Hoşgeldiniz!

yarışma programı

Tesettürlü Ama Mini Etekli Gelin Evi Yarışmacısı 01:23
Tesettürlü Ama Mini Etekli Gelin Evi Yarışmacısı 123.159 izlenme - 2 yıl önce Show Tv'de yayınlanan 'Gelin Evi' adlı yarışmanın tesettürlü yarışmacısı Alev Öztürk'ün mini kıyafetiyle misafirlerini ağırlaması dikkat çekti.
Soruyu Bilemeyince Küfretti 01:41
Soruyu Bilemeyince Küfretti 78.798 izlenme - 1 yıl önce Ekranların sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümünde yarışan kadın yarışmacı verdiği cevap ve şaşkınlık şekliyle herkesi şoke etti. 15 bin liralık baraj sorusuna kadar başarıyla gelen yarışmacı verdiği yanlış cevap sonrasında küfretti. Yarışmayı televiyonlarından izleyen seyirciler için o anlar bant yayın olduğundan dolayı önceden önlemi alınarak biplendi. Fakat stüdyo seyircileri ve sunucu Selçuk Yöntem kısa süreli şaşkınlıklarını gizleyemediler. Yarışmadan bin liralık para ödülü ile ayrılan yarışmacı ise gülerek yarışmadan ayrıldı.
Grup Kosinüs - Artvin (X Factor) 06:25
Grup Kosinüs - Artvin (X Factor) 234.577 izlenme - 4 yıl önce Grup Kosinus Performansı - X Factor Star Işığı
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 01:30
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 55.632 izlenme - 1 yıl önce ' Milyoner Olmak İster'de yarışmacının edebiyat sorusunu bilgiyasayar uzmanına sorması üzerine Selçuk Yöntem 'Google'dan yardım alındığını hemen anladı. ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında bilemediği soru için telefon jokerini kullanan yarışmacının arkadaşı ile arasında geçen dialog Selçuk Yöntem'in dikkatinden kaçmadı. Telefondaki arkadaşına sorunun sadece yarısını okuyarak cevap alan yarışmacıya üstü kapalı şekilde Google iması yapan Yöntem, stüdyodakileri güldürdü.
İlyas Yalçıntaş - İncir (X Factor) 07:16
İlyas Yalçıntaş - İncir (X Factor) 181.066 izlenme - 4 yıl önce İlyas Yalçıntaş - İncir (X Factor Türkiye) incirler olana kadar Şarkı Sözleri: Bu tuzlu meltem mi böyle genzimi yakan Yoksa dokundu mu sarf ettiğin o sözler Çökerken sahile gece sinsi bir duman Birer birer uçurumdan atlar hevesler Olacak şey miydi şimdi senin yaptığın Onca işin gücün üzerine birde bu Geçmiyor boğazımdan inanır mısın Sen yokken ne ekmek nede bir yudum su İncirler olana kadar kalsaydın bari Onlarca sözden birini tutsaydın bari Beni böyle habersizce alıp giderken Bavuluna kalbimi de atsaydın bari Olacak şey miydi şimdi senin yaptığın Onca işin gücün üzerine birde bu Geçmiyor boğazımdan inanır mısın Sen yokken ne ekmek nede bir yudum su İncirler olana kadar kalsaydın bari Onlarca sözden birini tutsaydın bari Beni böyle habersizce alıp giderken Bavuluna kalbimi de atsaydın bari İncirler olana kadar kalsaydın bari Onlarca sözden birini tutsaydın bari Beni böyle habersizce alıp giderken Bavuluna kalbimi de atsaydın bari Söz: İskender Külekçi Müzik : Orçun Karamuk
Sevda Yaman - Firuze (X Factor) 05:08
Sevda Yaman - Firuze (X Factor) 175.505 izlenme - 4 yıl önce Sevda Yaman Performansı - X Factor Star Işığı
Mehmet Ali Erbil Efsane Dansı ( M.Topaloğlu İçerir ) 01:52
Mehmet Ali Erbil Efsane Dansı ( M.Topaloğlu İçerir ) 3.705 izlenme - 2 ay önce Mehmet Ali Erbil'in Mustafa Topaloğlunun Of şarkısında sergilediği müthiş dansı izliyoruz.
