Hoşgeldiniz!

yetenek yarışması

Böyle bir dans izlememişsinizdir! 06:05
Böyle bir dans izlememişsinizdir! 504.201 izlenme - 4 yıl önce KESİN İZLE!! MÜKEMMEL! Mükemmel Uyum. Ukrayna'daki bir yetenek yarışmasında çift muazzam bir performans sergiliyor.
Amerikan Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan Performans 02:56
Amerikan Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan Performans 4.714 izlenme - 3 ay önce Amerikan Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan Performans Ukrayna'dan yarışmaya katılan jonglör, performansıyla herkesi şaşırttı.
Gürcistan Yetenek Yarışmasında Jürinin Ağzını Açık Bırakan Dans Performansı 02:10
Gürcistan Yetenek Yarışmasında Jürinin Ağzını Açık Bırakan Dans Performansı 9.765 izlenme - 1 yıl önce Gürcistan'da yayınlanan yetenek yarışmasına katılan çift platform üzerindeki patenli dansları ile jurinin ve izleyen herkesin ağzını açık bıraktı. Başarılı dansçılar yapılması neredeyse imkansız hareketlerini sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra juri tarafından ayakta alkışlandı.
İşte Dans Budur! 01:38
İşte Dans Budur! 38.473 izlenme - 7 yıl önce yetenek yarışmasıda herkesi şaşırtan dans..
Böyle Yetenek Görülmedi 00:44
Böyle Yetenek Görülmedi 10.653 izlenme - 1 yıl önce Çin'de yapılan bir yetenek yarışmasında sporcu genç kızın attığı okun dönen dört pervanenin içinden geçirerek hedefi vurması hayranlık uyandırdı.
Hadise 18 Yaşında Ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler 01:09
Hadise 18 Yaşında Ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler 17.992 izlenme - 3 yıl önce Hadise 18 Yaşında ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler
Yetenek Yarışmasında Kriz Çıkaran Performans! 00:29
Yetenek Yarışmasında Kriz Çıkaran Performans! 4.478 izlenme - 10 ay önce İspanyol 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasının sunucularından olan milli kaleci David De Gea'nın sevgilisi şarkıcı Edurne bir yarışmacının top sektirerek bacaklarının arasından geçmesine izin verdi. İşte o anlar...
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 04:59
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 3.887 izlenme - 9 ay önce 5 yaşındaki Han Jiaying, katıldığı yetenek yarışmasında yapabildikleriyle herkesi şaşırtmayı başardı. Küçük kız; tavşan, köpek, kurbağa, kertenkele ve tavuk gibi hayvanların sadece göbeklerindeki bir noktaya dokunarak, hayvanların transa geçmesini sağlıyor.
Yetenek Yarışmasında Şok 01:42
Yetenek Yarışmasında Şok 5.425 izlenme - 1 yıl önce ABD'de yayınlanan America's Got Talent yetenek yarışmasında, 60 yaşındaki Silvia ve eşi Victor Ponce inanılmaz şovlarıyla jüri üyelerinin ve izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getirdi.
Yarı Kadın Yarı Erkek Tık Rekoru Kırıyor 04:26
Yarı Kadın Yarı Erkek Tık Rekoru Kırıyor 41.661 izlenme - 7 yıl önce filipinler'de düzenlenen yetenek yarışmasında birinci sırayı lionel richie'nin efsane şarkısı endless love'ı seslendirerek kazanan reggie ramirez 2010 yılınında starı oldu.
Yetenek Sizsiniz Slovakya - Bir Khalsa 09:43
Yetenek Sizsiniz Slovakya - Bir Khalsa 19.120 izlenme - 4 yıl önce Yok artık dedirten gösteri!
