Hoşgeldiniz!

Yetenek Yarışması Videoları İzle

Böyle bir dans izlememişsinizdir! 06:05
Böyle bir dans izlememişsinizdir! 505.800 izlenme - 4 yıl önce KESİN İZLE!! MÜKEMMEL! Mükemmel Uyum. Ukrayna'daki bir yetenek yarışmasında çift muazzam bir performans sergiliyor.
Amerikan Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan Performans 02:56
Amerikan Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan Performans 4.850 izlenme - 5 ay önce Amerikan Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan Performans Ukrayna'dan yarışmaya katılan jonglör, performansıyla herkesi şaşırttı.
Gürcistan Yetenek Yarışmasında Jürinin Ağzını Açık Bırakan Dans Performansı 02:10
Gürcistan Yetenek Yarışmasında Jürinin Ağzını Açık Bırakan Dans Performansı 9.982 izlenme - 1 yıl önce Gürcistan'da yayınlanan yetenek yarışmasına katılan çift platform üzerindeki patenli dansları ile jurinin ve izleyen herkesin ağzını açık bıraktı. Başarılı dansçılar yapılması neredeyse imkansız hareketlerini sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra juri tarafından ayakta alkışlandı.
İşte Dans Budur! 01:38
İşte Dans Budur! 38.521 izlenme - 7 yıl önce yetenek yarışmasıda herkesi şaşırtan dans..
Böyle Yetenek Görülmedi 00:44
Böyle Yetenek Görülmedi 11.338 izlenme - 1 yıl önce Çin'de yapılan bir yetenek yarışmasında sporcu genç kızın attığı okun dönen dört pervanenin içinden geçirerek hedefi vurması hayranlık uyandırdı.
Hadise 18 Yaşında Ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler 01:09
Hadise 18 Yaşında Ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler 18.184 izlenme - 4 yıl önce Hadise 18 Yaşında ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler
Yetenek Yarışmasında Kriz Çıkaran Performans! 00:29
Yetenek Yarışmasında Kriz Çıkaran Performans! 4.530 izlenme - 11 ay önce İspanyol 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasının sunucularından olan milli kaleci David De Gea'nın sevgilisi şarkıcı Edurne bir yarışmacının top sektirerek bacaklarının arasından geçmesine izin verdi. İşte o anlar...
Yetenek Yarışmasında Şok 01:42
Yetenek Yarışmasında Şok 5.462 izlenme - 1 yıl önce ABD'de yayınlanan America's Got Talent yetenek yarışmasında, 60 yaşındaki Silvia ve eşi Victor Ponce inanılmaz şovlarıyla jüri üyelerinin ve izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getirdi.
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 04:59
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 3.911 izlenme - 10 ay önce 5 yaşındaki Han Jiaying, katıldığı yetenek yarışmasında yapabildikleriyle herkesi şaşırtmayı başardı. Küçük kız; tavşan, köpek, kurbağa, kertenkele ve tavuk gibi hayvanların sadece göbeklerindeki bir noktaya dokunarak, hayvanların transa geçmesini sağlıyor.
Yarı Kadın Yarı Erkek Tık Rekoru Kırıyor 04:26
Yarı Kadın Yarı Erkek Tık Rekoru Kırıyor 41.715 izlenme - 7 yıl önce filipinler'de düzenlenen yetenek yarışmasında birinci sırayı lionel richie'nin efsane şarkısı endless love'ı seslendirerek kazanan reggie ramirez 2010 yılınında starı oldu.
Yetenek Sizsiniz Slovakya - Bir Khalsa 09:43
Yetenek Sizsiniz Slovakya - Bir Khalsa 19.148 izlenme - 4 yıl önce Yok artık dedirten gösteri!
