Hoşgeldiniz!

Yaşlı Adam

Yaşlı Adama Torpil Şakası 00:18
Yaşlı Adama Torpil Şakası 396.559 izlenme - 9 yıl önce Yaşlı Adama Torpil Şakası Torpil ile yapılan eşek şakası kameraya böyle yansıdı. Bir genç yaşlı bir adamın yanında torpil patlattı. Kameraya yansıyan bu şakada çok korkan yaşlı adam bir anda ne yapacağını şaşırdı.
Denizli’de Durakta Mastürbasyon Yapan Yaşlı Adam 00:42
Denizli’de Durakta Mastürbasyon Yapan Yaşlı Adam 10.244 izlenme - 2 yıl önce Denizli’nin Tavas ilçesinde yaşlı bir adamın durakta soyunarak mastürbasyon yaptığı anlar görüntülendi. Olayı görüntüleyen vatandaşın uyarısına rağmen mastürbasyona devam eden yaşlı adamın, dün Albayrak Meydanı’nda çıplak koşan vatandaş gibi rahatsızlığı nedeniyle böyle bir durumun ortaya çıktığı düşünülüyor.
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 00:45
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 52.134 izlenme - 8 yıl önce 6 haziran 1835 doğumlu mahashta murasi guinness rekorlar kitabı'na girmeye başardı, üstelik yaşını kanıtlayacak her türlü belgeye sahip,
Yanlış Zamanda Yanlış Yerde Olan Şanssız Adam 00:40
Yanlış Zamanda Yanlış Yerde Olan Şanssız Adam 9.828 izlenme - 3 yıl önce Yani başka şekilde de başlık atılabilirdi ama yapan kişinin akli melekelerinin yerinde olmadığını öğrenince vazgeçtim. Maalesef bazen 'delidir, ne yapsa yeridir' lafı haklı çıkıyor. Ne diyeceksin şimdi abi.
70 Yaşında Bulduğu Fırsatı Gole Çeviren Yaşlı Adam 00:44
70 Yaşında Bulduğu Fırsatı Gole Çeviren Yaşlı Adam 14.442 izlenme - 5 yıl önce Vay be dedeye bak,görüntüde bir kosner anı,herkes kopuyor,içkiyi fazla kaçırmış bir kız 70 yaşındaki yaşlı adamla öpüşüyor,dede ağıza yapıştı öpe öpe bırakamadı
Sokak Ortasında Fortçuluk Yapan Yaşlı Sapık 00:16
Sokak Ortasında Fortçuluk Yapan Yaşlı Sapık 8.866 izlenme - 4 yıl önce Elinde küçük taburesi ağzında bitmeye yüz tutmuş sigarası yürümekte bile zorluk çeken bu yaşlı sapık arkası dönük bir bayana sinsice yaklaşır veee.
Kadın Afişlerine Dayanamayan İhtiyar Sapık 00:29
Kadın Afişlerine Dayanamayan İhtiyar Sapık 6.421 izlenme - 2 yıl önce Olayın her nerede geçtiği bilinmese'de yoldan geçen bu yaşlı adamın gözüne duvara asılmış kadın resimlerine takılır. Önce etrafı kollar kimsenin olmadığını fark eder ve resimlere doğru yönelir.
Yaşlı Adama Corona Virüs Saygısızlığı Yapan Eleman 00:25
Yaşlı Adama Corona Virüs Saygısızlığı Yapan Eleman 3.646 izlenme - 2 yıl önce Bir grup genç, yolda yürüyen yaşlı bir vatandaşın yüzüne zorla maske takıp başına kolonya dökerek dalga geçmiş.
Polis Aracını Görünce Kaçan Yaşlı Adam 00:08
Polis Aracını Görünce Kaçan Yaşlı Adam 4.960 izlenme - 2 yıl önce 65 yaş üstüne hastalık gelmesin diye başlatılan evden çıkma yasağına uymamış olan bir yaşlı vatandaşımız, polis aracını görünce panikleyip kaçmaya başlamış. Oynat bakalım.
Yaşlı İhtiyara Uçan Tekme Atan Dengesiz Adam 00:53
Yaşlı İhtiyara Uçan Tekme Atan Dengesiz Adam 5.837 izlenme - 4 yıl önce Çin'de kaydedilen görüntülerde, 81 yaşındaki yaşlı adam yolda yürüdüğü sırada saldırıya uğradı. Olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
90 Yaşındaki Adama Saldırdı 00:32
90 Yaşındaki Adama Saldırdı 5.890 izlenme - 5 yıl önce New York'ta gerçekleşen olay insanın tüylerini diken diken ediyor. Yolda yürürken gördüğü 90 yaşındaki adama saldıran adam polis tarafından her yerde aranıyor. İşte güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Adana'da Yaşlı Adamın Bisiklet Numarası 00:54
Adana'da Yaşlı Adamın Bisiklet Numarası 3.058 izlenme - 2 yıl önce Adana'da fenalaşıp bisikletten düşmüş numarası yaparak para isteyen yaşlı adam dolandırıcı çıktı.
