Hoşgeldiniz!

yılmaz özdil

2500 Liraya Satılan Nutuk 01:00
2500 Liraya Satılan Nutuk 4.424 izlenme - 3 yıl önce Muhalif kesimi tokatlamayı kendine şiar edinmiş Yılmaz Özdil'in sık sık çalıştığı Kırmızı Kedi Yayınevi 1881 adet Nutuk basmış ve her birini 2500 liradan itelemeye başlamış.
Gürgen Öz'ün Yılmaz Özdil Tepkisi 01:00
Gürgen Öz'ün Yılmaz Özdil Tepkisi 5.222 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Özdil'in Atatürk isimli kitabını yüksek bir değere satışa sunacak olması Gürgen Öz tarafından eleştirilmiş.
Yılmaz Özdil - Maçların Sonucu Zaten Belli! 02:05
Yılmaz Özdil - Maçların Sonucu Zaten Belli! 10.299 izlenme - 6 yıl önce Yılmaz Özdil, 4 Kasım 2016 Cuma tarihinde Halk TV'de katıldığı "Arena" programında gündeme ve özellikle Türk sporuna dair şakayla karışık tespitlerde bulundu. İzliyoruz efenim..
Cübbeli'nin Yanmaz Kefeni Neyse Yılmaz Özdil'in Atatürk Kitabı Da O ! 05:20
Cübbeli'nin Yanmaz Kefeni Neyse Yılmaz Özdil'in Atatürk Kitabı Da O ! 4.295 izlenme - 3 yıl önce Erol mütercimler, yılmaz özdilin son zamanlarda çok konuşulan Atatürk kitabını eleştiriyor.
Yılmaz Özdil - Börekçizade Rıfat Efendinin Öyküsü 03:21
Yılmaz Özdil - Börekçizade Rıfat Efendinin Öyküsü 4.096 izlenme - 6 yıl önce Bu mübarek memleket kuvayi milliyecinin sırtından çıkarıp sattığı paltosuyla yurtsever müftünün kefen parasıyla kuruldu ve bugün hırsız imam sandıktan oy calıyorsa kutsal kıtabımız miting meydanlarında parti broşürü olarak kullanılıyorsa kandil mahyalarında milletvekili reklamı yapılıyorsa camiler seçim bürosu halıne getirirmişse Türkiye Cumhuriyetinin ilk diyanet işleri başkanı börekçizade Rıfat'ın makamında oturan görmezgillerin yaşayacak sarayı binecek mercedesi vardır ama yatacak yeri yoktur.... Yılmaz Özdil
Ulu Önder' in Giyim Kuşamı 12:01
Ulu Önder' in Giyim Kuşamı 1.839 izlenme - 5 yıl önce Yılmaz Özdil, Atatürk'ün giyim kuşamına ne kadar özen gösterdiğini anlatıyor.
Ay'da Petrol Bulundu 04:04
Ay'da Petrol Bulundu 3.362 izlenme - 6 yıl önce Usta Gazeteci - Yazar Yılmaz Özdil, İzmir Barosu'nun düzenlediği söyleşiye katıldı. Özdil, medya üzerinden topluma uygulanan algı yönetimini çarpıcı bir örnekle anlattı. ATV ve türevlerinin çalışma prensibini GTA olayından yıllar önce açıklayan Yılmaz Özdil.
Aykırı Sorular - Yılmaz Özdil 39:14
Aykırı Sorular - Yılmaz Özdil 1.050 izlenme - 7 yıl önce Geçtiğimiz günlerde aykırı sorular programına katılan Yılmaz Özdil ve açıklamaları. Bu adam bu kadar ünlü değilken bile çok severdim ve takip ederdim yazılarını. Son kitabını okumaya pek zamanım olmadı ama sanırım biraz kitabın reklamı için katılmış.. Yine de konuştuğu ve söylediği sözler güzel.
Yılmaz Özdil - Halk TV Esad Röportajı İsyanı 09:27
Yılmaz Özdil - Halk TV Esad Röportajı İsyanı 860 izlenme - 7 yıl önce İlk bölümde Halk TV'nin Esad'la yaptığı röportajın 20 dakikalık kısmı yayınlandı. Esad'ın Başbakan Erdoğan'a yönelik hakaretlerine, programda yer alan Yılmaz Özdil sert çıktı. "Kimse Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına hakaret edemez." dedi. Ayrıca Esad'ın Türk halkına psikolojik harp uygulandığını vurgulayıp yayını eleştirdi.
Yılmaz Özdil'den Muhalefet Partileri Yorumu 04:20
Yılmaz Özdil'den Muhalefet Partileri Yorumu 990 izlenme - 7 yıl önce Gündemdeki konulara ve muhalefet partilerine güldürerek yorum yapan Yılmaz Özdili dinliyoruz efendim. Söyledikleri her düşünceye hitap eder cinsten.
