Hoşgeldiniz!

yayını

İbrahim Tatlıses Canlı Yayını Bastı 02:02
İbrahim Tatlıses Canlı Yayını Bastı 32.918 izlenme - 10 yıl önce İbrahim Tatlıses canlı yayını bastı!
Sıla'nın Canlı Yayını Kapattığını Sanması 00:13
Sıla'nın Canlı Yayını Kapattığını Sanması 5.974 izlenme - 3 yıl önce Ünlü şarkıcı hayranlarıyla sosyal medya üzerinden buluşup, canlı yayın açarak mini bir konser verdi. Konserin bitmesiyle hayranlarıyla vedalaşan Sıla, bağlantıyı kapatmayı unuttu. Sıla'nın 'oh be kurtuldum' edasıyla geriye çekildiği görüldü.
Aleyna Tilki Periscope Yayınında İçini Döktü 10:01
Aleyna Tilki Periscope Yayınında İçini Döktü 6.138 izlenme - 6 yıl önce Aleyna Tilki Periscope Yayınında hayranlarıyla buluştu. Uzun süren periscope yayınında hayranlarının sorularını cevapladı.
Sümer Ezgü'nün Canlı Yayında Tabureden Düşüşü 05:45
Sümer Ezgü'nün Canlı Yayında Tabureden Düşüşü 2.637 izlenme - 2 yıl önce Instagram'da canlı yayın yaparken bir anda tabureden düşen türkücü Sümer Ezgü, izleyenlerin dakikalarca kahkahalar atmasına neden oldu. İzliyoruz efem..
Salaklığıyla Canlı Yayını Trolleyen Bisikletli 00:16
Salaklığıyla Canlı Yayını Trolleyen Bisikletli 13.087 izlenme - 8 yıl önce Spikerin canlı yayın için konuşma yaptığı sırada salaklığıyla adeta oscara layık görülmesi gereken bisikletlinin yaptığı kazayı izliyoruz efendim. Eminim kadının anlattığından daha fazla ilgi uyandırmıştır arkada gerçekleşen kaza. Kameramanın da gülmekten kendini tutamadığı aşikar. Ortaya da böyle görüntüler çıkmış tabi. Yorum sizin, izleyelim!
Kurcala - Spor Tv Canlı Yayınını Kesen Adam 01:09
Kurcala - Spor Tv Canlı Yayınını Kesen Adam 4.933 izlenme - 6 yıl önce Milli heyecanda sona yaklaşılırken Spor Tv canlı yayını kesen adamın görüntüleri yok artık dedirtti. Senaryo: Nevzat Can Ünsal, Kaan Karabüber Oyuncular: İnan Berbatov Nevzat Can Ünsal Kaan Karabüber Kamera-Kurgu: Koray Taşan #Bizbittidemedenbitmez #TürkiyeEuro2016
Saddam Hüseyin İşgal Konuşması 04:01
Saddam Hüseyin İşgal Konuşması 6.020 izlenme - 7 yıl önce Saddam Hüseyin'in, işgalinin başladığı 20 Mart 2003 günü Irak televizyonlarından yaptığı konuşmada genel olarak, Amerika'nın tek hedefinin Saddam ve Irak gibi gösterilmesine karşın, aslında tüm ümmete saldırıldığını söylemektedir. Bu konuşma ile ilgili olarak; söylediği şeylerin anlık değil de daha önce olduğu gibi genel konular olması neticesinde yayının canlı değil de banttan yapıldığı, Saddamın asla ekran önüne gözlük ve elinde okuma metni ile çıkmayacağı dolayısıyla konuşma yapanın dublör olduğu, konuşan kişinin şaşı olduğu gibi birçok spekülasyon yapılmıştır. Ancak CİA başkanı tarafından, yapılan incelemeler sonucu konuşmayı yapanın Saddam Hüseyin olduğunun doğrulandığı açıklanmıştır. Videonun girişinde ise Saddam dönemi Irak'ın milli marşı duyulmaktadır. ' Ardulfurataini Watan '
Mine Uzunyol Parasal Gevşeme Periscope Yayını 24 03 2016 00:59
Mine Uzunyol Parasal Gevşeme Periscope Yayını 24 03 2016 2.787 izlenme - 7 yıl önce Mine Uzunyol Parasal Gevşeme Periscope Yayını 24 03 2016 www.kirmiziturk.com.tr
Efes Kızları Canlı Yayını 04:54
Efes Kızları Canlı Yayını 3.018 izlenme - 10 yıl önce Efes Kızları Canlı Yayını
EBA' TV de Adnan Menderes'in İdam Animasyonu 00:31
EBA' TV de Adnan Menderes'in İdam Animasyonu 1.335 izlenme - 3 yıl önce Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uygulamaya geçirilen uzaktan eğitim sisteminde, çocuklara ders aralarında eski Başbakan Adnan Menderes'in idamı izletildi. EBA TV'de yayınlanan sahneler, velilerin tepkisini çekti.
