Hoşgeldiniz!

Yılan

Yılan Kadını Yuttu 00:09
Yılan Kadını Yuttu 5.684.019 izlenme - 5 yıl önce Yılan kadını yutuyor. Şok eden görüntü. Yılan, çaresiz kadını bacak kısmından başlayarak mideye indiriyor.
Yılan Kızı Diri diri yuttu 01:03
Yılan Kızı Diri diri yuttu 1.016.840 izlenme - 4 yıl önce Yılan ve bir çocuk yılan ağzıyla kızı diri diri yutuyor.
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğunda Ne Var? 06:05
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğunda Ne Var? 21.135 izlenme - 3 hafta önce What's Inside? kanalı çıngıraklı yılanın kuyruğunun içini merak etti. Ardından aldılar maket bıçağını ve ortadan açtılar.
Demet Akalın - Yılan  03:54
Demet Akalın - Yılan 1.157.348 izlenme - 3 yıl önce Demet Akalın albümünden yayınlanan yeni parçası Yılan! Yılan Şarkı Sözleri: Sen yaşadığım tek pişmanlığım Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım Sığındığım liman sarıldığım yılan Bi baş belası sen Her gördüğüm de acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Ve ben bir gülüşün uğruna dünyayı veren Karşılıksız çıkarsın delice seven Bugünlerde seni kalem, kalem silen Yine ben kaçırdığın belki de en büyük şansın İlk göz ağrın hesapta yol arkadaşın Şimdilerde izine az rastladığın Sen he gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığın Hayatımın en büyük hatasısın sen Sen yaşadığım tek pişmanlığım Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım Sığındığım liman sarıldığım yılan
Dev Yılan Canlı Canlı Kadını Yuttu 00:09
Dev Yılan Canlı Canlı Kadını Yuttu 401.431 izlenme - 3 yıl önce Dev Yılan Canlı Canlı Kadını Yuttu
Kobra'nın Lsd ile İmtihanı 00:45
Kobra'nın Lsd ile İmtihanı 309.517 izlenme - 2 yıl önce Uyuşturucu maddeler arasında en ağır etkilere sahip olan LSD Yılana verilirse ne olur?
Mala Bağlama Garantili Cam Sanatı 57:26
Mala Bağlama Garantili Cam Sanatı 3.021 izlenme - 4 gün önce Cam işleme sanatında son noktaya gelmek bu olsa gerek. İyi mala bağlamalar...
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 00:44
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 775.539 izlenme - 6 yıl önce adana organize sanayinde kazı yapan kepçe tarafından şans eseri bulunan dev yılan operatörün bir kaç saat kendine gelemediğini biliyor musunuz d d
Sahnede Yılanın Isırdığı Şarkıcı Irma Bule Hayatını Kaybetti 03:41
Sahnede Yılanın Isırdığı Şarkıcı Irma Bule Hayatını Kaybetti 12.694 izlenme - 4 hafta önce Endonezya'da gösterisinin bir parçası olarak dans ettiği zehirli yılan, kadın şarkıcıyı sahnede ısırdı. Sahnede herkesin gözü önünde gerçekleşen olayda ısırığa aldırış etmeyen genç kadın canından oldu. Endonezya'nın Batı Java eyaletinin Karawang köyünde Irma Bule isimli şarkıcı sahnede şarkı söylediği sırada gösterinin bir parçası olan yılan tarafından ısırıldı. Şarkıcı son derece zehirli olan kral kobra yılanının ısırığına aldırış etmeyince canından oldu. Şarkıcı sahne performansının bir parçası olarak yılanlar eşliğinde henüz ikinci parçasını seslendirirken kazara kral kobra yılanının kuyruğuna bastı. Bunun üzerine zehirli yılan genç şarkıcının bacağını ısırdı. İzleyiciler arasında o anlara tanık olan Ferlando Octavion Auzura yerel medyaya yaptığı açıklamada; "Irma ikinci şarkısının ortasında yılanın kuyruğuna bastı. Yılan Irma'yı uyluğundan ısırdı" sözlerini dile getirdi. Yılan ısırığına rağmen şarkıcı gösterisine devam etti. İddiaya göre şarkıcı Irma, yılan terbiyecisinin getirdiği panzehiri geri çevirdi. Sahnede şarkılarını söylemeye devam eden genç kadın, 45 dakika sonra kusmaya başladı. Birkaç kez kriz geçiren Irma daha sonra yere yığıldı. Genç şarkıcı Irma sahne performanslarında daha önce de piton, boa ve çeşitli zehirli yılanlarla dans ederek şarkılarını seslendirmişti. Kobra yılanının zehrinin yetişkin 1 tonluk bir fili 2 saat içinde öldürebileceğini biliniyor.
