Hoşgeldiniz!

yetenek yarışması

Böyle bir dans izlememişsinizdir! 06:05
Böyle bir dans izlememişsinizdir! 500.767 izlenme - 3 yıl önce KESİN İZLE!! MÜKEMMEL! Mükemmel Uyum. Ukrayna'daki bir yetenek yarışmasında çift muazzam bir performans sergiliyor.
Gürcistan Yetenek Yarışmasında Jürinin Ağzını Açık Bırakan Dans Performansı 02:10
Gürcistan Yetenek Yarışmasında Jürinin Ağzını Açık Bırakan Dans Performansı 9.295 izlenme - 9 ay önce Gürcistan'da yayınlanan yetenek yarışmasına katılan çift platform üzerindeki patenli dansları ile jurinin ve izleyen herkesin ağzını açık bıraktı. Başarılı dansçılar yapılması neredeyse imkansız hareketlerini sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra juri tarafından ayakta alkışlandı.
Böyle Yetenek Görülmedi 00:44
Böyle Yetenek Görülmedi 10.107 izlenme - 11 ay önce Çin'de yapılan bir yetenek yarışmasında sporcu genç kızın attığı okun dönen dört pervanenin içinden geçirerek hedefi vurması hayranlık uyandırdı.
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 04:59
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 3.850 izlenme - 5 ay önce 5 yaşındaki Han Jiaying, katıldığı yetenek yarışmasında yapabildikleriyle herkesi şaşırtmayı başardı. Küçük kız; tavşan, köpek, kurbağa, kertenkele ve tavuk gibi hayvanların sadece göbeklerindeki bir noktaya dokunarak, hayvanların transa geçmesini sağlıyor.
Yetenek Yarışmasında Kriz Çıkaran Performans! 00:29
Yetenek Yarışmasında Kriz Çıkaran Performans! 4.359 izlenme - 6 ay önce İspanyol 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasının sunucularından olan milli kaleci David De Gea'nın sevgilisi şarkıcı Edurne bir yarışmacının top sektirerek bacaklarının arasından geçmesine izin verdi. İşte o anlar...
İşte Dans Budur! 01:38
İşte Dans Budur! 38.400 izlenme - 6 yıl önce yetenek yarışmasıda herkesi şaşırtan dans..
Hadise 18 Yaşında ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler 01:09
Hadise 18 Yaşında ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler 17.686 izlenme - 3 yıl önce Hadise 18 Yaşında ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler
Yetenek Yarışmasında Şok 01:42
Yetenek Yarışmasında Şok 5.351 izlenme - 12 ay önce ABD'de yayınlanan America's Got Talent yetenek yarışmasında, 60 yaşındaki Silvia ve eşi Victor Ponce inanılmaz şovlarıyla jüri üyelerinin ve izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getirdi.
Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan ve Ağızları Açık Bırakacak Performans 02:56
Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan ve Ağızları Açık Bırakacak Performans 872 izlenme - 1 ay önce Ukraynalı jonglör, hem dış görünüşü hem de sergilediği performans ile juri de dahil herkese sıra dışı bir performans sergiledi.
Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan İskambil Kağıdı Hilesi 01:23
Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan İskambil Kağıdı Hilesi 1.288 izlenme - 2 ay önce Amerikan Yetenek Yarışmasına katılan ve profesyonel NFL(Ulusal Amerikan Futbol Ligi) oyuncusu olan Jon Dorenbos ağızları açık bıraktı. İskambil kağıtları ile yaptığı hileler ile büyülü anlar yaşatan Jon'ın o gösterisini izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 05:47
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 2.169 izlenme - 4 ay önce Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Calysta Bevier'den Amerikan Yetenek Yarışmasına Damga Vuran Ses 06:11
Calysta Bevier'den Amerikan Yetenek Yarışmasına Damga Vuran Ses 1.172 izlenme - 2 ay önce Kanseri Yenen 16 Yaşındaki Calysta Bevier'den Amerikan Yetenek Yarışmasına Damga Vuran Ses Simon Cowell muhtemelen Amerikan Yetenek Yarışmasında daha önce hiç bu kadar şaşırmamıştır. 16 yaşında muhteşem bir sese sahip olan Calysta Bevier aynı zamanda zorlu bir sürecin sonunda amansız hastalığını da yenerek yarışmaya damga vurdu.
