Hoşgeldiniz!

Yunus Balığı Videoları İzle

Kızın Poposuna Hallenen Yunus Balığı 00:16
Kızın Poposuna Hallenen Yunus Balığı 1.115.668 izlenme - 2 yıl önce Yunus pozisyona dayanamayıp kızın poposuna yumuluyor. Bakıyorum kızın da hoşuna gitmiş.
Yunusların Arasında Suda Doğum Yapan Kadın 01:38
Yunusların Arasında Suda Doğum Yapan Kadın 36.713 izlenme - 4 yıl önce Yunusların Arasında Suda Doğum Yapan Kadın
Akvaryumun Önünde Dans Ederek Yunusu Güldüren Kız 01:06
Akvaryumun Önünde Dans Ederek Yunusu Güldüren Kız 5.189 izlenme - 2 yıl önce Akvaryumun Önünde Dans Ederek Yunusu Güldüren Kız Akvaryumun içindeki yunusları eğlendiren iyi kalpli bir insan. Yunusun eğlendiği o kadar açık ki insan gördükçe mutlu oluyor.
Balıkçılar Dünyanın İlk Bilinen İki Başlı Porpoisini Buldu  00:45
Balıkçılar Dünyanın İlk Bilinen İki Başlı Porpoisini Buldu 62 izlenme - 2 hafta önce Balıkçılar yakın zamanda ilk bilinen iki başlı yunus balığını keşfettiler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
şaşırtan yunus balığı zekası 01:52
şaşırtan yunus balığı zekası 8.232 izlenme - 7 yıl önce yunus balıklarının zekası çok ilginç.avlanmak için hayvan aklının yetmeyeceğini düşündüren bir strateji uyguluyorlar.
Denize Düşen Telefonu Kurtaran Yunus 00:22
Denize Düşen Telefonu Kurtaran Yunus 1.451 izlenme - 2 yıl önce Denize düşen telefonu yunus balığı kurtardı Teressa Cee isimli tenisçinin denize düşen telefonunu bir yunus balığı çıkardı.
Yunus Balığı Kuşa Çarptı 00:05
Yunus Balığı Kuşa Çarptı 5.252 izlenme - 9 yıl önce ne bıcım bır zamanlama yavv xd
yunus balığı çifleşmesi 05:32
yunus balığı çifleşmesi 3.634 izlenme - 6 yıl önce
Yunus Balığının Sarışın Kıza Hallenmesi 02:43
Yunus Balığının Sarışın Kıza Hallenmesi 3.413 izlenme - 2 yıl önce Küba Yunus balığı parkında gösteri esnasındaki yunusun sevimli hallerini izliyor. Not: http://imageshack.com/a/img268/859/1e2z.jpg
Yunus Balığı 01:45
Yunus Balığı 2.380 izlenme - 5 yıl önce Yunus Balığı
kediyi seven tatlı bir yunus balığı 00:10
kediyi seven tatlı bir yunus balığı 2.726 izlenme - 6 yıl önce
Yunus Balığı Denize Düşen Köpeğe Yardım Ediyor 03:33
Yunus Balığı Denize Düşen Köpeğe Yardım Ediyor 1.414 izlenme - 3 yıl önce Köpek Suya Düşüyor, Köpek Balığı Fark Ediyor Ve Tam Yanaşırken Yunus Balığı Müdahale Ediyor ve Köpeği Düştüğü Tekneye Bırakıyor :)
Yunuslara Yapılan Ayna Testi 01:41
Yunuslara Yapılan Ayna Testi 42 izlenme - 1 ay önce Yunus balıkları gözlem evinde, pencereye tek taraflı bir ayna yerleştiriliyor. Aynada görünen balığın başka bir yunus olmadığını, kendi yansımaları olduğunu çok kısa bir zaman içinde farkeden yunuslar bizleri şaşırtıyor. Birçok hayvanda yapılan ayna testi genellikle korku, saldırganlık ve huzursuzluk meydana getiriyor. Çünkü aynadaki yansımalarını başka bir canlı zannediyor diğer hayvanlar. Yunuslar ise tıpkı insan gibi tepkiler veriyor. Ayna karşısında dans ediyor, dişlerini izliyor, kuyruk veya karın gibi kolay göremedikleri bölgelere bakıyorlar.
Yunus Balığı Kusturma 01:59
Yunus Balığı Kusturma 478 izlenme - 2 yıl önce Yunus Balığı Kusturma
Ciklet Yunus 01:38
Ciklet Yunus 1.234 izlenme - 4 yıl önce Merak eden arkadaşlar için İŞTE cichlid yunus BALIKLARI BÖYLE ÇİFTLEŞİYOR :)saygılar iyi seyirler... maşallah derseniz sevinirim.
Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor 00:15
Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor 962 izlenme - 4 yıl önce Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor
Yunus Balığı Denize Düşen Köpeğe Yardım Ediyor 03:33
Yunus Balığı Denize Düşen Köpeğe Yardım Ediyor 1.396 izlenme - 4 yıl önce Köpek Suya Düşüyor, Köpek Balığı Fark Ediyor Ve Tam Yanaşırken Yunus Balığı Müdahale Ediyor Ve Köpeği Düştüğü Tekneye Bırakıyor :)
Horon Oynayan Yunus Balığı 01:49
Horon Oynayan Yunus Balığı 522 izlenme - 2 yıl önce Horon Oynayan Karadenizli Yunus Balığı Bakıcısı ile birlikte Karadeniz Müziğiyle horon tepen şirin yunus balığını izliyoruz.
Yunus Balığı Kolonisi 00:26
Yunus Balığı Kolonisi 1.003 izlenme - 4 yıl önce Yunus Kolonim 1e-9d
Flipper Dizisi (Jenerik) 00:50
Flipper Dizisi (Jenerik) 850 izlenme - 2 yıl önce Zamanında TRT’de yayınlanan ve kahramanının yunus balığı (Flipper) olduğu dizinin jenerik bölümü. Öyle bir diziydi ki sırf yunus balığı Flipper için bütün kötü adamlar o kasabaya toplanmıştı. Hepsi de silah, uyuşturucu vs. kaçakçılığını deniz yolu ile yapar ya da yollarının bir bölümü denizden geçer ve bu akıllı balıktan kaçmaya çalışırlardı. İnsan gibi konuşmak dışında her meziyete sahipti. Kötü olayları önceden sezer, görür ve ailenin yanına gider, kuyruğu üzerine kalkarak vik vik vik vik öter bir şeyler anlatmaya çalışırdı, tam bu sırada ailenin küçük cin çocuğu şu cümleyi sarf ederdi ''baba, sanırım flipper bize birşey anlatmaya çalışıyor'' der ve beni benden alırdı…
Yunus Balığının Doğum Anı 03:30
Yunus Balığının Doğum Anı 550 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Hawaii eyaletinde, sığ sulardaki yunusun büyüleyici doğum anı, su altı kameramanı tarafından saniye saniye kaydedildi.
Yunus Balıklarının Muhteşem Dansı 02:03
Yunus Balıklarının Muhteşem Dansı 869 izlenme - 3 yıl önce Sürat Teknesi ile Sörf yapan bikinili güzele eşlik eden yunusların muhteşem görüntüsü...
Yunus Cichlid Kolonisi 01:41
Yunus Cichlid Kolonisi 1.291 izlenme - 4 yıl önce Yavrudan Yetiştirdiğim 2 Erkek 4 Dişilik Yunus Cichlid Kolonisi
komikler 03:33
komikler 701 izlenme - 4 yıl önce Hayvanlar Alemi
Yavru Yunusu Selfie Uğruna Susuzluktan Öldürdüler 01:38
Yavru Yunusu Selfie Uğruna Susuzluktan Öldürdüler 230 izlenme - 1 yıl önce Arjantin'de bir plajda yavru yunus gören tatilciler, ellerini aldığı yunusu selfie çekerken susuzluktan öldürdüler.
Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor 00:15
Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor 382 izlenme - 4 yıl önce Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor
Hüseyin Metin - Yunus Balığı 01:01
Hüseyin Metin - Yunus Balığı 308 izlenme - 3 yıl önce Beslemeye Değecek Yunus Balıklarım
Okyanusa Düşen Telefonu Geri Getiren Yunus 01:00
Okyanusa Düşen Telefonu Geri Getiren Yunus 11 izlenme - 1 ay önce Neredeyse bütün insanların sevgisini kazanmış olan hayvanların başında yunuslar gelir.Yunuslar zekası ve yetenekleri ile her zaman bizleri şaşırtmışlardır bu videodaki inanılmaz hareketi gibi...
Keçi ve Yunus Balığı Taklidi Yapan Köpek 00:49
Keçi ve Yunus Balığı Taklidi Yapan Köpek 262 izlenme - 3 yıl önce Keçi ve Yunus Balığı Taklidi Yapan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Karaya Vuran Yunus Balığını Kurtaran Köpek 02:30
Karaya Vuran Yunus Balığını Kurtaran Köpek 208 izlenme - 2 yıl önce Karaya Vuran Yunus Balığını Kurtaran Köpek ABD Criccieth plajında sahibini kıyıya sürükleyip, yunus balığını kurtarmasını sağlayan köpek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."