Hoşgeldiniz!

Winnie The Pooh Videoları İzle

winnie the pooh - türkçe dublajlı 01:17
winnie the pooh - türkçe dublajlı 182.596 izlenme - 7 yıl önce winnie the pooh türkçe dublajlı fragmanı
Winnie The Pooh ve Arkadaşları - Karla Mücadele 01:58
Winnie The Pooh ve Arkadaşları - Karla Mücadele 732 izlenme - 2 gün önce Karla kaplı yerleri temizlemek Winnie ve arkadaÅŸları için çok yorucu olurken Tigger dahiyane bir çözüm peÅŸindedir. Müzik, EÄŸlence, Dans ve çok daha fazlası için Disney Channel Türkiye Facebook sayfasına göz atmaya ne dersin? https://www.facebook.com/disneychanne... Favori Disney Channel programlarınızdan bazılarını tam uzunlukta bölümlerini online izlemek için TIKLAYIN: http://www.disneyturkiye.com.tr/video... Her gün Disney Channel'da sevdiÄŸiniz tüm programları izleyebileceÄŸinizi unutmayın! Türksat 2A Frekans 12015 H Yatay 27500, Digitürk'te 167. , D-Smart'ta 130. , Teledünya'da ise 167. Kanalda.
winnie the pooh - türkçe dublajlı 01:17
winnie the pooh - türkçe dublajlı 53.979 izlenme - 7 yıl önce winnie the pooh türkçe dublajlı fragmanı
Winnie the Pooh - Korkulu Bir Gece 21:03
Winnie the Pooh - Korkulu Bir Gece 30.645 izlenme - 2 yıl önce Atv'de 2000-2003 tarihleri arasında yayınlanan, ayı Winnie ve arkadaşlarının sevgi yumağı halinde ormanda yaşadıkları olayları anlatır, her bölüm sonunda da arkadaşlığın önemine değinilirdi. Bu çizgifilm sayesinde bal yemeyen çocukların canı bal çekmeye başlamıştı, çizgi filminin ektsta bir hal almasının asıl nedeni ise seslendirmesini yapan sanatçılardır, iyi seyirler dilerim efendim... Winnie the Pooh Seslendirme Kadrosu John Cleese ... Anlatıcı (Mazlum Kiper) Jim Cummings ... Winnie the Pooh / Tigger (Bülent Kayabaş) Bud Luckey ... Eeyore (Ayhan Kahya) Craig Ferguson ... Owl (Zafer Önen) - (Nüvit Candaner) Jack Boulter ... Christopher Robin (Bulut Buldu - Anıl Kırkyıldız) Travis Oates ... Piglet (Arda Aydın) Kristen Anderson-Lopez ... Kanga (Gülen Karaman) Tom Kenny ... Tavşan (Mehmet Keskinoğlu - Naşit Özcan)
winnie the pooh 00:22
winnie the pooh 24.417 izlenme - 6 yıl önce walt disney animation studios winnie the pooh ile 100 hektar ormanına geri dönüyor. özgün bölümlerin sonsuz çekiciliğine zeksına ve hevesine sahip bu yepyeni film felsefik ufak beyinli ayıcık ile arkadaşları tigger tavşan piglet baykuş kanga roo ve kuyruğunu kaybetmiş eeyoreyi tekrar bir araya getiriyor. ne yapsan da o gün bir türlü kazanamadığın günler vardır ya? öyle bir gün yaşadın mı eeyore? diye sorar pooh. baykuş ekibi christopher robini hayali bir suçludan kurtarmak için çılgın bir göreve
winnie the pooh fragman 02:10
winnie the pooh fragman 9.977 izlenme - 7 yıl önce winnie the pooh fragman
Disney bebek - Matrioska - Winnie the Pooh 01:18
Disney bebek - Matrioska - Winnie the Pooh 10.411 izlenme - 2 yıl önce Winnie The Pooh, Walt Disney'in en başarılı TV serilerinden birisidir. Çizgi filmin konusu; 100 Hektar Ormanında yaşayan ayı Winny, küçük korkak Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore'un birbirinden sevimli ve masum hikâyeleri üzerine kuruludur. Bu videomuzda mevcut kahramanlarımızı matruşka yapıp iç içe koyduk. Matruşka bebeklerin 1890 yılında Moskova yakınlarında bulunan Abrentsevo Malikanesi'ne ait Çocuk Eğitim Atelyesinde doğduğu iddia edilmektedir. Birçok meşhur ve yetenekli Rus sanatçı, yerel oymacılar ile birlikte Abrentsevo Malikanesi'nin sahibi Mamontov'un atölyesinde çalışmaya başlarlar. İsmini çok beğenilen bir bayan olan Matrioska'dan aldığı söylenir. Matruşka hem oymacılık hem de resim açısından Rusya'nın imajı ve ruhudur. Matruşkalar genelde geleneksel Rus kıyafeti olan sarafan giymiş bebekler şeklinde boyanır. Hadi şimdide bizim matruşkaları izleyelim.