WTA Tenis Turnuvası Canlı Yayını 02:59
WTA Tenis Turnuvası Canlı Yayını 3.230 izlenme - 11 yıl önce
NTV 2003 ÖSS Cevapları 46:39
NTV 2003 ÖSS Cevapları 3.706 izlenme - 6 yıl önce LYS'nin adının ÖSS olduğu ve sınavın tek oturumlu olarak yapıldığı, sınavdan çıkıp heyecanla televizyon karşısında cevapların açıklanmasını beklediğimiz dönemlerde yayınlanan programdan bir kesit.
Kurcala - Canlı Yayına Sinirlenen Adam 01:22
Kurcala - Canlı Yayına Sinirlenen Adam 2.392 izlenme - 6 yıl önce İsveç'teki Ankaralı Genç videosundan beri sık sık viral işlerle karşımıza çıkan Kurcala ekibinin yeni videosu. Favebook adresleri: https://www.facebook.com/kurcala/
Twitch Yayını Yaparken Kedinin Saldırısına Uğrayan Kız 01:26
Twitch Yayını Yaparken Kedinin Saldırısına Uğrayan Kız 2.010 izlenme - 6 yıl önce Twitch Yayını Yaparken Kedinin Saldırısına Uğrayan Kız Kız arkadaşımız Twitch de yayın yaparken kedi kızın gözüne pençe atıyor.
Televizyon Hakkında Vatandaşlarla Yapılan Röportaj 02:18
Televizyon Hakkında Vatandaşlarla Yapılan Röportaj 1.332 izlenme - 6 yıl önce Televizyon yayınlarının başlamasından sonra halkla yapılan yayınlarla ilgili nostaljik röportaj. TRT arşivlerinde nasıl sağ kaldığı muamma, nadide bir eser. Ankara halkı, o zamanlar günde 4-5 saat ve tek kanal olan yayımları yorumluyor.
Reyting Hamdi - Yılbaşı Özel Yayını (1997) 06:13
Reyting Hamdi - Yılbaşı Özel Yayını (1997) 1.126 izlenme - 5 yıl önce Reyting Hamdi Yılbaşı Özel Yayını. Atv'nin en guzel yilbasi programlarindan biri. hamdi alkanin parpodileri muthisti.
[Anlatim] VLC ile IPTV yayini nasil yapilir YouTube 04:04
[Anlatim] VLC ile IPTV yayini nasil yapilir YouTube 1.032 izlenme - 7 yıl önce vlc ile iptv yayını nasıl yapılır
Periscope Yayınında Aleyna Tilki İçini Döküyor 10:01
Periscope Yayınında Aleyna Tilki İçini Döküyor 506 izlenme - 6 yıl önce Aleyna Tilki Periscope Yayınında hayranlarıyla buluştu. Uzun süren periscope yayınında hayranlarının sorularını cevapladı.
