Hoşgeldiniz!

yalama

Öpüşme Cezalı Oyun -  Bacak Yalama 05:25
Öpüşme Cezalı Oyun - Bacak Yalama 51.516 izlenme - 2 yıl önce 05.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Öpüşme Cezalı Oyun - Bacak Yalama " başlıklı videoyu izleyin.
Ankara Havalı Ayak Fetişi - Femdom 10:33
Ankara Havalı Ayak Fetişi - Femdom 48.388 izlenme - 2 yıl önce Tarkan, Markan, Ruslar Türk Müziği'ni sever tamam da... Arkadaş, bari BDSM ilişkilerinde kullanmasalardı iyiydi. Ankara Havası ne hallere düştü.
İnternet Kafede Monitörü Yalayan Sapık Eleman 00:36
İnternet Kafede Monitörü Yalayan Sapık Eleman 7.885 izlenme - 9 ay önce Abazanlık başa vurmuş elemanda...
Zamanında Feto'ya Düzülen Övgüler 06:58
Zamanında Feto'ya Düzülen Övgüler 7.228 izlenme - 1 yıl önce efendim bugünün darbecisi dünün mehdisi feto'ya kimlerin geçmişte neler dediğini bir kez daha hatırlıyoruz. bugüne ışık tutan videoda azıcık bir beyinle neyin ne olduğunu anlıyoruz.
Yalayacak Bir Şey Bulamayan Kız 00:41
Yalayacak Bir Şey Bulamayan Kız 8.893 izlenme - 2 yıl önce Kendilerine eğlence arayan kızlarından biri soğuk havada dilini direğe değdirirse ne olur?
Tabasbus = Kıç Yalamak - Murat Bardakçı 02:07
Tabasbus = Kıç Yalamak - Murat Bardakçı 4.046 izlenme - 2 yıl önce Bardakçı devamında "tabasbus" kelimesini açıklarken sözleri reji tarafından kesilerek sansüre uğradı. Kısa süre sonra izleyiciler Murat Bardakçı'yı sansürlendiğine dair uyarınca, Bardakçı "tabasbus" kelimesinin anlamının "kıç yalayıcısı" olduğunu ifade etti.
Konya Dublajı Yalama(Ddt) 01:56
Konya Dublajı Yalama(Ddt) 14.747 izlenme - 9 yıl önce konya dublajıı
Patates Cipsi Nasıl Yapılır? 02:39
Patates Cipsi Nasıl Yapılır? 2.594 izlenme - 2 yıl önce Çoğu insanın severek yediği, bağımlılık yapan patates cipsinin yapılışı.
schatzi 01:01
schatzi 11.479 izlenme - 10 yıl önce benm köpegim ayak yalamaya bayılıyor:D
Kızlarda Yeni Moda Göz Yalamak 01:39
Kızlarda Yeni Moda Göz Yalamak 2.746 izlenme - 3 yıl önce Kızlarda Yeni Moda Göz Yalamak can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Dünyanın Yeni Fetişi - Göz Yalama 01:13
Dünyanın Yeni Fetişi - Göz Yalama 1.820 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Japonlar yeni bir fetiş türetmesinler, şimdi de sırada göz bebeği yalama varmış. Okullarda öğrenciler birbirilerinin göz bebeklerini yalamaya şimdiden başlamışlar bile. Uzmanlar gözlerde kızarmaya, yanmaya, batmaya, uçuklara, hatta ileri safhalarda körlüğe neden olan bu fetişten uzak durulması konusunda uyarıyor.
Yalayan Adam Hakan - Burunumuzu Yaladık! 02:18
Yalayan Adam Hakan - Burunumuzu Yaladık! 780 izlenme - 2 yıl önce Yalayan Adam Hakan - Burunumuzu Yaladık! 06.09.2015 günü HalicMehmet kanalına yüklediğim 'Yalayan Adam Hakan - Burunumuzu Yaladık!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/halicmehmet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bıçak Yalayan Kız 00:09
Bıçak Yalayan Kız 174 izlenme - 6 ay önce Bıçak Yalayan Kız Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
parmağınızı videodaki kırmızı noktaya koyun ve izleyin 00:33
parmağınızı videodaki kırmızı noktaya koyun ve izleyin 1.993 izlenme - 6 yıl önce http//alperdrms.blogspot.com/
Göz Bebeği Yalamak 02:47
Göz Bebeği Yalamak 910 izlenme - 2 yıl önce Göz bebeği yalamanın güzeli mi olurmuş amk diyebilirsiniz, haklısınız da, başlık bulamadım. Dünyada yeni trend haline gelen bu Eyeball Licking'de videolar yığılmaya başlamış, hep bu Caponların yüzünden. İlk Türk örneğini kimden göreceğiz bakalım? Cicişlerden gelebilir her an.