8 Yaşındaki Angelina'nın Muhteşem Bang Bang Performansı 02:22
8 Yaşındaki Angelina'nın Muhteşem Bang Bang Performansı 11.596 izlenme - 3 yıl önce norveç yetenek yarışmasına katılan 8 yaşındaki amanda jordan, 'bang bang' şarkısını söylüyor ve bu performansıyla jüriyi etkilemeyi başarıyor
Hindistan'da Dehşete Düşüren Yetenek Yarışması ( 18) 07:20
Hindistan'da Dehşete Düşüren Yetenek Yarışması ( 18) 12.526 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da Dehşete Düşüren Yetenek Yarışması ( 18) Kan Vahşet Cesaret ve yetenek videosu
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 05:47
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 2.258 izlenme - 9 ay önce Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2009-Got Talent -1.si 05:25
2009-Got Talent -1.si 18.301 izlenme - 8 yıl önce ingiltere got talent (yetenek yarışması) 2009 birincisi seçildi finalde susan boyleyi eleyerek 1. olan bu grubun dansını sizde hayranlıkla izleyeceksiniz.iyi seyirler
Ukrayna'daki Yetenek Yarışmasındaki Striptiz Şov 07:31
Ukrayna'daki Yetenek Yarışmasındaki Striptiz Şov 5.389 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna'daki Yetenek Yarışmasındaki Striptiz Şov..inanılmaz Hareketler..
4 Yaşındaki Yetenek Büyük Beğeni Topladı 01:23
4 Yaşındaki Yetenek Büyük Beğeni Topladı 3.069 izlenme - 1 yıl önce Güney Afrika'da yapılan yetenek yarışmasında DJ performansı sergileyen 4 yaşındaki Arch Jr. izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.
Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan İskambil Kağıdı Hilesi 01:23
Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan İskambil Kağıdı Hilesi 1.350 izlenme - 7 ay önce Amerikan Yetenek Yarışmasına katılan ve profesyonel NFL(Ulusal Amerikan Futbol Ligi) oyuncusu olan Jon Dorenbos ağızları açık bıraktı. İskambil kağıtları ile yaptığı hileler ile büyülü anlar yaşatan Jon'ın o gösterisini izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
süper dans show 02:58
süper dans show 13.131 izlenme - 7 yıl önce amerikada düzenlenen yetenek yarışmasında,bu yarışmacı süper dans yaparak jüri üyelerini etkiledi
Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan ve Ağızları Açık Bırakacak Performans 02:56
Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan ve Ağızları Açık Bırakacak Performans 1.078 izlenme - 6 ay önce Ukraynalı jonglör, hem dış görünüşü hem de sergilediği performans ile juri de dahil herkese sıra dışı bir performans sergiledi.
Calysta Bevier'den Amerikan Yetenek Yarışmasına Damga Vuran Ses 06:11
Calysta Bevier'den Amerikan Yetenek Yarışmasına Damga Vuran Ses 1.198 izlenme - 7 ay önce Kanseri Yenen 16 Yaşındaki Calysta Bevier'den Amerikan Yetenek Yarışmasına Damga Vuran Ses Simon Cowell muhtemelen Amerikan Yetenek Yarışmasında daha önce hiç bu kadar şaşırmamıştır. 16 yaşında muhteşem bir sese sahip olan Calysta Bevier aynı zamanda zorlu bir sürecin sonunda amansız hastalığını da yenerek yarışmaya damga vurdu.
Yetenek Yarışmasında Matrix Dansı 04:56
Yetenek Yarışmasında Matrix Dansı 5.245 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Yarışmasında Matrix Dansı
Bu Nasıl Göğüs??? 00:23
Bu Nasıl Göğüs??? 14.341 izlenme - 9 yıl önce Bir yetenek yarışmasında şaşkınlık verici görüntüler ortaya çıktı. Büyük göğüslü bir kadın, göğüsleriyle kutu içecekleri ezmeyi başardı
Amerika Yetenek Yarışması-Süper Gösteri- 01:36
Amerika Yetenek Yarışması-Süper Gösteri- 9.901 izlenme - 7 yıl önce amerika yetenek yarışması-süper gösteri-
Cevapsız Çınlama Avcılar Mektebim Okulu 5.Sınıf LikeMe-ktebim Yetenek Yarışması 02:45
