Hoşgeldiniz!

yaşlı adam

Yaşlı Adama Torpil Şakası 00:18
Yaşlı Adama Torpil Şakası 393.938 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı Adama Torpil Şakası Torpil ile yapılan eşek şakası kameraya böyle yansıdı. Bir genç yaşlı bir adamın yanında torpil patlattı. Kameraya yansıyan bu şakada çok korkan yaşlı adam bir anda ne yapacağını şaşırdı.
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 00:45
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 47.717 izlenme - 2 yıl önce 6 haziran 1835 doğumlu mahashta murasi guinness rekorlar kitabı'na girmeye başardı, üstelik yaşını kanıtlayacak her türlü belgeye sahip,
Kanala Düşüp 1 Hafta Saçlarıyla Beslenerek Hayatta Kalan Adam 03:03
Kanala Düşüp 1 Hafta Saçlarıyla Beslenerek Hayatta Kalan Adam 4.543 izlenme - 4 ay önce Adana'da DSİ'ye ait içinde su olmayan sulama kanalına düşen yaşlı adam bir hafta sonra fark edilerek Can-Kur ekipleri tarafından kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesi, Havutlu Mahallesi'nde meydana geldi. Yaklaşık bir hafta önce DSİ'ye ait içinde su olmayan sulama kanalı kenarında gezen 65 yaşındaki Mahmut Alperoğlu ayağının kayması sonucu kanala düştü. Yaşlı adam kanalın yüksekliği yaklaşık 6 metre olduğu için tek başına kanaldan çıkamadı. Kanal yerleşim yerinde olmadığı için de yaşlı adamı kimse fark etmedi. Yaşlı adamın düşmeye bağlı olarak burnunda ve yüzünde de yaralar oluştu. Yaşlı adam bir hafta boyunca kanalda kış günü yaşamak zorunda kaldı. Olaydan bir hafta sonra ise kanal kenarına gelen bir vatandaş tarafından fark edilince hemen olay polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen polis kanaldaki yaşlı adamın yanına indi ancak onu çıkartamadı. Bu nedenle Can-Kur ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen Can-Kur ekipleri kanala merdiven ve ip atarak sağlık ekipleriyle birlikte indi. Sağlık ekipleri yaşlı adama boyunduruk takıp daha sonrada sedyeye koyarak Can-Kur ekipleriyle birlikte kanaldan çıkardı. Ambulansa götürülen yaşlı adam bir haftadır kanalda olduğunu, acıkınca yiyecek bir şey bulamadığı için saçlarını yiyerek hayatta kaldığını söyledi. Yaşlı adam ambulans ile Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı.
Medyum Memish Tarikatı 02:30
Medyum Memish Tarikatı 2.662 izlenme - 3 ay önce Tesadüf denk gittiğim bu videoda bir salonda toplanmış her halinden belli oldukları mallar bir adamın yaptığı hareketle kendini kaybediyor.. Amaç ne çözemedim bir de insan neden böyle şeylere ilgi duyar bi bilsem
Umursamazlığı Zirveye Taşıyan Yaşlı Amca 00:23
Umursamazlığı Zirveye Taşıyan Yaşlı Amca 3.727 izlenme - 7 ay önce Trenin gelişini umursamayan yaşlı adam, ölümden saliselerle kurtuldu. Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde rayların üzerinden yolun karşısına geçen yaşlı adam, dikkatsizliğinin bedelini az daha canıyla ödüyordu. Ama canı da pek umurunda değil gibiydi. Zira tren üzerine gelmesine rağmen istifini hiç bozmadı ve yoluna devam etti. Tren de yaşlı adamı adeta teğet geçti.
100 Yaşında Adamla Öpüşmek 02:21
100 Yaşında Adamla Öpüşmek 11.949 izlenme - 3 yıl önce 100 Yaşında Adamla Öpüşmek
Cibili Cibili Cibili Cibili Şak Şak Şak Şak 03:41
Cibili Cibili Cibili Cibili Şak Şak Şak Şak 8.818 izlenme - 3 yıl önce 6 lı 7 li çi pet pet pet bastıra bastıra şindi böyle yapıyor kuş çipetpet diyorlar çipepettt çipetpett bunlar çipetpet ama lezzetli çipetpet değil...bicirik ...
