Hoşgeldiniz!

yabancı filmler

Karlar Ülkesi - Tabi Tabi Dansı 02:06
Karlar Ülkesi - Tabi Tabi Dansı 268.304 izlenme - 7 yıl önce karlar ülkesi tabi tabi dansı-frozen elsa anna and rapunzel dance show anna elsa rapunzel dans grubu Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Karlar Ülkesi Elsa Ve Anna Oyun Oynuyor 01:41
Karlar Ülkesi Elsa Ve Anna Oyun Oynuyor 91.791 izlenme - 7 yıl önce Elsa ve Anna oyun oynuyorlar. Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Müzede Bir Gece 3 (2014) Full HD 02:21
Müzede Bir Gece 3 (2014) Full HD 71.614 izlenme - 9 yıl önce Merakla Beklenen o harika film sizlerle. Müzede Bir Gece 3. Eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Tabi Timur Kaygusuz Farkıyla ;)
Karlar Ülkesi - Çünkü  İlk Defa Hayatımda Reprise 02:12
Karlar Ülkesi - Çünkü İlk Defa Hayatımda Reprise 16.620 izlenme - 7 yıl önce Karlar Ülkesi - Çünkü İlk Defa Hayatımda Reprise Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:03
Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 17.543 izlenme - 7 yıl önce 10 ŞUBAT 2017'DE SİNEMALARDA! Jamie Dornan ve Dakota Johnson, tüm dünyada çok satan “Elli Ton” fenomeninin ikinci bölümü olan KARANLIĞIN ELLİ TONU’na Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle dönüyor. 2015’in tüm dünyada 560 milyon dolar hasılat yapan gişe rekortmeni filmindeki olayların üzerinden gelişen yeni bölüm 10 Şubat 2017’de vizyona giriyor ve sizi daha karanlık bir tona geçmeye davet ediyor. Yara almış olan Christian Grey, tedbirli Ana Steele’in hayatına geri dönmesi için çabalarken, Ana Steele, ona bir şans daha vermeden önce bir anlaşma yapmak ister. İkili güven oluşturmaya ve dengeyi bulmaya başlarken Christian’ın geçmişindeki karanlık figürler, çiftin birlikte bir gelecek kurma umutlarını yok etmeye kararlı bir şekilde etraflarını sarar. Filmde ayrıca Grinin Elli Tonu’ndan gelen Oscar ödüllü Marcia Gay Harden, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora ve Max Martini ile ekibe yeni katılan Oscar ödüllü Kim Basinger, Bella Heathcote ve Eric Johnson da rol alıyor. Karanlığın Elli Tonu filminin yönetmeni James Foley (Fear, House of Cards), yapımcıları ise bir kez daha kültürlerarası gişe rekortmeni serilerin yaratıcısı E L James ile birlikte Michael De Luca, Dana Brunetti ve Marcus Viscidi. James’in kitabına dayanan senaryonun yazarı Niall Leonard. Film, 10 Şubat 2017’de Universal Films’den vizyona girecek.
Karlar Ülkesi - Frozen Olaf Yaz Şarkısı 04:20
Karlar Ülkesi - Frozen Olaf Yaz Şarkısı 13.931 izlenme - 6 yıl önce Karlar Ülkesi - Frozen,Olaf'tan yaz şarkısını izliyoruz Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Sahil Güvenlik - 2. Fragman (Türkçe Altyazılı)  02:05
Sahil Güvenlik - 2. Fragman (Türkçe Altyazılı) 12.438 izlenme - 7 yıl önce Sahil Güvenlik - 2. Fragman (Türkçe Altyazılı) 2 HAZİRAN'DA SİNEMALARDA SAHİL GÜVENLİK, kendisini işine adamış cankurtaran Mitch Buchannon’ın (Johnson) yeni küstah cankurtaran (Efron) ile arasındaki çekişmeyi konu alıyor. İkili filmde koyun güvenliği tehdit eden yerel bir suç planını ortaya çıkaracaklardır.
John Wick 3 Düşme Sahnesi Nasıl Çekildi? 00:15
John Wick 3 Düşme Sahnesi Nasıl Çekildi? 6.976 izlenme - 4 yıl önce John Wick serisinin devamı olarak adlandırılan 2019 yapımı John Wick 3 filminin en iyi sahnelerinden biri olan düşme sahnesi bakın nasıl çekilmiş.
Deadpool 2 - Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 2 (1 Haziran 2018) 02:03
Deadpool 2 - Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 2 (1 Haziran 2018) 7.284 izlenme - 6 yıl önce Deadpool 2 Türkçe altyazılı ve dublaj seçenekleriyle 1 Haziran 2018'de sinemalarda! Vizyon Tarihi: 1 Haziran 2018 Oyuncular: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein Heyecanla beklenen devam filmi Deadpool 2 1 Haziran 2018'de vizyonda olacak!
