Hoşgeldiniz!

Yılanı Videoları İzle

Dünyanın En Büyük Yılanı 00:40
Dünyanın En Büyük Yılanı 1.347.956 izlenme - 5 yıl önce dünyanın en büyük yılanı..
Yılan Kızı Yuttu 01:03
Yılan Kızı Yuttu 422.422 izlenme - 3 yıl önce Küçük kızdan müthiş bir cesaret örneği..
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 00:59
Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 4.790 izlenme - 3 hafta önce Doğu kahverengi yılanı (Pseudonaja textilis) genellikle kahverengi yılan olarak anılan bir Avustralya elapididir. Çok güçlü zehiri insanların yoğunlaştığı Avustralya'nın doğu kıyısı olan habitatı ile birleştiğinde birçok ölüme sebep olur. Yeni Gine'de yaşayan bir alt türü (Pseudonaja textilis pughi) bulunur. ZEHİRİ Doğu kahverengi yılanı taipanın ardından dünyanın en zehirli ikinci kara yılanıdır.[1] Kahverengi yılanlar genellikle yüzleşmekten kaçınsa da zehirleri çok toksiktir ve hatta yavru yılanların dahi insan ölümlerine sebep olduğu bilinmektedir. Zehir hem nörotoksin hem de koagülant içerir. Bu güçlü zehire rağmen ısırılan bölgeye baskılı sargı ilkyardım tekniği uygulanması son derece etkilidir.
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 03:23
Piton Yılanı, Yediği Köpeği Tekrar Midesinden Çıkardı 167.024 izlenme - 3 yıl önce Köpeği hiç parçalamadan yutarak, tekrar aynı şekilde midesinden çıkaran piton yılanı görenleri şaşırttı. Bir piton yılanının yaptığı şey görenleri şaşkına çevirdi. Büyüklükleri 9 Metreye kadar çıkabilen ve bazıları 100 kilo olan Burma Pitonu, bir köpeği hiç parçalmadan sapsağlam bir şekilde yutup tekrar aynı şekilde midesinden çıkardı. Burma Pitonunun ağzından sapasağlam bir köpek çıkardığını görenler, bu manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler
Kobra Yılanı İle Oynayan Genç Kız 00:21
Kobra Yılanı İle Oynayan Genç Kız 2.161 izlenme - 2 hafta önce Elin kızı solucandan korkarken bu genç kızın evin yanında bulduğu kobra yılanı ile oyun oynadığı görüntüler inanılmaz.
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:21
Dünyanın En Büyük Yılanı 154.111 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en büyük yılanını görmeye hazır mısınız? 18 yaşından küçük ve kalp rahatsızlığı olanlar lütfen izlemesin!
edirne sazlıdere de 12 metre dev yılan 00:41
edirne sazlıdere de 12 metre dev yılan 451.362 izlenme - 7 yıl önce edirne sazlıdere de 12 metre(8 de olabilir) dev yılan sazlıdere mevkiinde duble yol kazı çalışmaları sırasında 12 metre yılan kepçeye takıldı.
dünyanin en büyük yilani saldiriyor 00:21
dünyanin en büyük yilani saldiriyor 346.612 izlenme - 8 yıl önce dünyanin en büyük yilani saldiriyor dİkkatle İzleyİn http://www.herkesdinlesin.com/megafuat
Piton Yılanı Köpeği Afetti 01:08
Piton Yılanı Köpeği Afetti 77.044 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da çekilen bu görüntülerde piton yılanı köpeği yakalamış ve öldürmek için sarmalamış. Ama durumu gören insanlar piton yılanına müdahale edip köpeği kurtarıyor.
Kanguruyu Yutan Yılan 01:00
Kanguruyu Yutan Yılan 3.821 izlenme - 1 ay önce Golf sahasında oynamayan gidenler sahada gördükleri karşısında şoke oldu. Piton yılanı yakaladığı kanguruyu öldürüp mideye indirdi. Avustralya'nın Cairns şehrinde bir golf sahasında meydana gelen olayda ziyaretçiler şaşkınlık yaşadı. Golf sahasının yöneticileri bu durumun yeni olmadığını, daha önce de benzeri olayların yaşandığını belirtti. Abone Olmayı Unutmayın. Facebook Sayfamızı Beğenin.