Karaman'da Beton Mikseri Faciası 02:10
Karaman'da Beton Mikseri Faciası 4.146 izlenme - 2 yıl önce Karaman'da 18 Ağusts'ta yaşlı bir adamın beton mikserinin altında kalarak can vermediği kazanının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Kendini Müziğin Ritmine Kaptıran Yaşlı Adam 01:05
Kendini Müziğin Ritmine Kaptıran Yaşlı Adam 939 izlenme - 6 ay önce Elektronik müzik festivalinde müziğin ritmi ile kendinden geçen yaşlı adam kendi halinde enerjisinin yettiği kadar hünerlerini sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
85 Yaşında İkiz Babası Olmak 01:41
85 Yaşında İkiz Babası Olmak 2.274 izlenme - 12 ay önce 15 yıl önce vefat eden ilk eşi Hanife Sevinç'ten 10 çocuğu olan Abdullah Sevinç, eşinin ölümünün ardından kendisinden 39 yaş küçük Mihrinaz Sevinç ile evlendi. İkinci eşinden 2 erkek, 1 kız çocuğu olan Sevinç, yaklaşık 9 yıl çocuk yapmadı. Sevinç çifti 9 yıl aradan sonra yeniden çocuk yapmaya karar verdi. Yaşım geçmiş ama sağlığım yerinde. Biraz utanıyorum. Ama yapacak bir şey yok. Bundan sonra çocuk düşünmüyoruz. Bunlar bana yeter, 15 çocuğum oldu" dedi.
Evinde Yaban Domuzu Besleyen Adam 02:23
Evinde Yaban Domuzu Besleyen Adam 748 izlenme - 5 ay önce Evinde yaban domuzu besleyen adam İtalya'da yaşlı adam evinde domuz besliyor Ormanda gördüğü yavru yaban domuzunu evine alan yaşlı adam, domuzu adeta bir köpek gibi evcilleştirdi.
Bursa'da Pitbull Cinsi 2 Köpeğin Yaşlı Adama Saldırması 05:36
Bursa'da Pitbull Cinsi 2 Köpeğin Yaşlı Adama Saldırması 2.505 izlenme - 2 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki bu ülkede canın ne kadar ucuz olduğunu gösteren olaylar yaşanmasın, o olaylar haberlere düşmesin. Bursa'da yetiştirmesi yasak olan ve sokaklarda gezdirilmesi de keza yasaklanan köpeklerin ayakkabı oyununu abartarak yaşlı adama saldırdığı görüntüleri izliyorsunuz. Ne diyelim bilmiyorum, köpekte mi suç var, o adamlarda mı suç onu da hala çözmüş değilim. Ayağından yaralanan Yusuf Aydın ise hastaneye kaldırılmış. Yorum sizin artık. İzleyelim..
Güzel Kızların Aklını Alan Yaşlı Adam 02:15
Güzel Kızların Aklını Alan Yaşlı Adam 1.537 izlenme - 12 ay önce Seçim için gelen seksi kızlar role uygun şekilde ellerindeki metni yaşlı adamımıza okumaları gerekiyor. Hareketsiz şekilde okunan metni dinleyen adamdan metni okudukça role kendini kaptırıp duygusala bağlayan kızlara biraz yürek hoplatan şaka.
Sean Garnier 03:29
Sean Garnier 2.162 izlenme - 2 yıl önce Sean Garnier
Yaşlı Bir Adam ve Sadık Köpeği (Farkındalık İçerir) 01:34
Yaşlı Bir Adam ve Sadık Köpeği (Farkındalık İçerir) 1.148 izlenme - 1 yıl önce Ödüllü yönetmen Rodrigo Garcia Saiz, Arjantin’in karaciğer nakli vakfı için çektiği videoda “Adam ve Köpek” adında yaşlı bir adam ve başından sonuna kadar kendisine sadık kalan köpek arkadaşını anlatılırken bir yandan da organ bağışının önemini vurguluyor. Videonun konusu gerçek hikayeden, sahibi öldükten sonra onu tren istasyonunda beklemeye başlayan köpek Hachiko’dan esinlenilmiş.
yaŞli adam kendİ kendİne santranç oynuyor ve bakin 04:45
yaŞli adam kendİ kendİne santranç oynuyor ve bakin 4.888 izlenme - 6 yıl önce yaŞli adam kendİ kendİne santranç oynuyor ve bakin ne kazaniyor.
