Hoşgeldiniz!

yıldo

Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 02:32
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 10.728 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ali Erbil ve Yıldo bağyan sanatçımıza beklenmedik, özel anlar yaşatmaktadır. Açıl susam açıl programına katıldıktan sonra olabilecekler sadece hayal gücümüzle sınırlıdır. Bu kadar aşkolsun dedikten sonra da bu şarkıyı dinlemezsek olmaz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6964/sener-sen---ask-olsun
Yıldo'dan Laz Yılan Fıkrası (1994) 01:00
Yıldo'dan Laz Yılan Fıkrası (1994) 3.494 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanların "Kafadan Koparan" komedyeni Yıldo'dan tam bir kahkaha tufanı geliyor, hazır mısınız? Her espriden sonra kahkaha efektini de kendi ağzıyla -organik olarak- yapan kaç komedyen kaldı günümüzde a dostlar?...
Oynak Tarikat - Şeyh Nazım Kıbrisi 04:51
Oynak Tarikat - Şeyh Nazım Kıbrisi 4.206 izlenme - 3 yıl önce Şeyh Nazım Kıbrisi Hazretleri ve esrarengiz müritleri zikir ayininde Herkesi İslam dinine bu soytarılıkları karıştıranlara kanılmamasını ve gerçek dine yönlenmelerini tavsiye ediyorum.
İstemiyorum Seni (Süper) 02:20
İstemiyorum Seni (Süper) 6.220 izlenme - 9 yıl önce dj cambaz ft. eslow & yildo & noxistyle istemiyorum seni
Fatih Mühürdar'dan Yıldo ve Okan Bayülgen Taklidi (DrStress) 02:32
Fatih Mühürdar'dan Yıldo ve Okan Bayülgen Taklidi (DrStress) 1.817 izlenme - 1 yıl önce O haftaki konusu taklit ve taklitçiler olan DrStress programından bir kesit. Programın tam halini de yüklemeyi deneyeceğim, ayrıca kaynağın linkini de aşağıda bulabilirsiniz. Paylaşımlarından dolayı TVKare'ye teşekkürler. kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=JWuUjPkJqZ8
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) 01:01
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) 3.152 izlenme - 3 yıl önce Zamanında Yıldo ile aramıza giren fenasi kerim uzun yıllar boyunca olması gereken yerde durdu. Tam unutulmaya yüz tutmuşken agresif habercimize bi selam vermek ister. Ayrıca program yapmasını bilmeyen haberciye söylemek isterim ki be herif bu programı binlerce kişi izliyor, sen bi kişiye sinirlendin diye binlerce kişinin önünde bağırmaya hakkın yok konuyu kapat gitsin işte.
Yıldo Yerlerde 01:21
Yıldo Yerlerde 1.592 izlenme - 3 yıl önce Yıldo adlı şahsiyetin kaykılmasına dayanamayan sandalyenin kırılması sonucu oluşan trajedya.
Cansu Akbel - Yıldo, Asım Can Gündüz (Atv -1994) 10:25
Cansu Akbel - Yıldo, Asım Can Gündüz (Atv -1994) 936 izlenme - 3 yıl önce Atv'nin 1994 Gece adlı programı. Sunucu Cansu Akbel (TRT spikeri Can Akbel'in kızı) Konuklar, Yıldo, Asım Can Gündüz, Ayşe Önal, Erdoğan Sevgin, Ergun Gündüz..
Güner Ümit'in Melekleri 00:23
Güner Ümit'in Melekleri 1.872 izlenme - 3 yıl önce Doksanları kavuran en saçma iki furyadan biriydi Turnike yarışması(diğeri de stres bileziği idi.). Güner Ümit ve dane dane benleri tarafından sunulan bu ilginç yarışmada birbirinin kulağına müzik dinlerken höyküren yarışmacılardan tutun da, "Biraz daha kaldırabilir misiniz?" diye "güneğr bey"e yalvarırken, kırk yıllık izdivacı güme giden ev hanımlarına kadar bin türlü şey vardı. Fakat, onu piyasadaki birçok yarışmadan ayıran bir fark vardı ki, o da diğer çarpık bacaklı yarışmalara göre gayet muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış hostesleri idi. Bu videomuz da da işte, Güner Ümit'in yeni transfer olduğu İnterstar kanalında yaptığı Turnike yarışması için hostes ararken, bu olay sırasında da zaman zaman Uncle Samvari etkilerle "I want You!" derken görüyoruz. Merak: Hakikaten Güner Ümit, her transfer olduğunda neden hosteslerini değiştirirdi? O hstesler kanalın demirbaşı mı?
Recep Bülbülses - Beni Engellediler (Semra Kaynana İçerir) 03:47
Recep Bülbülses - Beni Engellediler (Semra Kaynana İçerir) 793 izlenme - 3 yıl önce Mikrofonu eline alır almaz sağa sola sallayan Recep Bülbülses,Sacit Aslan dan ayarı alınca bu sefer kendi ayarında bir hedef seçer o da Semra Kaynana dır...Program zıvanadan çıkıncada Recep sussun diye single sözü mü vermediler imajı mı düzeltmeye kalkmadılar...Yıldo bile "Biz seni hazırlayacağız..." dedi...e hadi artık Recep bak herkes arkanda...Not:Sacit Aslan ın buna bir hava aldırın önerisine halen gülüyorum.
beyaz show - yıldo büyük gaf 01:23
beyaz show - yıldo büyük gaf 1.625 izlenme - 7 yıl önce yıldo beyaz showda esra balamir'e sana rocco gibi adam lazım der.herkes yarılır.
