Hoşgeldiniz!

yeşil çam

Tosun Paşa - Hamam Sahnesi 01:56
Tosun Paşa - Hamam Sahnesi 45.434 izlenme - 9 yıl önce Başrollerinde Şener Şen, Kemal Sunal ve Müjde Ar'ın yer aldığı tosun paşa filminden unutulmaz bir hamam sahnesi.
Kazım Kartal Kutu Travması 00:57
Kazım Kartal Kutu Travması 21.231 izlenme - 7 yıl önce Kazım Kartalın enişte filminden bir kesit azgın genç kızların arasına düşen kazım abimizin kutu travmasını izliyoruz konuyla ilgili daha iyi fikir sahibi olmak için önceki videoyuda izlemenizi tavsiye ediyorum Önceki videomuzun Lİnki ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/168378/kutusunu-actirmak-icin-sabirsizlanan-kadin
Çorba Almaya Parası Yetmeyen Yeşilçam Emektarı Ve Onu Mekanda İstemeyen Garson 21:08
Çorba Almaya Parası Yetmeyen Yeşilçam Emektarı Ve Onu Mekanda İstemeyen Garson 8.266 izlenme - 6 yıl önce Sen Olsan Ne Yapardın ? // Çorba Almaya Parası Yetmeyen Yeşilçam Emektarı ve Onu Mekanda İstemeyen Garson
müjde ar'a seri laf atma operasyonu 00:31
müjde ar'a seri laf atma operasyonu 29.339 izlenme - 12 yıl önce müjde ar'a seri laf atma operasyonu
Çöpçüler Kralı Müziği 08:23
Çöpçüler Kralı Müziği 22.955 izlenme - 13 yıl önce çöpçüler kralı müziği
Devlet Kuşu Fragman 02:57
Devlet Kuşu Fragman 18.416 izlenme - 9 yıl önce Kemal Sunal'ın başrolünde yer aldığı Devlet Kuşu filminin fragmanı.
şansım yok ölemedim (şekerpare - şener şen) 00:48
şansım yok ölemedim (şekerpare - şener şen) 25.161 izlenme - 14 yıl önce şener şen ve şevket altuğ’un hurşit ve ziver tiplemesiyle ne kadar büyük aktörler olduklarını ispatladıkları bir yeşilçam klasiği olan şekerpare filminden bir sahne. ziver’in hurşit’e sinirlenip ortalığı kopardığı an. şener şen yine süper.
Yeşil Çam 03:55
Yeşil Çam 15.018 izlenme - 13 yıl önce boş kalan çerçeve
Yalniz Benim İçin Bak Yeşil Yeşil!!! 04:32
Yalniz Benim İçin Bak Yeşil Yeşil!!! 18.249 izlenme - 13 yıl önce süper bİ slayt bakmadan geçmeyİn en fazla beŞ dk nİzİ alir!!!!
şener şen zügürt ağa 00:46
şener şen zügürt ağa 9.675 izlenme - 12 yıl önce şener şen zügürt ağa filminden süper bir sahne yamur duası
şahin k son filmi fıragmanı  günah keçisi 02:28
şahin k son filmi fıragmanı günah keçisi 8.745 izlenme - 12 yıl önce şahin k nın son filmi günah keçisi fıragman görüntülri
dişi olsun yeter sivri sinek bile olur 01:13
dişi olsun yeter sivri sinek bile olur 4.365 izlenme - 12 yıl önce müthiş bir yeşil çam kılasigi
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün - Aile Şerefi (Restorasyonlu) 03:58
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün - Aile Şerefi (Restorasyonlu) 4.385 izlenme - 6 yıl önce Aile Şerefi filmini hatırlıyorsunuzdur. Orada zengin bir adamın oğlu olan oktay, bir çocuğa çarpıp kaçıyor. Ve sonra babasının yanına sığınıyor. Zengin babada durur mu yapıştırıyor cevabı, Oğlum senin için bütün dünya ölsün. Film 1976 yılında çekildi. O günden Bu güne ülkede hiç bir şeyin değişmediğinin en büyük kanıtıdır.