Yalama Olan Adamın Dramı 01:46
Yalama Olan Adamın Dramı 1.274 izlenme - 2 yıl önce Tıp ne kadar gelişsede insan vücudunun viskoelastik yapıda olması bazen istenilmeyen sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Cinsel olarak fazla aktif olan Ozan ile Can'ın türlü hastalıklardan kurtulmaları tabii ki de beklenemez. Her ne kadar atın ölümü arpadan olsun, felsefesi Türk delikanlılarına psikolojik olarak destek verse de bıçak kemiğe dayanınca mecburen tıptan da yardım almak gerekmektedir. Can ile Ozan'ın sağlık sorunlarını çözmek için başvurdukları, tıp fakültesini 2 senede bitirmiş olan ünlü doktor şaşı necdet hastalarına oldukça alternatif çözümler sunacaktır.
YALA BENİ HATİCE! /w CENECKER 09:29
YALA BENİ HATİCE! /w CENECKER 277 izlenme - 11 ay önce Evet millet bugün cenecker'ı ağırladık! Arkadaşın kafası güzel mirazcık çaktırmayın d:WAd.WA Her nekadar montaj özürlüsü olsam da az buz birşeyler yapıyoruz çaktırmayın! Kendinize çok iyi bakın ve, Hoşçakalın.
cem yılmaz & kaptan gemi yalama oldu abi gitmiyor 04:49
cem yılmaz & kaptan gemi yalama oldu abi gitmiyor 1.778 izlenme - 6 yıl önce cem yılmaz & kaptan gemi yalama oldu abi gitmiyor
Dondurma Yalayan Köpek 00:42
Dondurma Yalayan Köpek 721 izlenme - 3 yıl önce Cooper and Daisy'nin dondurma yemeleri, diğeri sırasını bekliyor ve bir hamlede yutuyor.
 Yaşlı Adamın Ayağının Altını Yalamak 00:46
Yaşlı Adamın Ayağının Altını Yalamak 632 izlenme - 3 yıl önce Girdiği bir iddia üzerine sokakta yaşayan yaşlı bir adamın ayağının altını yalayan genç. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Gumball Küfürlü - Yalama - Bölüm 2 01:00
Gumball Küfürlü - Yalama - Bölüm 2 317 izlenme - 2 yıl önce Nova Prospekt Yapımları Sevdiğiniz serinin 2. bölümü ile karşınızdayız.Daha güzel bölümleri gelmeye devam edecek arkadaşlar.Daha komik ve daha profesyonel bölümleri, sizler için gelmeye devam edecek.Sizden istediğimiz tek şey bu maceraya destek olmak için "Videoyu BEĞENMENİZ" Videoyu beğenerek bizi yeni videolar yapmaya teşvik edebilirsiniz :) Kanala Abone Ol; http://bit.ly/NGejZa Can Yavuz (Overlord) Instagram: https://instagram.com/canxyavuzx/ Berk Karataş (Panzer) Instagram: https://instagram.com/panzer.tr/ İnternet Sitemiz; http://www.novaprospekt.us/ Facebook Sayfamız; http://www.facebook.com/ProspektNova Twitch Kanalımız; http://www.twitch.tv/novaprospekttv Steam Grubumuz; http://steamcommunity.com/groups/Nova...
Köpeklerde Ayak Yalama 01:16
Köpeklerde Ayak Yalama 958 izlenme - 5 yıl önce PETHAYAT BİLGİ PLATFORMU - Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar hakkında tanıtımlar, yararlı bilgiler ve uzman Veterinerlerin hayvan sağlığı ile ilgili videolu açıklamaları. Daha fazlası için tıkla http://www.pethayat.com
Yiğit Bulut'un Canlı Yayında Spiker Fırçalaması 01:03
Yiğit Bulut'un Canlı Yayında Spiker Fırçalaması 342 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin Avrupa Birliği karşısındaki konumunu şahlandırmaya çalışırken kendi çalışanından (Seda Selek) kontra yiyen yuğut bilit, Seda Selek'i fırçalıyor.
