği "Vermicem Vermicem" diyerek fenomen haline gelen kız şimdide vermicem vermicem şahin k, vermicem vermicem şahin, vermicem vermicem diyen şahin k, Vermicem Vermicem, Vermicem Vermicem diyen kıza şahin k'dan cevap Vermicem Vermicem şahin kcevabı, Vermicem Vermicem şahin k versiyon, Şahin k versiyonu ile sosyal medyada yankılanmaya devam edecek gibi. Vermiycem vermiycem kurup gitsede vermiycem, benim değilmi vermiycem, hımm hımmm, ımmm ımm :)) Vermicem Vermicem, Benim değilmi vermicem, Kuruyup gitsede vermicem diyen kız, kuruyup gitsede vermicem, Sexsi kız vermicem derse, Arabada vermicem diyen kız, Araba vermicem vermicem benim değilmi vermicem diyen kız, vermicek kız,
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 10:25
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 36.654 izlenme - 6 yıl önce Travesti serenay ablamız gaspa çıkıyor ve canlı yayında müşteriyi gasp ediyor,videonun sonlarına doğru arka koltukta sipet alıkıyorlar.
Devlet Bahçeli'nin Vermicem Vermicem Diyen Kızdan  Alma Taktiği 01:02
Devlet Bahçeli'nin Vermicem Vermicem Diyen Kızdan Alma Taktiği 24.604 izlenme - 9 yıl önce Vermicem Diyen Kızdan Bahçeli'nin Alma Taktiği Vermicem Vermicem Diyen Kıza Bahçeli'den Yanıt, Vermicem Vermicem Diyen Kıza Bahçeli'den cevap, Vermiycem vermiycem kurup gitsede vermiycem, benim değilmi vermiycem, hımm hımmm, ımmm ımm :)) Vermicem Vermicem Diyen Kıza Bahçeli'den Yanıt Vermicem Vermicem Diyen Kıza bahçeli, Vermicem Vermicem devlet bahçeli, Vermicem Vermicem bahçeli, "Vermicem Vermicem devlet bahçeli " Vermicem Vermicem Diyen Kıza bahçeliden cevap, Vermicem Vermicem bahçeli yanıtı, "Vermicem Vermicem bahçeli Versiyon" Vermicem Vermicem, Benim değilmi vermicem, Kuruyup gitsede vermicem diyen kız, kuruyup gitsede vermicem, Arabada vermicem diyen kız, Araba vermicem vermicem benim değilmi vermicem diyen kız, vermicek kız,
Benim Değil Mi Vermeyeceğim Diyen Kız 00:12
Benim Değil Mi Vermeyeceğim Diyen Kız 32.592 izlenme - 9 yıl önce Kızımız, Ciddi Mi? Yoksa Çoktan Vermiş Mi? Anlayamadığımız Kendi Çektiği Bu Acaip Videoyu İzliyoruz.
Vermicem Vermicem Diyen Kız Ve Haluk Bilginer 00:31
Vermicem Vermicem Diyen Kız Ve Haluk Bilginer 16.770 izlenme - 9 yıl önce Vermicem Vermicem Diyen Kız Vs Haluk Bilginer "vermicem Vermicem benim Değil Mi Vermiycem kuruyup Gitse De Vermiycem inat Değil Mi Vermiycem ıhh Ihh Vermiycem"
Vermicem Vermicem Teyze Versiyonu 02:01
Vermicem Vermicem Teyze Versiyonu 13.437 izlenme - 9 yıl önce Vermiycem vermiycem kurup gitsede vermiycem, benim değilmi vermiycem, hımm hımmm, ımmm ımm diyen yaşlı teyze
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 06:27
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 13.545 izlenme - 8 yıl önce vermicem diyen travesti ablamız selay su ev arkadaşıyla beraber parodi tarzı birşey yapmış ama bu kez kendisini erkek olarak izleyeceğiz,ben çok beğendim,yalnız erkek olmayı tiyatro olsa dahi becerememiş.
Bikinili Kızların Kaza Derlemeleri 03:56
Bikinili Kızların Kaza Derlemeleri 10.965 izlenme - 8 yıl önce 9gag ekibi bizler için bikinili ablaların kazalarını derlemiş. Ben de size alkışlarla yaşıyorum ailesine sunmaktan kıvanç duyarım. Alkışlarla yaşatalım..
