Hoşgeldiniz!

yunus balığı

Kızın Poposuna Hallenen Yunus Balığı 00:16
Kızın Poposuna Hallenen Yunus Balığı 1.115.882 izlenme - 2 yıl önce Yunus pozisyona dayanamayıp kızın poposuna yumuluyor. Bakıyorum kızın da hoşuna gitmiş.
Yunusların Senkronize Avlanarak Kıyıya Çıkması 03:40
Yunusların Senkronize Avlanarak Kıyıya Çıkması 2.120 izlenme - 13 saat önce Senkronize şekilde 3 yunus balığı kıyıya doğru çıkıp balıkları avlıyor fakat bir taraftan da ciddi risk alıyorlar. Yunusların aç kaldığı ve yeni avlanma şekilleri ortaya çıkarttığını varsayarsak, kıyıda bekleyen hayvanlar da arta kalanlardan faydalanıyor.
Yunusların Arasında Suda Doğum Yapan Kadın 01:38
Yunusların Arasında Suda Doğum Yapan Kadın 36.841 izlenme - 4 yıl önce Yunusların Arasında Suda Doğum Yapan Kadın
Yunusların Martılarla Balık Kapma Yarışına Girmesi 01:26
Yunusların Martılarla Balık Kapma Yarışına Girmesi 163 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Boğazı'nda yunus balıklarının martılarla balık kapma yarışına girmesi ve yaşanan görsel şölen vatandaşları hayran bıraktı.
Serkan Çağrı'nın Yunuslarla Düet Yapması 01:54
Serkan Çağrı'nın Yunuslarla Düet Yapması 168 izlenme - 3 hafta önce Dünyaca ünlü klarnet sanatçısı Serkan Çağrı, Bodrum'da bulunan bir su parkında klarnet çalarak yunuslarla düet yaptı.
Akvaryumun Önünde Dans Ederek Yunusu Güldüren Kız 01:06
Akvaryumun Önünde Dans Ederek Yunusu Güldüren Kız 5.204 izlenme - 2 yıl önce Akvaryumun Önünde Dans Ederek Yunusu Güldüren Kız Akvaryumun içindeki yunusları eğlendiren iyi kalpli bir insan. Yunusun eğlendiği o kadar açık ki insan gördükçe mutlu oluyor.
şaşırtan yunus balığı zekası 01:52
şaşırtan yunus balığı zekası 8.252 izlenme - 7 yıl önce yunus balıklarının zekası çok ilginç.avlanmak için hayvan aklının yetmeyeceğini düşündüren bir strateji uyguluyorlar.
Denize Düşen Telefonu Kurtaran Yunus 00:22
Denize Düşen Telefonu Kurtaran Yunus 1.489 izlenme - 2 yıl önce Denize düşen telefonu yunus balığı kurtardı Teressa Cee isimli tenisçinin denize düşen telefonunu bir yunus balığı çıkardı.
Yunus Balığının Sarışın Kıza Hallenmesi 02:43
Yunus Balığının Sarışın Kıza Hallenmesi 3.752 izlenme - 3 yıl önce Küba Yunus balığı parkında gösteri esnasındaki yunusun sevimli hallerini izliyor. Not: http://imageshack.com/a/img268/859/1e2z.jpg
Yunus Balığı Kuşa Çarptı 00:05
Yunus Balığı Kuşa Çarptı 5.252 izlenme - 9 yıl önce ne bıcım bır zamanlama yavv xd
yunus balığı çifleşmesi 05:32
yunus balığı çifleşmesi 3.644 izlenme - 6 yıl önce
Balıkçılar Dünyanın İlk Bilinen İki Başlı Porpoisini Buldu  00:45
Balıkçılar Dünyanın İlk Bilinen İki Başlı Porpoisini Buldu 107 izlenme - 1 ay önce Balıkçılar yakın zamanda ilk bilinen iki başlı yunus balığını keşfettiler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yunus Balığı 01:45
Yunus Balığı 2.380 izlenme - 5 yıl önce Yunus Balığı
kediyi seven tatlı bir yunus balığı 00:10
kediyi seven tatlı bir yunus balığı 2.726 izlenme - 6 yıl önce
Yunus Balığı Denize Düşen Köpeğe Yardım Ediyor 03:33
Yunus Balığı Denize Düşen Köpeğe Yardım Ediyor 1.418 izlenme - 3 yıl önce Köpek Suya Düşüyor, Köpek Balığı Fark Ediyor Ve Tam Yanaşırken Yunus Balığı Müdahale Ediyor ve Köpeği Düştüğü Tekneye Bırakıyor :)
Denize Düşen Telefonu Yunus Balığının Geri Getirmesi 00:59
Denize Düşen Telefonu Yunus Balığının Geri Getirmesi 20 izlenme - 2 hafta önce Miami Heat takımının dansçısı Teressa Cee'nin denize düşen telefonunu sevimli yunus balığının geri getirip teslim etmesi.