Passaparola Kızları - Bu Mudur (2007) 01:10
Passaparola Kızları - Bu Mudur (2007) 9.956 izlenme - 8 ay önce Güzellikleriyle ve yaptıkları danslarla dikkat çeken pasaparola kızları onları hala unutmayanlar için gelsin.
Sergen Turaççı - Olmuyor (X Factor) 08:33
Sergen Turaççı - Olmuyor (X Factor) 48.724 izlenme - 4 yıl önce Sergen Turaççı Performansı - X Factor Star Işığı
Cumali Özkaya - Gördükçe Seni Tazelenir Sanki Hayatım (X Factor) 08:00
Cumali Özkaya - Gördükçe Seni Tazelenir Sanki Hayatım (X Factor) 48.631 izlenme - 4 yıl önce Cumali Özkaya "Gördükçe Seni Tazelenir Sanki Hayatım" Performansı - X Factor Star Işığı
Gelin Evi'nde Kim Kardashian Krizi 06:51
Gelin Evi'nde Kim Kardashian Krizi 18.764 izlenme - 2 yıl önce Yarışmacılardan Leila’nın el hareketiyle kendisine kilolu demesini hazmedemediğini de söyleyen Dilek, uzun süre kendisine gelemedi. Bunun üzerine Leila; “Ben seni aslında Kim Kardashian’a benzettim. Onun da vücudu seninki gibi” dedi. Bunu üzerine Kim Kardashian’ı tanımadığı için tepki verdiğini söyleyen Dilek, daha sonrasında sakinleştiğini söyledi.
Grup Ahenk - Alain Delon (X Factor) 03:30
Grup Ahenk - Alain Delon (X Factor) 31.401 izlenme - 4 yıl önce Grup Ahenk - "Alain Delon" Performansı - X Factor Star Işığı
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 00:35
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 21.416 izlenme - 3 yıl önce Tamam anlarız sevinirsin ama o ne biçim bir sevinmektir be ablacığım. Bir yarışma programı sonunda kazandığını duyunca, sanki arkadan köpek kovalarcasına koşan, ve haliyle o sevinçle gözü hiç bir şey görmeden, atlayan ablamıza geçmiş olsun diliyoruz.
Canan Ay - Değmesin Ellerimiz (X Factor) 06:13
Canan Ay - Değmesin Ellerimiz (X Factor) 29.083 izlenme - 4 yıl önce Canan Ay - Değmesin Ellerimiz Performansı - X Factor Star Işığı
Kim 500 Milyar İster - Kenan Işık (Kanal D - 2002) 01:01:01
Kim 500 Milyar İster - Kenan Işık (Kanal D - 2002) 2.096 izlenme - 5 ay önce 2000'li Yılların Başlarında Yayınlanan ve Kenan Işığın Sunduğu "Kim 500 Milyar İster" Programının 2002 Yılındaki Bir Bölümü Sizlerle...
Atakan Yıldırım - Penceresiz Kaldım Anne (X Factor) 04:23
Atakan Yıldırım - Penceresiz Kaldım Anne (X Factor) 26.290 izlenme - 4 yıl önce Atakan Yıldırım - "Penceresiz Kaldım Anne" - X Factor Star Işığı
Ankaralı Yarışmacılar Stüdyoyu Kahkahaya Boğdu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:41
Ankaralı Yarışmacılar Stüdyoyu Kahkahaya Boğdu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 16.684 izlenme - 5 yıl önce Ankaralı Yarışmacılar Stüdyoyu Kahkahaya Boğdu (Ben Bilmem Eşim Bilir)
Emrah Bayam - Kaçak (X Factor) 08:14
Emrah Bayam - Kaçak (X Factor) 13.599 izlenme - 4 yıl önce Emrah Bayam - Kaçak Performansı - X Factor Star Işığı
Ferah Zeydan - Aşk (X Factor) 12:44
Ferah Zeydan - Aşk (X Factor) 13.273 izlenme - 4 yıl önce Ferah Zeydan Performansı - X Factor Star Işığı
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 8.118 izlenme - 3 yıl önce Fatura sorusunu bilemeyen Hacı Polat Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya damga vurdu. Selçuk Yöntem'in evde faturaları kim ödüyor sorusuna Diyarbakırlı yarışmacı 'hanım ödüyor' cevabını verdi.
