Hoşgeldiniz!

yatağa

Şehzade ve Mustafa yatağa girdi ! 01:00
Şehzade ve Mustafa yatağa girdi ! 130.834 izlenme - 6 yıl önce
Rihanna Armani İçin Yatağa Girdi 00:52
Rihanna Armani İçin Yatağa Girdi 39.447 izlenme - 6 yıl önce
KIZ BENİ ZORLA YATAĞA ATTI! (Türkçe Minecraft Hunger Games - #167) 11:03
KIZ BENİ ZORLA YATAĞA ATTI! (Türkçe Minecraft Hunger Games - #167) 11.049 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x Sadece 2 Saniyenizi Ayırıp Video'yu BEĞENMEYİ UNUTMAYIN! Beni Hem gaza getirmiş olacaksınız hemde mutlu etmiş olucaksınız :) Haa Yorumda Atmayı unutmayın :) Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS İzlesene Kanalım : http://goo.gl/hAKH4o Younow Kanalım : https://goo.gl/CiC5lt Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Minecraft Crazy Craft : https://goo.gl/KIE9KJ Minecraft Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Buz Çağı : https://goo.gl/zyLMdQ Minecraft Savaşlar : https://goo.gl/iINpAh Minecraft Özel Haritalar : https://goo.gl/vVdc29 Minecraft Hapisten Kaçış Maceralarım : https://goo.gl/cf5jZk Minecraft Hayvan Saklambacı : https://goo.gl/TDfLFG Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Yatak Savaşları : https://goo.gl/0fCTk5 Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Minecraft Buz Devri : https://goo.gl/Tv5u4Y Minecraft Şanslı Bloklar : https://goo.gl/AibCz7 Minecraft Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Farm Hunt : https://goo.gl/UFmleR Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn ------------------------------AGA --------------------------------
Seyfi Doğanay - Hasta Düştüm Yatağa 04:05
Seyfi Doğanay - Hasta Düştüm Yatağa 9.953 izlenme - 6 yıl önce
VİDEO'DA YATAĞA YATTIM! - Minecraft Yatak Savaşları - Minecraft BEDWARS! 29:52
VİDEO'DA YATAĞA YATTIM! - Minecraft Yatak Savaşları - Minecraft BEDWARS! 4.976 izlenme - 3 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atmayı unutmayın.. Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Canlı Yayın Sayfası : http://goo.gl/kcZChE Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Build Battle : https://goo.gl/8do2HF Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Tek Komut Bloğu : https://goo.gl/knFu0i Eğlencesine Oyunlar : https://goo.gl/bjCkT4 Minecraft İzleyici Haritaları : https://goo.gl/VklI60 Rust : https://goo.gl/3dGDtM Stranded Deep : https://goo.gl/4QNlKP Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn
Seyfi Dursunoğlu Ömür Gedik'i Yatağa Attı 01:09
Seyfi Dursunoğlu Ömür Gedik'i Yatağa Attı 2.831 izlenme - 6 yıl önce Seyfi Dursunoğlu muzhipliklerine devam ediyor.
Yatağa Erkek Olarak Girdi Kadın Olarak Çıktı!! 00:37
Yatağa Erkek Olarak Girdi Kadın Olarak Çıktı!! 2.628 izlenme - 7 yıl önce
Tanımadığı Kızları 5 Saniyede Yatağa Atan Eleman 03:08
Tanımadığı Kızları 5 Saniyede Yatağa Atan Eleman 517 izlenme - 3 yıl önce Efendim güç geçmiyor ki ilginç kamera şakalarına bir yenisi daha eklenmesin. Bu seferki amaçta diğerlerinden oldukça orjinal ve farklı olsa gerek. Bu arkadaşımız beraber selfie çekmeye ikna ettiği kadınlara küçük bir sürpriz hazırlıyor. Tam selfie çekecekken yatakta yatıyormuş imajı verilen fotoğraf kadınları oldukça sinir ediyor elbette. Hatta şaplak yemeyi de ihmal etmiyor bu çılgın arkadaşımız. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkmış. İzleyelim..