Bülent Hocam, Daha Sakalınız Bile Çıkmamış... 00:49
Bülent Hocam, Daha Sakalınız Bile Çıkmamış... 1.693 izlenme - 5 yıl önce Erler Film tarafından çekilen Ölmeyen Şarkı filminde Semra (Fatma Girik) ünlü bir şarkıcıdır. Kızı Çiğdem (Gülşen Bubikoğlu) konservatuar öğrencisidir. Okula, Bülent adlı genç bir öğretmen (Bülent Ersoy) gelmiştir. Çiğdem'in annesinin çaldığı yarım bir beste vardır. Çiğdem bu bestenin sırrını merak eder. Annesi ona yıllar önce ders aldığı Kenan'ın ona bestelediği bir şarkı olduğunu ama yarım kaldığını söyler. Kenan'la kavuşamadıkları için bu besteyi yarım kalan aşklarına benzetmektedir. Kenan, Bülent'in babasıdır. Bu bestenin ikinci bölümü de Bülent'in annesindedir. Ama o da çok aradığı bestenin ilk bölümünü bulamamıştır. Bülent ve Çiğdem okulda birbirlerine aşık olurlar. Çiğdem'in babası Bülent'i kabul etmez. Bülent istifa eder ve bir gece kulübünde çalışmaya başlar. Çiğdem'i de kendisinden uzaklaştırmak için evli gibi davranır. Çiğdem'se, gizlice Bülent'i izler ve evli olmadığı gerçeğini ortaya çıkarır. Çiğdem'in mutsuzluğu annesini etkiler. Semra Bülent'le görüşmek için onun evine gider. Kenan'ın duvarda asılı resmini görür. Bülent'in eski aşkının oğlu olduğunu anlayınca da, Bülent'in haberi olmaksızın yükselmesi için ona büyük bir gazinoda iş sağlar. Bülent gazinoya çıkmak üzere olduğu sırada herşeyi öğrenir ve sahneye çıkmayı reddeder. Ama sahnedeki sazların babasının eksik olan bestesini çalmaya başladığını duyunca sahneye çıkar. Büyük gazinodaki ilk konseri büyük bir başarıyla sonuçlanır. Herşey yoluna girecek, Semra, Çiğdem, Bülent ve diğerleri hayatın bu kez güzelliklerini de yaşamaya başlayacaktır.
Beyefendi Senin Babandır Keriz 00:56
Beyefendi Senin Babandır Keriz 2.325 izlenme - 5 yıl önce Gırgıriyede Şenlik Var, Kartal Tibet'in yönettiği 1981 yapımı Türk filmidir. Senaryosunu Sadık Şendil'in yazdığı filmin yapımcılığını Türker İnanoğlu üstlenmiştir. Filmde Sulukule'de yaşan iki ailenin başından geçen komik olaylar anlatılmaktadır.
Comanchero - Komançero 03:56
Comanchero - Komançero 2.477 izlenme - 7 yıl önce Müzik başlar ve usulca bir köşeden nuri alço gözükür.Elinde 5 yudum kalmış viski bardağınla avını aramaktadır.Avını bulur yüzünde küçük bir gülümsemeyle ava yaklaşılır, "siz yenisiniz galiba, çünkü bu güzelliği daha önce görmemmem imkansız" diyerek olaya girer, hatun gülümsedi ise artık herşey bitmiştir, kendini sabah beyaz çarşafa sarılmış bir halde yatakta bulcaktır, nuri abimizde silip donu ve meşur altın kolyesiyle banyodan çıkar..... Bu şarkı bana bunu hatırlayor :)
Üç Kağıtçılar ( Che Carambole Ragazzi ) 1976 / Fragman 04:06
Üç Kağıtçılar ( Che Carambole Ragazzi ) 1976 / Fragman 842 izlenme - 4 yıl önce Başrolde Cüneyt Arkın ,Robert Widmark(Alberto Dell'Acqua) , Rıza Fazeli ve Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı macera komedi filmi. Yönetmen : Natuk Baytan Senaryo : Fuat Özlüer, Erdoğan Tünaş Görüntü Yönetmeni : Çetin Gürtop Yapımcı : Türker İnanoğlu, Sehbani
Yeşil Çam - Nabızdan Hamile Olduğunu Anlamak 00:35
Yeşil Çam - Nabızdan Hamile Olduğunu Anlamak 1.393 izlenme - 6 yıl önce Hastanede beklemeye son! artık nabzınıza bakarak hamilemisiniz? değilmiziniz? öğreniyorsunuz efendim. Her aşaması bu videoda. Şaka şaka bir yeşil çam klasiği sizlerle, keyifli seyirler...
Yeşilçam Fon Müzikleri (35dk.) 35:47
Yeşilçam Fon Müzikleri (35dk.) 3.191 izlenme - 7 yıl önce Malumunuz, eski yıllarda teknoloji günümüzdek gibi gelişmemiş idi. Ne bilgisayar vardı nede internet, bu yüzden herkes her istediğine ulaşamazdı. Bende o dönemlerde Türk filmlerinde çalan fon müziklerine bayılırdım. Ama nevar ki, her istediğimde bulamazdım, sadece film izlerken yararlanırdım. Bu yüzdende içimde çok büyük ukde kalmıştır. Şimdilerde teknolojiden oldukça yararlanıyorum. Sizlere derlediğim acizane 12 adet fon müziğini, tek çatı altında toplayarak sunuyorum.
Bu Sana Son Mektubum - Türkan Şoray 02:05
Bu Sana Son Mektubum - Türkan Şoray 758 izlenme - 7 yıl önce Başrollerini Türkan Şoray ve Cüneyt Arkın'ın üstlendigi 1968 yapımı Artık Sevmeyecegim adlı filmde Türkan Şoray ile Münir Özkul'un birlikte seyir ettirdigi sahnedeki parça. taa derinlerden...