Karlar Ülkesi - İlkdefa Şarkısı 04:43
Karlar Ülkesi - İlkdefa Şarkısı 7.753 izlenme - 7 yıl önce Karlar Ülkesi - İlkdefa Şarkısı Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Karlar Ülkesi - Çünkü İlk Defa Hayatımda 03:39
Karlar Ülkesi - Çünkü İlk Defa Hayatımda 4.203 izlenme - 7 yıl önce Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Fast & Furious 7'de Araba Sahnesi Nasıl Çekildi? 02:30
Fast & Furious 7'de Araba Sahnesi Nasıl Çekildi? 3.768 izlenme - 6 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 7- Fast & Furious 7'de Gökdelenden diğer binaya atlayan ve daha sonra yere çakılan lüks otomobil sahnesinin zorlu kamera arkası böyle paylaşıldı.
Godzilla vs. Kong - Türkçe Altyazılı Fragman 02:26
Godzilla vs. Kong - Türkçe Altyazılı Fragman 1.184 izlenme - 3 yıl önce Godzilla ve King Kong efsanesi, bu kez tek bir filmde yeniden beyazperdeye geliyor. Bu efsanevi düşmanlar, dünyanın kaderini değiştirecek bir mücadelede çarpışıyor. King Kong ve koruyucuları, gerçek evini bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar ve onlarla birlikte eşsiz ve güçlü bir bağ kurduğu genç yetim kız Jia da vardır. Ancak kendilerini beklenmedik bir şekilde öfkeli Godzilla'nın yolunda bulurlar ve dünya çapında bir yıkım oluşturacak bir mücadelenin başlangıcını yaparlar. Görünmeyen güçlerin kışkırttığı iki titan arasındaki destansı çatışma, Dünya'nın çekirdeğinin derinliklerinde yatan gizemin yalnızca başlangıcıdır.
Karlar Ülkesi - İlk Defa Hayatımda 03:39
Karlar Ülkesi - İlk Defa Hayatımda 2.121 izlenme - 6 yıl önce Karlar Ülkesi: Anna,Baloda taç giyme sevinciyle ağzında ilk defa hayatımda şarkısı dökülür Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Emoji Filmi / The Emoji Movie (2017) - Türkçe Dublajlı İkinci Fragman 02:06
Emoji Filmi / The Emoji Movie (2017) - Türkçe Dublajlı İkinci Fragman 2.723 izlenme - 7 yıl önce Telefon kullanıcılarının bildiği bütün emojiler mesajlaşma uygulaması olan Textopolis'te yaşamaktadır. Telefonun kullanıcısı tarafından seçilecekleri zamanı bekleyerek zaman geçiren emojilerin hepsinin tek bir yüz ifadesi vardır ve bu ifadeyi değiştiremezler. Ancak Gene filtresiz doğmuştur ve birden fazla yüz ifadesi sergilemektedir. Diğer emojiler gibi "normal" olmak isteyen Gene çözüm yolu bulabilmek için en yakın arkadaşı emoji Hi-5 ve usta kod kırıcı emoji Jailbreak ile güçlerini birleştirir. Gene'i düzeltmek için aplikasyondan aplikasyona bir yolculuk başlar. Ancak bildikleri dünya tehdit altına girdiğinde bütün emojilerin kaderi bu üçlünün ellerinde olacaktır... Yönetmenliğin Anthony Leondis'in üstlendiği filmin senaryosunda yönetmenin yanı sıra Eric Siegel'in de payı var. Sony Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği projede T.J. Miller sesiyle da yer alıyor.
Karlar Ülkesi Şarkıları (Türkçe) - Frozen Songs (Turkish) - Frozen Heart 01:45
Karlar Ülkesi Şarkıları (Türkçe) - Frozen Songs (Turkish) - Frozen Heart 2.124 izlenme - 7 yıl önce Karlar Ülkesi Şarkıları (Türkçe) = Frozen Songs (Turkish) - Frozen Heart Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Elsa: Kendini Topla, Kontrol Et (Karlar Ülkesi)  00:22
Elsa: Kendini Topla, Kontrol Et (Karlar Ülkesi) 1.863 izlenme - 6 yıl önce Karlar Ülkesi'nin bu sahnesinde Elsa gücü ile olan imtihanını izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Karlar Ülkesi - Çünkü İlk Defa Hayatımda (Lyrics Video) 02:33
Karlar Ülkesi - Çünkü İlk Defa Hayatımda (Lyrics Video) 1.614 izlenme - 6 yıl önce Karlar Ülkesi - Çünkü İlk Defa Hayatımda (Lyrics Video) Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Hızlı ve Öfkeli 9 Fragman 03:20
Hızlı ve Öfkeli 9 Fragman 673 izlenme - 3 yıl önce Sinema tarihinin en uzun soluklu serilerinden Hızlı ve Öfkeli'nin 9. filminden yeni bir fragman yayınlandı. Dominic Toretto (Vin Diesel) oğlu Brian’ı korumak için kardeşi Jakob’a (John Cena) karşı mücadele veriyor.