Kafesteki Yılanın Dehşet Veren Saldırı 00:20
Kafesteki Yılanın Dehşet Veren Saldırı 19.516 izlenme - 1 ay önce Yılan, sahibinin kafesin telleri üzerindeki sineği eliyle öldürmesinin ardından ani bir tepki vererek saldırıda bulundu.
yılan kadının kolunu yutuyordu 00:36
yılan kadının kolunu yutuyordu 349.606 izlenme - 4 yıl önce
Zehirli Eresus'a Bir Bacağını Feda Ederek Kurtulan Cırcır Böceği 09:21
Zehirli Eresus'a Bir Bacağını Feda Ederek Kurtulan Cırcır Böceği 2.761 izlenme - 2 gün önce Cırcır böceği veya orak böceği deniliyor.Yaz geceleri bacaklarını kanatlarına sürterek erkekler serenat yapar.Evlere girdiğinde bulmak çok zordur.Seferihisar sahilinde yakaladım.inceleme esnasında eresusun akvaryumuna atladı.Mucadele sert geçti ama kurtardı.
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 02:26
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 179.657 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da amatör bir kamera ile kaydedilen görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü. Görüntülerde dev bir anakonda yuttuğu ineği sindiremediği için kusuyor. Civarda yaşayan çiftçilere ait olduğu sanılan ineği arkasında bırakan dev yılan hızla uzaklaşıyor. Dünyanın en büyük yılan türü olan anakondaların boyu 10 metreyi, kalınlıkları ise 1 metreyi bulabiliyor. Genellikle timsah geyik ve diğer memeliler ile beslenen anakondalar avlarını boğarak öldürdükten sonra bütün olarak yutuyor.
Kafası Kopan Yılan Çıldırdı 00:51
Kafası Kopan Yılan Çıldırdı 162.165 izlenme - 2 yıl önce Kafası kopan yılan, bir anda ağzını açıp, dilini dışarıya çıkarması, çevredekilere korku dolu anlar yaşattı. Yılanı gören adam, önce kovaladı daha sonra küreğin keskin tarafıyla kafasını kopardı. Kafası bedeninden ayrılan yılan ölmediği gibi hareket etmeye devam etti. Kafası kopan yılanın bir anda ağzını açarak dilini dışarıya çıkarması, çevredekilere korku dolu anlar yaşattı
Kendi Kendisini Yiyen Yılan Şok Etti 01:13
Kendi Kendisini Yiyen Yılan Şok Etti 115.204 izlenme - 2 yıl önce Karnı acıkan Reggie adındaki bir yılan kendi kuyruğunu başka bir yılan sanıp ısırınca olanlar oldu. Hatasını anladığındaysa çok geç kalmıştı, çünkü kuyruğunu çenesinden kurtarması mümkün olmadı.
edirne sazlıdere de 12 metre dev yılan 00:41
edirne sazlıdere de 12 metre dev yılan 448.233 izlenme - 7 yıl önce edirne sazlıdere de 12 metre(8 de olabilir) dev yılan sazlıdere mevkiinde duble yol kazı çalışmaları sırasında 12 metre yılan kepçeye takıldı.
Piton ve Kobranın Ölümcül Kavgası 03:30
Piton ve Kobranın Ölümcül Kavgası 93.574 izlenme - 1 yıl önce Güney Afrikada çekilen video'da, Piton ve kobra yılanının ölümcül kavgası görüntülenmiş. Yılanların kavgasını izlerken çok eğleniyorlar.
Demet Akalın - Yılan 03:57
Demet Akalın - Yılan 449.384 izlenme - 3 yıl önce Demet Akalın ve Ersan Üner'in berber seslendirdikleri Yılan parçasının video klibi Şarkı Sözleri: Demet Akalın: Sen yaşadığım tek pişmanlığım Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım www.sendeyim.com Sığındığım liman sarıldığım yılan bi baş belası Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Ve ben bir gülüşün uğruna dünyayı veren Karşılıksız çıkarsız delice seven Bugünlerde seni kalem, kalem silen Yine ben kaçırdığın belki de en büyük şansın İlk göz ağrın hesapta yol arkadaşın Şimdilerde izine az rastladığın Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Ersay Üner: Sen yaşadığım tek pişmanlığım Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım Sığındığım liman sarıldığım yılan bir baş belası Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Demet Akalın: Ve ben bir gülüşün uğruna dünyayı veren Karşılıksız çıkarsız delice seven Bugünlerde seni kalem, kalem silen Ersay Üner: Yine ben kaçırdığın belki de en büyük şansın İlk göz ağrın hesapta yol arkadaşın Şimdilerde izine az rastladığın Demet Akalın: Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Sen her gördüğümde acıyarak baktığım Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım Hayatımın en büyük hatasısın sen Söz - Müzik: Ersay Üner
Yılan Şakası - Hayrettin 01:51
Yılan Şakası - Hayrettin 75.182 izlenme - 1 yıl önce Yürüyüşe çıkmışsınız, sahildesiniz. Biri geldi; "Arkanızdan yılan geliyor." dedi. Baktınız hakkaten de geliyor. Ne yaparsınız?
