Hoşgeldiniz!

Yeni Akım Videoları İzle

Geniş Aile Zekai Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai Thug Life 4.105 izlenme - 2 yıl önce Yabancıların yeni akımı olan Thug Life bizide etkiledi ve sanki bizimkisi daha güzel oldu. Youtube'da buna benzer daha bir kaç tane daha var arar bulursunuz ama en çok bu benim hoşuma gitti o yüzden bunu yükledim iyi seyirler.
ABD'li Gençlerden Beyin Yakan Yeni Akım! 01:27
ABD'li Gençlerden Beyin Yakan Yeni Akım! 234 izlenme - 3 ay önce ABD'de gençler arasında 'Manken' adlı yeni bir akım hızla yayılıyor. Yeni akımda zaman durmuş gibi davranan gençler ilginç videolara imza atıyor. Birbirlerine çektikleri videolar ile meydan okuyan ABD'li gençlerin 'Manken' adlı akımı hızla dünya gençleri arasında da yayılmaya başladı.
Amerika'da Yeni Akım! 00:24
Amerika'da Yeni Akım! 562 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da yeni başlayan burundan prezervatif sokup ağızdan çıkarma akımı
Nyan Cat Dansı (Yeni Dans Akımı) 01:35
Nyan Cat Dansı (Yeni Dans Akımı) 249 izlenme - 4 yıl önce Nyan Cat Dansı (Yeni Dans Akımı)
Üç boyutlu Yeni Akım Tiyatro 01:38
Üç boyutlu Yeni Akım Tiyatro 175 izlenme - 3 yıl önce Tiyatronun kalbi New York'ta ilk defa denenen bir teknikle seyircilere aynı salonda hem tiyatro hem de sinema keyfi yaşatılıyor.
Hallway Swimming - Koridorda Yüzmek 00:32
Hallway Swimming - Koridorda Yüzmek 79 izlenme - 2 yıl önce Shufflin' --> Gangnam Style --> Harlem Skake den sonra yeni akımımız olan Hallway Swimming hayırlı olsun gelin bu akımı alkışlarla yaşatalım.
Enka - Ya Ya Ya Ya Yeni Akım Başlatıcak. 01:10
Enka - Ya Ya Ya Ya Yeni Akım Başlatıcak. 117 izlenme - 3 yıl önce Yeni bir akım başlatıp rahatlamanın yollarını göstereciğini iddaa edip böyle bir video çekmiş.hep beraber izliyoruz.