Hoşgeldiniz!

yetenekli insanlar

Tahtaya Kusursuz Daire Çizmek 00:15
Tahtaya Kusursuz Daire Çizmek 1.774 izlenme - 2 ay önce Çinli bayan öğretmen hiçbir alet kullanmadan tahtaya öyle düzgün daire çizmiş ki hayretler içinde kalacaksınız.
Yetenekli Bebeğin İnanılmaz Masa Tenisi Vuruşları 00:12
Yetenekli Bebeğin İnanılmaz Masa Tenisi Vuruşları 2.466 izlenme - 3 ay önce Masa tenisi yetişkinler için bile çokta kolay olmayan bir sporken, bu sevimli bebek daha bu yaşta masa tenisi işini çözmüş...
Dans Oyununu Kusursuz Bitiren Kız 04:17
Dans Oyununu Kusursuz Bitiren Kız 8.465 izlenme - 2 yıl önce Rihanna'nın Disturbia şarkısı eşliğinde dans oyunu oynayan kız kusursuz bir şekilde bölümü sonlandırmış.
Bilardonun Kitabını Yazmak 00:59
Bilardonun Kitabını Yazmak 2.278 izlenme - 10 ay önce Bilardo sporunda yeteneğini sergileyen eleman gerçekten bu işi yalayıp yutmuş. Adamın yeteneği inanılmaz...
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 02:25
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 1.611 izlenme - 7 ay önce 28 yaşındaki İbrahim Bilal bir mikroskop ve birkaç aletin yardımıyla kalem uçlarını Mısır firavunlarına dönüştürüyor. Üç yıl önce Tayvanlı bir sanatçıdan esinlenen ve bu oyma tekniği üzerinde çalışmaya başlayan Bilal çalışmalarında Mısır tarihine odaklanıyor
Mükemmel El Yazısı 00:23
Mükemmel El Yazısı 152 izlenme - 3 hafta önce Bilgisayarların hayatımıza girdiği günden itibaren kalem ile yazma oranımız düşmeye başladı. Ancak bazıları var ki doğuştan yetenekli diyebiliriz.
Ayağıyla Bagaj Kapısını Kapatan Pergel Kadın 00:18
Ayağıyla Bagaj Kapısını Kapatan Pergel Kadın 5.161 izlenme - 2 yıl önce Esnek ve güzel kadının yaptığı bu hareket oldukça başarılı. Bunu dünyada yapabilen erkek sayısı bile oldukça düşüktür.
Ayakları ile Ok Atan Küçük Kız 00:24
Ayakları ile Ok Atan Küçük Kız 1.217 izlenme - 7 ay önce Ok atma yeteneğini bir üst seviyeye taşıyan küçük kız, oku ayaklarının arasına almış ve amuda kalkarak atışını yapmış.
Hula Hoop Uzmanı 00:27
Hula Hoop Uzmanı 2.341 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuzda kimimizin çember kimimizin hula hop çevirmek diye adlandırdığı bu eğlenceli oyunu bu kız yalayıp yutmuş.
Çüşş Dedirten Makas Kullanma Yeteneği 00:31
Çüşş Dedirten Makas Kullanma Yeteneği 4.343 izlenme - 2 yıl önce Yetenekli adam karşısına oturtuğu müşterisinin eline aldığı makas ile profilden resmini çıkarmış. Kesim sonrası elindeki kağıt adama benzemiş.
Kulağıyla Balon Şişiren Adam 01:22
Kulağıyla Balon Şişiren Adam 3.424 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da Khem Karan Koli isimli bir adam balon şişirmek için kulağını kullanıyor. Bu nasıl bir yetenek nerede işine yarar bilinmez....
Gözü Kapalı Ters Tekme Atan Atletik Hatun 00:07
Gözü Kapalı Ters Tekme Atan Atletik Hatun 3.369 izlenme - 2 yıl önce Sporla uğraşan hatun tekme atma konusunda becerisini göstermek için gözünü kapatıp ters tekme atmış. Başarılı olmuş...
Engelli Dansçı Kadının Muhteşem Salsa Performansı 01:02
Engelli Dansçı Kadının Muhteşem Salsa Performansı 381 izlenme - 3 ay önce Dans partneri ile katıldıkları kültürel bir etkinlikte salsa yapan engelli dansçı kadın gören herkesi kendisine hayran bıraktı. Yapılan röportajda, insanların onu gördüğündeki mutluluklarının onu motive ettiğini söylerken, sonsuza kadar da sevdiği işi yapmaya devam edeceğini ekliyor.
22 Saniyede Darbukayı Konuşturan Hatun 00:23
22 Saniyede Darbukayı Konuşturan Hatun 3.185 izlenme - 2 yıl önce Athina Theodoridou isimli bu Yunan hatun darbuka çalma konusunda oldukça başarılı. Bunu 22 saniyede bile ispatlamış.
En Havalı Şemsiye Açma Hareketi 00:32
En Havalı Şemsiye Açma Hareketi 3.209 izlenme - 2 yıl önce Elindeki şemsiye ile kaldırımda ilerleyen genç yağmur yağdığını fark edince şemsiyeyi açmaya karar vermiş. Yaptığı bir kaç güzel hareketle şemsiye açma işine renk katmış.