Yaşlı Adam Sokaktaki Kıza Sarkıntılık Yaparsa - Şaka Geliyorum Demez 04:33
Yaşlı Adam Sokaktaki Kıza Sarkıntılık Yaparsa - Şaka Geliyorum Demez 1.748 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı Bir Adam Sokakta Gördüğü Genç Kıza Sarkıntılık Yaparsa Kızın Ve Etraftakilerin Tepkisi Ne Olur? Şaka Şaka Videoları Şaka Şaka Komik Şakalar Korkunç Şak...
Basketbolcu Yaşlı Adam Kılığına Girerse 04:58
Basketbolcu Yaşlı Adam Kılığına Girerse 2.661 izlenme - 3 yıl önce Basketbolcu Yaşlı Adam Kılığına Girerse
azrail vs yaşlı adam 00:31
azrail vs yaşlı adam 5.243 izlenme - 7 yıl önce azrail vs yaşlı adam
yaşlı adamın kalbi bu güzele dayanamadı 00:51
yaşlı adamın kalbi bu güzele dayanamadı 5.588 izlenme - 6 yıl önce allah böyle bir kadından hepimizi korusun
üç yaşlı adam bir araya gelirse ne olur... 00:57
üç yaşlı adam bir araya gelirse ne olur... 5.734 izlenme - 7 yıl önce bunu dinlemelisiniz:))
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 00:45
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 1.332 izlenme - 2 yıl önce Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 01:20
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 1.002 izlenme - 1 yıl önce Londra'daki metroda ikili arasında sözlü başlayan tartışma ardından kavgaya dönüştü. Yaşlı adam yanındaki genç olana tokat ve yumruk atmaya başlayınca olanlar oldu. Genç olan adam ayağa fırlayıp yaşlı adama ardı ardına yumruklar indirdikten sonra, bu kez tekmesini kullandı. Aldığı darbelerle kendinden geçen yaşlı adam bayıldı.
Yaşlı Adam, Çenesinin Altından Vurulmuş Halde Bulundu 01:19
Yaşlı Adam, Çenesinin Altından Vurulmuş Halde Bulundu 256 izlenme - 5 ay önce Kayseri'de oturan 78 yaşındaki adam, tarla yolunda av tüfeğiyle çenesinin altından vurularak ölmüş halde bulundu. Yaşlı adamın intihar ettiği üzerinde duruluyor.
Gözleri Şaşı Bırakan Kıza Süper Şaka 01:58
Gözleri Şaşı Bırakan Kıza Süper Şaka 2.716 izlenme - 3 yıl önce Gözleri Şaşı Bırakan Kıza Süper Şaka
Yaşlı Adama Eşlik Eden Köpek 00:54
Yaşlı Adama Eşlik Eden Köpek 75 izlenme - 1 ay önce Yaşlı sahibine yavaş yavaş yürüyerek eşlik eden vefalı köpek.
azrail ve yaşlı adam 00:32
azrail ve yaşlı adam 2.622 izlenme - 6 yıl önce
Ayı Yaşlı Adamı &  Canlı Canlı Yedi 00:12
Ayı Yaşlı Adamı & Canlı Canlı Yedi 761 izlenme - 1 yıl önce
İki Genç Kız Otobüste Yaşlı Adamı Dövdüler 01:06
İki Genç Kız Otobüste Yaşlı Adamı Dövdüler 1.133 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da otobüse binen iki genç kız, yaşlı bir adamı darp ederek sözlü tacizde bulundu. Avustralya Queensland'de 13 yaşında bir kız çocuğunun cep telefonu kamerasına takılan bu görüntüler izleyenleri hayrete düşürüyor... Bindikleri otobüste adeta terör estiren iki kız, bir süre hakaretler yağdırdıkları adama saldırp ortalığı ayağa kaldırdılar... Diğer yolcuların ikazlarına rağmen yaşlı adamı darp eden ve sözlü tacizde bulunan kızlar en sonunda genç bir erkek yolcu tarafından otobüsten indirildiler.
Tek Yumruk Atıp Adamı Öldürdü 00:53
Tek Yumruk Atıp Adamı Öldürdü 852 izlenme - 2 yıl önce İki kişi arasında geçen bir tartışmaya dahil olan bir adam yaşlı adama öyle bir yumruk attı ki yaşlı adam oracıkta hayatını kaybetti.