Benim Değil mi Vermeyeceğim Diyen Kız 00:12
Benim Değil mi Vermeyeceğim Diyen Kız 8.039 izlenme - 8 yıl önce Kızımız, ciddi mi? Yoksa çoktan vermiş mi? Anlayamadığımız kendi çektiği bu acaip videoyu izliyoruz.
Vermicem Diyen Kızı Halka Yorumlatmak - Röportaj Meydanı 05:20
Vermicem Diyen Kızı Halka Yorumlatmak - Röportaj Meydanı 3.792 izlenme - 8 yıl önce Röportaj meydanında bu hafta da sizlere geçtiğimiz günlerin fenomeni haline gelen Vermicem Vermicem Benim Değil mi vermicem videosunun röportajına yer verdik. Röportajda çok eğlenceli görütüler ortaya çıktı iyi seyirler.
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 04:47
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 5.463 izlenme - 8 yıl önce vermicem videosuyla ünlenen travesti ablamız selay su. İntihar eden trans arkadaşımız için isyan videosu çekmiş,izleyip ağlıyoruz.
Vermicem Diye Kıza Abinin Cevabı 00:44
Vermicem Diye Kıza Abinin Cevabı 1.843 izlenme - 8 yıl önce çoktan ruhunu zebanilere teslim etmesi gereken dayı hala vuruş peşinde.insan yaşlandıkça çocuklaşır derler, doğru söze ne hacet.
Enka Mutfağı - Kuruyup Gitse De Vermicem! 00:08
Enka Mutfağı - Kuruyup Gitse De Vermicem! 2.948 izlenme - 8 yıl önce Enka Mutfağı ekibi, X-Factor'de finallere kalınca evde böyle coştu! Aslı Aktan ve Enka'dan mini bir performans izliyoruz..
Vermeyecem Diyen Kıza Dayının Cevabı (Küfür İçerir) 00:19
Vermeyecem Diyen Kıza Dayının Cevabı (Küfür İçerir) 2.414 izlenme - 8 yıl önce Vermemekte ısrar eden kıza cevap gecikmedi. Eee ne demişler, fazla naz aşık usandırır.
Transeksüelle Dakikalarca Kavga Etmek 02:02
Transeksüelle Dakikalarca Kavga Etmek 2.216 izlenme - 8 yıl önce Kavganın gerekçesi trans ablanın taciz etmesiymiş, muhabirin hayal gücüne göre kavga biraz daha uzun sürseymiş rayların altında kalacaklarmış.
Vericem Vericem-Drag Queen Versiyon 00:09
Vericem Vericem-Drag Queen Versiyon 1.705 izlenme - 8 yıl önce Bu kez travesti mi yoksa drag queen mi anlamadım ama yeni ve hoş bir versiyon,dualarımız kabul oldu veriyorlar.
Vermicem Diyen Tarvesti - Senin Anan Güzel mi? 02:07
Vermicem Diyen Tarvesti - Senin Anan Güzel mi? 1.942 izlenme - 8 yıl önce Senin anan güzel mi,söyle anan güzel mi,hoppaaa a bu ne ayol bomboş olmuş caddeler...geliyorlar,ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.....çalkala,çalkala.hayatım iş kazası buna denir iş kazası
Vermezsen Verme, Dans Et! - Hdomag 01:58
Vermezsen Verme, Dans Et! - Hdomag 963 izlenme - 8 yıl önce Popüler videonun HDomag versiyonu yayında. Açıklamasında mesaj var: Kuruyup gitse de vermeyin!
Vicdan Sahibi Travestinin İslam Eleştirisi 01:46
Vicdan Sahibi Travestinin İslam Eleştirisi 2.029 izlenme - 8 yıl önce Ayakkabı kutuları ve IŞİD selay ablanın gözüne fazla batmış,gözü dönmüş bir şekilde siyaseti ve dini eleştiriyor. helal olsun diyerek paylaşıyorum.
Sana Vermezsem  Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık Yeter 05:02
Sana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık Yeter 1.426 izlenme - 8 yıl önce Melissa Dinçer - Sana Vermezsem(Emre Serin Mix)Sana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık YeterSana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık YeterSana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık YeterSana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık Yeter
Travestiler Kıvanç'ın Önünü Kesti 02:28
Travestiler Kıvanç'ın Önünü Kesti 1.858 izlenme - 8 yıl önce Nişantaşı'ndaki "Piyasa" adlı gece kulübünün çıkışında inanılmaz bir olay yaşandı.Seda Sayan'ın eski eşi Gökhan Şükür mekandan iki kız arkadaşıyla birlikte çıktı. Beyaz cipe az sonra yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'da bindi. Belli ki Gökhan Şükür arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ'u evine bırakacaktı.Olanlarda tam o sırada oldu,usturalı travesti eşref,kıvançın önünü kesti.
