Hoşgeldiniz!

yavru keçi

İlk Kez Yavru Keçi İle Tanışan Koyunlar 01:29
İlk Kez Yavru Keçi İle Tanışan Koyunlar 11.749 izlenme - 6 yıl önce İlk Kez Yavru Keçi İle Tanışan Koyunlar Koyunlar ilk gördüklerinde canavar zannetmiş belliki,son keçi kendi türlerinden olduğu anladı.
Hindistan'da Tek Gözlü Doğan Yavru Keçi 00:58
Hindistan'da Tek Gözlü Doğan Yavru Keçi 2.665 izlenme - 6 yıl önce Genetik bir bozukluktan kaynaklanan tek gözlülük, Hindistan’da doğan bir keçide var olunca halk kısa sürede şaşkınlığını atıp onu kutsal ilan etti.
Yavru Keçi Kaymaya Doyamıyor 01:09
Yavru Keçi Kaymaya Doyamıyor 1.817 izlenme - 8 yıl önce Yavru Keçi Kaymaya Doyamıyor Yavru keçi merdiveni kaydırak gibi kullanıp kayıyor ve bunu yaparken büyük keyif alıyor.
Annesiyle Oynayan Sevimli Oğlak 00:52
Annesiyle Oynayan Sevimli Oğlak 1.300 izlenme - 8 yıl önce Annesiyle oynayan sevimli yavru keçi Annesiyle oynayan sevimli oğlak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Arabanın Üzerinde Akrobatik Hareketler Sergileyen Yavru Keçiler 00:35
Arabanın Üzerinde Akrobatik Hareketler Sergileyen Yavru Keçiler 451 izlenme - 3 yıl önce Yerinde duramayan hiperaktif yavru keçiler bir arabanın üzerine çıkmışlar. Yavru keçiler araba üzerinde zor hareketler sergilemiş.
Komik Yavru Keçi ve Kuzular 01:24
Komik Yavru Keçi ve Kuzular 264 izlenme - 6 yıl önce komik videolar, YAVRU KUZU, KEÇİ YAVRUSU, koyun ve keçi yavruları.. Animal video. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Horozla Oynayan Yavru Keçi 00:48
Horozla Oynayan Yavru Keçi 289 izlenme - 5 yıl önce İki sevimli hayvanın oyunlarını hep birlikte izliyoruz efendim...