Hoşgeldiniz!

yabancı dizi

Spartacus'un İstemeden Ilithyia İle Birlikte Olması 03:05
Spartacus'un İstemeden Ilithyia İle Birlikte Olması 10.081 izlenme - 2 hafta önce spartacus karısının kaçırılmasından ve öldürülmesınden sorumlu tuttugu glaber ve karısı ılıtyhıa dan nefret eder ılıtyhıa ve lucateria ıse galyalı crixus'un peşındedırler lucateria diana maskesı altında crixus'u gonderecegıne soz verır fakat ona spartacus'u gonderır.
The Walking Dead 8. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 00:47
The Walking Dead 8. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 4.633 izlenme - 5 gün önce The Walking Dead 8. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 25 Mart Pazar Cast: Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Norman Reedus Date: March 25th, 2018
İnfieles Dizisinden Bir Sahne 01:16
İnfieles Dizisinden Bir Sahne 134.906 izlenme - 7 ay önce Kütüphane tam başlarken başlayamamak infieles dizisinden bir sahne
Ah Kalbim 121. Bölüm İlk Sahne (19 Şubat Pazartesi) 02:53
Ah Kalbim 121. Bölüm İlk Sahne (19 Şubat Pazartesi) 27.905 izlenme - 1 ay önce 19 Şubat 2018 Pazartesi – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 121. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
The Vampire Diaries 6. Sezon Fragman 00:19
The Vampire Diaries 6. Sezon Fragman 453.890 izlenme - 3 yıl önce The Vampire Diaries dizisinin 6. sezonuna ait fragman. Fragmanda 6. sezonun gelişimine dair ipuçları bulabiliyoruz.http://hdfilmevreni.com/vampir-gunlukleri-6-sezon-full-izle-the-vampire-diaries-6-sezon-full-izle.html The Vampire Diaries dizisinin 6. sezon,The Vampire Diaries dizisinin 6. sezon full izle,The Vampire Diaries dizisinin 6. sezon türkçe Altyazılı izle.
Vikings 5. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:20
Vikings 5. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 18.426 izlenme - 2 ay önce Vikings 5x11 Season 5 Episode 11 Promo - Check out the promo for Vikings Season 5 Episode 11 and Season 5B - new episodes will return soon. 31 Ocak 2018 Çarşamba "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ah Kalbim 128. Bölüm İlk Sahne (26 Şubat Pazartesi) 02:32
Ah Kalbim 128. Bölüm İlk Sahne (26 Şubat Pazartesi) 13.367 izlenme - 4 hafta önce 26 Şubat 2018 Pazartesi – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 128. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ah Kalbim 93. Bölüm İlk Sahne (22 Ocak Pazartesi) 02:49
Ah Kalbim 93. Bölüm İlk Sahne (22 Ocak Pazartesi) 27.141 izlenme - 2 ay önce Ah Kalbim 93. Bölüm İlk Sahne (22 Ocak Pazartesi) Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 93.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 93.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya Tanu ve bebeği için evi terk eder. Annesinin evine giden Pragya yolda bir arabanın çarpmasıyla ağır yaralanır. Sarla Abhi’nin evine gelerek ona kızına kötü davrandığı için kızar. Abhi Sarla’nın sözleri karşısında ağlamaya başlar. Pragya ise eşyalarını toplar ve ev halkıyla vedalaşmaya hazırlanır. Büyükanne onlar ayrılmadan son bir isteği olduğunu söyler ve dua etmelerini ister. Abhi ve Pragya onun bu isteğini yerine getirirken ikisi de ayrılmamak için dua eder. Pragya yolda giderken bir araba gelir ve ona çarpar. Çevredekiler tarafından hastaneye kaldırılan Pragya’nın sağlık durumu ciddidir. Pragya’nın kaza haberiyle herkes hastaneye gider. Durumu kritik olan Pragya kurtulacak mı? İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında… Künye: Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014 Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja Ülke: Hindistan Tür: Romantik-Drama
Ah Kalbim 122. Bölüm İlk Sahne (20 Şubat Salı) 02:59
Ah Kalbim 122. Bölüm İlk Sahne (20 Şubat Salı) 14.133 izlenme - 1 ay önce 20 Şubat 2018 Salı – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 122. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ah Kalbim 152. Bölüm İlk Sahne (22 Mart Perşembe)   02:58
Ah Kalbim 152. Bölüm İlk Sahne (22 Mart Perşembe) 2.583 izlenme - 4 gün önce Ah Kalbim 152. Bölüm İlk Sahne (22 Mart Perşembe) Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21.30, hafta sonu 21.00’de Kanal 7 ekranlarında… KUMKUM BHAGYA – AH KALBİM DİZİSİ KÜNYESİ Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya .BölğmYapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Oyuncular: Sriti Jha, Mrunal Thakur, Shabbir Ahluwalia, Supriya Shukla, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama
Riverdale 2. Sezon 17. Bölüm 2. Fragmanı 00:40
