Hoşgeldiniz!

Yavru Panda Videoları İzle

Yavru Pandanın Çığlığı 00:20
Yavru Pandanın Çığlığı 13.602 izlenme - 2 yıl önce Yavru pandanın bakıcıları tarafından ölçüm yapılırken çıkardığı ilginç sesler kameraya yansıdı. 11.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Yavru Pandanın Çığlığı" başlıklı videoyu izleyin.
Yavru Panda Annesini Bakın Nasıl Korkutuyor :) 00:16
Yavru Panda Annesini Bakın Nasıl Korkutuyor :) 23.729 izlenme - 4 yıl önce Yavru Panda Hapşuruyor.
Fotoğrafçıya Saldıran Sevimli Yavru Panda 01:20
Fotoğrafçıya Saldıran Sevimli Yavru Panda 3.994 izlenme - 1 yıl önce Güzel bir kare için poz kovalayan fotoğrafçı yavru bir pandanın kendisine saldırmasıyla biranda kendini bu eğlenceli videonun içinde buldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 01:52
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 5.286 izlenme - 3 yıl önce Bakıcının sevimli pandalara ilaç içirebilmek için verdiği müthiş mücadeleyi izliyoruz. Pandalar ilacı içmemek için çocuk gibi direniyor. Ağzını kapatıyor yere yatıyor ...
Yavrusunu Çok Özleyen Panda 01:51
Yavrusunu Çok Özleyen Panda 5.568 izlenme - 4 yıl önce Panda Yavrusunu Çok Özlemiş Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavru Panda Firar etmeye çalışıyor 01:26
Yavru Panda Firar etmeye çalışıyor 2.063 izlenme - 4 yıl önce Yavru Panda Firar etmeye çalışıyor
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 01:52
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 724 izlenme - 2 yıl önce Bakıcının sevimli pandalara ilaç içirebilmek için verdiği müthiş mücadeleyi izliyoruz.
yavru panda hapşuruyor annesi tırsıyor 00:16
yavru panda hapşuruyor annesi tırsıyor 4.515 izlenme - 9 yıl önce panda yavrusuna bak sen
İlk Kez Annesini Gören Yavru Panda 01:03
İlk Kez Annesini Gören Yavru Panda 458 izlenme - 2 yıl önce İlk kez annesini gören yavru panda Çin'de hayvanat bahçesinde yavru pandayı bir süreliğine koruma altına alan görevliler, belli bir süre sonra yavruyu annesinin yanına bırakıyorlar. O anlar kameraya böyle yansıdı.
anne panda çok korktu 00:13
anne panda çok korktu 1.182 izlenme - 7 yıl önce anne panda yemek yerken bir anda yavru panda hapşurunca anne pandanın ödü koptu. izleyin gülmekten kırılacaksınız.
Bakıcısının peşini bırakmayan yavru panda 00:56
Bakıcısının peşini bırakmayan yavru panda 161 izlenme - 1 yıl önce Bakıcısının peşini bırakmayan yavru panda
Bakıcılarını Bir Türlü Bırakmayan Yavru Pandalar 00:59
Bakıcılarını Bir Türlü Bırakmayan Yavru Pandalar 18 izlenme - 2 ay önce Çin'in Sichuan bölgesindeki Chengdu Panda Yetiştirme Araştırma Merkezi'nde yavru pandalar bakıcıyı bırakmadı. Bakıcı pandalardan uzaklaşmak istese de başaramadı. Pandaların, bakıcının tüm uğraşlarına rağmen oyun oynamaya çalıştıkları anlar kameraya yansıdı.
Yavru Panda Sarıldığı Topu Bir Türlü Bırakmıyor 00:54
Yavru Panda Sarıldığı Topu Bir Türlü Bırakmıyor 46 izlenme - 8 ay önce San Diego Hayvanat Bahçesi'ndeki sevimli panda, bakıcıların eşgüdüm testi için kendisine verdikleri toptan ayrılamadı.
Yavru Panda İçin Panda Kılığına Girdiler 01:07
Yavru Panda İçin Panda Kılığına Girdiler 234 izlenme - 4 yıl önce Çin’de bilim adamları laboratuvar ortamında büyüyen bir yavru pandayı doğaya salmak üzere alıştırmak için panda kılığına girerek görev yapıyorlar. China Daily’nin haberine göre, Çin’in Wolong Doğa Parkı’ndaki Hetaoping Vahşi Yaşam Eğitim Merkezi’nde altı bilim adamı yavru panda Zhang Xiang’i doğaya alıştırabilmek için her gün özel olarak hazırlanmış panda kıyafetlerini giyiyorlar. Bilim adamları Zhang Xiang’ın öğretmenlerinden bir şeyler öğrenebilmesi için öncelikle onların da kendi türünden olduğuna ikna olmasının gerektiğini söylüyorlar