Hoşgeldiniz!

yetenekli insanlar

Yetenekli Bebeğin İnanılmaz Masa Tenisi Vuruşları 00:12
Yetenekli Bebeğin İnanılmaz Masa Tenisi Vuruşları 4.968 izlenme - 3 yıl önce Masa tenisi yetişkinler için bile çokta kolay olmayan bir sporken, bu sevimli bebek daha bu yaşta masa tenisi işini çözmüş...
Tahtaya Kusursuz Daire Çizmek 00:15
Tahtaya Kusursuz Daire Çizmek 3.111 izlenme - 3 yıl önce Çinli bayan öğretmen hiçbir alet kullanmadan tahtaya öyle düzgün daire çizmiş ki hayretler içinde kalacaksınız.
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 02:25
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 2.940 izlenme - 3 yıl önce 28 yaşındaki İbrahim Bilal bir mikroskop ve birkaç aletin yardımıyla kalem uçlarını Mısır firavunlarına dönüştürüyor. Üç yıl önce Tayvanlı bir sanatçıdan esinlenen ve bu oyma tekniği üzerinde çalışmaya başlayan Bilal çalışmalarında Mısır tarihine odaklanıyor
Yetenekli Dondurmacı 00:27
Yetenekli Dondurmacı 1.084 izlenme - 1 yıl önce Dondurma sunumu yaparken sadece Maraş dondurmacıları şov yapmıyormuş. Bu dondurmacı gençte dondurma sunumu yaparken güzel bir şov sergilemiş.
Ayakları ile Ok Atan Küçük Kız 00:24
Ayakları ile Ok Atan Küçük Kız 2.833 izlenme - 3 yıl önce Ok atma yeteneğini bir üst seviyeye taşıyan küçük kız, oku ayaklarının arasına almış ve amuda kalkarak atışını yapmış.
Balonu Sanata Dönüştüren Koniçiva 00:45
Balonu Sanata Dönüştüren Koniçiva 3.673 izlenme - 5 yıl önce Bir balonla en fazla ne yapılabilir ki ? Bu koniçivaya soracak olursanız her şey yapılabilir. Adam balonlarla şov yapmış.
Işık Hızında Soğan Doğrayan Adam 00:22
Işık Hızında Soğan Doğrayan Adam 1.653 izlenme - 2 yıl önce Yemek yapma konusunda usta olan adam soğan doğrama konusunda da ne kadar hızlı olduğunu ispatlamış.
Buz Pateninde İnanılmaz Hareket 00:20
Buz Pateninde İnanılmaz Hareket 1.411 izlenme - 2 yıl önce Buz pateni yapılan eğlence mekanında iki genç müthiş bir gösteriye imza atmış. Gençlerden biri yerde yatan arkadaşının üzerinden estetik bir şekilde atlamış.
 Kuryeden Muhteşem Piyano Performansı 00:56
Kuryeden Muhteşem Piyano Performansı 1.099 izlenme - 1 yıl önce Özel bir şirketin kuryesi, siparişi teslim ettiği mekandaki piyanoyu çalmak istedi. Enstrümanın başına oturan kurye, dinleyenleri mest etti.
Futbol Yeteneği ile Şaşırtan Ufaklık 01:00
Futbol Yeteneği ile Şaşırtan Ufaklık 1.655 izlenme - 2 yıl önce Küçük yaşına rağmen sürekli topla oynayan ufaklık futbol konusunda tam bir yetenek abidesi olmuş.
Mükemmel El Yazısı 00:23
Mükemmel El Yazısı 1.897 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayarların hayatımıza girdiği günden itibaren kalem ile yazma oranımız düşmeye başladı. Ancak bazıları var ki doğuştan yetenekli diyebiliriz.
İki El ve İki Ayağıyla Aynı Anda Dört Portre Yapan Ressam 01:19
İki El ve İki Ayağıyla Aynı Anda Dört Portre Yapan Ressam 1.464 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'da yaşayan 29 yaşındaki Rajacenna Van Dam'ın en önemli özelliği, her iki eliyle hatta her iki ayağıyla da aynı anda resim yapabilmesi.
Arabaların Üzerinden Atlayan Çılgın 00:10
Arabaların Üzerinden Atlayan Çılgın 1.575 izlenme - 2 yıl önce Zıplama konusunda inanılmaz bir yeteneğe sahip olan adam yan yana park halindeki dört arabanın üzerinden atlamış.
Bisiklet Üzerinde Ayakta Giden Adam 01:22
Bisiklet Üzerinde Ayakta Giden Adam 1.145 izlenme - 2 yıl önce Farklı bir yeteneğe sahip olan adam bisiklet kullanırken oturmayı değilde ayakta olmayı tercih etmiş.