Koray İzitaş ve Abdullah Çelik Younow Yayını 09:53
Koray İzitaş ve Abdullah Çelik Younow Yayını 1.152 izlenme - 7 yıl önce Kaşlarıyla ünlü Twitter ve Vine fenomeni Abdullah Çelik ile bir başka vine'cı Koray İzitaş'ın Younow üzerinden yaptığı yayın sizlerle.
İlk Televizyon Yayını - Türkiye'de İlk 05:38
İlk Televizyon Yayını - Türkiye'de İlk 584 izlenme - 7 yıl önce Trt okul ekranlarında yayınlalanan Türkiye'de İlk isimli programda ner bölüm bir Türkiye'de İlk i anlatmakta bu bölümde ise İlk Televizyon Yayını izlemekteyiz
Kanal 6 Yayın Anons (1992) 00:26
Kanal 6 Yayın Anons (1992) 721 izlenme - 7 yıl önce
Ntv Test Yayını (1996) 01:14
Ntv Test Yayını (1996) 579 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'nin ilk haber kanalı olmak amacıyla 1996 yılında kurulan NTV 'nin test yayınından küçük bir kesit... klip:çıtır kızlar-yaşanacaksa...
Kıbrıs'ta Canlı Yayını Basan Zalım Kadın 01:27
Kıbrıs'ta Canlı Yayını Basan Zalım Kadın 722 izlenme - 7 yıl önce Anlatılanlara göre Kıbrıs'ta yayın yapan kanalda bir sonraki programın yayın saatinin ihlal edildiği gerekçesiyle basmış, u little bastardss!!
Tarihe Not - Türkiye'de İlk Televizyon Yayını 01:06
Tarihe Not - Türkiye'de İlk Televizyon Yayını 439 izlenme - 7 yıl önce Tarihe not programının bu bölümünde Türkiye'de televizyon yayının,nasıl başladığı ve ne noktaya geldiğini,rakamsal olarak öğreniyoruz.
Cahit Arf - TRT Yayını 30:00
Cahit Arf - TRT Yayını 273 izlenme - 7 yıl önce 10 TL nin üzerine adı basılana kadar birçok kişinin adını bile duymadığı öldüğünde(1997) sadece 1-2 TV kanalı tarafından Cahit Arf öldü denilip geçilen geride bıratığımız yüzyılın en büyük matematikçisidir kendisi. Yukarıdaki kayıt 5 Temmuz 2010 Pazartesi günü TRT-1 Radyoda yayınlanan Canlar Ölesi Değil programına aittir ve Cahit Arf ın hayatını çeşitli kayıtlar ve röportajlar ile aktarmaktadır. Ayrıca programda geçmez dipnot Süleyman Demirel döneminde 29 tane üniversitenin açılmasının ardından "29 tane orta okul açıldı" diyen bilim adamıdır.
Ekmeleddin İhsanoğlu Eleştirilince Halk TVnin Yayını Kesmesi 01:13
Ekmeleddin İhsanoğlu Eleştirilince Halk TVnin Yayını Kesmesi 444 izlenme - 8 yıl önce Halk T'v'de Ceyda Karan'ın sunduğu Yol Haritası'na Eren Erdem, Sinan Meydan ve Ceyda Karan Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığını tartıştı. Sinan Meydan, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Atatürk'ün nutkunu çarpıtmakla suçlarken, yayın bir anda kesildi. Halk TV hiçbir anons yapmadan reklama gitti. Reklamdan sonra ise programa geri dönülmedi.
Oyun Yayını Yaparken Annesinden Dayak Yiyen Çocuk 02:02
Oyun Yayını Yaparken Annesinden Dayak Yiyen Çocuk 313 izlenme - 7 yıl önce Oyun yayını yaptığı sırada çıkardığı sesler yüzünden annesi tarafından azarlanan çocuğun yayına devam etmesi ilginç görüntülere sahne oldu. OĞLUNUN ÇIKARDIĞI SESLERE SİNİRLENDİ Oğlunun odasına giren anne, oyun yüzünden oğluna kızdı. Oyun oynarken aşırı ses yaptığını düşünen anne, oğlunun oyununu bu yüzden yarıda kesti.