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:21
Dünyanın En Büyük Yılanı 100.496 izlenme - 4 yıl önce Haber ve Eğlence Portalı https://www.facebook.com/pages/HaberveEglence
Kobra Yılanını Garip Bir Şekilde Etkisiz Hale Getiren Adam 00:40
Kobra Yılanını Garip Bir Şekilde Etkisiz Hale Getiren Adam 3.699 izlenme - 2 ay önce Kral kobra (Ophiophagus hannah, Naja bungarus[1] olarak da bilinir), dünyanın en uzun zehirli yılanı.Uzunluğu 6.7 metreye ve ağırlığı da 9 kilograma[2] kadar çıkabilir. Bu tür Güneydoğu Asya'dan Hindistan'a kadar çok geniş bir yaşam alanına sahiptir. Kral kobranın cins ismi olan Ophiophagus "yılan yiyici" anlamına gelir.[3] Bu yılanların diyetinde öncelikle, aralarında pitonların ve hatta kendi türünün daha küçük üyelerinin de bulunduğu, diğer yılanlar yer alır. Kral kobralar Hinduizmde yok oluşun ve yeniden oluşumun tanrısı Shiva'nın habercisi olarak görülür. Kral kobranın zehiri nörotoksiktir (sinir zehiri) ve tek bir ısırıkta bulunan miktarı ile 20 insanı öldürebilecek güçtedir. Öldürücülük oranı u'e kadar çıkabilir ancak ısırıkların büyük çoğunluğu öldürücü olmayan dozda zehir içerir.[4][5] Kral kobralar Elapidae ailesine aittir ve mercan yılanı (Micrurus), dikenli yılan (Acanthophis) ve kara mamba (Dendroaspis polylepis) ile birlikte elapidae ailesinin en iyi bilinen dört türünü oluşturur.
Kedi İle Kobra Yılanı 01:21
Kedi İle Kobra Yılanı 68.839 izlenme - 4 yıl önce Cat Vs Cobra Snake, -- More
dünyanın en büyük yılanı 00:15
dünyanın en büyük yılanı 80.342 izlenme - 5 yıl önce darkorbit bedava uridium almak için darkorbitusers.tr.gg
Şov Yapmaya Çalışan Sunucu Yılanın Gazabına Uğradı 01:43
Şov Yapmaya Çalışan Sunucu Yılanın Gazabına Uğradı 8.115 izlenme - 5 ay önce Bir İngiliz televizyon şovu için piton yılanıyla çekim yapmaya çalışan sunucu yılanın gazabına uğradı. Yılanla poz vererek cesaretini göstermeye çalışan adamı boğulmaktan yılan uzmanı bakıcı kadın kurtardı.
Gelincik Kobra Yılanını Affetmedi 01:14
Gelincik Kobra Yılanını Affetmedi 41.704 izlenme - 2 yıl önce Ana yol üzerinde çevredeki araç ve insanlara aldırmadan kozlarını paylaşan gelincikle kobra yılanı kapışmasında, galip gelen gelincik oluyor. Kobra yılanını ensesinden tuttuğu gibi ziyafet yapacağı yere doğru götürüyor.
 Kobra Yılanı Yiyen Adam 01:07
Kobra Yılanı Yiyen Adam 34.270 izlenme - 3 yıl önce Bengal'de yılanların efendisi olarak kendini gören adam kobra yılanlarını yiyor.
Polar Battaniye Üzerinde Gidemeyen Piton Yılanı  00:14
Polar Battaniye Üzerinde Gidemeyen Piton Yılanı 8.050 izlenme - 7 ay önce en çok izlenen videolardan birisi bugün.polar battaniye pitonun karizmasını fena hırpalamış. Koşu bandı üzerinde hissini yaratmış.
