Hoşgeldiniz!

vıdeo

Zeynep Dizdar - Sana Güvenmiyorum 2008 Orjinal Vid 03:52
Zeynep Dizdar - Sana Güvenmiyorum 2008 Orjinal Vid 64.867 izlenme - 15 yıl önce zeynep dizdar - sana güvenmiyorum 2008 orjinal video klibi
Tan - Yildizlarda Kayar  Video Remix  )®zb}-{...il 04:07
Tan - Yildizlarda Kayar Video Remix )®zb}-{...il 25.406 izlenme - 15 yıl önce dj televole vs. tan - yildizlarda kayar video remix )®zb}-{...ilk kez)
Duygu Çetinkaya 03:30
Duygu Çetinkaya 10.221 izlenme - 15 yıl önce duygu cetınkaya vıdeo
Onur Akın - Seviyorum Seni Video Klip H.q. 04:14
Onur Akın - Seviyorum Seni Video Klip H.q. 18.424 izlenme - 14 yıl önce onur akın - seviyorum seni video klip h.q.
Mehmet Pişkin Anısına 00:49
Mehmet Pişkin Anısına 4.693 izlenme - 9 yıl önce ‘Yaşam defterimi kapatıyorum’ ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduğu öğrenilen Mehmet Pişkin’in bilgisayar yazılımcısı olduğu ve özel bir şirkette yöneticilik yaptığı belirtildi. Kara haberi alan alan Pişkin’in annesi Çiğdem Pişkin ile kız kardeşi Almila Pişkin soluğu Nişantaşı’nda alırken, talihsiz adamın yakınları, gözyaşlarına boğuldu. Pişkin’e ait naaşın evden çıkartılıp cenaze arabasına konulduğu sıralarda ise aile yakınları ve arkadaşları adeta sinir krizi geçirdi. Mehmet Pişkin tarafından ölmeden önce kayda alınan ve sosyal medyayı sallayan veda mesajı: “Merhabalar, Mehmet Pişkin ben. 16 Ekim 2014 sabah saatlerindeyiz. Bu bir intihar mektubu. Bu sabah yaşam defterimi kapatıyorum. Birçok arkadaşımla konuştum bu süreçte, dolaylı ya da doğrudan, okudum, araştırdım ve hatta doktora gittim ama sonunda bu kararı aldım” sözleriyle başlıyor. Pişkin, veda videosunda, sorunlarına çözüm bulamadığını, hayata dair motivasyonunun kalmadığını, intihar fikri üzerinde bir süredir düşündüğünü dile getirirken, öldükten sonra mezara gömülmek istemediğini ve cenazesinin kadavra olarak kullanılmasını ya da denize atılmasını vasiyet ediyor. Hem Türkçe, hem İngilizce mesaj yayınlayan Pişkin’in veda videosu Ella Fitzgerald’ın “Every time we say goodbye” şarkısı eşliğinde sona ererken, bir kadeh şarap ve sigara içtiği görülüyor. Pişkin’in son sözleri ise “Hoşçakalın. Aşkla yaşayın. Çok güzel olsun hayatınız, bye” oluyor.
Kaputaş Plajı Ve Kanyonu Kaş Antalya 05:37
Kaputaş Plajı Ve Kanyonu Kaş Antalya 5.200 izlenme - 15 yıl önce kaputaş plajı ve kanyonu kaş antalya tanıtım vıdeo klıp
mustafa güngece - sımsıkı vıdeo klıp 04:57
mustafa güngece - sımsıkı vıdeo klıp 5.636 izlenme - 13 yıl önce mustafa güngece - sımsıkı vıdeo klıp
Antrenör Hamit Okur ve Bedirhan Zomp Antreman Videosu... ) 00:43
Antrenör Hamit Okur ve Bedirhan Zomp Antreman Videosu... ) 521 izlenme - 12 yıl önce 26-30 Mart Tarihleri arasında yapılacak olan Muay Thai Gençler Ve büyükler Bay Bayan Türkiye Şampiyonası Hazırlıkları...(Başarılar)
Şenkaya Penek Koyu 06:17
Şenkaya Penek Koyu 907 izlenme - 13 yıl önce şenkaya penekkoyu yol ayrımı sulama kanalı ve penek cayı