Kelin Kafasına Bal Döküp Yalamak 00:47
Kelin Kafasına Bal Döküp Yalamak 81 izlenme - 10 ay önce Nasıl bir iddianın sonucu böyle bir ortam oluşmuş olabilir diye düşündüm ama işin içinden çıkamadım. hangisi iddiayı kazanmış? kazananın ödülü kafasını yalatmak mı? yoksa kaybettiği için saçlarını mı kestirdi?
Hido'nun Garip Takıntısı 01:05
Hido'nun Garip Takıntısı 170 izlenme - 2 yıl önce La Clippers'a geçen NBA'deki gururumuz Hidayet Türkoğlu'nun sürekli olarak parmaklarını yalaması dikkatlerden kaçmamış.
Yiğit Bulut - Kurtuluş Savaşına Hazırız 02:58
Yiğit Bulut - Kurtuluş Savaşına Hazırız 264 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki bu jöleli Yiğit Bulut bir bombastik açıklama yapmasın. Kafamızı fikmesin. Yine kafa kırmaktan Taksim'de işgalden halkın iradesi ile gelene engel olmaktan damarları kabara kabara şikayet ediyor. Karşısında da bir uyuz ki sevr diyince jöleli bile tıkandı. Ee biri bu adama hangi paralel evrende olduğu ile ilgili birşeyler söylesin!!
Kediler Neden Sürekli Kendilerini Yalar? 02:43
Kediler Neden Sürekli Kendilerini Yalar? 233 izlenme - 3 yıl önce Kediler niçin sürekli kendilerini yalar? “Tabii ki de temizlenmek için” diyebilirsiniz. Ama tek neden bu değil. Hayvanların çoğu yeni doğmuş yavrusunu yalar. Bunun nedeni, hem doğum kalıntılarını temizlemek, hem yavruyu psikolojik olarak rahatlatmak, hem sindirim ve solunum faaliyetlerinin başlamasına yardımcı olmak, hem de idrar yapması için yavrunun bedenini harekete geçirmektir. Kedi ise diğer hayvanlardan farklı olarak hayatının üçte birini kendini yalayarak geçirir. Kedi kendini yalarken ilginç bir şekilde her zaman aynı sırayı takip eder. Önce dudaklarını yalar, sonra önayaklarından birinin içini ve kenarını iyice tükürüklenene kadar ıslatır, ardından da bu ayağına daireler çizerek burnunu sürter. Bu işlem bittiğinde ayağını tekrar tükürükler, kulağını, kulağının arkasını, gözlerini, yanağını, çenesini oğuşturur ve bu işlemin aynısını diğer taraf için de tekrarlar. Başını bitirdikten sonra da, omuzlarını, göğüs kısmını, genital bölgesini, arka ayaklarını ve kuyruğunu daha uzun süre ve daha sert darbelerle yalar. Peki kediler kendini yalamaya neden bu kadar çok mesai ayırıyor? Çünkü tek dertleri temizlenmek değil. Bu kadar uğraşın ardında başka amaçlar da var. Madde madde sıralayayım. - Öncelikle, tüylerindeki parazitleri, kirleri, yabancı cisimleri ayıklar. - Kedinin tükrüğünde antiseptik maddeler vardır. Özellikle de yaraları sterilize ederek daha çabuk iyileşmelerini sağlar. - İnsanlar tarafından ellendiğinde yalanarak insan kokusunu yok eder. Çünkü kedilerin en önemli iletişim araçlarından biri kokudur. Bu nedenle de kedi gibi kokmak zorundadır. Aksi takdirde, diğer kedilerin tepkisini çekebilir. - Tüylerini düzleştirir. Böylece hem soğuğa hem de sıcağa karşı korunmuş olur. Çünkü tüylerin karışık olması kürkünün izolasyon işlevini azaltır. - Açık havada yalandığında, tüylerini araladığı için, güneşten aldığı D vitaminini artırmış olur. Bilim insanları psikolojik sorunlar yaşayan kedilerde kendini yalamanın arttığını gözlemlemiş. Kedi eğer ilgi eksikliği yaşarsa, mesela eve başka bir kedi veya bebek gelirse, kapalı bir yerde tutulursa ve bir sebepten cezalandırılırsa hırsını yalanmaktan çıkarıyormuş. Keza yaşlılık da yalanmayı artıran bir etkenmiş. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Emre Buz Yalamaaaaaaa 00:59
Emre Buz Yalamaaaaaaa 137 izlenme - 6 yıl önce yalamaaaaaaa
pepl 00:38
pepl 149 izlenme - 7 yıl önce
Kedimin Sevgisi 01:51
Kedimin Sevgisi 60 izlenme - 5 yıl önce kedimin sevgisi