Hoşgeldiniz!

yemekteyiz

Yemekteyiz - Beynimizde Kaç Lob Var Tartışması 00:19
Yemekteyiz - Beynimizde Kaç Lob Var Tartışması 55.586 izlenme - 3 yıl önce Tartışma kalitesi hususunda Ortadoğu ve Balkanlar'ın en kaliteli programı olan yemekteyiz programındaki lob yakan tartışmayı izliyoruz efendim.
Yemekteyiz'de Çıldıran Genç Yarışmacı 02:12
Yemekteyiz'de Çıldıran Genç Yarışmacı 35.947 izlenme - 3 yıl önce TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programında yarışmacının yorumunu yanlış anlayan Tayfun Arslan isimli genç yarışmacı masayı yumruklayıp, mutfakta tepsileri yere attı.
Yemekteyiz'de Sözünü Kesen Yarışmacıyı Kovan Sunucu 01:52
Yemekteyiz'de Sözünü Kesen Yarışmacıyı Kovan Sunucu 24.384 izlenme - 3 yıl önce Yemekteyiz yarışmasında sözünün sık sık kesilmesine sinirlenen Onur Büyüktopçu, yarışmacılardan Murat'ı programdan kovdu.
Tokalaşmayan Misafir (Yemekteyiz) 00:11
Tokalaşmayan Misafir (Yemekteyiz) 19.566 izlenme - 3 yıl önce Kendisi hakkında "buraya koca bulmaya gelmiş" dediği için ev sahibiyle tokalaşmayan yemekteyiz yarışmacısının iğrenç egosunu izliyoruz efendim...
Masterchef Murat'ın Yemekteyiz Programından Kovulması 01:53
Masterchef Murat'ın Yemekteyiz Programından Kovulması 18.632 izlenme - 3 yıl önce Masterchef Türkiye yarışmasında diskalifiye olan Murat Özdemir'in Yemekteyiz programında haftanın finalinde haftanın birincisinin açıklanacağı sırada Onur Büyüktopçu ve Murat Özdemir arasında yaşananlar, yarışmacılar ve izleyenleri şoke etmiş.
Seda Sayan - Acun Ilıcalı Masraftan Kaçmamış 00:49
Seda Sayan - Acun Ilıcalı Masraftan Kaçmamış 11.412 izlenme - 2 yıl önce Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Yemekteyiz programını Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan'ın sunacağını açıklamıştı. Seda Sayan çekimler sırasında yaptığı paylaşımla dikkat çekmiş.
Bana İkinci Şok Geliyor Okey (Yemekteyiz) 00:27
Bana İkinci Şok Geliyor Okey (Yemekteyiz) 16.777 izlenme - 3 yıl önce Çoğu zaman ilginç yarışmacıları ile gündeme gelen yemekteyiz programında bu defa da şaşkınlığını çok farklı bir biçimde gösteren bu yarışmacı güldürmüş.
Yemekteyiz Yarışmacısının Uyanıklığı! 05:02
Yemekteyiz Yarışmacısının Uyanıklığı! 10.559 izlenme - 3 yıl önce TV 8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Yemekteyiz programın büyük bir şok yaşandı. Annesinin yaptığı salatayı masaya getiren yarışmacı program ekibini ve yarışmacıları kandırmaya çalıştı.
Yemekteyiz'in Çok Merak Edilen Dış Sesi: Tarkan Koç 00:40
Yemekteyiz'in Çok Merak Edilen Dış Sesi: Tarkan Koç 7.779 izlenme - 3 yıl önce Yemekteyiz programında sürekli sesini duyduğumuz 'Yemekteyiz'in dış sesi' ortaya çıktı. Tarkan Koç isminde olan dış ses izleyiciler tarafından 'hiç hayal ettiğimiz gibi değil' yorumlarına maruz kaldı. Peki Tarkan Koç kimdir, kaç yaşında? Tarkan, 88 doğumlu. Opera ve şan bölümünü bitirip, yüksek lisansını da Felesefe bölümünde yaptı. İşte Yemekteyiz'in dış sesi Tarkan Koç'a dair merak ettikleriniz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yemekteyiz Ümit 2009 (Bonus Umurumda Değil Şeyda) 21:12
Yemekteyiz Ümit 2009 (Bonus Umurumda Değil Şeyda) 2.189 izlenme - 2 yıl önce Yemekteyiz Ümit'in evinden mini bir kesit. Telaştan yemek yapamayıp, misafirlerinin önüne üzüm ve peynir getiren Ümit abimiz içtenliği ve sevecenliği ile hepimizi kendine hayran bırakmıştı.