Yunus Balığı Kusturma 01:59
Yunus Balığı Kusturma 480 izlenme - 2 yıl önce Yunus Balığı Kusturma
Ciklet Yunus 01:38
Ciklet Yunus 1.234 izlenme - 5 yıl önce Merak eden arkadaşlar için İŞTE cichlid yunus BALIKLARI BÖYLE ÇİFTLEŞİYOR :)saygılar iyi seyirler... maşallah derseniz sevinirim.
Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor 00:15
Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor 962 izlenme - 4 yıl önce Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor
Yunus Balığı Denize Düşen Köpeğe Yardım Ediyor 03:33
Yunus Balığı Denize Düşen Köpeğe Yardım Ediyor 1.396 izlenme - 4 yıl önce Köpek Suya Düşüyor, Köpek Balığı Fark Ediyor Ve Tam Yanaşırken Yunus Balığı Müdahale Ediyor Ve Köpeği Düştüğü Tekneye Bırakıyor :)
Horon Oynayan Yunus Balığı 01:49
Horon Oynayan Yunus Balığı 526 izlenme - 2 yıl önce Horon Oynayan Karadenizli Yunus Balığı Bakıcısı ile birlikte Karadeniz Müziğiyle horon tepen şirin yunus balığını izliyoruz.
Flipper Dizisi (Jenerik) 00:50
Flipper Dizisi (Jenerik) 907 izlenme - 2 yıl önce Zamanında TRT’de yayınlanan ve kahramanının yunus balığı (Flipper) olduğu dizinin jenerik bölümü. Öyle bir diziydi ki sırf yunus balığı Flipper için bütün kötü adamlar o kasabaya toplanmıştı. Hepsi de silah, uyuşturucu vs. kaçakçılığını deniz yolu ile yapar ya da yollarının bir bölümü denizden geçer ve bu akıllı balıktan kaçmaya çalışırlardı. İnsan gibi konuşmak dışında her meziyete sahipti. Kötü olayları önceden sezer, görür ve ailenin yanına gider, kuyruğu üzerine kalkarak vik vik vik vik öter bir şeyler anlatmaya çalışırdı, tam bu sırada ailenin küçük cin çocuğu şu cümleyi sarf ederdi ''baba, sanırım flipper bize birşey anlatmaya çalışıyor'' der ve beni benden alırdı…
Yunus Balığı Kolonisi 00:26
Yunus Balığı Kolonisi 1.003 izlenme - 4 yıl önce Yunus Kolonim 1e-9d
Yunus Balığının Doğum Anı 03:30
Yunus Balığının Doğum Anı 550 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Hawaii eyaletinde, sığ sulardaki yunusun büyüleyici doğum anı, su altı kameramanı tarafından saniye saniye kaydedildi.
Yunus Balıklarının Muhteşem Dansı 02:03
Yunus Balıklarının Muhteşem Dansı 869 izlenme - 3 yıl önce Sürat Teknesi ile Sörf yapan bikinili güzele eşlik eden yunusların muhteşem görüntüsü...
Yunuslara Yapılan Ayna Testi 01:41
Yunuslara Yapılan Ayna Testi 42 izlenme - 2 ay önce Yunus balıkları gözlem evinde, pencereye tek taraflı bir ayna yerleştiriliyor. Aynada görünen balığın başka bir yunus olmadığını, kendi yansımaları olduğunu çok kısa bir zaman içinde farkeden yunuslar bizleri şaşırtıyor. Birçok hayvanda yapılan ayna testi genellikle korku, saldırganlık ve huzursuzluk meydana getiriyor. Çünkü aynadaki yansımalarını başka bir canlı zannediyor diğer hayvanlar. Yunuslar ise tıpkı insan gibi tepkiler veriyor. Ayna karşısında dans ediyor, dişlerini izliyor, kuyruk veya karın gibi kolay göremedikleri bölgelere bakıyorlar.
Yunus Cichlid Kolonisi 01:41
Yunus Cichlid Kolonisi 1.293 izlenme - 4 yıl önce Yavrudan Yetiştirdiğim 2 Erkek 4 Dişilik Yunus Cichlid Kolonisi
Yavru Yunusu Selfie Uğruna Susuzluktan Öldürdüler 01:38
Yavru Yunusu Selfie Uğruna Susuzluktan Öldürdüler 278 izlenme - 1 yıl önce Arjantin'de bir plajda yavru yunus gören tatilciler, ellerini aldığı yunusu selfie çekerken susuzluktan öldürdüler.
komikler 03:33
komikler 701 izlenme - 4 yıl önce Hayvanlar Alemi
Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor 00:15
Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor 382 izlenme - 4 yıl önce Yunus Balığı Çocukla Oyun Oynuyor