Cahit Berkay - Arkadaşım 01:18
Cahit Berkay - Arkadaşım 825 izlenme - 7 yıl önce Tarık Akan ile Fikret Hakanın başrollerini paylaştığı 1982 tarihli Arkadaşım filminin süpper müziği.
Canım Kardeşim 09:59
Canım Kardeşim 690 izlenme - 7 yıl önce Canım Kardeşim filminden komik ve dramatik seçmeler. Her ne şekilde ne durumda izlenirse izlensin hüzünlendiriyor insanı.
Yeşilçam Filmleri Unutulmayan Şarkılar 01:16:54
Yeşilçam Filmleri Unutulmayan Şarkılar 261 izlenme - 5 yıl önce Yeşilçam Filmleri Unutulmayan Nostaljik Şarkılar Senden Başka, Silinmiyor Gözlerimden, Yağmur ve Gözyaşı, Gurbet, Damarımda Kanımsın
Kalender Tepesi 00:44
Kalender Tepesi 613 izlenme - 7 yıl önce Kalender Tepesinde buluşalım, olabildiğince alakasız geçişler yapalım, zarf yerine balık eti hatunların üzerine yazalım mesajları, 2 adımlık yere takla ata ata gidelim, arabaları uçurumdan atarken kolumuz gözüksün falan, ya ne gerek var ki bu kadar ayrıntıya, basit bir zarfta işimizi görebilirdi, pekte güzel normal bir film çekebilirdik.
Arabesk Film Müzikleri - Terk Edildim 01:41
Arabesk Film Müzikleri - Terk Edildim 300 izlenme - 7 yıl önce Ağa kızı Müjde (Müjde Ar), küçüklüğünden beri tanıdığı Şener'e (Şener Şen) varmak ister fakat babası izin vermez. Sonunda Müjde, Şener'e kaçar fakat gene çocukluğundan beri bu ilişkiyi bozmak isteyen Kaya'nın (Necati Bilgiç) kötülükleriyle karşılaşırlar.
Arabesk Film Müzikleri - İsyankarım 02:14
Arabesk Film Müzikleri - İsyankarım 258 izlenme - 7 yıl önce Ağa kızı Müjde (Müjde Ar), küçüklüğünden beri tanıdığı Şener'e (Şener Şen) varmak ister fakat babası izin vermez. Sonunda Müjde, Şener'e kaçar fakat gene çocukluğundan beri bu ilişkiyi bozmak isteyen Kaya'nın (Necati Bilgiç) kötülükleriyle karşılaşırlar.
Arabesk Film Müzikleri - Pembe Sevda 02:30
Arabesk Film Müzikleri - Pembe Sevda 231 izlenme - 7 yıl önce Ağa kızı Müjde (Müjde Ar), küçüklüğünden beri tanıdığı Şener'e (Şener Şen) varmak ister fakat babası izin vermez. Sonunda Müjde, Şener'e kaçar fakat gene çocukluğundan beri bu ilişkiyi bozmak isteyen Kaya'nın (Necati Bilgiç) kötülükleriyle karşılaşırlar.
Arabesk Film Müzikleri - Hadi Canım Şipşak 01:12
Arabesk Film Müzikleri - Hadi Canım Şipşak 180 izlenme - 7 yıl önce Ağa kızı Müjde (Müjde Ar), küçüklüğünden beri tanıdığı Şener'e (Şener Şen) varmak ister fakat babası izin vermez. Sonunda Müjde, Şener'e kaçar fakat gene çocukluğundan beri bu ilişkiyi bozmak isteyen Kaya'nın (Necati Bilgiç) kötülükleriyle karşılaşırlar.
Arabesk Film Müzikleri - Kanser Oldum Gidiyorum 01:23
Arabesk Film Müzikleri - Kanser Oldum Gidiyorum 161 izlenme - 7 yıl önce Ağa kızı Müjde (Müjde Ar), küçüklüğünden beri tanıdığı Şener'e (Şener Şen) varmak ister fakat babası izin vermez. Sonunda Müjde, Şener'e kaçar fakat gene çocukluğundan beri bu ilişkiyi bozmak isteyen Kaya'nın (Necati Bilgiç) kötülükleriyle karşılaşırlar.
Nostalji Esintileri - Unutulmaz Nağmeler 10:03
Nostalji Esintileri - Unutulmaz Nağmeler 148 izlenme - 7 yıl önce Aşık Veysel, Münir Nureddin Selçuk, Zeki-Metin , Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Zeki Müren, Tarık Akan ve daha daha niceleri..Onlar sanatları ve insanlıklarıyla zaten ölümsüz oldular bile.Yeşil Çam'dan, TSM'den, Özümüz Türkülerimizden tamamen doğaçlama bir kolaj hazırladım, zevkle gururla dinlediğim eserleri bu şekilde bir araya getirmek istedim.Umarım beğenirsiniz ki devamını, bu üstadlarımızı tekrar tekrar ve tekrar yad etmek için yaparım..Afiyetle...