Hoşgeldiniz!

Vizontele Videoları İzle

vizontele-hamam(cem yılmaz) 01:17
vizontele-hamam(cem yılmaz) 39.939 izlenme - 8 yıl önce
Ne Donu? - Tolga Çevik (Vizontele) 00:29
Ne Donu? - Tolga Çevik (Vizontele) 17.400 izlenme - 2 yıl önce 1974 yılında başında Van'ın Gevaş ilçesine televizyon gelmesini anlatıyor. Bunu duyan ahali televizyonun ne olduğu hakkında bir bilgileri yok ve nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyorlar. Her şeyin en son ulaştığı bir şehirdir. TRT tarafından oraya sürgün gönderilen memurlar alıcıyı kurmadan geri dönerler. Belediye Başkanı Nazmi bu işin üstesinden gelmek için şehrin delisi olarak bilinen Emin'den yardım alır. Emin aslında deli olmayan, teknolojik aletlere ilgisi olan ve bütün radyoları tamir eden ilginç bir yaşantıya sahip olan bir karakterdir. TRT görevlilerinin tarif ettiği gibi yüksek yerlerde vericiyi kurarlar. Ama bir türlü televizyonu çalıştıramaz. Sonunda tesadüf eseri son yaşadıkları hüsrandan sonra televizyonu çalıştırırlar. Fakat Sıti Ana oğlunun şehit düştüğünü televizyondan öğrenince tüm hırsını o televizyondan alır.
Vizontele - Versene Şu Rakıyı Birader 01:26
Vizontele - Versene Şu Rakıyı Birader 5.351 izlenme - 1 yıl önce Köksal Engür ustanın filmdeki kısa ve müthiş oyunculuğundan bir kesit.
Vizontele  Fragmanı 02:11
Vizontele Fragmanı 8.738 izlenme - 3 yıl önce Sene 1974. Van'ın Gevaş ilçesi. Köyün futbolcu delikanlısı Rıfat askere gidiyor. Sevgilisi Asiye ise gururlu bir kız. Üzüldüğünü göstermek istemiyor.Köyün delisi Emin'se teknoloji meraklısı. Ama kontrol edemediği bir tiki var. Başkalarının hareketlerini tekrar etmek. Tüm köy halkı sinemayla yatıp sinemayla kalkıyor. Bir gün TRT'den bir ekip köye TV vericisi getirmek için geliyor ama işi ciddiye almıyor. Deli Emin'se televizyon olayını onur meselesi yapıyor ve bu yolda tek destekçisi ilçenin belediye başkanı Nazmi Bey.
Ekşi Elmalar - Fragman (Sinemalarda) 03:00
Ekşi Elmalar - Fragman (Sinemalarda) 763 izlenme - 3 ay önce "Ekşi Elmalar" Sinemalarda! Yılmaz Erdoğan Vizontele’den 15 yıl sonra Vizontele tadında bir filmle izleyici karşısına çıkıyor ve Anadolu insanının yürek burkan hikayesi.
Vizontele Filmi Gerçek Oldu 01:35
Vizontele Filmi Gerçek Oldu 3.308 izlenme - 1 yıl önce Vizontele filmindeki ünlü komedyen Şafak Sezer'in " Baba kaputu açmışlar, birde aküyü çalmışlar" repliği Gaziantep'te gerçek oldu. Şanlıurfa Birecik'den tarihi yerleri gezmek için sabah saatlerinde Gaziantep'e gelen iki kardeşe ait otomobilin kaputu açılarak aküsü çalındı.