Riverdale 2. Sezon 17. Bölüm 2. Fragmanı 1.076 izlenme - 2 gün önce Riverdale 2. Sezon 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 28 Mart Çarşamba Riverdale 2x17 Extended Promo/Preview "The Noose Tightens" Riverdale Season 2 Episode 17 Extended Promo Riverdale 2x17 Extended Promo "The Noose Tightens" (HD) » Watch Riverdale Wednesdays at 8:00pm on The CW » Starring: Cole Sprouse, KJ Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Madelaine Petsch
Ah Kalbim 137. Bölüm İlk Sahne (7 Mart Çarşamba) 02:37
Ah Kalbim 137. Bölüm İlk Sahne (7 Mart Çarşamba) 6.955 izlenme - 2 hafta önce 07 Mart 2018 Çarşamba – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 137. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Vikings 5. Sezon 8. Bölüm Fragmanı   00:19
Vikings 5. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 14.889 izlenme - 3 ay önce Vikings 5. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 10 Ocak Çarşamba Vikings 5x08 Promo/Preview "The Joke" Vikings Season 5 Episode 8 Promo Vikings 5x08 Promo "The Joke" (HD) » Watch Vikings Wednesdays at 9:00pm/8c on History » Starring: Katheryn Winnick, Clive Standen, Travis Fimmel
The Walking Dead 8. Sezon 13. Bölüm 2. Fragmanı 01:36
The Walking Dead 8. Sezon 13. Bölüm 2. Fragmanı 1.945 izlenme - 5 gün önce The Walking Dead 8. Sezon 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 25 Mart Pazar The Walking Dead 8x13 Season 8 Episode 13 The Walking Dead S08E13 8x14 TWD 8x13 TWD Season 8 Episode 13 Trouble arises when unexpected visitors arrive at the Hilltop; heartbreaking discoveries are made. The Walking Dead 8x13 Extended Promo/Preview The Walking Dead Season 8 Episode 13 Extended Promo The Walking Dead 8x14 Trailer The Walking Dead Season 8 Episode 14 Extended Promo will be uploaded next week!
Chuck'ta Çıplaklar Kampı Sansürü 01:00
Chuck'ta Çıplaklar Kampı Sansürü 511.734 izlenme - 6 yıl önce Aksiyon-komedi dizisi Chuck, CNBC-e'den sansür yedi. Başrolde oynayan Zachary Levi ve Yvonne Strahovski söz konusu sahnede çıplak bir şekilde yer alıyorlar, ancak CNBC-E bu görüntüleri sansürlüyor.
The Walking Dead 8. Sezon 10. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı  00:35
The Walking Dead 8. Sezon 10. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı 6.346 izlenme - 4 hafta önce The Walking Dead 8. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 4 Mart Pazar The Walking Dead 8x10 Season 8 Episode 10 The Walking Dead S08E10 8x11 TWD 8x10 TWD Season 8 Episode 10 The Walking Dead 8x10 Promo/Preview The Walking Dead Season 8 Episode 10 Promo The Walking Dead 8x11 Trailer The Walking Dead Season 8 Episode 11 Promo will be uploaded next week! Cast: Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Norman Reedus Date: March 4th, 2018
The Walking Dead 8. Sezon 12. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı  00:29
The Walking Dead 8. Sezon 12. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı 3.254 izlenme - 2 hafta önce The Walking Dead 8. Sezon 12. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 18 Mart Pazar Cast: Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Norman Reedus Date: March 18th, 2018
Ah Kalbim 127. Bölüm İlk Sahne (25 Şubat Pazar) 02:03
Ah Kalbim 127. Bölüm İlk Sahne (25 Şubat Pazar) 9.303 izlenme - 4 hafta önce 25 Şubat 2018 Pazar – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 127. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Vikings 5. Sezon 9. Bölüm 2. Fragmanı   00:29
Vikings 5. Sezon 9. Bölüm 2. Fragmanı 11.450 izlenme - 2 ay önce Vikings 5. Sezon 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 17 Ocak Çarşamba Vikings 5x09 Extended Promo/Preview "A Simple Story" Vikings Season 5 Episode 9 Extended Promo Vikings 5x09 Extended Promo "A Simple Story" (HD) » Watch Vikings Wednesdays at 9:00pm/8c on History » Starring: Katheryn Winnick, Clive Standen, Travis Fimmel
Ah Kalbim 124-125-126-127-128. Bölüm Özeti 08:07
Ah Kalbim 124-125-126-127-128. Bölüm Özeti 9.509 izlenme - 1 ay önce Ah Kalbim 124-125-126-127-128. Bölüm Özeti İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında… Künye: Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014 Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja Ülke: Hindistan Tür: Romantik-Drama
Vikings 5. Sezon 7. Bölüm Fragmanı  00:20
Vikings 5. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 12.736 izlenme - 3 ay önce Vikings 5. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 3 Ocak Çarşamba Vikings 5x07 Promo/Preview "Full Moon" Vikings Season 5 Episode 7 Promo Vikings 5x07 Promo "Full Moon" (HD) » Watch Vikings Wednesdays at 9:00pm/8c on History » Starring: Katheryn Winnick, Clive Standen, Travis Fimmel
Vikings 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 01:00
