Hoşgeldiniz!

Yılan

Yılan Kadını Yuttu 00:09
Yılan Kadını Yuttu 5.672.837 izlenme - 5 yıl önce Yılan kadını yutuyor. Şok eden görüntü. Yılan, çaresiz kadını bacak kısmından başlayarak mideye indiriyor.
Yılan Kızı Diri diri yuttu 01:03
Yılan Kızı Diri diri yuttu 1.013.162 izlenme - 4 yıl önce Yılan ve bir çocuk yılan ağzıyla kızı diri diri yutuyor.
Demet Akalın - Yılan  03:54
Demet Akalın - Yılan 1.156.213 izlenme - 3 yıl önce Demet Akalın albümünden yayınlanan yeni parçası Yılan! Yılan Şarkı Sözleri: Sen yaşadığım tek pişmanlığım Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım Sığındığım liman sarıldığım yılan Bi baş belası sen Her gördüğüm de acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Ve ben bir gülüşün uğruna dünyayı veren Karşılıksız çıkarsın delice seven Bugünlerde seni kalem, kalem silen Yine ben kaçırdığın belki de en büyük şansın İlk göz ağrın hesapta yol arkadaşın Şimdilerde izine az rastladığın Sen he gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığın Hayatımın en büyük hatasısın sen Sen yaşadığım tek pişmanlığım Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım Sığındığım liman sarıldığım yılan
Kobra'nın Lsd ile İmtihanı 00:45
Kobra'nın Lsd ile İmtihanı 307.581 izlenme - 2 yıl önce Uyuşturucu maddeler arasında en ağır etkilere sahip olan LSD Yılana verilirse ne olur?
Dev Yılan Canlı Canlı Kadını Yuttu 00:09
Dev Yılan Canlı Canlı Kadını Yuttu 395.210 izlenme - 3 yıl önce Dev Yılan Canlı Canlı Kadını Yuttu
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 00:44
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 773.010 izlenme - 5 yıl önce adana organize sanayinde kazı yapan kepçe tarafından şans eseri bulunan dev yılan operatörün bir kaç saat kendine gelemediğini biliyor musunuz d d
Uçakta Kobrayı Salmak 00:53
Uçakta Kobrayı Salmak 6.417 izlenme - 3 hafta önce Chennai airport'ta arz-ı endam eden kobra izleyenlere tedirgin anlar yaşattı.
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 02:26
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 176.584 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da amatör bir kamera ile kaydedilen görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü. Görüntülerde dev bir anakonda yuttuğu ineği sindiremediği için kusuyor. Civarda yaşayan çiftçilere ait olduğu sanılan ineği arkasında bırakan dev yılan hızla uzaklaşıyor. Dünyanın en büyük yılan türü olan anakondaların boyu 10 metreyi, kalınlıkları ise 1 metreyi bulabiliyor. Genellikle timsah geyik ve diğer memeliler ile beslenen anakondalar avlarını boğarak öldürdükten sonra bütün olarak yutuyor.
yılan kadının kolunu yutuyordu 00:36
yılan kadının kolunu yutuyordu 348.473 izlenme - 4 yıl önce
Kafası Kopan Yılan Çıldırdı 00:51
Kafası Kopan Yılan Çıldırdı 161.133 izlenme - 2 yıl önce Kafası kopan yılan, bir anda ağzını açıp, dilini dışarıya çıkarması, çevredekilere korku dolu anlar yaşattı. Yılanı gören adam, önce kovaladı daha sonra küreğin keskin tarafıyla kafasını kopardı. Kafası bedeninden ayrılan yılan ölmediği gibi hareket etmeye devam etti. Kafası kopan yılanın bir anda ağzını açarak dilini dışarıya çıkarması, çevredekilere korku dolu anlar yaşattı
Kendi Kendisini Yiyen Yılan Şok Etti 01:13
Kendi Kendisini Yiyen Yılan Şok Etti 113.000 izlenme - 2 yıl önce Karnı acıkan Reggie adındaki bir yılan kendi kuyruğunu başka bir yılan sanıp ısırınca olanlar oldu. Hatasını anladığındaysa çok geç kalmıştı, çünkü kuyruğunu çenesinden kurtarması mümkün olmadı.
Piton ve Kobranın Ölümcül Kavgası 03:30
Piton ve Kobranın Ölümcül Kavgası 89.569 izlenme - 1 yıl önce Güney Afrikada çekilen video'da, Piton ve kobra yılanının ölümcül kavgası görüntülenmiş. Yılanların kavgasını izlerken çok eğleniyorlar.
Yılan Şakası - Hayrettin 01:51
Yılan Şakası - Hayrettin 72.802 izlenme - 11 ay önce Yürüyüşe çıkmışsınız, sahildesiniz. Biri geldi; "Arkanızdan yılan geliyor." dedi. Baktınız hakkaten de geliyor. Ne yaparsınız?