Örümcek Adam: Eve Dönüş - Spider-Man: Homecoming (2017) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:23
Örümcek Adam: Eve Dönüş - Spider-Man: Homecoming (2017) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 2.011 izlenme - 7 yıl önce 2017'de gösterime girecek Spider-Man: Homecoming filminden türkçe altyazılı ikinci fragman yayınlandı. Robert Downey Jr., Marisa Tomei ve Tom Holland filmin başrolünde.
Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi 2. Fragman (6 Haziran Salı - Tv'de İlk Kez Atv'de)  00:30
Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi 2. Fragman (6 Haziran Salı - Tv'de İlk Kez Atv'de) 1.897 izlenme - 7 yıl önce Yayın Günü: Salı Yayın Saati: 20.45 İslam'ın doğuşunu ve Efendimiz Hazreti Muhammed (S.A.V) 'in çocukluğu ile ilk gençliğini şimdiye dek görülmemiş bir bakış açısıyla ele alan ve Çağrı filminden sonra İslamiyet’e dair imza atılmış en önemli film olan HZ. MUHAMMED: ALLAH’IN ELÇİSİ Ramazan ayına özel, TV’de ilk kez atv’de! https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Karlar Ülkesi - Yol Açıldı Aşka Şarkısı 02:44
Karlar Ülkesi - Yol Açıldı Aşka Şarkısı 1.409 izlenme - 6 yıl önce Karlar Ülkesi - Yol Açıldı Aşka Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtımı yapılan, 19 Kasım 2013 tarihinde El Capitan Theatre'da gösterime girmiş ABD yapımı 3D bilgisayar animasyonu müzikal-fantezi filmidir.
Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi 1. Fragman (6 Haziran Salı - Tv'de İlk Kez Atv'de)  00:30
Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi 1. Fragman (6 Haziran Salı - Tv'de İlk Kez Atv'de) 1.524 izlenme - 7 yıl önce Yayın Günü: Salı Yayın Saati: 20.45 İslam'ın doğuşunu ve Efendimiz Hazreti Muhammed (S.A.V) 'in çocukluğu ile ilk gençliğini şimdiye dek görülmemiş bir bakış açısıyla ele alan ve Çağrı filminden sonra İslamiyet’e dair imza atılmış en önemli film olan HZ. MUHAMMED: ALLAH’IN ELÇİSİ Ramazan ayına özel, TV’de ilk kez atv’de! https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Dünya Sinema Tarihinin En İyi Cenaze Sahnesi - Marika 02:56
Dünya Sinema Tarihinin En İyi Cenaze Sahnesi - Marika 1.117 izlenme - 6 yıl önce Dünya sinema tarihinde en iyi cenaze sahne bence 1983 yapımı Rembetiko filminde Marika'nın cenazesi akla geliyor
En İyi 6 Aamir Khan Filmi 03:31
En İyi 6 Aamir Khan Filmi 535 izlenme - 6 yıl önce Fragmanlarını da izleyeceğimiz bu listemizde Hint sinemasının altın çocuğu Aamir Khan'ın bugüne kadar çektiği filmler arasından bize göre en iyi 6 filmini sizler için derledik.
Arabalar 3 - Cars 3 (2017) Fragman 02:24
Arabalar 3 - Cars 3 (2017) Fragman 860 izlenme - 7 yıl önce Arabalar 3 - Cars 3 (2017) Fragman Film Özeti: 2017'de gösterime girecek Arabalar 3 (Cars 3) filminin yeni teaser fragmanı. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Owen Wilson, Jason Pace ve Jose Premole gibi isimler de bulunuyor. Cars 3 Trailer #1 (2017): Check out the new trailer starring Armie Hammer, Nathan Fillion, and Owen Wilson!
Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Kamera Arkası Görüntüleri 01:26
Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Kamera Arkası Görüntüleri 327 izlenme - 3 yıl önce Beyaz perdeye gelmesine kısa bir süre kalan Hızlı ve Öfkeli 9'un kamera arkası görüntüleri paylaşıldı. Görüntüler, Hızlı ve Öfkeli 9'da bilgisayarda oluşturulmuş görüntüler yerine gerçekten perte çıkartılan arabalar göreceğimizi gösteriyor.
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu - Fragman 2 (Türkçe Altyazılı) 02:30
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu - Fragman 2 (Türkçe Altyazılı) 807 izlenme - 7 yıl önce Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu - Fragman 2 (Türkçe Altyazılı) 28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı'nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha'ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline'nin görevi bu güç aktif olup Alpha'yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır. Filmin başrollerini Life filmindeki performansıyla göz dolduran Dane DeHaan ve Suicide Squad: Gerçek Kötüler'in cadı tanrıça Enchantress'ı Cara Delevingne üstlenirken kendilerine Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock ve pop ikonu Rihanna eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Luc Besson oturuyor.