Bir Zamanlar Lig Tv Kadrosu 01:31
Bir Zamanlar Lig Tv Kadrosu 394 izlenme - 8 yıl önce Nostaljik ve bulunması zor bir içerik daha sizlerle.Şansal Büyüka,Ferhan Tezcan,Oğuz Tongsir,Can Tanrıyar ve Ömer Güvenç...Lig Tv yi bugünlere getirenler...Gazetecilik mesleğinden gelen bu kadro mesleki bilgi ve tecrübelerini aktararak ülkenin 'canlı maç yayını' konusunda en ileri kanalını yarattı.2000 yılında Şansa Büyüka tarafından kurulan ve 2001 yılında Erzurumspor-Galatasaray maçıyla yayın hayatına başlayan Lig Tv , televizyon dünyasında birçok fenomen programa imza attı.Erman Toroğlu ile "Maraton" ve "Televole" programı kuşkusuz bunlardan en önemlileriydi.İsim hakları Şansal Büyüka ya ait olan bu iki program yıllarca izlendi,tartışıldı ve marka haline gelmeyi başardı.Can Tanrıyar ekipten erken ayrılarak Televole yi spordan bağımsız bir magazin programı haline getirip, Pazar Keyfi ni de buna ekleyerek tamamen magazin gazeteciliğine geçiş yaptı.2000 li yılların sonuna doğru ilk olarak Ferhan Tezcan ile başlayan dağılma süreci sırasıyla Erman Toroğlu , şubat 2010 da Oğuz Tongsir ile devam etti.LigTV,şu an eski ekipten sadece Ömer Güvenç ve Bahri Havadır ile yoluna devam ediyor.Şansal Büyüka ise Maraton a Mustafa Denizli ile devam etmektedir.Kısaca geride kalan güzellikleri hatırlamak açısından son defa "Oynatalım Uğurcum"...Tuğrul Yenidoğan arşivinden...
Ahmet Çakar'ın Bardak Fırlatıp Stüdyoyu Terk Etmesi 01:41
Ahmet Çakar'ın Bardak Fırlatıp Stüdyoyu Terk Etmesi 230 izlenme - 8 yıl önce Beyaz TV'de ekranlara gelen Derin Futbol programında sinirler gerildi. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, yöneticiler ve taraftarlar hakkında söylenen sözler üzerine Ultraslan Başkanı Veysel Giley programa bağlandı... Utraslan Başkanı Giley, Derin Futbol programının daimi yorumcularından Ahmet Çakar'ı kendisi hakkında haksız iddialarda bulunduğunu söyleyince olanlar oldu. Bu sözler üzerine araya giren Ahmet Çakar, Giley'e hesap vermeyeceğini söyleyerek tepki gösterdi. Çakar'ın tepkisinden programın sunucusu Ertem Şener de aldı. Şener'e tepki gösteren Çakar bardağı elinden fırlatarak yayını terk etti. Giley'in telefondan alınmasının ardından Çakar yayına geri döndü...
Futbolcuların Üstüne Yerleştirilen Kameralarla Maç Yayını Yapmak 03:16
Futbolcuların Üstüne Yerleştirilen Kameralarla Maç Yayını Yapmak 183 izlenme - 7 yıl önce Brezilya'da gerçekleşen olayda Cordoba oyuncuları üzerilerine yerleştirilmiş kameralar ile maça çıktı. Dünyada ilk kez oyuncuların üzerilerinde yer alan kameralarında kullanıldığı canlı yayın yapıldı. Bence tv açısı maçların geneline hakim olma kaydıyla Formula 1'de de olduğu gibi futbolcuların gözünden izlemek maçı, eğlenceli olabilirdi. Tutar mı tutmaz mı bilinmez, yorumu size bırakır, iyi seyirler dilerim..