Müjdat Gezen'den Yılmaz Özdil'i Kahkaya Boğan Aziz Nesin Anısı 01:04
Müjdat Gezen'den Yılmaz Özdil'i Kahkaya Boğan Aziz Nesin Anısı 615 izlenme - 8 yıl önce Yılmaz Özdil'in kitap imza gününde anlattığı fıkrayla dinleyenleri kahkaya boğan Müjdat Gezen'i izleyeceksiniz.
İzmir Takımları Neden Çöktü - Yılmaz Özdil 02:03
İzmir Takımları Neden Çöktü - Yılmaz Özdil 556 izlenme - 7 yıl önce CNN Türk ekranlarında yayınlanan Aykırı Sorular’ın dün akşamki konuğu Hürriyet Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil’di. Enver Aysever’in canlı yayında sorularını yanıtlayan Özdil, dikkat çekici yorumlarda bulundu.
Yılmaz Özdil Fenerbahçe ve Şike Üzerine 05:14
Yılmaz Özdil Fenerbahçe ve Şike Üzerine 444 izlenme - 7 yıl önce Şike davası olduğunda Fenerbahçe taraftarının belli bir kesimi (ulusalcı) bu davanın şike davası olmadığını savunmuştu. Hadda Aziz Yıldırım ne şikesi Vatan elden gidiyor demesi bu davanın ne amaçla olduğunu net bir şekilde açıklamıştır. Masasında darbe planları çıkan askerler, özel mahkemelerde yargılanırken birden bire Fenerbahçe davası patlamıştır. Hatta bu davayı yürüten ÖZEL MAHKEMELER ne kadar Atatürkçü Kemalist Bağımsızlık sevdalısı varsa hepsini içeri atmıştır. Bunları takip edenler bilirler bu söyledilerim sadece küçük bir anektod diyelim. İşin en anlamsız kısmı nekadar Atatürkçü olursan ol İşin ucuna fanatizm girince olayın boyutu değişiyor. Bütün bunları GS ve TS taraftarı bilmiyormu tabikide biliyor. Burda kör bir şekilde saldırılan kısım Fenerbahçedir. Buda Fenerbahçenin büyüklüğünü göstermektedir. Şimdi yargılayanlar yargılanıyor, unutmayınki onları yargılayanlarda birgün yargılanıcak. Bugün sırtını Başbakana dayıyan GS ve TS başkanı yarın başlarına ne geliceği asla belli değil. Unutmayın son gülen iyi güer
Vatandaşını Avrupa'ya Şikayet Eden Hükümet - Yılmaz Özdil 04:35
Vatandaşını Avrupa'ya Şikayet Eden Hükümet - Yılmaz Özdil 269 izlenme - 8 yıl önce Sevgili Yılmaz Özdil, bu traji komik olayı da değerli tespitleri ile dillendirmiş ve de twitter hesabı ile ilgili kendini savunmuş bu haberde. İlklerin dönemi bu dönem değil mi?
Taner Yıldız - Yılmaz Özdil'i 77 Milyondan Çıkarın 03:15
Taner Yıldız - Yılmaz Özdil'i 77 Milyondan Çıkarın 218 izlenme - 8 yıl önce Yılmaz Özdil'in ''bunlara müstehak'' lafından sonra Taner Yıldız da bu lafları kullanmış kendisine. Acıyı unuttuk nelerle uğraşıyoruz.
Yılmaz Özdil - Vız Gelir Tırıs Gidersiniz 05:03
Yılmaz Özdil - Vız Gelir Tırıs Gidersiniz 207 izlenme - 8 yıl önce Yılmaz Özdil: Vız gelir tırıs gidersiniz Yılmaz Özdil'den tepkilere cevap Soma'daki ölen madenciler için müstahaktır ifadesini kullanan Yılmaz Özdil, gelen tepkiler üzerine meydan okudu. VIZ GELİR, TIRIS GİDERSİNİZ Özdil, büyük tepki çeken bu sözlerin ardından bugünkü köşe yazısının altına yazdığı not şöyle: Susalım, pısalım, yazmayalım diye iftira üstüne iftira atıyorlar, kendi söylediklerini bize mal ediyorlar, sakalından utanmayanlar tescilli yalanlarıyla kimvurduya gidelim diye hedef gösteriyorlar. Topluca cevap veriyorum... Dünya tarihi sizin kadar ahlaksız bir medya kadrosu görmedi, biz sadece zeybek oynarken diz çökeriz, vız gelir tırıs gidersiniz.