Hoşgeldiniz!

yanardağ

Yanardağın Böğründe Piknik Yaparken Patlaması 00:54
Yanardağın Böğründe Piknik Yaparken Patlaması 6.818 izlenme - 4 yıl önce Tepkiler çok güzel gerçekten. rahatlığa bakılırsa galiba her gün patlıyor.
Arzu Yanardağ Gazetecilere Sinirlenirken (2006) 01:49
Arzu Yanardağ Gazetecilere Sinirlenirken (2006) 10.278 izlenme - 6 yıl önce 2006 senesinde yapılmış olan bir röportajda Arzu hanım soru soran gazeticeye sinirlenir.Sadece bir kaç kelime ile sinirlenmeyip gazetecinin ard arda ısrarı üzerine çıldırmaktadır.Konun tam olarak ne olduğu bilinmemektedir ama muuhtemelen Tolga Karel ile ilgili olduğu kesin
Stromboli Yanardağının Patlaması (Yakın Çekim) 00:09
Stromboli Yanardağının Patlaması (Yakın Çekim) 2.992 izlenme - 3 yıl önce 3 Temmuz günü aktifleşen İtalya'da ki stromboli yanardağını yakından çeken ölüme hasret adamın videosunu izliyoruz.
Yanardağ Patlamasına Şahit Olan Tekne Yolcuları 01:46
Yanardağ Patlamasına Şahit Olan Tekne Yolcuları 2.791 izlenme - 3 yıl önce İtalya’nın güneyindeki turistik bölgelerden birinde bulunan Stromboli adasındaki yanardağın aktif hale geldiği ve bölgede şiddetli patlamaların yaşandığı kaydedilmiş.
Kanarya Adaları'nda Eve Ulaşan Lavlar 00:09
Kanarya Adaları'nda Eve Ulaşan Lavlar 749 izlenme - 8 ay önce Kanarya Adaları'ndan La Palma'da birkaç gündür beklenen volkanik patlama başladı. Lavların yerleşim yerlerine doğru ilerlediği ve yaklaşık 5 bin kişinin bölgeden tahliye edildiği bildirildi.
Arzu Yanardağ'ın Kürtaj Sahnesi Çok Konuşulacak 00:24
Arzu Yanardağ'ın Kürtaj Sahnesi Çok Konuşulacak 5.958 izlenme - 9 yıl önce Arzu Yanardağ'ın Kürtaj Sahnesi Çok Konuşulacak
Deli Divane - 1. Bölüm (1997) 44:27
Deli Divane - 1. Bölüm (1997) 11.448 izlenme - 7 yıl önce Ebru Gündeş'in Star'da yayınlanan bomba dizisidir. Konusu kısaca şöyledir: Ebru sorunlu bir genç kızdır, ağzını bükerek sağa sola bakmakta, somurtmaktadır, bunu gören Berke ona aşık olur, deli divane olur, 12 bölüm boyunca kendini vurur, sakatlar. Ebru'ysa somurtur, dudakları morarır. Oyuncular: Ebru Gündeş, Gökhan Arsoy, İpek Tuzcuoğlu, Kutay Köktürk, Mümtaz Sevinç, Melih Çardak, Tuncer Necmioğlu, Almula Merter, Gökçe Yanardağ, Hazım Körmükçü, Gül Vergon, Doğan Aybay, Mehmet Ulay, Müge Oruçkaptan, Fatoş Tez, Hakan Akçin, Yalçın Güzelce, Kenan Bal, Asuman Çakır, Ülkü Ülker, Mehmet Uğur, Hakkı Kıvanç, Erdoğan Sıcak, Tamer Güler, Nilgün Çolak, Yekta Kopan, Ceyda Düvenci, Görkem Turgut, Gazanfer Şener, Aykut Eroğlu, Ferdi Özkul, Ahenk Demir
Şili’de Yanardağ Patlaması 00:18
Şili’de Yanardağ Patlaması 822 izlenme - 2 yıl önce Şili’de yanardağda patlama meydana gelmiş. Patlama sonrası yükselen dumanın 3 kilometre yükseğe çıktığı belirtilmiş.
Guatemala'da Yanardağ Patlaması 01:30
Guatemala'da Yanardağ Patlaması 2.453 izlenme - 4 yıl önce Latin Amerika ülkelerinden Guatemala'da Fuego Yanardağı'nın patlaması sonucu 25 kişi hayatını kaybetti. Yüzlerce kişi de yaralandı.