Demet Akalın - Yılan 03:57
Demet Akalın - Yılan 448.929 izlenme - 3 yıl önce Demet Akalın ve Ersan Üner'in berber seslendirdikleri Yılan parçasının video klibi Şarkı Sözleri: Demet Akalın: Sen yaşadığım tek pişmanlığım Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım www.sendeyim.com Sığındığım liman sarıldığım yılan bi baş belası Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Ve ben bir gülüşün uğruna dünyayı veren Karşılıksız çıkarsız delice seven Bugünlerde seni kalem, kalem silen Yine ben kaçırdığın belki de en büyük şansın İlk göz ağrın hesapta yol arkadaşın Şimdilerde izine az rastladığın Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Ersay Üner: Sen yaşadığım tek pişmanlığım Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım Sığındığım liman sarıldığım yılan bir baş belası Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Demet Akalın: Ve ben bir gülüşün uğruna dünyayı veren Karşılıksız çıkarsız delice seven Bugünlerde seni kalem, kalem silen Ersay Üner: Yine ben kaçırdığın belki de en büyük şansın İlk göz ağrın hesapta yol arkadaşın Şimdilerde izine az rastladığın Demet Akalın: Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Söz - Müzik: Ersay Üner
edirne sazlıdere de 12 metre dev yılan 00:41
edirne sazlıdere de 12 metre dev yılan 446.783 izlenme - 6 yıl önce edirne sazlıdere de 12 metre(8 de olabilir) dev yılan sazlıdere mevkiinde duble yol kazı çalışmaları sırasında 12 metre yılan kepçeye takıldı.
Yılanın kopuk başı kendi bedenini soktu 02:41
Yılanın kopuk başı kendi bedenini soktu 132.706 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Alabama eyaletinde yakalanan ve kuzey Amerika'nın en zehirli yılanlarından biri olarak bilinen bakırbaşlı yılanın kopuk başıyla kendini sokuş görüntüleri internette izlenme rekorları kırıyor.
Yılan Bukalemunu Affetmedi 02:47
Yılan Bukalemunu Affetmedi 63.734 izlenme - 11 ay önce Zebra yılanı, gözüne kestirdiği bukalemunu kendine av yaptı. Desenlerinden dolayı zebra yılanı olarak adlandırılan bu sürüngen korkunç bir avcıdır. En çok kertenkele ve bukalemun peşinde koşar. Avlarının hareketini çok uzaktan algılayan zebra yılanının bu kez hedefi bir bukalemun oldu.
Piton Yılanı Köpeği Afetti 01:08
Piton Yılanı Köpeği Afetti 73.516 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da çekilen bu görüntülerde piton yılanı köpeği yakalamış ve öldürmek için sarmalamış. Ama durumu gören insanlar piton yılanına müdahale edip köpeği kurtarıyor.
Anne Tavşanın Yılana Dünyayı Dar Etmesi 01:52
Anne Tavşanın Yılana Dünyayı Dar Etmesi 26.473 izlenme - 8 ay önce Geçtiğimiz günlerde popüler olan bir YouTube videosunda bir tavşan, bir yılanın yavrularını yediğini fark ediyor ve topyekûn bir saldırı başlatıyor. Yılan kaçmaya çalışsa da anne tavşan vazgeçmiyor ve uzaklaşmaya çalışan yılanı ısırıyor, geri çekiyor, yuvarlayarak savuruyor ve karnını deşmeye çalışıyor.
Görenleri Hayrete Düşüren Yılan 01:07
Görenleri Hayrete Düşüren Yılan 12.359 izlenme - 3 ay önce Görenleri Hayrete Düşüren Yılan
Mavi Yılan Dehşet Saçtı  05:19
Mavi Yılan Dehşet Saçtı 21.617 izlenme - 10 ay önce Mavi yılan dehşet saçtı Amerika'da kaydedilen görüntülerde su deposunda karşılaşan çıngıraklı yılan ile mavi yılanın mücadelesi nefes kesti.
Yılan Kadını Yedi 00:09
Yılan Kadını Yedi 94.275 izlenme - 3 yıl önce Yılan Karıyı Yedi
yılan aniden sarılan kadını ısırdı 00:28
yılan aniden sarılan kadını ısırdı 214.525 izlenme - 5 yıl önce
 Sarhoş Olmuş Yılan 02:03
Sarhoş Olmuş Yılan 90.411 izlenme - 2 yıl önce Yılanın bu yaptıkları normal kafayla yapılmaz.
pitonla yılanın kapışması 02:59
pitonla yılanın kapışması 133.246 izlenme - 4 yıl önce python vs alligator 01real fightpython attacks allig iki avcının kapışması böyle görüntülendi
dünyanin en büyük yilani saldiriyor 00:21
dünyanin en büyük yilani saldiriyor 337.030 izlenme - 7 yıl önce dünyanin en büyük yilani saldiriyor dİkkatle İzleyİn http://www.herkesdinlesin.com/megafuat
Yılan İle Timsahın Ölüm Kalım Savaşı 00:53
Yılan İle Timsahın Ölüm Kalım Savaşı 62.354 izlenme - 2 yıl önce Bu Görüntülerde Vahşi Doğanın Ne Kadar Acımasız Olduğu Bir Kez Daha Gözler Önüne Seriliyor.
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:21
Dünyanın En Büyük Yılanı 144.451 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en büyük yılanını görmeye hazır mısınız? 18 yaşından küçük ve kalp rahatsızlığı olanlar lütfen izlemesin!
Yılan kadının kolunu yutuyordu 00:36
Yılan kadının kolunu yutuyordu 112.564 izlenme - 4 yıl önce
Pitona Yem Olan Kral Kobra 03:50
Pitona Yem Olan Kral Kobra 43.440 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en zehirli yılanlarından birisi olan kobra, dev pitonla girdiği ölümcül savaşı kaybetti. Piton, kobrayı önce sıkıca kavradı sonra kafa kısmından başlayarak yuttu. Kobra dünyanın en zehirli yılanlarından. Bilimadamları ´onlarla oyuna oynamaya gelmez diyor. Kendilerini ustaca koruma yeteneğine sahip olan bu yılan, piton tarafından yutuldu. Aç kalınca dünyanın en tehlikeli yaratığı olan Piton, zehri ve saldırganlığıyla ünlü kobrayı yuttu.