Hoşgeldiniz!

yarışma programı

Grup Kosinüs - Artvin (X Factor) 06:25
Grup Kosinüs - Artvin (X Factor) 235.140 izlenme - 8 yıl önce Grup Kosinus Performansı - X Factor Star Işığı
Tesettürlü Ama Mini Etekli Gelin Evi Yarışmacısı 01:23
Tesettürlü Ama Mini Etekli Gelin Evi Yarışmacısı 134.500 izlenme - 6 yıl önce Show Tv'de yayınlanan 'Gelin Evi' adlı yarışmanın tesettürlü yarışmacısı Alev Öztürk'ün mini kıyafetiyle misafirlerini ağırlaması dikkat çekti.
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 01:30
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 58.529 izlenme - 6 yıl önce ' Milyoner Olmak İster'de yarışmacının edebiyat sorusunu bilgiyasayar uzmanına sorması üzerine Selçuk Yöntem 'Google'dan yardım alındığını hemen anladı. ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında bilemediği soru için telefon jokerini kullanan yarışmacının arkadaşı ile arasında geçen dialog Selçuk Yöntem'in dikkatinden kaçmadı. Telefondaki arkadaşına sorunun sadece yarısını okuyarak cevap alan yarışmacıya üstü kapalı şekilde Google iması yapan Yöntem, stüdyodakileri güldürdü.
Soruyu Bilemeyince Küfretti 01:41
Soruyu Bilemeyince Küfretti 80.399 izlenme - 6 yıl önce Ekranların sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümünde yarışan kadın yarışmacı verdiği cevap ve şaşkınlık şekliyle herkesi şoke etti. 15 bin liralık baraj sorusuna kadar başarıyla gelen yarışmacı verdiği yanlış cevap sonrasında küfretti. Yarışmayı televiyonlarından izleyen seyirciler için o anlar bant yayın olduğundan dolayı önceden önlemi alınarak biplendi. Fakat stüdyo seyircileri ve sunucu Selçuk Yöntem kısa süreli şaşkınlıklarını gizleyemediler. Yarışmadan bin liralık para ödülü ile ayrılan yarışmacı ise gülerek yarışmadan ayrıldı.
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 00:35
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 30.192 izlenme - 8 yıl önce Tamam anlarız sevinirsin ama o ne biçim bir sevinmektir be ablacığım. Bir yarışma programı sonunda kazandığını duyunca, sanki arkadan köpek kovalarcasına koşan, ve haliyle o sevinçle gözü hiç bir şey görmeden, atlayan ablamıza geçmiş olsun diliyoruz.
Passaparola Kızları - Bu Mudur (2007) 01:10
Passaparola Kızları - Bu Mudur (2007) 11.461 izlenme - 5 yıl önce Güzellikleriyle ve yaptıkları danslarla dikkat çeken pasaparola kızları onları hala unutmayanlar için gelsin.
Gelin Evi'nde Kim Kardashian Krizi 06:51
Gelin Evi'nde Kim Kardashian Krizi 19.455 izlenme - 7 yıl önce Yarışmacılardan Leila’nın el hareketiyle kendisine kilolu demesini hazmedemediğini de söyleyen Dilek, uzun süre kendisine gelemedi. Bunun üzerine Leila; “Ben seni aslında Kim Kardashian’a benzettim. Onun da vücudu seninki gibi” dedi. Bunu üzerine Kim Kardashian’ı tanımadığı için tepki verdiğini söyleyen Dilek, daha sonrasında sakinleştiğini söyledi.
Ben Karımı Her Türlü Hoplatırım - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:00
Ben Karımı Her Türlü Hoplatırım - Ben Bilmem Eşim Bilir 13.824 izlenme - 8 yıl önce -ama platform farklı diye devam eden, ben bilmem eşim bilir yarışmasından esra güven çiftinden güvenin sözü... Bu programla ilgini söylemek istediğim bir kaç şey var; bu program benim sevmediğim hatta tiksindiğim ve o kadar da antipatik bulduğum bir program. Programın içerisinde o kadar rezillik var ki say say bitmez. Buradan bu programı izleyip eğlenen kitleler var onlara şunları söylemek isterim; yapmayın etmeyin, siz eğleneceksiniz diye oraya çıkıp bir araba için maymunluk eden insanlara acıyın, izlemeyin, beni dinleyin, kapansın bu program lütfen..
Megan Barton Hanson'ın Aşk Adasında Kucak Dansı Yapması 00:51
Megan Barton Hanson'ın Aşk Adasında Kucak Dansı Yapması 5.529 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'nin en çok izlenen yarışma programı Love Island (Aşk Adası), güzel yarışmacı Megan Barton Hanson'ın striptiz şovu ile ülke gündeminin en tepesine oturmuş efendim.