Yeşil dev hulk sürpriz balonları patlatıyor winnie the pooh hello kitty kaptan amerika laloopsy 03:35
Yeşil dev hulk sürpriz balonları patlatıyor winnie the pooh hello kitty kaptan amerika laloopsy 3.213 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar. Bu bölümde Yeşil dev hulk sürpriz balonları patlatıyor winnie the pooh hello kitty kaptan amerika laloopsy oyuncakları bu balonların içinde. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
ceza getiren sahne 00:42
ceza getiren sahne 4.024 izlenme - 6 yıl önce çocukların severek izlediği "winnie the pooh" adlı çizgi filmde kahramanların ellerinde bira şişeleri ve kadeh tokuşturmalarına danıştay'dan ceza geldi. danıştay rtük'ün 2008 yılında çizgi filmi yayınlayan kanala verdiği uyarı cezasını onayladı.
Winnie The Pooh Jenerik 00:57
Winnie The Pooh Jenerik 3.274 izlenme - 4 yıl önce Winnie The Pooh (jenerik) 90'lardan Kalma
happy birthday 00:27
happy birthday 7.210 izlenme - 8 yıl önce happy birthday to you
Disney Bebek - Matrioska - Winnie The Pooh 01:18
Disney Bebek - Matrioska - Winnie The Pooh 1.762 izlenme - 3 yıl önce Winnie The Pooh, Walt Disney'in en başarılı TV serilerinden birisidir. Çizgi filmin konusu; 100 Hektar Ormanında yaşayan ayı Winny, küçük korkak Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore'un birbirinden sevimli ve masum hikâyeleri üzerine kuruludur. Bu videomuzda mevcut kahramanlarımızı matruşka yapıp iç içe koyduk. Matruşka bebeklerin 1890 yılında Moskova yakınlarında bulunan Abrentsevo Malikanesi'ne ait Çocuk Eğitim Atelyesinde doğduğu iddia edilmektedir. Birçok meşhur ve yetenekli Rus sanatçı, yerel oymacılar ile birlikte Abrentsevo Malikanesi'nin sahibi Mamontov'un atölyesinde çalışmaya başlarlar. İsmini çok beğenilen bir bayan olan Matrioska'dan aldığı söylenir. Matruşka hem oymacılık hem de resim açısından Rusya'nın imajı ve ruhudur. Matruşkalar genelde geleneksel Rus kıyafeti olan sarafan giymiş bebekler şeklinde boyanır. Hadi şimdide bizim matruşkaları izleyelim.
Winnie the Pooh - Korkulu Bir Gece - Vitrindeki Tavşan Kaç Lira 20:49
Winnie the Pooh - Korkulu Bir Gece - Vitrindeki Tavşan Kaç Lira 1.379 izlenme - 2 yıl önce Atv'de 2000-2003 tarihleri arasında yayınlanan, ayı Winnie ve arkadaşlarının sevgi yumağı halinde ormanda yaşadıkları olayları anlatır, her bölüm sonunda da arkadaşlığın önemine değinilirdi. Bu çizgifilm sayesinde bal yemeyen çocukların canı bal çekmeye başlamıştı, çizgi filminin ektsta bir hal almasının asıl nedeni ise seslendirmesini yapan sanatçılardır, iyi seyirler dilerim efendim...
Ayicik Winnie - Korkulu Bir Gece 21:03
Ayicik Winnie - Korkulu Bir Gece 1.061 izlenme - 2 yıl önce çocukken bu çizgi filimi sevmeyen yoktur herhalde.Ben küçükken hep bu çizgi filimin bir parçası olmak istemişimdir winnie the pooh'daki dostluk arkadaşlık gerçek hayatta olamıyacak kadar iyi idi gerçekten insana huzur veren bir çizgi filim.
winnie the pooh seasons of giving 00:31
winnie the pooh seasons of giving 1.958 izlenme - 6 yıl önce tatil sezonunun çekiciliği zevki ve ruhu ile disney sizlere winnie the poohnun en eğlenceli maceralarından birini sunuyor..