8 Yaşındaki Angelina'nın Muhteşem Bang Bang Performansı 02:22
8 Yaşındaki Angelina'nın Muhteşem Bang Bang Performansı 11.568 izlenme - 3 yıl önce norveç yetenek yarışmasına katılan 8 yaşındaki amanda jordan, 'bang bang' şarkısını söylüyor ve bu performansıyla jüriyi etkilemeyi başarıyor
Hindistan'da Dehşete Düşüren Yetenek Yarışması ( 18) 07:20
Hindistan'da Dehşete Düşüren Yetenek Yarışması ( 18) 12.342 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da Dehşete Düşüren Yetenek Yarışması ( 18) Kan Vahşet Cesaret ve yetenek videosu
Yetenek Yarışmasını Ellerinden Çıkardığı Ses ile Kazanan Adam: Antton Puonti 02:36
Yetenek Yarışmasını Ellerinden Çıkardığı Ses ile Kazanan Adam: Antton Puonti 19 izlenme - 2 gün önce Finlandiya'da bu yılın yetenek yarışmacısı birincisi Antton Puonti! 2016'nın kazananı olan Antton'ın yeteneği ise eliyle çıkardığı sesle ritm tutuyor olabilmesi.
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 05:47
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 2.235 izlenme - 7 ay önce Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cevapsız Çınlama Avcılar Mektebim Okulu 5.Sınıf LikeMe-ktebim Yetenek Yarışması 02:45
Cevapsız Çınlama Avcılar Mektebim Okulu 5.Sınıf LikeMe-ktebim Yetenek Yarışması 330 izlenme - 4 hafta önce Cevapsız Çınlama Avcılar Mektebim Okulu 5.Sınıf LikeMe-ktebim Yetenek Yarışması Elemeleri Müzik Öğretmeni Murat Balkan cevapsız çınlama,avcılar mektebim okulu,yetenek yarışması,şarkı sözü,akoru,murat balkan CEVAPSIZ ÇINLAMA / Şarkıs Sözü / Akoru Am Em G Dm Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır Am Dm Em Hemen geçmez öyle vicdanın izi Am Em G Dm Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Am Dm Em Sağduyum herkesten önce arazi Am Dm Kulağımda sayısız cevapsız çınlama Em Am G Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor Am Dm Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı Em Am G Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor Am Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı Am Yaptığıyla söylediği nedense farklı F Em Dm Mazlumun ahı aheste aheste alınır Em Am G Em Bırakın kazandım zannetsin zavallı
Tuva Müziği ile Elektronik Müziği Enfes Bir Şekilde Harmanlayan Şaman 02:35
Tuva Müziği ile Elektronik Müziği Enfes Bir Şekilde Harmanlayan Şaman 139 izlenme - 2 hafta önce Muhteşem bir performans sizleri bekliyor. Ukrayna Yetenek yarışmasına katılan Tyurgen Kam, Tuva müziği ile elektronik müziği harmanlayarak hayran olunası bir performansa imza attı.
2009-Got Talent -1.si 05:25
2009-Got Talent -1.si 18.298 izlenme - 7 yıl önce ingiltere got talent (yetenek yarışması) 2009 birincisi seçildi finalde susan boyleyi eleyerek 1. olan bu grubun dansını sizde hayranlıkla izleyeceksiniz.iyi seyirler
Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan İskambil Kağıdı Hilesi 01:23
Yetenek Yarışmasında Ağızları Açık Bırakan İskambil Kağıdı Hilesi 1.331 izlenme - 6 ay önce Amerikan Yetenek Yarışmasına katılan ve profesyonel NFL(Ulusal Amerikan Futbol Ligi) oyuncusu olan Jon Dorenbos ağızları açık bıraktı. İskambil kağıtları ile yaptığı hileler ile büyülü anlar yaşatan Jon'ın o gösterisini izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan ve Ağızları Açık Bırakacak Performans 02:56
Yetenek Yarışması'nda Zekice Hazırlanan ve Ağızları Açık Bırakacak Performans 1.056 izlenme - 5 ay önce Ukraynalı jonglör, hem dış görünüşü hem de sergilediği performans ile juri de dahil herkese sıra dışı bir performans sergiledi.
4 Yaşındaki Yetenek Büyük Beğeni Topladı 01:23
4 Yaşındaki Yetenek Büyük Beğeni Topladı 3.041 izlenme - 1 yıl önce Güney Afrika'da yapılan yetenek yarışmasında DJ performansı sergileyen 4 yaşındaki Arch Jr. izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.