Gezi Parkı'nda Lise'li Erkek Öğrenciye Taciz 02:43
Gezi Parkı'nda Lise'li Erkek Öğrenciye Taciz 6.694 izlenme - 4 yıl önce Konuşma bahanesiyle yaklaşarak 17 yaşındaki erkek çocuğu taciz ettiği iddia edilen 70 yaşındaki yaşlı adam, güven timleri tarafından suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. (İHA)
Cibili Cibili Cibili Cibili Şak Şak Şak Şak 03:41
Cibili Cibili Cibili Cibili Şak Şak Şak Şak 9.589 izlenme - 9 yıl önce 6 lı 7 li çi pet pet pet bastıra bastıra şindi böyle yapıyor kuş çipetpet diyorlar çipepettt çipetpett bunlar çipetpet ama lezzetli çipetpet değil...bicirik ...
Yaşlı Adama Çelme Takıp Yere Düşürdü 00:38
Yaşlı Adama Çelme Takıp Yere Düşürdü 1.018 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de bir marketin girişinde güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde sebepsiz yere yaşlı adam çelme takıp düşüren adamı izliyoruz.
Profesyonel Halterci Yaşlı Adam Kılığına Girerse 04:00
Profesyonel Halterci Yaşlı Adam Kılığına Girerse 5.109 izlenme - 5 yıl önce Daha önce bir futbol cambazının yaşlı kılığına bürünmesi videosunu izlemiştik.Bu da onun halterci hali.İyi seyirler efenim #çocukistismarımeşrulaştırılamaz
Kaybettiği Eşinin Fotoğrafı Teknoloji Sayesinde Hareketlenince Duygu Dolu Anlar Yaşayan Adam 00:52
Kaybettiği Eşinin Fotoğrafı Teknoloji Sayesinde Hareketlenince Duygu Dolu Anlar Yaşayan Adam 684 izlenme - 1 yıl önce Jake Larson isimli 98 yaşındaki adam. Kanserden kaybettiği eşinin fotoğrafı teknoloji sayesinde hareketlenince duygu dolu anlar yaşadı. İşte o anlar...
Yaşlı Adamın Gence İnanılmaz Oyunu 00:17
Yaşlı Adamın Gence İnanılmaz Oyunu 3.073 izlenme - 4 yıl önce Basketbol oynarken meydan okuyan genç çocuğa ihtiyar adam hile yaparak inanılmaz oyun oynadı...
Yaşli Adam Kendi Kendine Santranç Oynuyor Ve Bakin 04:45
Yaşli Adam Kendi Kendine Santranç Oynuyor Ve Bakin 5.826 izlenme - 12 yıl önce yaŞli adam kendİ kendİne santranç oynuyor ve bakin ne kazaniyor.
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Hakkını Veren Yaşlı Adam 00:51
Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Hakkını Veren Yaşlı Adam 974 izlenme - 2 yıl önce Torununun sanal gerçeklik gözlüğünü denemek isteyen yaşlı adam , gözlüğü taktıktan sonra boks oyununda müthiş bir performans sergilemiş.
Bursa'da Pitbull Cinsi 2 Köpeğin Yaşlı Adama Saldırması 05:36
Bursa'da Pitbull Cinsi 2 Köpeğin Yaşlı Adama Saldırması 4.059 izlenme - 8 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki bu ülkede canın ne kadar ucuz olduğunu gösteren olaylar yaşanmasın, o olaylar haberlere düşmesin. Bursa'da yetiştirmesi yasak olan ve sokaklarda gezdirilmesi de keza yasaklanan köpeklerin ayakkabı oyununu abartarak yaşlı adama saldırdığı görüntüleri izliyorsunuz. Ne diyelim bilmiyorum, köpekte mi suç var, o adamlarda mı suç onu da hala çözmüş değilim. Ayağından yaralanan Yusuf Aydın ise hastaneye kaldırılmış. Yorum sizin artık. İzleyelim..