Yazacaksın Değil Mi? - Tolga Çevik (Vizontele Tuuba) 01:36
Yazacaksın Değil Mi? - Tolga Çevik (Vizontele Tuuba) 4.784 izlenme - 2 yıl önce Film, 1980 askeri ihtilalini, bir Güneydoğu kasabasından görünen şeklini anlatır. Dönem karışıktır. Her acıklı şey bir komik hadiseye yol açmaktadır; ya da her komik hadise acıklı sonuçlar doğurmaktadır. Zaten "Vizontele" sözünün tam karşılığı da budur; "kesin galiba yani herhalde!" Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tarık Akan, Tuğba Ünsal, Tolga Çevik, Erdal Tosun, İdil Fırat, Zeynep Tokuş, İclal Aydın Yönetmen: Yılmaz Erdoğan
Evli Olduğunu Niye Söylüyorsun? - Tolga Çevik (Vizontele) 00:45
Evli Olduğunu Niye Söylüyorsun? - Tolga Çevik (Vizontele) 6.890 izlenme - 2 yıl önce 1974 yılında başında Van'ın Gevaş ilçesine televizyon gelmesini anlatıyor. Bunu duyan ahali televizyonun ne olduğu hakkında bir bilgileri yok ve nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyorlar. Her şeyin en son ulaştığı bir şehirdir. TRT tarafından oraya sürgün gönderilen memurlar alıcıyı kurmadan geri dönerler. Belediye Başkanı Nazmi bu işin üstesinden gelmek için şehrin delisi olarak bilinen Emin'den yardım alır. Emin aslında deli olmayan, teknolojik aletlere ilgisi olan ve bütün radyoları tamir eden ilginç bir yaşantıya sahip olan bir karakterdir. TRT görevlilerinin tarif ettiği gibi yüksek yerlerde vericiyi kurarlar. Ama bir türlü televizyonu çalıştıramaz. Sonunda tesadüf eseri son yaşadıkları hüsrandan sonra televizyonu çalıştırırlar. Fakat Sıti Ana oğlunun şehit düştüğünü televizyondan öğrenince tüm hırsını o televizyondan alır.
Vizontele 02:46
Vizontele 3.422 izlenme - 2 yıl önce Peki Zeki Müren de bize görecekmi :D
Radyonun Resimlisi - Tolga Çevik (Vizontele) 02:57
Radyonun Resimlisi - Tolga Çevik (Vizontele) 6.134 izlenme - 2 yıl önce 1974 yılında başında Van'ın Gevaş ilçesine televizyon gelmesini anlatıyor. Bunu duyan ahali televizyonun ne olduğu hakkında bir bilgileri yok ve nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyorlar. Her şeyin en son ulaştığı bir şehirdir. TRT tarafından oraya sürgün gönderilen memurlar alıcıyı kurmadan geri dönerler. Belediye Başkanı Nazmi bu işin üstesinden gelmek için şehrin delisi olarak bilinen Emin'den yardım alır. Emin aslında deli olmayan, teknolojik aletlere ilgisi olan ve bütün radyoları tamir eden ilginç bir yaşantıya sahip olan bir karakterdir. TRT görevlilerinin tarif ettiği gibi yüksek yerlerde vericiyi kurarlar. Ama bir türlü televizyonu çalıştıramaz. Sonunda tesadüf eseri son yaşadıkları hüsrandan sonra televizyonu çalıştırırlar. Fakat Sıti Ana oğlunun şehit düştüğünü televizyondan öğrenince tüm hırsını o televizyondan alır.
Bakış Açını Değiştir - Tolga Çevik (Vizontele Tuuba) 02:27
Bakış Açını Değiştir - Tolga Çevik (Vizontele Tuuba) 3.788 izlenme - 2 yıl önce Film, 1980 askeri ihtilalini, bir Güneydoğu kasabasından görünen şeklini anlatır. Dönem karışıktır. Her acıklı şey bir komik hadiseye yol açmaktadır; ya da her komik hadise acıklı sonuçlar doğurmaktadır. Zaten "Vizontele" sözünün tam karşılığı da budur; "kesin galiba yani herhalde!" Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tarık Akan, Tuğba Ünsal, Tolga Çevik, Erdal Tosun, İdil Fırat, Zeynep Tokuş, İclal Aydın Yönetmen: Yılmaz Erdoğan
İnsan sevdiğine yarasını verir mi..? 02:25
İnsan sevdiğine yarasını verir mi..? 6.361 izlenme - 7 yıl önce İnsan sevdiğine yarasını verir mi..?