Yenidoğan bebek nasıl yatırılmalıdır ? 01:15
Yenidoğan bebek nasıl yatırılmalıdır ? 328 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Uzmanı Doç. Dr. Alparslan Tonbul, yenidoğan bebeklerde uyku hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 18 yataklı tam donanımlı bebek küvözü ile hizmet vermektedir.Yeni doğan yoğun bakımımızda prematüre yeni doğanlar, düşük doğum ağırlığı olan yeni doğanlar, riskli tüm yeni doğanlar, solunum sıkıntısı olan yeni doğanlar tedavi ve takip edilmektedir. Ayrıca bir aydan daha büyük çocuklara da yoğun bakım hizmeti verilmekte olup gerek görülen tüm branşlarda 24 saat konsultasyon imkanı mevcuttur. Ünitemizde verilen hizmetler:Solunum desteği, Fototerapi ,Göbek katateri ve perkütan santral katater uygulaması , Total parenteral nutrisyon, Toraks tüpü takılması, Retinopati muayenesi, Kan değişimi, İşitme testi, Topuk kanı alınmasıdır. Yenidoğan bebek nasıl yatırılmalıdır ? Yeni doğan bebeklerde yatış pozisyonu ya sırt üstü olabilir ya yan yatırılabilir ya da yüz üstü yatış şekli var. Yüz üstü yatış şeklinde aslında bebekler çok rahat ediyorlar. Özellikle yoğun bakımda sevdiğimiz bir yatış şeklidir. Fakat yüz üstü yatış şeklinde yapılan araştırmalarda görülmüş ki bebeklerde ani bebek ölümü dediğimiz bir hastalık var. Ani bebek ölümüne yatkınlık oluşturuyor. Bu nedenle evde geceleri bebekleri yüz üstü yatırmayı tavsiye etmiyoruz. Bu bebeklerde daha çok sırt üstü ve yan yatış tercih ediliyor. Gece için her iki yatış pozisyonundan biri tercih edilebilir. Yüz üstü yatış şekli ise gündüzleri annesi veya bir yakını varsa ve bebek kontrol altındaysa bir süre bu şekilde yatırılması tercih edilebilir.
Uyumak İçin Yatağa Ne Hacet :)) 00:39
Uyumak İçin Yatağa Ne Hacet :)) 447 izlenme - 8 yıl önce bumeranq999
Şöhret Yolundaki Kadına Adnan Şenses Baskısı 01:08
Şöhret Yolundaki Kadına Adnan Şenses Baskısı 198 izlenme - 3 yıl önce Adnan abimiz sevdiğinin şöhret basamaklarını teker teker çıktığını görür ve ona iki çift laf eder(!).
Yatağa Uçma 00:01
Yatağa Uçma 125 izlenme - 4 yıl önce Neron
Yatağa Atlayan Çocuk 00:05
Yatağa Atlayan Çocuk 70 izlenme - 4 yıl önce Yatağa Atlayan Çocuk
Kadının Yatağa Girişi Çok Değişik 00:04
Kadının Yatağa Girişi Çok Değişik 63 izlenme - 2 yıl önce kadının yatağa girişi çok değişik
Kendini Yüzüstü Yatağa Atan Çocuk 01:02
Kendini Yüzüstü Yatağa Atan Çocuk 101 izlenme - 5 yıl önce Şu şeker bebeğe bir bakın! Sadece 2 yaşındaki Jude adlı bebek, yatağında sıkılmamak için son derece ilginç bir yol bulmuş gibi görünüyor.
Adrenalin Patlaması Yaşayan Köpek 00:41
Adrenalin Patlaması Yaşayan Köpek 80 izlenme - 6 yıl önce Şirin Köpek Zıplamayı Unutup Yatağa Tosluyor