Merdivenleri Şişe Üzerinde Çıkan Hatun 00:59
Merdivenleri Şişe Üzerinde Çıkan Hatun 568 izlenme - 4 ay önce Denge konusunda usta olan hatun bu yeteneğini çok zor bir şekilde sergilemiş. Merdivenlere koyduğu şişelerin üzerinde yürümüş.
Rus Balerinin Sınırları Zorlaması 00:57
Rus Balerinin Sınırları Zorlaması 2.027 izlenme - 1 yıl önce Rusya’nın 20 yaşındaki fenomen balerini Maria Khoreva, corona virüs günlerinde evde karantina altındayken zor bir hareket denemiş.
Limboda Master Yapan Kadın 00:20
Limboda Master Yapan Kadın 1.654 izlenme - 1 yıl önce Çalan müzik eşliğinde bir çubuğun altından geçmeyi amaçlayan limbo oyununda bu kadın oldukça başarılı. Hatta işi şova dökmüş.
Hurda Malzemelerden Perseus Heykeli Yapan Genç 01:08
Hurda Malzemelerden Perseus Heykeli Yapan Genç 3.025 izlenme - 2 yıl önce Yunan mitolojisindeki önemli kahramanlardan biri olan Perseus'ın heykelini yapan bu genç sadece hurda malzemeleri kullanmış.
Bir Piyano İki Piyanist Müthiş Performans 03:08
Bir Piyano İki Piyanist Müthiş Performans 2.106 izlenme - 2 yıl önce Piyano eşsiz ve ilginç olmanın yanında çalması eğlenceli bir enstrümandır. Bu iki piyanist ise bu işin uzmanı olmuş.
Golf Vuruşuyla Bilardo Gösterisi 00:33
Golf Vuruşuyla Bilardo Gösterisi 3.117 izlenme - 2 yıl önce Mükemmel bir gol vuruşu ile bilardo masasındaki düzenekle mükemmel hareketler yapan elemanı izliyoruz.
Balonu Sanata Dönüştüren Koniçiva 00:45
Balonu Sanata Dönüştüren Koniçiva 2.609 izlenme - 2 yıl önce Bir balonla en fazla ne yapılabilir ki ? Bu koniçivaya soracak olursanız her şey yapılabilir. Adam balonlarla şov yapmış.
Denge Olayını Çözen Çinli 00:51
Denge Olayını Çözen Çinli 976 izlenme - 11 ay önce Wang Yekun isimli Çinli adam denge konusunda tam bir uzman birbiriyle alakasız nesneleri bile kusursuzca dengede tutmuş.
Ukuleleyi Konuşturan Kız 05:53
Ukuleleyi Konuşturan Kız 2.521 izlenme - 2 yıl önce Bir müzik aleti çalmak başlı başında bir yetenek ise bu kızın yaptığına ne demeli? Eline aldığı ukuleleyi adeta dile getiren kızı izliyoruz.
Tek Hamlede Kusursuz Park 00:23
Tek Hamlede Kusursuz Park 2.736 izlenme - 2 yıl önce Bazen park yeri ararken iki araç arasındaki mesafe tam aracınızın ebatlarında ise ya başka yer bakarsınız yada bir kaç dakikanızı alabilir. Ama bu şoför bu işin ustası
Bilardonun Kitabını Yazan Abla 01:11
Bilardonun Kitabını Yazan Abla 78 izlenme - 4 hafta önce Genelde bilardo oynayan erkeklerin müthiş vuruşlarına şahidiz ancak bu abla erkeklere taş çıkarmış ve müthiş hareketler sergilemiş.
Camı Kırarak Ortaya Harika Portreler Çıkartan Sanatçı 00:30
Camı Kırarak Ortaya Harika Portreler Çıkartan Sanatçı 49 izlenme - 2 hafta önce Yetenekli sanatçı Nate Mekuria, çivi ve çekiçle camları kırarak etkileyici sanat eserleri yaratıyor. Sanatçı görüntülerde de camı kırarak Kobe Bryant portresini meydana getiriyor.
Yer Çekimine Meydan Okuyan Kung Fu Ustası 00:42
Yer Çekimine Meydan Okuyan Kung Fu Ustası 2.262 izlenme - 2 yıl önce Kung Fu ustasının yer çekimine meydan okuduğu efsane anları izlerken bazı şeyleri anlamakta zorlanacaksınız. Kun Fu ustası adeta yer çekimine meydan okumuş.
Yıldızlı Gece Tablosunu Kanaviçeye İşlemek 00:22
Yıldızlı Gece Tablosunu Kanaviçeye İşlemek 2.673 izlenme - 2 yıl önce Van Gogh'un meşhur tablosu bu sıralar her yerde karşımıza çıkıyor. Bu güzel tabloyu çizmekten ziyade ilmek ilmek işlemek de ayrı bir hava katmış.
Paintball Tabancası ile Şov Yapan Adam 00:14
Paintball Tabancası ile Şov Yapan Adam 1.106 izlenme - 1 yıl önce Bu adam hafta sonu arkadaşları ile toplanıp paintball oynama olayını arşa çıkarmış ve yeteneğini göstermiş