yarı kadın yarı erkek tık rekoru kırıyor 04:26
yarı kadın yarı erkek tık rekoru kırıyor 41.615 izlenme - 6 yıl önce filipinler'de düzenlenen yetenek yarışmasında birinci sırayı lionel richie'nin efsane şarkısı endless love'ı seslendirerek kazanan reggie ramirez 2010 yılınında starı oldu.
Yetenek Sizsiniz Slovakya - Bir Khalsa 09:43
Yetenek Sizsiniz Slovakya - Bir Khalsa 19.095 izlenme - 4 yıl önce Yok artık dedirten gösteri!
Amerikan Yetenek Yarışması'nda Ateşli Ok ile Boynundan Vurulan Adam  00:16
Amerikan Yetenek Yarışması'nda Ateşli Ok ile Boynundan Vurulan Adam 319 izlenme - 4 hafta önce Amerikan Yetenek Yarışması'na katılan çiftin gösterisi planladıkları gibi gitmedi. Ucunda hedef göstergeli huni yutan adam kız arkadaşının yanlış hesaplama sonucu attığı ateşli ok ile boynundan vuruldu.
8 Yaşındaki Angelina'nın Muhteşem Bang Bang Performansı 02:22
8 Yaşındaki Angelina'nın Muhteşem Bang Bang Performansı 11.536 izlenme - 2 yıl önce norveç yetenek yarışmasına katılan 8 yaşındaki amanda jordan, 'bang bang' şarkısını söylüyor ve bu performansıyla jüriyi etkilemeyi başarıyor
Yetenek Yarışmasına Katılan Dans Grubuna Kusursuzca Eşlik Eden Drone'lar 02:29
Yetenek Yarışmasına Katılan Dans Grubuna Kusursuzca Eşlik Eden Drone'lar 949 izlenme - 2 ay önce Gün geçmiyor ki drone'lar hayatımızın bir yerinde karşımıza çıkmasın. Son olarak Amerikan Yetenek Yarışmasına katılan drone'lar kusursuz ve büyüleyici bir performansa imza attı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rock Performansıyla Ağızları Açık Bırakan 82 Yaşındaki Metalci Dede 03:25
Rock Performansıyla Ağızları Açık Bırakan 82 Yaşındaki Metalci Dede 853 izlenme - 3 ay önce Amerikan yetenek yarışmasına 82 yaşındaki John Hetlinger damgasını vurdu. Sergilediği ağır metal parçası "Bodies" ile jüri dahil herkesi şaşırttı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hindistan'da Dehşete Düşüren Yetenek Yarışması ( 18) 07:20
Hindistan'da Dehşete Düşüren Yetenek Yarışması ( 18) 11.827 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da Dehşete Düşüren Yetenek Yarışması ( 18) Kan Vahşet Cesaret ve yetenek videosu
4 Yaşındaki Yetenek Büyük Beğeni Topladı 01:23
4 Yaşındaki Yetenek Büyük Beğeni Topladı 2.976 izlenme - 11 ay önce Güney Afrika'da yapılan yetenek yarışmasında DJ performansı sergileyen 4 yaşındaki Arch Jr. izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.
Amerikan Yetenek Yarışması'nda Ateşli Ok İle Boynundan Vurulan Adam 02:28
Amerikan Yetenek Yarışması'nda Ateşli Ok İle Boynundan Vurulan Adam 205 izlenme - 3 hafta önce Amerikan Yetenek Yarışması'na katılan çiftin gösterisi planladıkları gibi gitmedi. Ucunda hedef göstergeli huni yutan adam kız arkadaşının yanlış hesaplama sonucu attığı ateşli ok ile boynundan vuruldu.