Emrah - Rinna Rinna Rinyarim 03:55
Emrah - Rinna Rinna Rinyarim 4.016 izlenme - 7 yıl önce Emrah'ın "Narin Yarim" diye yazılan ama "Rinnarinnaniryarim" diye telafuz edilen şarkısına çektiği enteresan klibi. Klip; tiyatroya gelinlik giymiş küçük bir kız çocuğuyla gitmek, sandalyeye ters oturmak, seyirciyle birlikte PES'de gol atmış Didier Drogba gol sevincine benzeyen şekilde dans etmek gibi sürreal öğeler içermekte.
Yunanca Rap Klibi (2005 - Tuğçe Kazaz ve Arzu Yanardağ İçerir) 03:44
Yunanca Rap Klibi (2005 - Tuğçe Kazaz ve Arzu Yanardağ İçerir) 1.168 izlenme - 2 yıl önce 1984'de ilki çekilen bir askerî komedi filmler dizininin üçüncüsü olan 2005 yılı yapımı "????? ??? ?????????: ???????? ??? ?????o" adlı yunan askerî komedi filminin müzik klibidir. Pek malum bir konuk sanatçı içerir. ??????? ??????????? & ????? 7 : ???? ???? ????? ???
Guatemala'da Volkandan Ucu Ucuna Kaçış 01:46
Guatemala'da Volkandan Ucu Ucuna Kaçış 1.501 izlenme - 4 yıl önce Guatemala'da yanardağ patlamasının ardından kül bulutundan kaçan insanları izliyoruz efendim. Onlarca kişi ölmüş bu olayda.
Ateşin Suyla Buluşması 01:05
Ateşin Suyla Buluşması 2.761 izlenme - 5 yıl önce Havai'de, Kilauea Yanardağı'ndaki bir lava deltası çöküyor ve tam iki ay boyunca Pasifik Okyanusu'na dökülüyor.Görüntüyü tam denize döküldüğü yerden çekmişler.
Enver Paşa Tartışması 13:32
Enver Paşa Tartışması 2.411 izlenme - 4 yıl önce 18 Dakika programında Emre Kongar ile Merdan Yanardağ arasında geçen Enver Paşa tartışması.
Ben Bir Nazlı Ilıcak'ım! 00:31
Ben Bir Nazlı Ilıcak'ım! 3.758 izlenme - 6 yıl önce 2010 yılından bir sahne... Nazlı Ilıcak kendisinin P tarafından sevildiğini îmâ ediyor. Şimdi gitsin o P'ye bakalım sana ne yapıyor? İşte böyle fikir fâhişelerinin kaderi kullanılıp atılmaktır.
George Orwell'e Güvenmeyin Hocam - Merdan Yanardağ 01:32
George Orwell'e Güvenmeyin Hocam - Merdan Yanardağ 1.032 izlenme - 3 yıl önce Tele1'de 31 Temmuz 2019 tarihli 18 Dakika programında Emra Kongar ve Merdan Yanardağ'ın George Orwell tartışması.
Nazlı Ilıcak - Beraat Et de Görelim! 01:33
Nazlı Ilıcak - Beraat Et de Görelim! 3.110 izlenme - 6 yıl önce Fikir fâhişesi Nazlı Ilıcak, Merdan Yanardağ'ı âdeta tehdit ediyor. 2010 yılından bir sahne...
Yanardağın Üstünde Wingsuit Yapıp Ölüme Meydan Okuyan Kadın 01:52
Yanardağın Üstünde Wingsuit Yapıp Ölüme Meydan Okuyan Kadın 2.459 izlenme - 6 yıl önce Macera tutkunu İtalyan Roberto Mancino ölüme meydan okudu. Şili’deki yanardağ üzerindeyken kendisini boşluğa bıraktı. Sıcak lav ateşinin üzerinde uçan Mancino başarılı bir şekilde yere inmeyi başardı.
Arzu Yanardağ Mmm Tanıtımı 06:23
Arzu Yanardağ Mmm Tanıtımı 3.303 izlenme - 13 yıl önce arzu yanardağ maraşmedyamerkezi tanıtımı
La Palma'da Lavlar Denize Ulaştı 00:15
La Palma'da Lavlar Denize Ulaştı 148 izlenme - 8 ay önce İspanya'nın güneybatısındaki Kanarya Adaları'ndaki yanardağ patlamaları devam ediyor. 19 Eylül'den bu yana aktif olan volkanın püskürttüğü lavlar, denize ulaştı.