Vikings 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 13.449 izlenme - 3 ay önce Vikings 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 27 Aralık Çarşamba Vikings 5x06 Promo/Preview "The Message" Vikings Season 5 Episode 6 Promo Vikings 5x06 Promo "The Message" (HD) » Watch Vikings Wednesdays at 9:00pm/8c on History » Starring: Katheryn Winnick, Clive Standen, Travis Fimmel
Supernatural 13. Sezon 16. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı 00:31
Supernatural 13. Sezon 16. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı 2.287 izlenme - 2 hafta önce Supernatural 13. Sezon 16. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı. Yeni Bölüm 29 Mart Perşembe Günü CW'de Supernatural 13x16 Promo/Preview "ScoobyNatural" Supernatural Season 13 Episode 16 Promo Supernatural 13x16 Promo "ScoobyNatural" (HD) » Supernatural Perşembe Günleri Saat 8:00pm/7c CW'de » Oyuncular: Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins
Ah Kalbim 142. Bölüm İlk Sahne (12 Mart Pazartesi) 02:03
Ah Kalbim 142. Bölüm İlk Sahne (12 Mart Pazartesi) 3.728 izlenme - 2 hafta önce 12 Mart 2018 Pazartesi – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 142. Bölüm | Pragya’nın sert tavırları Abhi’nin dikkatini çeker ve onu gözlemlemeye başlar. Pragya ve Tanu arasında büyük bir çekişme yaşanır. 142. Bölüm Özet: Pragya’nın Tanu ve Aliya’ya karşı davranışlarında farklılık olduğunu sezen Abhi’nin kafası karışır. Abhi, Pragya’nın Tanu’yu hamile olduğu için kıskandığını düşünür. Pragya’nın Tanu’yu azarlar gibi konuşmasına çok şaşırır. Pragya, büyükannenin desteğini alarak Tanu’nun gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya kararlıdır. Tanu ise Aliya ile birlik olup Pragya’nın evden gitmesi için uğraşır. Pragya hiç olmadığı kadar kararlıdır. Tanu’nun tavrına karşı meydan okur ve evden gitmeyeceğini söyler. Tanu son çare olarak Abhi’yi Pragya’dan boşanması konusunda ikna etmeye çalışır. Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arrow 6. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 00:20
Arrow 6. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 2.262 izlenme - 2 hafta önce Arrow 6. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 15 Mart Perşembe Arrow 6x16 Promo/Preview "The Thanatos Guild" Arrow Season 6 Episode 16 Promo Arrow 6x16 Promo "The Thanatos Guild" (HD) » Watch Arrow Thursdays at 9:00pm/8c on The CW » Starring: Stephen Amell, Katie Cassidy, Manu Bennett, Emily Bett Rickards, David Ramsey Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Walking Dead 8. Sezon 13. Bölüm 3. Fragmanı 02:04
The Walking Dead 8. Sezon 13. Bölüm 3. Fragmanı 1.248 izlenme - 5 gün önce The Walking Dead 8. Sezon 13. Bölüm 3. Fragmanı Yayınlndı.Yeni bölüm 25 Mart Pazar The Walking Dead 8x13 Season 8 Episode 13 The Walking Dead S08E13 8x14 TWD 8x13 TWD Season 8 Episode 13 Trouble arises when unexpected visitors arrive at the Hilltop; heartbreaking discoveries are made. The Walking Dead 8x13 Super Promo/Preview The Walking Dead Season 8 Episode 13 Super Promo The Walking Dead 8x14 Trailer The Walking Dead Season 8 Episode 14 Super Promo will be uploaded next week!
Ah Kalbim 125. Bölüm İlk Sahne (23 Şubat Cuma) 02:42
Ah Kalbim 125. Bölüm İlk Sahne (23 Şubat Cuma) 6.926 izlenme - 1 ay önce 23 Şubat 2018 Cuma – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 125. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ah Kalbim 138. Bölüm İlk Sahne (8 Mart Perşembe) 02:23
Ah Kalbim 138. Bölüm İlk Sahne (8 Mart Perşembe) 4.083 izlenme - 2 hafta önce 08 Mart 2018 Perşembe – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 138. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
The Flash 4. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı 00:53
The Flash 4. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı 2.233 izlenme - 2 hafta önce The Flash 4. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 13 Mart Salı The Flash 4x16 Season 4 Episode 16 The Flash S04E16 The Flash 4x17 AresPromo "Run, Iris, Run" Iris is given Barry's speed when the team fights a bus meta who has the ability to swap people's DNA. sh The Flash 4x16 Extended Promo/Preview #2 The Flash Season 4 Episode 16 Extended Promo #2 The Flash 4x17 Promo The Flash Season 4 Episode 17 Extended Promo #2 will be uploaded next week!
The Walking Dead 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:47
The Walking Dead 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 14.875 izlenme - 4 ay önce The Walking Dead 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 10 Aralık Pazar Release Date: December 10th, 2017 Cast: Andrew Lincoln, Jeffrey Dean Morgan, Norman Reedus