Rakibini Yerden Yere Vuran Yarışmacı 01:21
Rakibini Yerden Yere Vuran Yarışmacı 6.410 izlenme - 4 yıl önce Yaparsın Aşkım isimli programda aşırı hırslı ablamız aniden fırlayan çubuğu kaptırmamak için rakibini yerden yere vuruyor.
Saklambaç Yarışması - 1992 (Tam Bölüm) 29:54
Saklambaç Yarışması - 1992 (Tam Bölüm) 8.236 izlenme - 7 yıl önce Nurseli İdiz'in 1991 yılında sunduğu ve günümüz aleni çiftleşme programlarının anasıdır. 94 yılında Rüya Ersavcı tarafından da sunulmuştur.
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 8.436 izlenme - 7 yıl önce Fatura sorusunu bilemeyen Hacı Polat Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya damga vurdu. Selçuk Yöntem'in evde faturaları kim ödüyor sorusuna Diyarbakırlı yarışmacı 'hanım ödüyor' cevabını verdi.
Kim Milyoner Olmak İster - Seyircileri İplemeyen Adam 01:51
Kim Milyoner Olmak İster - Seyircileri İplemeyen Adam 7.937 izlenme - 7 yıl önce Gaziantepten gelen anadolu lisesindeki fizik öğretmeni Mustafa abimizin karşısına öyle bir soru geldi ki... Bu soru karşısında yaptıkları herkesi hayrete düşürdü.
Mehmet Ali Erbil Efsane Dansı ( M.Topaloğlu İçerir ) 01:52
Mehmet Ali Erbil Efsane Dansı ( M.Topaloğlu İçerir ) 3.919 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Erbil'in Mustafa Topaloğlunun Of şarkısında sergilediği müthiş dansı izliyoruz.
Kim 500 Milyar İster - Kenan Işık (Kanal D - 2002) 01:01:01
Kim 500 Milyar İster - Kenan Işık (Kanal D - 2002) 2.949 izlenme - 5 yıl önce 2000'li Yılların Başlarında Yayınlanan ve Kenan Işığın Sunduğu "Kim 500 Milyar İster" Programının 2002 Yılındaki Bir Bölümü Sizlerle...
Patlıcana Tiki Olan Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:45
Patlıcana Tiki Olan Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir 5.353 izlenme - 8 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında hem hareketleriyle, hem de patlıcan kelimesini duyunca verdiği tepkilerle stüdyoyu kahkahaya boğan yarışmacı herkesi şaşırttı.
Yılmaz Morgül'e Benzetilen Mağdur Yarışmacı - Bu Tarz Benim 02:55
Yılmaz Morgül'e Benzetilen Mağdur Yarışmacı - Bu Tarz Benim 4.122 izlenme - 7 yıl önce Kezbanlık buralardan mı öğreniliyor doğuştan mı geliyor bilmiyorum sitedaşlar ama istisnasız her gün başkası adına utanma duygusu yaşıyoruz bu ülkede.Şu sohbetin seviyesi, Flash Tv yi mumla arıyoruz o derece...
Kim Milyoner Olmak İster - Saçma Sorular Sorulan Yarışmacı 04:53
Kim Milyoner Olmak İster - Saçma Sorular Sorulan Yarışmacı 3.737 izlenme - 7 yıl önce Kim milyoner olmak ister 16.11.2013 285. bölümünde hukuk öğrencisinin elendiği yarışmada çok çelişkili sorular sorulmuş ve elemiş haliyle.
Hass.ktir - Kim Milyoner Olmak İster 02:11
Hass.ktir - Kim Milyoner Olmak İster 3.400 izlenme - 8 yıl önce Atv'de Kenan Işık'ın sunumuyla yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışmasının dün akşamki bölümüne Çağan Türker adlı yarışmacı damgasını vurdu. Türker, sorulardan birine verdiği tepkiyle herkesi şaşırttı.
Kim Milyoner Olmak İster - Joker Hesabı Yapamamak 01:59
Kim Milyoner Olmak İster - Joker Hesabı Yapamamak 3.024 izlenme - 8 yıl önce Her program binbir çeşit insanımızın katıldığı milyoner programına dünkü bölümde sarışın bir ablamız katılır.Ancak ablamızın joker hesabını bilmeyerek balığına soruyu doğru bilişini ve yine kendi gibi arkadaşınında 4 işlemden yoksun oldugunu hayretler içersinde izliyoruz. Önemli bir not ekleyerek videonun sonunda kenan ışıgın müthiş laf sokmasını da dikkatle izliyoruz...