Yılanın kopuk başı kendi bedenini soktu 02:41
Yılanın kopuk başı kendi bedenini soktu 133.129 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Alabama eyaletinde yakalanan ve kuzey Amerika'nın en zehirli yılanlarından biri olarak bilinen bakırbaşlı yılanın kopuk başıyla kendini sokuş görüntüleri internette izlenme rekorları kırıyor.
Ölen Kelebekleri Saklama Yöntemi 05:30
Ölen Kelebekleri Saklama Yöntemi 1.444 izlenme - 1 gün önce DİKKAT: Bu videodaki kelebek kendi öldü. Öldürerek yapılan kelebek koleksiyonculuğu Katilliktir. Binlerce böcek ve kelebek gördüm;hatta yakaladım.Bu kelebek kendi öldü ;atmaya kıyamadım.Ve ilk çerçeveleyeceğim kelebek olacak. Tekrar ediyorum: Böcek koleksiyonculuğu Katilliktir!
Yılan Bukalemunu Affetmedi 02:47
Yılan Bukalemunu Affetmedi 65.321 izlenme - 1 yıl önce Zebra yılanı, gözüne kestirdiği bukalemunu kendine av yaptı. Desenlerinden dolayı zebra yılanı olarak adlandırılan bu sürüngen korkunç bir avcıdır. En çok kertenkele ve bukalemun peşinde koşar. Avlarının hareketini çok uzaktan algılayan zebra yılanının bu kez hedefi bir bukalemun oldu.
Görenleri Hayrete Düşüren Yılan 01:07
Görenleri Hayrete Düşüren Yılan 20.029 izlenme - 6 ay önce Görenleri Hayrete Düşüren Yılan
Piton Yılanı Köpeği Afetti 01:08
Piton Yılanı Köpeği Afetti 74.986 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da çekilen bu görüntülerde piton yılanı köpeği yakalamış ve öldürmek için sarmalamış. Ama durumu gören insanlar piton yılanına müdahale edip köpeği kurtarıyor.
yılan aniden sarılan kadını ısırdı 00:28
yılan aniden sarılan kadını ısırdı 215.558 izlenme - 5 yıl önce
Yılan Kadını Yedi 00:09
Yılan Kadını Yedi 94.624 izlenme - 3 yıl önce Yılan Karıyı Yedi
Mavi Yılan Dehşet Saçtı  05:19
Mavi Yılan Dehşet Saçtı 24.073 izlenme - 1 yıl önce Mavi yılan dehşet saçtı Amerika'da kaydedilen görüntülerde su deposunda karşılaşan çıngıraklı yılan ile mavi yılanın mücadelesi nefes kesti.
Kertenkele Yakalama 03:45
Kertenkele Yakalama 827 izlenme - 3 saat önce Kayalıklarda ve güneşte bulunan bir tür kertenkele. Çok hızlı hareket ediyor ve oksijenini kısa zamanda tüketiyor. Eğer boş bir araziye doğru koşturursanız kaçamayacak ve ısırmaya çalışacaktır. Kayalıklarda yakalamak mümkün değil çünkü en yakın çatlağa girer ve saklanır.
 Sarhoş Olmuş Yılan 02:03
Sarhoş Olmuş Yılan 92.051 izlenme - 2 yıl önce Yılanın bu yaptıkları normal kafayla yapılmaz.
Anne Tavşanın Yılana Dünyayı Dar Etmesi 01:52
Anne Tavşanın Yılana Dünyayı Dar Etmesi 26.701 izlenme - 10 ay önce Geçtiğimiz günlerde popüler olan bir YouTube videosunda bir tavşan, bir yılanın yavrularını yediğini fark ediyor ve topyekûn bir saldırı başlatıyor. Yılan kaçmaya çalışsa da anne tavşan vazgeçmiyor ve uzaklaşmaya çalışan yılanı ısırıyor, geri çekiyor, yuvarlayarak savuruyor ve karnını deşmeye çalışıyor.