sezgin - şampuan ---- nostaljik 00:23
sezgin - şampuan ---- nostaljik 4.528 izlenme - 7 yıl önce
Yazımızı Değiştirmişler - Tolga Çevik (Vizontele Tuuba) 03:12
Yazımızı Değiştirmişler - Tolga Çevik (Vizontele Tuuba) 2.358 izlenme - 2 yıl önce Film, 1980 askeri ihtilalini, bir Güneydoğu kasabasından görünen şeklini anlatır. Dönem karışıktır. Her acıklı şey bir komik hadiseye yol açmaktadır; ya da her komik hadise acıklı sonuçlar doğurmaktadır. Zaten "Vizontele" sözünün tam karşılığı da budur; "kesin galiba yani herhalde!" Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tarık Akan, Tuğba Ünsal, Tolga Çevik, Erdal Tosun, İdil Fırat, Zeynep Tokuş, İclal Aydın Yönetmen: Yılmaz Erdoğan
Murat Tığlı - Yarım Bıraktın Yarsız Bıraktın (Vizontele) 03:38
Murat Tığlı - Yarım Bıraktın Yarsız Bıraktın (Vizontele) 5.186 izlenme - 5 yıl önce Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara...Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca...Yaşamaksa bu.! Ayrı akşamlara yatıp. Ayrı sabahlara uyanırız..
Nil Karaibrahimgil-Organize İşler 03:07
Nil Karaibrahimgil-Organize İşler 17.091 izlenme - 9 yıl önce Sizlere sesini değiştirdiğim bir Nil Karaibrahimgil sunuyorum.Beğenilerinize...
Yılmaz Damdan Düştü - Tolga Çevik (Vizontele) 01:04
Yılmaz Damdan Düştü - Tolga Çevik (Vizontele) 2.733 izlenme - 2 yıl önce 1974 yılında başında Van'ın Gevaş ilçesine televizyon gelmesini anlatıyor. Bunu duyan ahali televizyonun ne olduğu hakkında bir bilgileri yok ve nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyorlar. Her şeyin en son ulaştığı bir şehirdir. TRT tarafından oraya sürgün gönderilen memurlar alıcıyı kurmadan geri dönerler. Belediye Başkanı Nazmi bu işin üstesinden gelmek için şehrin delisi olarak bilinen Emin'den yardım alır. Emin aslında deli olmayan, teknolojik aletlere ilgisi olan ve bütün radyoları tamir eden ilginç bir yaşantıya sahip olan bir karakterdir. TRT görevlilerinin tarif ettiği gibi yüksek yerlerde vericiyi kurarlar. Ama bir türlü televizyonu çalıştıramaz. Sonunda tesadüf eseri son yaşadıkları hüsrandan sonra televizyonu çalıştırırlar. Fakat Sıti Ana oğlunun şehit düştüğünü televizyondan öğrenince tüm hırsını o televizyondan alır.
Sonra Konuşalım - Tolga Çevik (Vizontele Tuuba) 01:41
Sonra Konuşalım - Tolga Çevik (Vizontele Tuuba) 1.700 izlenme - 2 yıl önce Film, 1980 askeri ihtilalini, bir Güneydoğu kasabasından görünen şeklini anlatır. Dönem karışıktır. Her acıklı şey bir komik hadiseye yol açmaktadır; ya da her komik hadise acıklı sonuçlar doğurmaktadır. Zaten "Vizontele" sözünün tam karşılığı da budur; "kesin galiba yani herhalde!" Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tarık Akan, Tuğba Ünsal, Tolga Çevik, Erdal Tosun, İdil Fırat, Zeynep Tokuş, İclal Aydın Yönetmen: Yılmaz Erdoğan
Alo, Santral! - Tolga Çevik (Vizontele) 00:59
Alo, Santral! - Tolga Çevik (Vizontele) 2.039 izlenme - 2 yıl önce 1974 yılında başında Van'ın Gevaş ilçesine televizyon gelmesini anlatıyor. Bunu duyan ahali televizyonun ne olduğu hakkında bir bilgileri yok ve nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyorlar. Her şeyin en son ulaştığı bir şehirdir. TRT tarafından oraya sürgün gönderilen memurlar alıcıyı kurmadan geri dönerler. Belediye Başkanı Nazmi bu işin üstesinden gelmek için şehrin delisi olarak bilinen Emin'den yardım alır. Emin aslında deli olmayan, teknolojik aletlere ilgisi olan ve bütün radyoları tamir eden ilginç bir yaşantıya sahip olan bir karakterdir. TRT görevlilerinin tarif ettiği gibi yüksek yerlerde vericiyi kurarlar. Ama bir türlü televizyonu çalıştıramaz. Sonunda tesadüf eseri son yaşadıkları hüsrandan sonra televizyonu çalıştırırlar. Fakat Sıti Ana oğlunun şehit düştüğünü televizyondan öğrenince tüm hırsını o televizyondan alır.