Ben Karımı Her Türlü Hoplatırım - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:00
Ben Karımı Her Türlü Hoplatırım - Ben Bilmem Eşim Bilir 9.528 izlenme - 4 yıl önce -ama platform farklı diye devam eden, ben bilmem eşim bilir yarışmasından esra güven çiftinden güvenin sözü... Bu programla ilgini söylemek istediğim bir kaç şey var; bu program benim sevmediğim hatta tiksindiğim ve o kadar da antipatik bulduğum bir program. Programın içerisinde o kadar rezillik var ki say say bitmez. Buradan bu programı izleyip eğlenen kitleler var onlara şunları söylemek isterim; yapmayın etmeyin, siz eğleneceksiniz diye oraya çıkıp bir araba için maymunluk eden insanlara acıyın, izlemeyin, beni dinleyin, kapansın bu program lütfen..
Umut Mungan - Seni Facebook'ta Dürttürürmüyüm (X Factor) 06:46
Umut Mungan - Seni Facebook'ta Dürttürürmüyüm (X Factor) 11.498 izlenme - 4 yıl önce Umut Mungan Performansı - X Factor Star Işığı
Silken Bir Yarışma - Silken Sorular 03:45
Silken Bir Yarışma - Silken Sorular 2.302 izlenme - 2 yıl önce Silken Mizah ekibi olarak yaptığımız kamera şakasında tanımadığımız insanları yarışma programı çekiyoruz diye şaka yaptık. Yalnız bilmedikleri birşey vardı rakipleri de bizim adamımızdı... Silken Mizah kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
Saklambaç Yarışması - 1992 (Tam Bölüm) 29:54
Saklambaç Yarışması - 1992 (Tam Bölüm) 4.424 izlenme - 3 yıl önce Nurseli İdiz'in 1991 yılında sunduğu ve günümüz aleni çiftleşme programlarının anasıdır. 94 yılında Rüya Ersavcı tarafından da sunulmuştur.
Serkan Can - Bir Taraf Seç (X Factor) 05:56
Serkan Can - Bir Taraf Seç (X Factor) 7.608 izlenme - 4 yıl önce Serkan Can - Bir Taraf Seç Performansı - X Factor Star Işığı
Clarissa Serna - Zombie (O Ses Amerika) 2014 04:11
Clarissa Serna - Zombie (O Ses Amerika) 2014 4.979 izlenme - 4 yıl önce Voice Sneak Peek: Clarissa Serna's "Zombie" 2014
Ahmet Aslan - Seni Sana Bırakmam (X Factor) 02:06
Ahmet Aslan - Seni Sana Bırakmam (X Factor) 7.047 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Aslan Performansı - X Factor Star Işığı 25 yaşında. Şanlıurfa doğumlu. Adana’da yaşıyor. Evli, üç çocuğu var. Türkiye’nin her yerini gezerek fırça satıyor ve ailesine bakıyor. 15 yıldır bu işi yapıyor. Babası hariç bütün aile fertleriyle (11 kişi) Adana’da, aynı evde kalıyor. Aldığı evin borcunu fırça satarak ödeyeceğini söylüyor
Kim Milyoner Olmak İster - Seyircileri İplemeyen Adam 01:51
Kim Milyoner Olmak İster - Seyircileri İplemeyen Adam 5.238 izlenme - 3 yıl önce Gaziantepten gelen anadolu lisesindeki fizik öğretmeni Mustafa abimizin karşısına öyle bir soru geldi ki... Bu soru karşısında yaptıkları herkesi hayrete düşürdü.
Patlıcana Tiki Olan Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:45
Patlıcana Tiki Olan Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir 4.634 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında hem hareketleriyle, hem de patlıcan kelimesini duyunca verdiği tepkilerle stüdyoyu kahkahaya boğan yarışmacı herkesi şaşırttı.
Parayı Tutamayan Yarışmacının İsyanı (Kızma Kazan) 01:31
Parayı Tutamayan Yarışmacının İsyanı (Kızma Kazan) 4.469 izlenme - 5 yıl önce Parayı Tutamayan Yarışmacının İsyanı (Kızma Kazan)