Cevapsız Çınlama Avcılar Mektebim Okulu 5.Sınıf LikeMe-ktebim Yetenek Yarışması 421 izlenme - 2 ay önce Cevapsız Çınlama Avcılar Mektebim Okulu 5.Sınıf LikeMe-ktebim Yetenek Yarışması Elemeleri Müzik Öğretmeni Murat Balkan cevapsız çınlama,avcılar mektebim okulu,yetenek yarışması,şarkı sözü,akoru,murat balkan CEVAPSIZ ÇINLAMA / Şarkıs Sözü / Akoru Am Em G Dm Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır Am Dm Em Hemen geçmez öyle vicdanın izi Am Em G Dm Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Am Dm Em Sağduyum herkesten önce arazi Am Dm Kulağımda sayısız cevapsız çınlama Em Am G Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor Am Dm Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı Em Am G Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor Am Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Am Yaptığıyla söylediği nedense farklı F Em Dm Mazlumun ahı aheste aheste alınır Em Am G Em Bırakın kazandım zannetsin zavallı
Konuşan köpek herkesi şoka soktu :) 02:39
Konuşan köpek herkesi şoka soktu :) 3.417 izlenme - 2 yıl önce Britain's Got Talent yarışmasında Konuşan köpek herkesi şaşkına uğrattı :) Biraz kısa konuşabilsede seyircileri coşturmayı ve finale kalmaya hak kazandı. www.FirmaBizde.com - facebook.com/FirmaBizde - twitter.com/FirmaBizde Birbirinden güzel videolarımıza göz atmayı unutmayın. Lastikle karpuz parçalama. Bu kadarına da pes dogrusu :) http://www.izlesene.com/video/lastikle-karpuz-parcalama-bu-kadarina-da-pes-dogrusu/8667006 insanlik ölmemiş dedirten görüntü http://www.izlesene.com/video/insanlik-olmemis-dedirten-goruntu/8658605 Nijerya'da İlginç 'homoseksüel Şeytan Çıkarma' Ayini http://www.izlesene.com/video/nijeryada-ilginc-homoseksuel-seytan-cikarma-ayini/8644885 Türkiye'de İnternetin Gelişimi http://www.izlesene.com/video/turkiyede-internetin-gelisimi/8619769 Muhteşem Fon Müziği Eşliğinde Asi Atlar http://www.izlesene.com/video/muhtesem-fon-muzigi-esliginde-asi-atlar/8600017
Rock Performansıyla Ağızları Açık Bırakan 82 Yaşındaki Metalci Dede 03:25
Rock Performansıyla Ağızları Açık Bırakan 82 Yaşındaki Metalci Dede 896 izlenme - 7 ay önce Amerikan yetenek yarışmasına 82 yaşındaki John Hetlinger damgasını vurdu. Sergilediği ağır metal parçası "Bodies" ile jüri dahil herkesi şaşırttı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yetenek Yarışmasına Katılan Dans Grubuna Kusursuzca Eşlik Eden Drone'lar 02:29
Yetenek Yarışmasına Katılan Dans Grubuna Kusursuzca Eşlik Eden Drone'lar 995 izlenme - 7 ay önce Gün geçmiyor ki drone'lar hayatımızın bir yerinde karşımıza çıkmasın. Son olarak Amerikan Yetenek Yarışmasına katılan drone'lar kusursuz ve büyüleyici bir performansa imza attı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Da Dubai’nin Yetenek Yarışması 01:37
Bu Da Dubai’nin Yetenek Yarışması 6.209 izlenme - 4 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri'nde geleneksel olarak düzenlenen kum pistinde çıplak ayakla müzik eşliğinde yapılan silahlı dans yarışması ilgi çekti. Dubai'de her yıl yapılan yarışmaya yine büyük ilgi gösterildi. Dubai Televizyonu'ndan canlı yayınlanan yarışmada adaylar üzerlerindeki yöresel entariyi andıran elbise ile kumların üzerinde müzik eşliğinde ellerindeki silahı sürekli çevirerek ve zaman zaman havaya fırlatarak yakaladı. Geri planda ise ellerinde kılıçlar bulunan vokalistler de adaya eşlik etti. Jüri üyeleri adayları tek tek izleyerek hareketlerini, silah ve dans eşleşmesini izleyerek puanları verdi.
İtalyan Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan Seksi Bachata Performansı 01:41
İtalyan Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan Seksi Bachata Performansı 1.239 izlenme - 10 ay önce İtalyan yetenek yarışmasına katılan ikili, sergiledikleri muhteşem performansla hem jüriyi hem de izleyicileri etkilemeyi başardı.