winnie the pooh - kısa klip 00:55
winnie the pooh - kısa klip 1.203 izlenme - 6 yıl önce winnie the pooh kısa klip
Winnie the Pooh (Jenerik) 00:57
Winnie the Pooh (Jenerik) 557 izlenme - 2 yıl önce Çizgi filmin konusu; 100 Hektar Ormanında yaşayan ayı Winny, küçük korkak Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore'un birbirinden sevimli ve masum hikâyeleri üzerine kuruludur. Kahramanlarımız Christopher Robin adlı çocuğun kendi kafasında yaratmış olduğu oyun dünyasına aittirler. Kimi maceralarında onlara Christopher Robin, Baykuş ya da küçük kangru Roo da eşlik eder. Winny The Pooh'u diğer çizgi filmlerden ayıran en belirgin özelliği tamamen pozitif ve öğretici temalar içermesidir. Günümüz çizgi filmlerinde sıklıkla görülen olumsuz temaların Winny The Pooh'ta görülmesi neredeyse imkânsızdır. Winnie The Pooh çizgi filminin yaratıcısı, çocuklara hitap eden, aynı zamanda da ders veren bir çizgi film yaratmak istediğini belirtmiştir Unutulmaz ve En sevilen çizgi film winnie the pooh'un giriş müziği.
RTÜK'ün Winnie The Pooh'u Sakıncalı Bulması 00:42
RTÜK'ün Winnie The Pooh'u Sakıncalı Bulması 382 izlenme - 3 yıl önce rtük çocuklarımızı bizden daha çok düşünüyor. uyar, yak, yık, kapat, yaşasın rtük. çocuklarımız sayende bira içmeyecek ve ahlaklı büyüyecek. bizlerin ebeveyn olarak veremediği iyi-kötü, ahlaklı-ahlaksızlık eğitimini sayende çocuklarımız alıyor. biz ne boktan aileleriz-bireyleriz ki böyle, sana muhtacız. bizim zamanımızda rtük yoktu, hep ahlaksız şeyleri seyrettik, pislik insanlar olduk ama çocuklarımız öyle mi ya. sağol rtük varol. açıklama ekşisözlük'ten ''ipeksi dokunuş'' a aittir. o kadar güzel yazmış ki üstüne bir şey ekleyemedim
winnie the pooh dans eden onlıne bazaar da 00:32
winnie the pooh dans eden onlıne bazaar da 542 izlenme - 6 yıl önce onlıne bazaar
winnie the pooh fragmanı 17 02:10
winnie the pooh fragmanı 17 359 izlenme - 6 yıl önce orjinal halinin sevimliliğini esprilerini ve muzipliğini taşıyan bu yepyeni filmde de yine filozof ama çok küçük beyinli ayı winnie ve arkadaşları tigger tavşan piglet kanga roo ve tabii ki kuyruğunu kaybeden sevimli arkadaşları eeyore da vardır.rnwinnie eeyorea ; bir kuyruk ya yerindedir ya da değildir...seninki de yerinde değil. der. baykuş tüm ekibi christopher robinin hayali sorununu çözmek için bir maceraya gönderir. tek derdi birazcık bal yiyebilmek olan bir ayı için bu hayli
Dünyanın En Büyük Winnie The Pooh Koleksiyonu 03:01
Dünyanın En Büyük Winnie The Pooh Koleksiyonu 387 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Büyük Winnie The Pooh Koleksiyonu
Winnie The Pooh'nun İlk Versiyonu - 1969 10:00
Winnie The Pooh'nun İlk Versiyonu - 1969 109 izlenme - 2 yıl önce Winnie The Pooh, Walt Disney'in en başarılı TV serilerinden birisidir.Ama ilk olarak 1969 yılında Ruslar tarafından yapılan versiyonu da gayet hoş bana göre. Konusu ise aynı ormanda yaşayan ; ayı Winnie , küçük Piglet , zıp zıp kaplan Tigger, bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore'un birbirinden sevimli ve masum hikâyeleri üzerine kuruludur. İyi seyirler ..
winnie the pooh - official trailer [hd] 02:10
winnie the pooh - official trailer [hd] 192 izlenme - 6 yıl önce
winnie the pooh and a day for eeyore fragmanı 4 00:59
winnie the pooh and a day for eeyore fragmanı 4 355 izlenme - 6 yıl önce winnie the pooh ve arkadaşlar kasvetli eski eeyore için bir doğum günü kutlama karar verir.
Pooh ve Zalım Hayat 02:21
Pooh ve Zalım Hayat 97 izlenme - 2 yıl önce Winnie the Pooh'un başrol oyuncusu Poh, köyden çok sıkılır ve şehre taşınmaya karar verir. Şehirde işsiz kalır ve parası yoktur. Yoldangeçen asker arkadaşı Piglet'i görür ve onda iş olup olmadığını sorar. Piglet askerdeki gibi bir insan değildir artık, pis işlere bulaşmıştır. Ve bu batağın içine Poh'u da sürükleyerek nelere yol açmıştır nelere...