Yeni Oyuncağının İçinde Mutluluktan Deliren Minik Yılan 00:39
Yeni Oyuncağının İçinde Mutluluktan Deliren Minik Yılan 5.230 izlenme - 4 ay önce Jenny Gaines yeni aldığı minik Kenya Kum Boa yılanı Waffle'a yeni bir oyuncak aldı. Çocuklar için yapılan kurbağa oyuncağın içini kum dolduran Jenny, doğal olarak minik yılanın en sevdiği oyuncaklardan birini ona hediye etmiş oldu.
İki başlı piton yılanı!! 00:55
İki başlı piton yılanı!! 79.701 izlenme - 7 yıl önce yavru da olsa görüntü ürkütücü..
Köpek İle Kobra Yılanının Ölümcül Kavgası 01:47
Köpek İle Kobra Yılanının Ölümcül Kavgası 40.294 izlenme - 3 yıl önce Jack Russell Terrier ırkı köpekle Kobra Yılanının Dövüş anı kameralara böyle yansıdı...Kıyasıya rekabet devam ediyor..
5 Kafalı Kobra Yılanı Göreni Şok Ediyor 01:02
5 Kafalı Kobra Yılanı Göreni Şok Ediyor 55.036 izlenme - 4 yıl önce 5 Kafalı Kobra Yılanı Göreni Şok Ediyor
Ava Giderken Avlanan Sıçan Yılanı 02:05
Ava Giderken Avlanan Sıçan Yılanı 36.574 izlenme - 4 yıl önce İşler Her Zaman Yolunda Gitmeyebilir
Çılgın Çocuk Ve Kobra Yılanı 01:01
Çılgın Çocuk Ve Kobra Yılanı 64.465 izlenme - 7 yıl önce çılgın çocuk ve kobra yılanı
sakıt yılanı böyle olur 00:44
sakıt yılanı böyle olur 47.419 izlenme - 6 yıl önce iskenderun sakıt köyü
Boa Yılanının Ağzından Kediyi Kutardı 00:56
Boa Yılanının Ağzından Kediyi Kutardı 25.676 izlenme - 3 yıl önce Boa yılanı kediyi yemeğe hazırlandığı sırada adam kediyi eliyle yılanın ağzından çıkardı
bursa da dev yılan paniği 01:01
bursa da dev yılan paniği 90.908 izlenme - 7 yıl önce bursa da dev yılan paniği
Avustralya'da Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 00:59
Avustralya'da Piton Yılanının Doğu Kahverengi Yılanını Yemesi 736 izlenme - 3 hafta önce Ender bir görüntü; Doğu kahverengi yılanını piton yiyor. vikipedi_______________________: Doğu kahverengi yılanı (Pseudonaja textilis) genellikle kahverengi yılan olarak anılan bir Avustralya elapididir. Çok güçlü zehiri insanların yoğunlaştığı Avustralya'nın doğu kıyısı olan habitatı ile birleştiğinde birçok ölüme sebep olur. Yeni Gine'de yaşayan bir alt türü (Pseudonaja textilis pughi) bulunur. ZEHİRİ Doğu kahverengi yılanı taipanın ardından dünyanın en zehirli ikinci kara yılanıdır.[1] Kahverengi yılanlar genellikle yüzleşmekten kaçınsa da zehirleri çok toksiktir ve hatta yavru yılanların dahi insan ölümlerine sebep olduğu bilinmektedir. Zehir hem nörotoksin hem de koagülant içerir. Bu güçlü zehire rağmen ısırılan bölgeye baskılı sargı ilkyardım tekniği uygulanması son derece etkilidir.
Hadi be!Dünyanın en uzun yılanı bu mu? 00:21
Hadi be!Dünyanın en uzun yılanı bu mu? 41.571 izlenme - 5 yıl önce ewt en uzunu
Piton Yılanı Keçiye Acımadı 01:35
Piton Yılanı Keçiye Acımadı 12.688 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da çekilen görüntülerde yaklaşık 4 metre uzunluğundaki piton yılanının yakaladığı keçiyi yeme çabasını izliyoruz.