Sattığı Ihlamurlar Zabıta Tarafından Elinden Alınan Yaşlı Adam 01:35
Sattığı Ihlamurlar Zabıta Tarafından Elinden Alınan Yaşlı Adam 2.546 izlenme - 5 yıl önce Adapazarı'nın en işlek caddesinde ıhlamur satmaya çalışan yaşlı adam, zabıta görevlilerinin müdahale edip ıhlamurlarını alınca sinir krizi geçirerek ağladı. Adapazarı şehir merkezindeki insanların yoğun olduğu Çark Caddesi üzerinde yer tezgahı kuran yaşlı bir adam, ıhlamur satmaya çalıştı. Bölgede devriye gezen zabıta ekipleri yaşlı adama satış yapmasının yasak olduğunu belirterek, tezgahındaki ıhlamur dolu poşetleri aldı. Ihlamurları elinden alınan yaşlı adam caddenin kenarındaki bir pasajın önüne oturarak sinir krizleri geçirdi. Gözyaşlarına boğulan yaşlı adamı teselli etmeye çalışan vatandaşlar, zabıta ekiplerine tepki gösterdi. Yaşlı adam ise, “Onlar benim çocuklarımın rızkıydı. Ben bu yaştan sonra para kazanmaya çalışıyorum emeğimi geri verin. 80 yaşındaki adamın malını almak nedir. Benim çocuklarım doymasın mı?” diyerek uzun süre ağladı.
Reenkarnasyon 00:27
Reenkarnasyon 2.471 izlenme - 5 yıl önce Hintliler, farklı bir bakış açısıyla da olsa, bildiğimiz reenkarnasyonun en sıkı yandaşlarındandırlar. İnançlarına göre, beden ölürken, ruh dünyadaki görevini henüz tamamlamamışsa başka bir bünyede, geçmiş yaşamı da hatırlayarak görevine devam eder. Michael Jackson'nun ruhu burada sevimli dayımızın bünyesinde -tabi buna yaşamak denirse- yaşamaya devam ediyor.
the old man and the sea 01:10
the old man and the sea 6.458 izlenme - 11 yıl önce yaşlı adamı oynayan spencer tracy günler sonra karşısına çıkan devasa bir kılıç balığını yakalamaya çalışır. gençlerin dahi altından kalkamayacağı insanüstü bir mücadele verir. bu zorlu mücadelede balığa saygı da duymaya başlar.
Medyum Memish Tarikatı 02:30
Medyum Memish Tarikatı 2.747 izlenme - 6 yıl önce Tesadüf denk gittiğim bu videoda bir salonda toplanmış her halinden belli oldukları mallar bir adamın yaptığı hareketle kendini kaybediyor.. Amaç ne çözemedim bir de insan neden böyle şeylere ilgi duyar bi bilsem
Yaşlı Adamı Hunharca Döven Palyaço 02:35
Yaşlı Adamı Hunharca Döven Palyaço 1.988 izlenme - 5 yıl önce ''Sen benim patateslerimi nasıl yere atarsın'' diye büfeye inip yaşlı adama ağız burun dalan palyaçoyu izliyoruz arkadaşlar. Kamera şakası da olabilir gerçi ben pek anlamadım. Efsane dövmüş ama.
Evinde Yaban Domuzu Besleyen Adam 02:23
Evinde Yaban Domuzu Besleyen Adam 1.978 izlenme - 6 yıl önce Evinde yaban domuzu besleyen adam İtalya'da yaşlı adam evinde domuz besliyor Ormanda gördüğü yavru yaban domuzunu evine alan yaşlı adam, domuzu adeta bir köpek gibi evcilleştirdi.
85 Yaşında İkiz Babası Olmak 01:41
85 Yaşında İkiz Babası Olmak 2.691 izlenme - 7 yıl önce 15 yıl önce vefat eden ilk eşi Hanife Sevinç'ten 10 çocuğu olan Abdullah Sevinç, eşinin ölümünün ardından kendisinden 39 yaş küçük Mihrinaz Sevinç ile evlendi. İkinci eşinden 2 erkek, 1 kız çocuğu olan Sevinç, yaklaşık 9 yıl çocuk yapmadı. Sevinç çifti 9 yıl aradan sonra yeniden çocuk yapmaya karar verdi. Yaşım geçmiş ama sağlığım yerinde. Biraz utanıyorum. Ama yapacak bir şey yok. Bundan sonra çocuk düşünmüyoruz. Bunlar bana yeter, 15 çocuğum oldu" dedi.
Çin'de 81 Yaşındaki Adam Çocuğu Kurtarmak İçin Göle Atladı 02:10
Çin'de 81 Yaşındaki Adam Çocuğu Kurtarmak İçin Göle Atladı 191 izlenme - 10 ay önce Çin'in güneybatısındaki Guizhou eyaletinde 7 yaşındaki bir çocuk yanlışlıkla göle düştü. 81 yaşındaki bir adam çocuğu kurtarmak için hemen atladı ve yoldan geçen diğer kişilerin yardımıyla çocuk sağ salim kıyıya getirildi.
Yaşlı Adamı Duygulandıran Yastık Hediyesi 00:53
Yaşlı Adamı Duygulandıran Yastık Hediyesi 778 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de bir bakıcı, 94 yaşındaki Ken'in, vefat eden eşi Ada'nın fotoğrafına sarılarak uyuduğunu öğrenince ona bir sürpriz yaptı.