Hoşgeldiniz!

vücudumuzu tanıyalım

Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp (80'ler Çizgi Film) 25:38
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp (80'ler Çizgi Film) 8.239 izlenme - 3 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi filmi izleyelim.
Vücudumuzu Tanıyalım 02:51
Vücudumuzu Tanıyalım 10.473 izlenme - 10 yıl önce İnsan anatomisi hakkında mükemmel bir animasyon - film
Bir Varmış Bir Yokmuş - Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 25:38
Bir Varmış Bir Yokmuş - Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 869 izlenme - 2 yıl önce 4.bölüm vücudumuzu tanıyalım
Bir Varmış Bir Yokmuş (Vücudumuzu Tanıyalım Tarih Bölümü) - Jenerik 01:28
Bir Varmış Bir Yokmuş (Vücudumuzu Tanıyalım Tarih Bölümü) - Jenerik 1.894 izlenme - 3 yıl önce Vücudumuzu Tanıyalım Hatırladığım Kadarı ile Sonradan Bir Varmış Bir Yokmuş Olarak İsmi Değişerek Tarih Bölümleri Gösterilmişti.Bu da Bir Varmış Bir Yokmuş(Evvel Zaman İçinde) de olabilir jenerik kısmı.Bu çizgi film sayesinde çok şey öğrendik. Bir de çok sürükleyici olduğu için başındanda ayrılmazdık. Aynı karakterler tarih öğretiyor bu da çok güzel. Burada ki virüs tipindeki adamlar burada bencil kötü kişileri oynuyorlardı.icatlar mucitler falan olurdu ekip ayni tipler ayni İyiler,güzel ,sevimli,sempatik kötüler ise patlıcan burunlu , karmançorman saçli ve çirkin olarak karikatürize edilirdi bu İcatlar,Mucitler ve tarihte yaşanan olayları da anlatıyordu gerçekten çok güzeldi...(Hatta Kimi İleriki Bölümlerinde Amerika Kıtası ve Uzay Hakkında da Bilgiler Göstermiş)
Vücudumuzu Tanıyalım - Kemik İskelet Yapısı 16:19
Vücudumuzu Tanıyalım - Kemik İskelet Yapısı 1.486 izlenme - 3 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi filmi şimdi Kemik İskelet Yapısı öğreniyoruz, izleyelim.
Vücudumuzu Tanıyalım - Kas Sistemi 23:31
Vücudumuzu Tanıyalım - Kas Sistemi 1.037 izlenme - 3 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de şimdi kas sistemini öğreniyoruz.
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 08:08
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 1.124 izlenme - 3 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de şimdi sivrisinek sokması ile ilgili bölümü izliyoruz.
Vücudumuzu Tanıyalım - Hücre 24:22
Vücudumuzu Tanıyalım - Hücre 729 izlenme - 3 yıl önce Sıra geldi hücreye. Yavaş yavaş frankenstein'a doğru yol alıyoruz. İzleyerek öğrenelim.
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 25:38
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 605 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun bilimi olan Bir varmış bir yokmuş ile sıra "Kalp"te.
Vücudumuzu Tanıyalım - Böbrek 26:13
Vücudumuzu Tanıyalım - Böbrek 557 izlenme - 3 yıl önce Küçükken az mı izlerdik hey gidi günler. Her bölüm bi yerimizi tanıtırdı. tarihi filmleri vardı. Jeneriğini bile duyunca efkarlandım. Organlarımızı gösteren filmi her izlediğimde doktor olmak isterdim. Olmadı.
Vücudumuzu Tanıyalım - Hormon 23:30
Vücudumuzu Tanıyalım - Hormon 349 izlenme - 3 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de bu bölümde hormon anlatılıyor,izliyoruz.
Vücudumuzu Tanıyalım - Sindirim 23:44
Vücudumuzu Tanıyalım - Sindirim 501 izlenme - 3 yıl önce Sıra geldi sindirime. En sevdiğim bölümümü izliyoruz. İnsan vücudunu tanımaya devam edelim.
Vücudumuzu Tanıyalım - Doğum 24:40
Vücudumuzu Tanıyalım - Doğum 385 izlenme - 3 yıl önce Nasıl üretilmişiz birde ona bakalım.