Yogada Zoru Başaran Kadın 00:50
Yogada Zoru Başaran Kadın 1.561 izlenme - 3 yıl önce Yoga ile ilgilenen kadın zor bir hareket denemiş ve başarmış. Kadın yogada ayağını kullanarak yerde ki kitap ve kağıdı almayı başarmış.
Tuvali Öperek Resim Yapan Sanatçı 00:39
Tuvali Öperek Resim Yapan Sanatçı 1.611 izlenme - 3 yıl önce Resim yapmak için ne kullanırsınız sorusuna dudak denilse ilk başta yadırgarsınız. Ancak bu kadın rujlu dudaklarla harika bir resim ortaya çıkarmış.
Buzdan Ejderha 00:54
Buzdan Ejderha 1.213 izlenme - 2 yıl önce Heykeltıraş olan adam buz tutan göl üzerinde mükemmel bir alışmaya imza atmış. Buzu ilmik ilmik işlemiş ve ortaya bir ejderha çıkmış.
30 Bin Çivi ile Kabe Tavafını Canlandırmak 00:55
30 Bin Çivi ile Kabe Tavafını Canlandırmak 714 izlenme - 1 yıl önce Farklı bir yeteneğe imza atan sanatçı 30 Bin çiviyi bir tahtaya çakarak Kabe'nin tavaf anını canlandırmış.
Futbola Yeni Hareketler Getiren Çocuk 00:10
Futbola Yeni Hareketler Getiren Çocuk 1.113 izlenme - 2 yıl önce Futbol yeteneği olan çocuk arkadaşları ile yaptığı antrenmanda topla birlikte birbirinden ilginç hareketler sergilemiş.
Arabanın Üzerinden Atlayan Adam 00:08
Arabanın Üzerinden Atlayan Adam 1.289 izlenme - 3 yıl önce Zencilerin kas yapısının farklı olduğu sürekli konuşulur. Bu video da bunun ispatı gibi. Park halindeki arabanın üzerinden atlayan zenci adamı izliyoruz.
İp Atlamanın Kitabını Yazan Adam 00:17
İp Atlamanın Kitabını Yazan Adam 1.088 izlenme - 2 yıl önce Konu ip atlama olunca bu kadarını kimse düşünmemiştir. Bu Çinli adam ip atlamanın kitabını yazmış.
Robot Dansı Performansıyla Kendine Hayran Bırakan Adam 00:59
Robot Dansı Performansıyla Kendine Hayran Bırakan Adam 953 izlenme - 2 yıl önce Katıldığı partide kendini müziğin ritmine kaptıran adam müthiş bir robot dans performansı sergilemiş.
Kaykay Kullanırken Top Sektiren Adam 00:07
Kaykay Kullanırken Top Sektiren Adam 1.032 izlenme - 2 yıl önce Sokakta kaykay kullanan adam müthiş bir denge sağlayıp bir de top sektirmiş. Adamın bu yeteneği kendisini videoya adamı bile şaşırtmış.
Orissa Kelly Ayaklarını Kullanarak Ok Atıyor 00:35
Orissa Kelly Ayaklarını Kullanarak Ok Atıyor 896 izlenme - 1 yıl önce Ayaklarını kullanarak ok fırlatabilen Orissa Kelly, bu alanda bir farklılık yaratma düşüncesiyle yola çıktığını söylemiş.
Kalemlerle Müthiş Müzik Yapan Adam 01:35
Kalemlerle Müthiş Müzik Yapan Adam 728 izlenme - 1 yıl önce Bir müzik ortaya çıkarmak için en son akla gelecek şey kalem olabilir. Kalemlerle muhteşem bir müzik ortaya çıkaran adam karşınızda...
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 01:48
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 1.006 izlenme - 2 yıl önce 28 yaşındaki İbrahim Bilal bir mikroskop ve birkaç aletin yardımıyla kalem uçlarını Mısır firavunlarına dönüştürüyor.
Işık Hızında İp Atlayan Kız 00:28
Işık Hızında İp Atlayan Kız 614 izlenme - 1 yıl önce Spor salonunda ip atlayan kız bu işte ne kadar iyi olduğunu bu video ile ispatlamış. Kız adeta ışık hızında ip atlamış.
Işık Hızında Kot Katlayan Adam 00:35
Işık Hızında Kot Katlayan Adam 652 izlenme - 1 yıl önce Bir kot mağazasında çalışan adam kot katlama konusundaki hızını çektiği bu video ile ispatlamış. Adam hızlı bir şekilde kotları katlamayı başarmış.
Amuda Kalkıp Ayaklarıyla Ok Atan Kız 00:30
Amuda Kalkıp Ayaklarıyla Ok Atan Kız 1.254 izlenme - 3 yıl önce Okçuluk konusunda kendisini geliştiren kız atış yaparken amuda kalkmış ve ayakları ile hedefi vurmuş.