Hoşgeldiniz!

yetenekli insanlar

Yetenekli Bebeğin İnanılmaz Masa Tenisi Vuruşları 00:12
Yetenekli Bebeğin İnanılmaz Masa Tenisi Vuruşları 4.450 izlenme - 2 yıl önce Masa tenisi yetişkinler için bile çokta kolay olmayan bir sporken, bu sevimli bebek daha bu yaşta masa tenisi işini çözmüş...
Tahtaya Kusursuz Daire Çizmek 00:15
Tahtaya Kusursuz Daire Çizmek 2.189 izlenme - 2 yıl önce Çinli bayan öğretmen hiçbir alet kullanmadan tahtaya öyle düzgün daire çizmiş ki hayretler içinde kalacaksınız.
Işık Hızında Soğan Doğrayan Adam 00:22
Işık Hızında Soğan Doğrayan Adam 1.080 izlenme - 11 ay önce Yemek yapma konusunda usta olan adam soğan doğrama konusunda da ne kadar hızlı olduğunu ispatlamış.
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 02:25
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 2.279 izlenme - 2 yıl önce 28 yaşındaki İbrahim Bilal bir mikroskop ve birkaç aletin yardımıyla kalem uçlarını Mısır firavunlarına dönüştürüyor. Üç yıl önce Tayvanlı bir sanatçıdan esinlenen ve bu oyma tekniği üzerinde çalışmaya başlayan Bilal çalışmalarında Mısır tarihine odaklanıyor
Çüşş Dedirten Makas Kullanma Yeteneği 00:31
Çüşş Dedirten Makas Kullanma Yeteneği 4.346 izlenme - 4 yıl önce Yetenekli adam karşısına oturtuğu müşterisinin eline aldığı makas ile profilden resmini çıkarmış. Kesim sonrası elindeki kağıt adama benzemiş.
Futbola Yeni Hareketler Getiren Çocuk 00:10
Futbola Yeni Hareketler Getiren Çocuk 421 izlenme - 4 ay önce Futbol yeteneği olan çocuk arkadaşları ile yaptığı antrenmanda topla birlikte birbirinden ilginç hareketler sergilemiş.
Orissa Kelly Ayaklarını Kullanarak Ok Atıyor 00:35
Orissa Kelly Ayaklarını Kullanarak Ok Atıyor 72 izlenme - 2 hafta önce Ayaklarını kullanarak ok fırlatabilen Orissa Kelly, bu alanda bir farklılık yaratma düşüncesiyle yola çıktığını söylemiş.
Gözü Kapalı Ters Tekme Atan Atletik Hatun 00:07
Gözü Kapalı Ters Tekme Atan Atletik Hatun 3.421 izlenme - 4 yıl önce Sporla uğraşan hatun tekme atma konusunda becerisini göstermek için gözünü kapatıp ters tekme atmış. Başarılı olmuş...
Tek Hamlede Kusursuz Park 00:23
Tek Hamlede Kusursuz Park 4.029 izlenme - 4 yıl önce Bazen park yeri ararken iki araç arasındaki mesafe tam aracınızın ebatlarında ise ya başka yer bakarsınız yada bir kaç dakikanızı alabilir. Ama bu şoför bu işin ustası
Bisiklet Üzerinde Ayakta Giden Adam 01:22
Bisiklet Üzerinde Ayakta Giden Adam 472 izlenme - 5 ay önce Farklı bir yeteneğe sahip olan adam bisiklet kullanırken oturmayı değilde ayakta olmayı tercih etmiş.
Kulağıyla Balon Şişiren Adam 01:22
Kulağıyla Balon Şişiren Adam 3.439 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da Khem Karan Koli isimli bir adam balon şişirmek için kulağını kullanıyor. Bu nasıl bir yetenek nerede işine yarar bilinmez....
Balonu Sanata Dönüştüren Koniçiva 00:45
Balonu Sanata Dönüştüren Koniçiva 3.265 izlenme - 4 yıl önce Bir balonla en fazla ne yapılabilir ki ? Bu koniçivaya soracak olursanız her şey yapılabilir. Adam balonlarla şov yapmış.
Ayakları ile Ok Atan Küçük Kız 00:24
Ayakları ile Ok Atan Küçük Kız 1.996 izlenme - 2 yıl önce Ok atma yeteneğini bir üst seviyeye taşıyan küçük kız, oku ayaklarının arasına almış ve amuda kalkarak atışını yapmış.
Hurda Malzemelerden Perseus Heykeli Yapan Genç 01:08
Hurda Malzemelerden Perseus Heykeli Yapan Genç 3.233 izlenme - 4 yıl önce Yunan mitolojisindeki önemli kahramanlardan biri olan Perseus'ın heykelini yapan bu genç sadece hurda malzemeleri kullanmış.
İki El ve İki Ayağıyla Aynı Anda Dört Portre Yapan Ressam 01:19
İki El ve İki Ayağıyla Aynı Anda Dört Portre Yapan Ressam 484 izlenme - 5 ay önce Hollanda'da yaşayan 29 yaşındaki Rajacenna Van Dam'ın en önemli özelliği, her iki eliyle hatta her iki ayağıyla da aynı anda resim yapabilmesi.