Huwaii Yanardağı'na Kafa Tutan Yürek Yemiş Adam 04:06
Huwaii Yanardağı'na Kafa Tutan Yürek Yemiş Adam 1.288 izlenme - 4 yıl önce Huwaii yanardağı patlamasını haberlerden takip ediyorsunuzdur.Bu adam bu yanardağın oraya gidip cesaret pozu vermiş resmen.Kendisini cesaretinden dolayı alkışlamak gerek.
Tahir Yanardağ & Unut Beni Orjinal Klip 03:56
Tahir Yanardağ & Unut Beni Orjinal Klip 1.819 izlenme - 12 yıl önce
Okyanus Ortasında Yanardağ Patlaması (Kavachi) 01:36
Okyanus Ortasında Yanardağ Patlaması (Kavachi) 1.705 izlenme - 7 yıl önce Pasifik okyanusunun ünlü solomon adalarının civarında bulunan ve yıldan yıla faliyette olduğu bilindiği halde ilk kez kayda alınan su altı volkanının ( kavachi ) görüntüleri. Bir çok meraklısına 'denizdeki adalar nasıl oluşuyor?' sorusunun yanıtını ve hatta kıtaların bile oluşma başlagıcını anlatan kısa fakat bir o kadar etkileyici doğa olayıyla sizleri baş başa bırakıyorum. Ben yüksek çözünürlüklü izlemek istiyorum diyenler için; http://youtu.be/Df5466OhRvE detaylı bilgiler; http://en.wikipedia.org/wiki/Kavachi
Emre Kongar ile 18 Dakika 23:20
Emre Kongar ile 18 Dakika 1.126 izlenme - 5 yıl önce Prof. Dr. Emre Kongar ile Tele1 TV Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ’ın gündemi değerlendirdiği program
Volkan Patlamasına Denk Gelen Dağcı 00:33
Volkan Patlamasına Denk Gelen Dağcı 181 izlenme - 1 yıl önce Yüksek rakımlı dağa tırmanış gerçekleştiren dağcı mola verdiği esnada arkasındaki yanardağın patlaması ile büyük şaşkınlık yaşamış.
Sinabung Yanardağı'nın Patlaması Sonucunda Ortaya Çıkan Görüntüler 01:14
Sinabung Yanardağı'nın Patlaması Sonucunda Ortaya Çıkan Görüntüler 206 izlenme - 2 yıl önce Endonezya'daki Sinabung Yanardağı tekrardan faaliyete geçti ve çıkan dumanlar 5 bin metreye kadar yükseldi. Sumatra Adası'nda bulunan yanardağ geçtiğimiz yıllarda da faaliyete geçmiş ve 2014'te 16, 2016'da ise 7 kişinin hayatını kaybetmesine neden olmuştu.
Yanardağ Patlaması Sonrası Oluşan Lav Nehrinden İnanılmaz Drone Görüntüleri 01:58
Yanardağ Patlaması Sonrası Oluşan Lav Nehrinden İnanılmaz Drone Görüntüleri 547 izlenme - 7 yıl önce İzlanda'da bulunan Bardarbunga yanardağının faaliyete geçmesinin ardından oluşan lav nehrinden inanılmaz görüntüler. 15.08.2015 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Yanardağ Patlaması Sonrası Oluşan Lav Nehrinden İnanılmaz Drone Görüntüleri' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İzlanda’da Patlayan Volkanın Önünde Voleybol Maçı 00:37
İzlanda’da Patlayan Volkanın Önünde Voleybol Maçı 141 izlenme - 1 yıl önce İzlanda'da bir grup vatandaş, İzlanda'nın Reykjanes Yarımadasında bulunan Fagradals Yanardağı'nın harekete geçtiği sırada yanardağın önünde toplanarak voleybol oynadı.
Brezilyalı Kadın Lavların Üzerine Asılan İpin Üzerinde Yürüyerek Dünya Rekoru Kırdı 00:29
Brezilyalı Kadın Lavların Üzerine Asılan İpin Üzerinde Yürüyerek Dünya Rekoru Kırdı 111 izlenme - 1 yıl önce Brezilyalı Karina Oliani, Etiyopya'nın Afar kentindeki sıcak volkanik lav gölü Erta Ale'nin üzerine gerilmiş ipe asılan askıyla sıcak lav gölünü boydan boya geçerek Guinnes Rekorlar Kitabı'na girdi.
Yanardağ Lavında Yumurta Pişirmek 00:29
Yanardağ Lavında Yumurta Pişirmek 113 izlenme - 1 yıl önce İzlanda’nın güneybatısında yer alan Fagradals Yanardağı 800 yıl sonra lav püskürttü. Bir kişide yanardağı izlemek için gittiği bölgede lav üzerinde yumurta pişirdi.