Hoşgeldiniz!

yukarı bak

yukarı bak 07:59
yukarı bak 34.068 izlenme - 8 yıl önce mutlaka izleyin
yukarı bak animasyon 07:59
yukarı bak animasyon 24.132 izlenme - 8 yıl önce hayat ne kadar kısa
Grup Duhan Bırakma Ellerimi 03:36
Grup Duhan Bırakma Ellerimi 16.923 izlenme - 6 yıl önce (Duygusal Klip)
up fragmanı 18 01:27
up fragmanı 18 15.934 izlenme - 7 yıl önce hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp güney amerika'nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu carl fredricksen'ın hikayesinin anlatıldığı yeni bir komedi. ancak carl yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder fazlasıyla iyimser doğa kaşifi 8 yaşındaki russel'ı.
yukarı bak filminden 03:53
yukarı bak filminden 6.571 izlenme - 8 yıl önce up yukarı bak adlı filmden
yukarı bak - up fragmanı 01:02
yukarı bak - up fragmanı 8.053 izlenme - 9 yıl önce ForumFinaL & ProSinema.Net iyi seyirler diler..
yukarı bak - fragman 00:49
yukarı bak - fragman 3.892 izlenme - 9 yıl önce www.frmred.com
national geographic yukarı bak haber 02:18
national geographic yukarı bak haber 4.023 izlenme - 7 yıl önce national geographic'nin yukarı bak filmini gerçekleştirdiği haberi
Sagopa Kajmer - Galiba Flamenco Vocal Mix - Up 05:33
Sagopa Kajmer - Galiba Flamenco Vocal Mix - Up 3.759 izlenme - 5 yıl önce Sagopa Kajmer - Galiba Flamenco Vocal Mix - Up
Yukarı Bak! - 3 Günde 8 Milyon Kere İzlenen Video 04:58
Yukarı Bak! - 3 Günde 8 Milyon Kere İzlenen Video 1.753 izlenme - 4 yıl önce 3 Günde 8 Milyon Kere İzlenen Bu Videoyu Şimdi Türkçe İzleyin.. Yukarı Bak! Gün boyu telefon elinizden düşmüyor ve başınız sürekli eğikse, ortamlarda muhabbet etmiyor Whatsapp mesajlarınızı, Facebook bildirimlerinizi, Twitter menşınlarını cevaplıyorsanız bu videoyu mutlaka izleyin.. ve izletin.
Yukarı Bak - Sahne 06:04
Yukarı Bak - Sahne 1.258 izlenme - 4 yıl önce Tek Hayalim Kulübemi Oraya Taşımak!
Ferhat Göçer  -Ayrılsak Ölürüz Biz (Animasyon - Yukarı Bak ) 04:21
Ferhat Göçer -Ayrılsak Ölürüz Biz (Animasyon - Yukarı Bak ) 937 izlenme - 3 yıl önce Yok, dokunduğun her yerim acıyor şimdi Gidemezsin ki, gidemezsin ki Biliyorum deli gibi sevdin Ayrılalım artık diyemezsin ki, diyemezsin ki Biliyorum deli gibi sevdin www.sendeyim.com Ayrılalım artık diyemezsin ki, diyemezsin ki Ayrılsak ölürüz biz Bir bedende bütünüz biz Ellerde ölürüz biz Ayrılsak ölürüz biz Bir bedende bütünüz biz Ellerde ölürüz biz Yok, dokunduğun her yerim acıyor şimdi Gidemezsin ki, gidemezsin ki Biliyorum deli gibi www.sendeyim.com sevdin Ayrılalım artık diyemezsin ki, diyemezsin ki Biliyorum deli gibi sevdin Ayrılalım artık diyemezsin ki, diyemezsin ki Ayrılsak ölürüz biz Bir bedende bütünüz biz Ellerde ölürüz biz Ayrılsak ölürüz biz Bir bedende bütünüz biz Ellerde ölürüz biz
Yukarı Bak (Up!) - Carl ve Ellie Aşkı 04:21
Yukarı Bak (Up!) - Carl ve Ellie Aşkı 820 izlenme - 3 yıl önce Yukarı Bak (Up!) 2009 yapımı, Pixar tarafından yapılmış Walt Disney Pictures çıkışlı komedi ve macera konulu animasyon filmdir.Film, hayatı boyunca aklındaki macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerika'ya gitmek isteyen 78 yaşındaki Carl Fredericksen'in hikayesini anlatır.Bu paylaştığım bölüm ise filmin başları olan, Carl ve eşi Ellie'nin hayatlarını, yaşadıklarını, aşklarını anlatan çok iyi ve duygusal bir sahnedir.İyi seyirler..
up fragmanı 1 00:46
up fragmanı 1 1.271 izlenme - 7 yıl önce hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp güney amerika'nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu carl fredricksen'ın hikayesinin anlatıldığı yeni bir komedi. ancak carl yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder fazlasıyla iyimser doğa kaşifi 8 yaşındaki russel'ı.
yukarı bak 03:33
yukarı bak 197 izlenme - 2 yıl önce yukarı bak
up fragmanı 5 01:24
up fragmanı 5 633 izlenme - 7 yıl önce hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp güney amerika'nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu carl fredricksen'ın hikayesinin anlatıldığı yeni bir komedi. ancak carl yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder fazlasıyla iyimser doğa kaşifi 8 yaşındaki russel'ı.
up fragmanı 2 00:47
up fragmanı 2 558 izlenme - 7 yıl önce hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp güney amerika'nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu carl fredricksen'ın hikayesinin anlatıldığı yeni bir komedi. ancak carl yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder fazlasıyla iyimser doğa kaşifi 8 yaşındaki russel'ı.
up fragmanı 20 02:29
up fragmanı 20 251 izlenme - 7 yıl önce hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp güney amerika'nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu carl fredricksen'ın hikayesinin anlatıldığı yeni bir komedi. ancak carl yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder fazlasıyla iyimser doğa kaşifi 8 yaşındaki russel'ı.
Bak İzle 05:29
Bak İzle 143 izlenme - 5 yıl önce On Numara Şarkı
Tuhaf Aşk Animasyonları ! 12:19
Tuhaf Aşk Animasyonları ! 1 izlenme - 2 hafta önce Bu videoda romantik aşk animasyonları izledim tepki verdim. Çok ğelenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler :) ? OYUNPORTAL koduyla %3 indirimli ucuza oyun satın alın ?LİNK ? https://bit.ly/2q9ulQG ?OyunPortal Ürünleri : http://ytpazar.com ?Oyun Portal Android Uygulaması : ?https://goo.gl/FDSJHo ?Instagram : ?https://www.instagram.com/taklakingg/ ?Facebook : ?https://www.facebook.com/oyunportalll ?Snapchat : taklakingg ?Diğer Takla Videolar; ?MineCraft Videoları : https://goo.gl/3JGBNM ?CrazyCraft Videoları : https://goo.gl/kOvlic ?BonBonCraft Videoları : https://goo.gl/7gD09t ?GTA 5 Online Videoları : https://goo.gl/CD62Ru ?ETS2 Videoları : https://goo.gl/SS0Siw ?Farming Simulator Videoları : https://goo.gl/fne15d