Arabaların Üzerinden Atlayan Çılgın 00:10
Arabaların Üzerinden Atlayan Çılgın 899 izlenme - 1 yıl önce Zıplama konusunda inanılmaz bir yeteneğe sahip olan adam yan yana park halindeki dört arabanın üzerinden atlamış.
Golf Vuruşuyla Bilardo Gösterisi 00:33
Golf Vuruşuyla Bilardo Gösterisi 3.160 izlenme - 4 yıl önce Mükemmel bir gol vuruşu ile bilardo masasındaki düzenekle mükemmel hareketler yapan elemanı izliyoruz.
 Kuryeden Muhteşem Piyano Performansı 00:56
Kuryeden Muhteşem Piyano Performansı 48 izlenme - 2 hafta önce Özel bir şirketin kuryesi, siparişi teslim ettiği mekandaki piyanoyu çalmak istedi. Enstrümanın başına oturan kurye, dinleyenleri mest etti.
İp Atlamanın Kitabını Yazan Adam 00:17
İp Atlamanın Kitabını Yazan Adam 435 izlenme - 7 ay önce Konu ip atlama olunca bu kadarını kimse düşünmemiştir. Bu Çinli adam ip atlamanın kitabını yazmış.
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 01:48
Mısırlı Sanatçı Kalem Uçlarından Sanat Eseri Yaratıyor 423 izlenme - 7 ay önce 28 yaşındaki İbrahim Bilal bir mikroskop ve birkaç aletin yardımıyla kalem uçlarını Mısır firavunlarına dönüştürüyor.
Yogada Zoru Başaran Kadın 00:50
Yogada Zoru Başaran Kadın 945 izlenme - 2 yıl önce Yoga ile ilgilenen kadın zor bir hareket denemiş ve başarmış. Kadın yogada ayağını kullanarak yerde ki kitap ve kağıdı almayı başarmış.
Dört Adam Bir Gitar 02:01
Dört Adam Bir Gitar 336 izlenme - 6 ay önce Başarılı dört müzisyen müzik yeteneklerini tek bir gitarda birleştirmiş. Müzisyenler bir gitar ile Michael Jackson'ın Billie Jean şarkısını çalmış.
Yıldızlı Gece Tablosunu Kanaviçeye İşlemek 00:22
Yıldızlı Gece Tablosunu Kanaviçeye İşlemek 2.727 izlenme - 4 yıl önce Van Gogh'un meşhur tablosu bu sıralar her yerde karşımıza çıkıyor. Bu güzel tabloyu çizmekten ziyade ilmek ilmek işlemek de ayrı bir hava katmış.
Değişik Değişik Atışlar Yapan Okçu Eleman 03:19
Değişik Değişik Atışlar Yapan Okçu Eleman 2.314 izlenme - 4 yıl önce Bir okla neler yapılabilinir dendiğinde , en fazla koyarsın bir hedef atarsın oku vurursun denebilir. Bu eleman ise bu işleri çoktan aşmış bile...
Kürek Kemikleriyle 55 Kilo Kaldıran Hintli 02:06
Kürek Kemikleriyle 55 Kilo Kaldıran Hintli 1.992 izlenme - 4 yıl önce Hindistan’daki Abhishek Choubey adındaki bu yağız delikanlı kürek kemiklerinin arasına yerleştirdiği aparatla birlikte 55,34 kiloluk ağırlığı kaldırmış..
Ayağı ile Basket Atan Kız 00:05
Ayağı ile Basket Atan Kız 424 izlenme - 9 ay önce Evde amuda kalkıp ayağına oturttuğu topu potaya atan kız güzel bir basket gerçekleştirmiş. Başarılı atışı izliyoruz...
Yer Çekimine Meydan Okuyan Kung Fu Ustası 00:42
Yer Çekimine Meydan Okuyan Kung Fu Ustası 2.285 izlenme - 3 yıl önce Kung Fu ustasının yer çekimine meydan okuduğu efsane anları izlerken bazı şeyleri anlamakta zorlanacaksınız. Kun Fu ustası adeta yer çekimine meydan okumuş.
Amuda Kalkıp Ayaklarıyla Ok Atan Kız 00:30
Amuda Kalkıp Ayaklarıyla Ok Atan Kız 777 izlenme - 1 yıl önce Okçuluk konusunda kendisini geliştiren kız atış yaparken amuda kalkmış ve ayakları ile hedefi vurmuş.
Arabanın Üzerinden Atlayan Adam 00:08
Arabanın Üzerinden Atlayan Adam 691 izlenme - 2 yıl önce Zencilerin kas yapısının farklı olduğu sürekli konuşulur. Bu video da bunun ispatı gibi. Park halindeki arabanın üzerinden atlayan zenci adamı izliyoruz.
Bambu Yaprağını Kelebeğe Dönüştürmek 02:14
Bambu Yaprağını Kelebeğe Dönüştürmek 404 izlenme - 8 ay önce bambu yaprağından muhteşem bir kelebek yaparken olağanüstü bir yaratıcılık sergileyen sanatçıyı izliyoruz.