LGBT - Cinsiyet Kimliğinizi Nasıl Tanımlarsınız? 06:34
LGBT - Cinsiyet Kimliğinizi Nasıl Tanımlarsınız? 1.373 izlenme - 8 yıl önce Uluslar arası af Örgütünün yaptığı röportajda bu kez eşcinsel bireyler kendilerini ruhen ve bedenen nasıl tanımladıklarını anlatıyor. Vermicem diyen ablamız favorim.
Vermicem - Ankara Versiyonu 04:23
Vermicem - Ankara Versiyonu 1.300 izlenme - 9 yıl önce Demetli Emre Akdoğan - Vermicem Vermicem İsimli Video İle Fenomen Olan Kıza Ankaralı Rakip Çıktı. Ankaralı Türkücü Demetli Emre Akdo... Şarkı Sözleri (lyrics): vermicem vermicem benim değil mi vermicem haketmiyorsun onu kalbimi sana vemiycem
Turkcell Müşteri Temsilcisinin Travestiyle İmtihanı 06:46
Turkcell Müşteri Temsilcisinin Travestiyle İmtihanı 560 izlenme - 8 yıl önce Turkcell Müşteri Temsilcisi travestiye sitem ederken mikrofonu açık unutmuş. DAKİKA: 2:13 MT: adamın adı mert,bana bey deme diyor,rahatsız oluyorum diyor,bi gelirmisin allah aşkına. ÜÇÜNCÜ ŞAHIS: İsmiyle hitap et o zaman MT: hiç bir şey söylemedim onu dedikten sonra MT: şöyle söyleyim mert bey Travesti: efendim ? MT: kes şunun mertini,çok özür diliyorum..... :D
LGBT - Dinin ve Maneviyatın Hayatınızdaki Önemi Nedir ? 18:34
LGBT - Dinin ve Maneviyatın Hayatınızdaki Önemi Nedir ? 821 izlenme - 8 yıl önce Evet arkadaşlar röportajın 3.serisiyle karşınızdayız,bu kez birbirinden çarpıcı cevaplarla LGBT'lerin dine bakış açılarını ele alıyoruz. Selay ablamız 2011 islamlığına inanmıyormuş.
Bir Kezbanın Günlüğü - Erkekler Ölsün GalaxS4'ten Selamlar 01:03
Bir Kezbanın Günlüğü - Erkekler Ölsün GalaxS4'ten Selamlar 787 izlenme - 8 yıl önce Bu kezban kızımızın ne yaptığını çözememekle birlikte anne ve babasına allah yardım etsin diyerek videoyu ibretler izliyoruz. Merak etmeyin videonun bir yerinde yatakta uzanmış bir travestiyi sizden esirgemedim. saygılar...
LGBT Nedir? 02:40
LGBT Nedir? 774 izlenme - 8 yıl önce LGBT'nin (lezbiyen,gey,biseksüel,travesti ve transeksüel) işaret diliyle anlatılması.
Katy Perry - Dark Horse (Parodi) 03:20
Katy Perry - Dark Horse (Parodi) 441 izlenme - 8 yıl önce Arkadaşlar videodaki alt yazılarda emeğim var,o yüzden salakça yorumlar yapmayın. Hepinizi seviyorum.
Dilara Fersiz - Erkekler Ölsün (Basın Açıklaması) 02:42
Dilara Fersiz - Erkekler Ölsün (Basın Açıklaması) 577 izlenme - 8 yıl önce Merhabalar beni tanımışsınızdır herhalde internette fenomen olmuşum öyle diyorlar, herkes izlemiş. Ben şimdi size sadece şunu söylemek istiyorum, beni Alkışlarla Yaşıyorum'da paylaşmışlar ondan sonra bütün internet sitelerine yayılmış, bu çok kötü bir şey, hem erkekler ölmesin çünkü benim babamda bir erkek. Dipnot: kıyafet değiştirmemiş, fakir... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209270/bir-kezbanin-gunlugu-erkekler-olsun-galaxs4ten-selamlar
Vermicem Vermicen Azeri Versiyonu 00:14
Vermicem Vermicen Azeri Versiyonu 263 izlenme - 8 yıl önce Vermicem Vermicem Azerbeycan Versiyonu Video dünyayı sardı şimdi de azerbeycanlı bir kadın vermiceme klip çekti