Yemekteyiz Hasan'nın Menüsü ve Alışverişi 06:10
Yemekteyiz Hasan'nın Menüsü ve Alışverişi 16.399 izlenme - 6 yıl önce Yemekteyiz Hasan'nın kendi arşivimden bulduğum bir videosunu daha sizlerle paylaşmak istedim. Bu 2. yarışmasından Hasan bey'in. Hatırlayanlar bilir best of adı altında şaduman, funda, alessandro, zeynep ve hasan'nın katıldığı haftadaki bölümden.
LGBT Yemekteyiz Yarışması 23:05
LGBT Yemekteyiz Yarışması 5.332 izlenme - 2 yıl önce Eşcinsellerin heterosesuellere karsi kiyasiya yaristigi çüşş dedirten güzel bir yarışma programı.
yemekteyiz melemen 10:30
yemekteyiz melemen 19.931 izlenme - 12 yıl önce işte muhteşem yemek
Keloğlan - Yemekteyiz 13:17
Keloğlan - Yemekteyiz 4.542 izlenme - 4 yıl önce Karnı acıkan Uzun sayesinde Keloğlan ve arkadaşları, kendilerini bir restoranın mutfağında bulurlar. Mutfaktaki aşçının, ustalıkla yemek yapmasından etkilenen Balkız ve Uzun, eve döndüklerinde ilk iş mutfağa girer ve yemek yapmaya başlarlar. Bu durum çok geçmeden aralarında bir çekişme yaşanmasına neden olur. Huysuz ve Keloğlan’dan kendilerine jüri üyeliği yapmalarını isterler fakat Huysuz ve Keloğlan, aralarından birini seçmekte zorlanır. Balkız ve Uzun, bunun üzerinde köy meydanında gerçekleşecek ve köy halkının jüri üyeliği yapacağı bir yarışma başlatmaya karar verirler. Kara Vezir’de yarışmaya katılmak ister. Kurallar dahilinde askerlerin Kara Vezir’e yardım etmesi yasaktır. Bu durum Kara Vezir’i fazlasıyla zorlar ve yemek yapmaya uğraşırken, başını çarpıp yarışmadan çekilir. Yarışma Balkız ve Uzun, arasında devam eder. Sıra yemeklerin tadılmasına geldiğinde Uzun, yarışmada olduğunu unutup, kendi yaptığı yemeği yiyince, yarışmanın birincisi Balkız, olur. Bölüm sonu.
Yemek Lazım - LGBTİ Yemek Yeme Yarışması 01:00
Yemek Lazım - LGBTİ Yemek Yeme Yarışması 2.110 izlenme - 2 yıl önce Bu program olay olay olay, gay, travesti, lezbiyen, hetoro falan ne varsa burada var yemek yerken bu programı izleyin süper olay bir program.
Salim Alo Yemekteyiz Versiyonu 02:41
Salim Alo Yemekteyiz Versiyonu 7.830 izlenme - 12 yıl önce yemekteyiz ve salim alo jalede jale besyüzevle spor kulübü sosyal tesislerinde yaşma mücadelesi veren geçnleri dramı.ve hayata nasıl güzle baktıkları bir video dur bu video yeni nesile ibretolsun diye çekilmiştir oyuncular:ersan çelebİ,süleyman kardaĞ ışık:ampul kamera:recep vardİ yönetmen:yok prodiksyon:yok sponsor:mazemeci osi genel yayın yönetmeni:gökhun
Yemekteyiz Hasan - İnsan Düşmanına 1 Puan Vermez 01:07
Yemekteyiz Hasan - İnsan Düşmanına 1 Puan Vermez 3.602 izlenme - 6 yıl önce Efsanemiz, canımız namıdiğer Terkos Hasan'ın tüm katılımcılardan "1" puan alarak toplamda 4 puana ulaşıp bunun sonucunda tam tabiriyle çıldırması. İnsan düşmanına 1 puan vermez... Bir dönem siteden çeşitli nedenlerle kaldırılan içerik geri dönüyor.Özlemle...
Yemekteyiz Hasan - Herkese Kalın Bana İnce Hediye Verdin! 02:28
Yemekteyiz Hasan - Herkese Kalın Bana İnce Hediye Verdin! 5.822 izlenme - 6 yıl önce Hediye konusunda tartışma çıkaran Hasan,kitapların kalın ve ince oluşlarına vurgu yaparak durumu arz ediyor.Doğru mudur? Doğrudur.Arz ederim...