2009-got talent -1.si 05:25
2009-got talent -1.si 18.285 izlenme - 7 yıl önce ingiltere got talent (yetenek yarışması) 2009 birincisi seçildi finalde susan boyleyi eleyerek 1. olan bu grubun dansını sizde hayranlıkla izleyeceksiniz.iyi seyirler
Ukrayna'daki Yetenek Yarışmasındaki Striptiz Şov 07:31
Ukrayna'daki Yetenek Yarışmasındaki Striptiz Şov 5.046 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'daki Yetenek Yarışmasındaki Striptiz Şov..inanılmaz Hareketler..
Rubik Küpleriyle İllüzyon Gösterisi Yapan Adam 03:12
Rubik Küpleriyle İllüzyon Gösterisi Yapan Adam 376 izlenme - 2 ay önce Amerikan Yetenek Yarışmasına katılan 25 yaşındaki Steven Brundage'den izleyen herkesin beğenisini kazanan o performansı izliyoruz...
İtalyan Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan Seksi Bachata Performansı 01:41
İtalyan Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan Seksi Bachata Performansı 1.116 izlenme - 5 ay önce İtalyan yetenek yarışmasına katılan ikili, sergiledikleri muhteşem performansla hem jüriyi hem de izleyicileri etkilemeyi başardı.
süper dans show 02:58
süper dans show 13.118 izlenme - 7 yıl önce amerikada düzenlenen yetenek yarışmasında,bu yarışmacı süper dans yaparak jüri üyelerini etkiledi
Konuşan köpek herkesi şoka soktu :) 02:39
Konuşan köpek herkesi şoka soktu :) 3.340 izlenme - 1 yıl önce Britain's Got Talent yarışmasında Konuşan köpek herkesi şaşkına uğrattı :) Biraz kısa konuşabilsede seyircileri coşturmayı ve finale kalmaya hak kazandı. www.FirmaBizde.com - facebook.com/FirmaBizde - twitter.com/FirmaBizde Birbirinden güzel videolarımıza göz atmayı unutmayın. Lastikle karpuz parçalama. Bu kadarına da pes dogrusu :) http://www.izlesene.com/video/lastikle-karpuz-parcalama-bu-kadarina-da-pes-dogrusu/8667006 insanlik ölmemiş dedirten görüntü http://www.izlesene.com/video/insanlik-olmemis-dedirten-goruntu/8658605 Nijerya'da İlginç 'homoseksüel Şeytan Çıkarma' Ayini http://www.izlesene.com/video/nijeryada-ilginc-homoseksuel-seytan-cikarma-ayini/8644885 Türkiye'de İnternetin Gelişimi http://www.izlesene.com/video/turkiyede-internetin-gelisimi/8619769 Muhteşem Fon Müziği Eşliğinde Asi Atlar http://www.izlesene.com/video/muhtesem-fon-muzigi-esliginde-asi-atlar/8600017
All Star Yetenek Yarışması Finali Berk Uğurlu vs Kartal Özmızrak  02:39
All Star Yetenek Yarışması Finali Berk Uğurlu vs Kartal Özmızrak 1.631 izlenme - 7 ay önce Yetenek yarışmasını rakibine 8 saniye fark atıp, parkur rekoru kıran Berk Uğurlu kazandı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yetenek Yarışmasında Matrix Dansı 04:56
Yetenek Yarışmasında Matrix Dansı 5.182 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Yarışmasında Matrix Dansı
Bu Nasıl Göğüs??? 00:23
Bu Nasıl Göğüs??? 14.295 izlenme - 9 yıl önce Bir yetenek yarışmasında şaşkınlık verici görüntüler ortaya çıktı. Büyük göğüslü bir kadın, göğüsleriyle kutu içecekleri ezmeyi başardı