sami-isen@hotmail.com 00:20
sami-isen@hotmail.com 3.678 izlenme - 9 yıl önce sami-isen@hotmail.com
Vizontele Ve Şehit Haberi 08:35
Vizontele Ve Şehit Haberi 410 izlenme - 2 yıl önce
Vizontele Tuuba Veda Sahnesi 01:08
Vizontele Tuuba Veda Sahnesi 2.356 izlenme - 3 yıl önce 1974 yılında televizyonla tanışan Güneydoğu kasabasının hikayesi devam ediyor. Bu küçük kasabada 1980 yazında yaşananlar konu ediliyor. Artık kasabada bazı evlerde televizyon var, akşamları televizyonu olan evlerde insan toplanıyor, Dallas seyrediyorlar. Deli Emin kasabanın tabela işleriyle uğraşıyor. Dükkanların, kahvehanelerin, yazlık sinemanın, Adalet Partisi İlçe Başkanlığı'nın ve devrimci derneklerin tabelalarını hep o hazırlamış; hepsinin bir köşesine de bir güvercin resmi kondurmuş. Gelen sürpriz konuklarla kasabada hayat hareketlenirken, ülkede yaşanan siyasi gelişmeler tüm ülkeyi olduğu gibi kasaba halkını da etkilemektedir...
Vizontele 3 23:30
Vizontele 3 1.320 izlenme - 3 yıl önce Köyün Delisi Olan Deli Emin'i Uzaylılar Kaçırır ve Orada Ne İşi Olur Adamın..onu Orada Ne Bekler Kim Kurtarır ? Yılmaz Erdoğan Efsanesi Olan Vizontele İle Cem...
Beynelmilel Uzun Hava 02:30
Beynelmilel Uzun Hava 5.811 izlenme - 8 yıl önce çok komİk İzleyİn kirilin
Vizontele - Sezgin Saçların Dökülmüş 03:55
Vizontele - Sezgin Saçların Dökülmüş 375 izlenme - 9 ay önce 2001 yapımı vizontele filminden bir sahne. başkanın yardımcısı, saçlarıyla ünlü sezginin dalgaya alınması. bu arada zaman ne çabuk geçiyor be,2001 yuhh ya..2001
Fikri - Aşağı Ayrancı, Yukarı Ayrancı? - Vizontele 00:32
Fikri - Aşağı Ayrancı, Yukarı Ayrancı? - Vizontele 621 izlenme - 2 yıl önce Vizaontele'de Cem Yılmaz'ın efsaneleşmiş asılma sahnesi. Zorda olsa şansını denemiş.
Vizontele Cem Yılmaz - Yukarı En Komik Bölüm 00:31
Vizontele Cem Yılmaz - Yukarı En Komik Bölüm 640 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın filminden bir kare..
İnsan Memleketini Niye Sever? - Vizontele 01:50
İnsan Memleketini Niye Sever? - Vizontele 671 izlenme - 2 yıl önce İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Ama biz biliriz ki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektir. Burayı seversen, burası Dünyanın en güzel yeridir. Ama Dünyanın en güzel yerini sevmezsen, orası Dünya'nın en güzel yeri değildir...
Kardeş Türküler - Leyla (Vizontele Soundtrack) 02:46
Kardeş Türküler - Leyla (Vizontele Soundtrack) 488 izlenme - 1 yıl önce Kardeş Türküler tarafından kayda alınmış ve Yılmaz Erdoğan'ın Vizontele filmindede kullanılmış leyla türküsü sözleri ise; Çawî ciwanî Leyla Bo to mirdim Leyla Xan û mana Leyla çawî ciwanî Leyla Leyla Leyla hey Im sew sew bihar e çawî ciwan xûmar e Yarim zor nazdar e çawî ciwanî Leyla Xan û mana Leyla Leyla Leyla Leyla hey Îm sew sew zivistan e Befer le kolan e Yarim zor ciwan çawî ciwanî Leyla Xan û mana Leyla Leyla Leyla Leyla hey sözlerin türkçe karşılığını bulamadım yazan olursa sevinirim
Kaddafi Vizontele 01:44
Kaddafi Vizontele 798 izlenme - 4 yıl önce Kaddafi Vizontele