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 00:51
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 2.841 izlenme - 7 yıl önce Bu defaki yarışmacımız heyecandan olsa gerek, bir bakışta koca bir kitabı devirebileceğini düşünerek bu cevabı veriyor ve de 1 dk gibi bir sürede elenerek efsaneler arasındaki yerini alıyor. Kenan Işık da bu başarısından dolayı tebrik etmeyi ihmal etmemiştir.
Uykusuz Gecelerimizi Düşün - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:00
Uykusuz Gecelerimizi Düşün - Ben Bilmem Eşim Bilir 2.910 izlenme - 8 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışmanın uykusuz kalan çiftini izliyoruz. Uykusuz geceler boyu süren felsefe tartışmaları her karı ve kocanın başına gelen bir aydınlanma sürecidir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94336/kocacim-beni-baskasiyla-dusun! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88674/minicik-etek-var-uzerimde-her-yerim-ortada http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/90689/ben-karimi-her-turlu-hoplatirim-ben-bilmem-esim-bilir
El Çabukluğunda Zirveyi Yaşamak - Amerika Yetenek Sizsiniz 02:12
El Çabukluğunda Zirveyi Yaşamak - Amerika Yetenek Sizsiniz 2.880 izlenme - 8 yıl önce Eleman gerçekten çok seri. Aslında saliselik hata yapsa tüm gösteri bok olacak ama helal olsun, gayet başarılı
Nickelodeon GUTS - Yarışma Programı 24:17
Nickelodeon GUTS - Yarışma Programı 1.512 izlenme - 6 yıl önce Doksanlar çocuklarının çok rahatlıkla hatırlayacağı bu Nickelodeon yarışmasının daha sonralarda Rusya-Ukrayna, İsrail, Almanya, İspanya, İngiltere, ABD ve Meksika ülkelerinden çocukların yarıştığı global versiyonu da yapılmıştır.
Keki Kabarmadığı İçin Ağlayan Erkek Yarışmacı 02:19
Keki Kabarmadığı İçin Ağlayan Erkek Yarışmacı 2.666 izlenme - 8 yıl önce bütün arkadaşlar baton yaptığı için ben çember kalıpta yatsı pişirip dikey şeklinde servis edip üstüne pastacı kremasıyla pişmaniyeli pufidik pufidik yapıp hediye paketi yapmak istedim. ama çemberim çok büyük geldi.
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge 03:00
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge 2.463 izlenme - 7 yıl önce Sevilen bilgi yarışması Kelime Oyunu'na katılan genç kız heyecanına yenik düşerek öyle hatalar yaptı ki program sunucusu Ali İhsan Varol bile ne diyeceğini şaşırdı.
Çeyrek Altın Aşeren Kadın Yarışmacı 05:08
Çeyrek Altın Aşeren Kadın Yarışmacı 3.236 izlenme - 7 yıl önce 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yarışma programına katılan evli çift program sunucusu İlker Ayrık'ı ve izleyenleri oldukça şaşırttı. Yarışmacı kadın çeyrek altın koleksiyonu yaptığı ve gece yarısı çeyrek altın krizine girip eşine kuyumcu arattığını söyledi.
Bildiği Halde Cevaplamamak - Kelime Oyunu 02:31
Bildiği Halde Cevaplamamak - Kelime Oyunu 2.156 izlenme - 7 yıl önce Üniversitede okuyan genç Mesut Can Alkan Bloomberg HT'de yayınlanan İhsan Varol'un sunduğu Kelime Oyunu yarışmasında, Türk televizyon tarihinde daha önce görülmemiş ilginç bir olay yaşattı. Son soruya geldiğinde vizeler ve diğer yarışmacıların bu yarışmada kalmayı kendinden daha çok hakettiğini söyleyerek soruyu yanlış cevapladı. Dünya Fair Play Ödülüne adayımdır, AYİBYAYSE (Alkışlarla Yaşıyorum İçerik Bulma Yükleme Arama Açıklama Yazma Sunma Ekibi)'nin bir ferdi olarak alkışla yaşatırım.
Kelime Oyunu - R'siz Sempatik Yarışmacı 11:44
Kelime Oyunu - R'siz Sempatik Yarışmacı 2.514 izlenme - 7 yıl önce "R" harfini söyleyemeyen insanlar hep sevimli gelmiştir bana ama bu kız ayrı bişey... Adnan hocamın da dediği gibi; "ahh severim ben senin güzel canını kedi canını senin"...
Arkadaşımın Sevgilisini Elinden Aldım - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:43
Arkadaşımın Sevgilisini Elinden Aldım - Ben Bilmem Eşim Bilir 2.045 izlenme - 8 yıl önce Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programında yarışmacı arkadaşının sevgilisini elinden aldığını söylemesi herkesi şaşkınlığa uğrattı.