Hoşgeldiniz!

yeni akım

İnternetin Yeni Akımı Yeşil Uzaylı Dansı 01:56
İnternetin Yeni Akımı Yeşil Uzaylı Dansı 1.884 izlenme - 1 hafta önce Kendine akım yaratma konusunda zorlanmayan sosyal medya kullanıcıları bir uzaylı dansını taklit ederek yeni akımın başlamasını sağlamışlar.
Gençleri Ölüme Götüren Yeni Akım - Tide Pod Challenge 00:59
Gençleri Ölüme Götüren Yeni Akım - Tide Pod Challenge 6.995 izlenme - 2 ay önce Gençler arasında yaygınlaşan tuhaf ve ölümcül trend olan "kapsül deterjan yemek" giderek dünyada yayılıyor. Gençler sosyal medyada yayınladıkları meydan okuma videosu ile kapsül deterjanları çiğniyor. Doktorlar gençleri "Tide Pod Challenge" adı verilen bu yeni moda çılgınlığa kapılmamaları konusunda uyarıyor. Bu yeni akım yüzünden 10 kişinin hayatını kaybettiği söyleniyor.
Çin'de Başlatılan Renkli Ve Şekilli Buz Yeme Akımı 00:59
Çin'de Başlatılan Renkli Ve Şekilli Buz Yeme Akımı 5.846 izlenme - 1 ay önce Çin'de başlatılan renkli ve şekilli buz yeme akımından kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz efendim.
Kyron Dryden Ve Arkadaşlarından Yeni Akım - Top That Challenge 03:49
Kyron Dryden Ve Arkadaşlarından Yeni Akım - Top That Challenge 4.117 izlenme - 3 ay önce Kyron Dryden ve arkadaşları Top That Challenge ismini verdikleri meydan okuma olaylarında, canlı balık yemekten meme ucuna çivi çakmaya kadar akıl sınırlarımızı zorlayan tüm çılgınlıklar bulunmakta.
Virus Gibi Yayılan Yeni Akım - Straightarmchallenge 11:44
Virus Gibi Yayılan Yeni Akım - Straightarmchallenge 3.464 izlenme - 3 ay önce Ortaya çıkan yeni çılgınlınlıklar tuhaf da olsa insanlar arasında hızla yayılıyor. Bu tuhaf trendlerin sonuncusu ise, Nerede ve ne zaman olursa olsun kolu düz bir şekilde havaya kaldırarak en yakındaki içeceği içme akımı #straightarmchallenge
Olur Olmadık Yerlere Atlamalı Yeni Akım: The Silly Salmon Challenge 01:27
Olur Olmadık Yerlere Atlamalı Yeni Akım: The Silly Salmon Challenge 1.659 izlenme - 2 ay önce Avustralyalı komedyen Jackson O'Doherty, arkadaşları ile birlikte "The Silly Salmon Challenge" ile somon balığı taklidi yaparak olur olmadık yerlere atlayıp yeni bir akım oluşturmuşlar.
Sosyal Medyanın Yeni Akımı - Drive By Dunk Challenge 00:40
Sosyal Medyanın Yeni Akımı - Drive By Dunk Challenge 3.369 izlenme - 8 ay önce Sosyal medyada hızla yayılıp yeni bir akım haline dönüşen #DriveByDunkChallenge etiketiyle paylaşılan videolarda, kullandıkları arabayı sağa çekip, etrafta bulunan her basketbol potasına yanlarında taşıdıkları toplarıyla smaç vuruyorlar.
 Yeni Akım - Straight Arm Challenge 00:59
Yeni Akım - Straight Arm Challenge 1.281 izlenme - 3 ay önce Sosyal medyada her geçen gün yeni bir akım çıkıyor... İşte onlardan biri olan "straight arm challenge"( düz kol denemesi) karşınızda...