Yavuz Seçkin Comedya ''aşeriyoum'' 2. Bölüm 05:12
Yavuz Seçkin Comedya ''aşeriyoum'' 2. Bölüm 5.812 izlenme - 13 yıl önce yemekteyiz programının comedya versiyonu 2. bölüm
Yavuz Seçkin Comedya ''aşeriyorum'' 1. Bölüm 05:18
Yavuz Seçkin Comedya ''aşeriyorum'' 1. Bölüm 8.928 izlenme - 13 yıl önce yemekteyiz programının comedya versiyonu..
Yemekteyiz - 5. Bölüm (2009) 03:41:40
Yemekteyiz - 5. Bölüm (2009) 1.231 izlenme - 2 yıl önce Yemekteyiz programının 5. bölümü. İlk yayınlandığında daha güzel, komik ve eğlenceli karakterlere sahipti. Elimde daha fazla bölüm var, fırsat oldukça yükleyeceğim hepsini. İyi seyirler.
Zıkkımlanıyoruz Bölüm 1 (Yemekteyiz Parodisi) 02:09
Zıkkımlanıyoruz Bölüm 1 (Yemekteyiz Parodisi) 1.859 izlenme - 3 yıl önce Artık bir televizyon illeti haline gelen yemekteyiz programına ithaf-en yapılmış çalışmamızı, siz değerli izleyicilerimizin beğenisine sunmaktan büyük keyif duyuyoruz. Umarım damaklardaki o tadı tutturabilmiş izdir. Keyifli seyirler... Değerli dostlar şayet çalışmalarımızı beğeniyor ve daha fazlasını görmek istiyorsanız. Lütfen bize destek olmak için aşağıdaki linkten youtube kanalımıza abone olunuz. Esen kalınız. http://bitly.com/2EWJOfG
Yemekteyiz Hasan İle Kafa Atmak 00:18
Yemekteyiz Hasan İle Kafa Atmak 3.216 izlenme - 7 yıl önce Yemekteyiz Hasan'ın sinirlendiği bir olay üzerine yanlış hatırlamıyorsam videonun başında da görülen italyan asıllı Alessandro'ya kafa atma düşüncelerini izliyoruz efendim.
patates çorbası 01:05
patates çorbası 9.638 izlenme - 12 yıl önce annemintarifi
Olacak O Kadar (Yenmekteyiz) 06:51
Olacak O Kadar (Yenmekteyiz) 4.663 izlenme - 6 yıl önce Rahmet ve Saygı ile andığımız büyük usta Levent Kırca'nın bol göndermeli bir Olacak O Kadar skeci sonuna dikkat.
Arz Ederim Hasan Çiftleşme Dansı 03:18
Arz Ederim Hasan Çiftleşme Dansı 1.936 izlenme - 6 yıl önce Hasan abi fena iş atmış ihtiyar ablaya, kıstırsa acı skecek, kur yapan maymunlar gibi garip garip dans ediyor... Belli ki epeydir elizabeth te hasan abi..
Hızır Acil'in Yemekteyiz Teşrifi 04:19
Hızır Acil'in Yemekteyiz Teşrifi 2.334 izlenme - 6 yıl önce Giriş, gelişme ve sonuç olarak yine önemli bir konuya parmak basan Hızır Atalay, kendisine ayrılan mekânı tüm ayrıntısına kadar kullanmaktadır. Abimiz atma türküleri enfes figürlerle süsleyip önemli lezzetler çıkartıyor, resital sunuyor adeta.
yemekteyizzzz 04:28
yemekteyizzzz 1.272 izlenme - 13 yıl önce komik kısa film
Japon İşi Yemekteyiz - Ahtapot Izgara 02:27
Japon İşi Yemekteyiz - Ahtapot Izgara 934 izlenme - 7 yıl önce Bu Japonların yatacak yeri yok arkadaş. Canlı canlı ahtapotu ızgara yapmak nedir yahu! Penis festivali bunlarda, her türlü iğrenç yemek bunlarda. Hayır her sene garanti bir felaketiniz de var yani tusunamisi olsun depremi olsun, ulan bi düşünsenize Allah ne diye belamızı veriyor sürekli diye. Neyse yahu Ahtapotu hiç bir türlü yemem zaten de bu yapılan nedir bu nasıl bir ilkelliktir.
Yemekteyiz 166.Bölüm Fragmanı (23 Nisan Pazartesi) 01:03
Yemekteyiz 166.Bölüm Fragmanı (23 Nisan Pazartesi) 256 izlenme - 3 yıl önce Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk olunuyor. Onlar yemek yaparken, Onur Büyüktopçu da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacıların misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL'yi kazanıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."