Yeni Dans Akımı - Wubbing 02:48
Yeni Dans Akımı - Wubbing 715 izlenme - 3 yıl önce Ula bu neğğ? Millet ne bok yiyeceğini şaşırmış. Götlerinden bi dans uyduruyorlar bir de zorla anlatıp kabullendirmeye çalışıyorlar
Sim Lunapark 00:35
Sim Lunapark 831 izlenme - 6 yıl önce sim lunapark yıldo şow izle
Muhteşem Üçlüden Sabah Sporu!! (Medya Arkası) 02:29
Muhteşem Üçlüden Sabah Sporu!! (Medya Arkası) 1.424 izlenme - 8 yıl önce yıldo & esra & ceyda kardeşlerden sabah sporu..
husuz yıldo 00:14
husuz yıldo 1.026 izlenme - 9 yıl önce erkek lezıze
Yıldo'nun Rocco Tavsiyesi 01:23
Yıldo'nun Rocco Tavsiyesi 483 izlenme - 3 yıl önce Esra Balamir o dönem kararsızdır. Yakışıklılardan biraz ürkmektedir, korkmaktadır. Yıldo'nun bu konuda Esra ya tavsiyesi gecikmez, sonrasında peynir meynir diye kurtarmaya çalışsa da, ok yaydan çıkmış, herkes durumu ve şahsı anlamıştır. Rahat eder sonuçta...
Ünlülerle Röportajlar (1995) 02:51
Ünlülerle Röportajlar (1995) 687 izlenme - 3 yıl önce Magazin turumuza başlıyoruz; Haluk Levent, Tarkan, Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Yıldo, Ferdi Tayfur, Mehmet Ali Erbil, Meltem Cumbul ve Atilla Atasoy ile yapılan röportajlar; yıl 1995...izliyoruz.
Bülent Karpat - Fly Me To The Moon 02:41
Bülent Karpat - Fly Me To The Moon 489 izlenme - 3 yıl önce Şimdi İnterstar stüdyosunda bir bayram akşamındayız. En çömez haliyle Defne Samyeli'yi ve alışılageldik titrek tavşan danslarıyla Yıldo'yu da içeren klibimizde, bombastik spikerliği ve muhabirliğiyle kalbimizde yer etmiş Bülend Karpat'ı, bu kez Ronald McDonald kıyafetleri içinde şarkı söylerken görüyoruz, hem de Sinatra. Şu sıralarda çeşitli sağlık sorunları yaşayan Bülend Karpat'a da bu vesileyle acil şifalar, bol alkışlar diliyoruz... Yıldo'nun sondaki "kopardın bizi bülent ahahaha" yorumuna katılmamak elde mi?
Atilla Gökçe'nin Başına Gelen İş Kazası ! 00:19
Atilla Gökçe'nin Başına Gelen İş Kazası ! 308 izlenme - 3 yıl önce Litaratüre "Yıldo Düşüşü" olarak giren uygulamaya Atilla Gökçe'de katılıyor ve kuralına uygun olarak ayakları havaya dikiyor.
Detone Kralı Yıldo 02:00
Detone Kralı Yıldo 434 izlenme - 8 yıl önce
havada kapar karada yerİm. 01:01
havada kapar karada yerİm. 1.146 izlenme - 10 yıl önce çerez manyaĞi asya her türlü götürür.
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 02:32
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 309 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Erbil ve Yıldo bağyan sanatçımıza beklenmedik, özel anlar yaşatmaktadır. Açıl susam açıl programına katıldıktan sonra olabilecekler sadece hayal gücümüzle sınırlıdır. Bu kadar aşkolsun dedikten sonra da bu şarkıyı dinlemezsek olmaz.
Bay Tahmin - Ağız İshali (Yıldo) 02:39
Bay Tahmin - Ağız İshali (Yıldo) 234 izlenme - 3 yıl önce Efendim, gecenin ilerleyen saatlerinde beyni yanan yıldo çok acayip teoriler ortaya atıyor.Siz siz olun kuyruğunuzu dik tutun, mesela şey de yapabilirsiniz toprağa oturup kendiniz topraklayabilirsiniz, bak bunu da yapın hatta iyi bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz. Ney?
Fatih Mühürdar - Yıldo (Parodi) 07:23
Fatih Mühürdar - Yıldo (Parodi) 231 izlenme - 3 yıl önce Fatih Mühürdar'dan Yıldo taklidi izlemek üzeresiniz. Kahkahalarla gülmeye hazır olun.
Samandağın Bülbülü 00:51
Samandağın Bülbülü 312 izlenme - 9 yıl önce
Yıldo Ryhmer  Fırlama Rapci  - Sen Ve Ben - Sek'0o 02:56
Yıldo Ryhmer Fırlama Rapci - Sen Ve Ben - Sek'0o 282 izlenme - 6 yıl önce daha fazlası için- http//www.facebook.com/pages/FırLama-Rapci/184608818622
Döneminin Unutulmaz Televizyon Fenomenleri 07:16
Döneminin Unutulmaz Televizyon Fenomenleri 19 izlenme - 1 yıl önce Döneminin Unutulmaz Televizyon Fenomenleri listemizle sizlerle birlikteyiz. 8 - Yıldo ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 7 - Yasemin Evcim ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 6 - Sezen Cumhur Önal ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 5 - Nedim Saban ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 4 - Bülent Karpat ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 3 - Akın Sel ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2 - Medyum Memiş ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 - Sadettin Teksoy -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hayalmuzur 03:31
Hayalmuzur 34 izlenme - 7 yıl önce aqlar oldum 2oıı