Ukrayna'daki Yetenek Yarışmasındaki Striptiz Şov 07:31
Ukrayna'daki Yetenek Yarışmasındaki Striptiz Şov 5.341 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna'daki Yetenek Yarışmasındaki Striptiz Şov..inanılmaz Hareketler..
Calysta Bevier'den Amerikan Yetenek Yarışmasına Damga Vuran Ses 06:11
Calysta Bevier'den Amerikan Yetenek Yarışmasına Damga Vuran Ses 1.188 izlenme - 6 ay önce Kanseri Yenen 16 Yaşındaki Calysta Bevier'den Amerikan Yetenek Yarışmasına Damga Vuran Ses Simon Cowell muhtemelen Amerikan Yetenek Yarışmasında daha önce hiç bu kadar şaşırmamıştır. 16 yaşında muhteşem bir sese sahip olan Calysta Bevier aynı zamanda zorlu bir sürecin sonunda amansız hastalığını da yenerek yarışmaya damga vurdu.
süper dans show 02:58
süper dans show 13.125 izlenme - 7 yıl önce amerikada düzenlenen yetenek yarışmasında,bu yarışmacı süper dans yaparak jüri üyelerini etkiledi
Rock Performansıyla Ağızları Açık Bırakan 82 Yaşındaki Metalci Dede 03:25
Rock Performansıyla Ağızları Açık Bırakan 82 Yaşındaki Metalci Dede 885 izlenme - 6 ay önce Amerikan yetenek yarışmasına 82 yaşındaki John Hetlinger damgasını vurdu. Sergilediği ağır metal parçası "Bodies" ile jüri dahil herkesi şaşırttı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yetenek Yarışmasına Katılan Dans Grubuna Kusursuzca Eşlik Eden Drone'lar 02:29
Yetenek Yarışmasına Katılan Dans Grubuna Kusursuzca Eşlik Eden Drone'lar 985 izlenme - 6 ay önce Gün geçmiyor ki drone'lar hayatımızın bir yerinde karşımıza çıkmasın. Son olarak Amerikan Yetenek Yarışmasına katılan drone'lar kusursuz ve büyüleyici bir performansa imza attı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yetenek Yarışmasında Matrix Dansı 04:56
Yetenek Yarışmasında Matrix Dansı 5.218 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Yarışmasında Matrix Dansı
Bu Nasıl Göğüs??? 00:23
Bu Nasıl Göğüs??? 14.332 izlenme - 9 yıl önce Bir yetenek yarışmasında şaşkınlık verici görüntüler ortaya çıktı. Büyük göğüslü bir kadın, göğüsleriyle kutu içecekleri ezmeyi başardı
Amerika Yetenek Yarışması-Süper Gösteri- 01:36
Amerika Yetenek Yarışması-Süper Gösteri- 9.893 izlenme - 6 yıl önce amerika yetenek yarışması-süper gösteri-
Konuşan köpek herkesi şoka soktu :) 02:39
Konuşan köpek herkesi şoka soktu :) 3.399 izlenme - 1 yıl önce Britain's Got Talent yarışmasında Konuşan köpek herkesi şaşkına uğrattı :) Biraz kısa konuşabilsede seyircileri coşturmayı ve finale kalmaya hak kazandı. www.FirmaBizde.com - facebook.com/FirmaBizde - twitter.com/FirmaBizde Birbirinden güzel videolarımıza göz atmayı unutmayın. Lastikle karpuz parçalama. Bu kadarına da pes dogrusu :) http://www.izlesene.com/video/lastikle-karpuz-parcalama-bu-kadarina-da-pes-dogrusu/8667006 insanlik ölmemiş dedirten görüntü http://www.izlesene.com/video/insanlik-olmemis-dedirten-goruntu/8658605 Nijerya'da İlginç 'homoseksüel Şeytan Çıkarma' Ayini http://www.izlesene.com/video/nijeryada-ilginc-homoseksuel-seytan-cikarma-ayini/8644885 Türkiye'de İnternetin Gelişimi http://www.izlesene.com/video/turkiyede-internetin-gelisimi/8619769 Muhteşem Fon Müziği Eşliğinde Asi Atlar http://www.izlesene.com/video/muhtesem-fon-muzigi-esliginde-asi-atlar/8600017