Geniş Aile Zekai Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai Thug Life 4.458 izlenme - 3 yıl önce Yabancıların yeni akımı olan Thug Life bizide etkiledi ve sanki bizimkisi daha güzel oldu. Youtube'da buna benzer daha bir kaç tane daha var arar bulursunuz ama en çok bu benim hoşuma gitti o yüzden bunu yükledim iyi seyirler.
Korktun mu? Mizahına Dayanamayan Kedi 00:17
Korktun mu? Mizahına Dayanamayan Kedi 116 izlenme - 2 ay önce Son günlerin moda akımı "Korktun mu" bu görüntü ile sosyal medyada izleyenleri güldürdü. Görüntüdeki kız, kediye meşhur repliği yapınca kedi beklenmedik bir cevap verdi.
Amerika'da Yeni Akım! 00:24
Amerika'da Yeni Akım! 799 izlenme - 5 yıl önce Amerika'da yeni başlayan burundan prezervatif sokup ağızdan çıkarma akımı
Abd'li Gençlerden Beyin Yakan Yeni Akım! 01:27
Abd'li Gençlerden Beyin Yakan Yeni Akım! 236 izlenme - 1 yıl önce ABD'de gençler arasında 'Manken' adlı yeni bir akım hızla yayılıyor. Yeni akımda zaman durmuş gibi davranan gençler ilginç videolara imza atıyor. Birbirlerine çektikleri videolar ile meydan okuyan ABD'li gençlerin 'Manken' adlı akımı hızla dünya gençleri arasında da yayılmaya başladı.
Soğuk Havada Kaynar Suyun Toz Haline Gelmesi 00:48
Soğuk Havada Kaynar Suyun Toz Haline Gelmesi 16 izlenme - 2 ay önce Rusya'nın Omsk sakinleri -38 derecede kaynar suyu havaya atarak suyun toz haline gelmesini sosyal medya sitelerinden yayınlamış ve izleyenlerin beğenisini kazanmışlar.
Nyan Cat Dansı (Yeni Dans Akımı) 01:35
Nyan Cat Dansı (Yeni Dans Akımı) 311 izlenme - 5 yıl önce Nyan Cat Dansı (Yeni Dans Akımı)
Üç boyutlu Yeni Akım Tiyatro 01:38
Üç boyutlu Yeni Akım Tiyatro 194 izlenme - 4 yıl önce Tiyatronun kalbi New York'ta ilk defa denenen bir teknikle seyircilere aynı salonda hem tiyatro hem de sinema keyfi yaşatılıyor.
Sinan Engin'den Yeni Akım: Sinan Engin Style 02:22
Sinan Engin'den Yeni Akım: Sinan Engin Style 56 izlenme - 11 ay önce Ekranların rekortmen programı Beyaz Futbol'da yorumculuk yapan Sinan Engin yeni bir akıma imza attı. Video çekimi sırasında herhangi bir ses çıkarmadan çekilen videolar sosyal medyada hızla yayılan bir akıma dönüştü.
Hallway Swimming - Koridorda Yüzmek 00:32
Hallway Swimming - Koridorda Yüzmek 88 izlenme - 3 yıl önce Shufflin' --> Gangnam Style --> Harlem Skake den sonra yeni akımımız olan Hallway Swimming hayırlı olsun gelin bu akımı alkışlarla yaşatalım.
Enka - Ya Ya Ya Ya Yeni Akım Başlatıcak. 01:10
Enka - Ya Ya Ya Ya Yeni Akım Başlatıcak. 119 izlenme - 4 yıl önce Yeni bir akım başlatıp rahatlamanın yollarını göstereciğini iddaa edip böyle bir video çekmiş.hep beraber izliyoruz.
Yeni Akım - DriveByDunkChallenge 00:40
Yeni Akım - DriveByDunkChallenge 9 izlenme - 8 ay önce Sosyal medyada hızla yayılıp bir akım haline dönüşen ve #DriveByDunkChallenge etiketiyle paylaşılan videolarda, kullandıkları arabayı sağa çekip, etrafta bulunan her basketbol potasına yanlarında taşıdıkları toplarıyla smaç vuruyorlar.