Hoşgeldiniz!

yavru panda

Bakıcısından Ayrılmayan Panda 00:49
Bakıcısından Ayrılmayan Panda 2.147 izlenme - 1 ay önce Bakıcısının peşini bırakmayan pandayı izliyoruz.
Yavru Pandanın Çığlığı 00:20
Yavru Pandanın Çığlığı 13.806 izlenme - 2 yıl önce Yavru pandanın bakıcıları tarafından ölçüm yapılırken çıkardığı ilginç sesler kameraya yansıdı. 11.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Yavru Pandanın Çığlığı" başlıklı videoyu izleyin.
Yavru Panda Annesini Bakın Nasıl Korkutuyor :) 00:16
Yavru Panda Annesini Bakın Nasıl Korkutuyor :) 23.846 izlenme - 5 yıl önce Yavru Panda Hapşuruyor.
Fotoğrafçıya Saldıran Sevimli Yavru Panda 01:20
Fotoğrafçıya Saldıran Sevimli Yavru Panda 4.017 izlenme - 1 yıl önce Güzel bir kare için poz kovalayan fotoğrafçı yavru bir pandanın kendisine saldırmasıyla biranda kendini bu eğlenceli videonun içinde buldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 01:52
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 5.317 izlenme - 3 yıl önce Bakıcının sevimli pandalara ilaç içirebilmek için verdiği müthiş mücadeleyi izliyoruz. Pandalar ilacı içmemek için çocuk gibi direniyor. Ağzını kapatıyor yere yatıyor ...
Yavrusunu Çok Özleyen Panda 01:51
Yavrusunu Çok Özleyen Panda 5.604 izlenme - 4 yıl önce Panda Yavrusunu Çok Özlemiş Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavru Pandayı Burnundan Elektrik Çarpması  00:30
Yavru Pandayı Burnundan Elektrik Çarpması 234 izlenme - 2 ay önce Çin'de bir hayvanat bahçesinde kaydedilen görüntülerde, sevimli panda yavrusu meraktan her yeri karıştırınca kısa süre elektrik akımına kapıldı. Yavru pandanın o halleri izleyenleri hem üzdü, hem güldürdü.
Yavru Panda Firar etmeye çalışıyor 01:26
Yavru Panda Firar etmeye çalışıyor 2.070 izlenme - 4 yıl önce Yavru Panda Firar etmeye çalışıyor
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 01:52
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 799 izlenme - 3 yıl önce Bakıcının sevimli pandalara ilaç içirebilmek için verdiği müthiş mücadeleyi izliyoruz.
yavru panda hapşuruyor annesi tırsıyor 00:16
yavru panda hapşuruyor annesi tırsıyor 4.515 izlenme - 9 yıl önce panda yavrusuna bak sen
İlk Kez Annesini Gören Yavru Panda 01:03
İlk Kez Annesini Gören Yavru Panda 464 izlenme - 2 yıl önce İlk kez annesini gören yavru panda Çin'de hayvanat bahçesinde yavru pandayı bir süreliğine koruma altına alan görevliler, belli bir süre sonra yavruyu annesinin yanına bırakıyorlar. O anlar kameraya böyle yansıdı.
anne panda çok korktu 00:13
anne panda çok korktu 1.190 izlenme - 7 yıl önce anne panda yemek yerken bir anda yavru panda hapşurunca anne pandanın ödü koptu. izleyin gülmekten kırılacaksınız.
Bakıcısının peşini bırakmayan yavru panda 00:56
Bakıcısının peşini bırakmayan yavru panda 163 izlenme - 2 yıl önce Bakıcısının peşini bırakmayan yavru panda
Yavru Panda İçin Panda Kılığına Girdiler 01:07
Yavru Panda İçin Panda Kılığına Girdiler 236 izlenme - 4 yıl önce Çin’de bilim adamları laboratuvar ortamında büyüyen bir yavru pandayı doğaya salmak üzere alıştırmak için panda kılığına girerek görev yapıyorlar. China Daily’nin haberine göre, Çin’in Wolong Doğa Parkı’ndaki Hetaoping Vahşi Yaşam Eğitim Merkezi’nde altı bilim adamı yavru panda Zhang Xiang’i doğaya alıştırabilmek için her gün özel olarak hazırlanmış panda kıyafetlerini giyiyorlar. Bilim adamları Zhang Xiang’ın öğretmenlerinden bir şeyler öğrenebilmesi için öncelikle onların da kendi türünden olduğuna ikna olmasının gerektiğini söylüyorlar
Bakıcılarını Bir Türlü Bırakmayan Yavru Pandalar 00:59
Bakıcılarını Bir Türlü Bırakmayan Yavru Pandalar 21 izlenme - 4 ay önce Çin'in Sichuan bölgesindeki Chengdu Panda Yetiştirme Araştırma Merkezi'nde yavru pandalar bakıcıyı bırakmadı. Bakıcı pandalardan uzaklaşmak istese de başaramadı. Pandaların, bakıcının tüm uğraşlarına rağmen oyun oynamaya çalıştıkları anlar kameraya yansıdı.
Yavru Panda Sarıldığı Topu Bir Türlü Bırakmıyor 00:54
Yavru Panda Sarıldığı Topu Bir Türlü Bırakmıyor 50 izlenme - 10 ay önce San Diego Hayvanat Bahçesi'ndeki sevimli panda, bakıcıların eşgüdüm testi için kendisine verdikleri toptan ayrılamadı.