Hoşgeldiniz!

yürüyen merdiven

Yürüyen Merdiven Kazası 00:20
Yürüyen Merdiven Kazası 5.917 izlenme - 2 yıl önce Torunu ile alışveriş merkezine giden babaanne üst kata çıkmak isterken yürüyen merdiveni kullanmak istemiş. Ancak yürüyen merdiven babaanne için eziyete dönüşmüş.
Küçük Kızın Yürüyen Merdiven Eğlencesi Pahalıya Patlıyordu 00:43
Küçük Kızın Yürüyen Merdiven Eğlencesi Pahalıya Patlıyordu 4.377 izlenme - 2 yıl önce Çin'de bir alışveriş merkezinde yürüyen merdivenin bandına tutunan küçük kız büyük tehlike atlatmış. Kızın yardımına bir adam yetişmiş.
Yürüyen Merdivende Düşen Bebeği Kurtaran Güvenlik Görevlisi 00:30
Yürüyen Merdivende Düşen Bebeği Kurtaran Güvenlik Görevlisi 3.681 izlenme - 1 yıl önce Kucağındaki bebeği ve yanındaki kızı ile yürüyen merdivenden inen adam, kızı merdivene doğru hareket etmeyince onu almak için çabalamış. O anlarda kucağındaki bebeği düşmüş. Güvenlik görevlisi durumu fark edip kurtarmış.
Filipinler'de Yürüyen Merdiven Kazası 00:06
Filipinler'de Yürüyen Merdiven Kazası 1.956 izlenme - 1 yıl önce Filipinler uyruklu aile, 7 yaşındaki çocukları A.M.L ile birlikte alışveriş merkezine gitti. İddiaya göre, alışveriş merkezinin metro katında bulunan yürüyen merdiveni kullandıkları sırada, 7 yaşındaki çocukları A.M.L'nin sağ ayağı mekanizmaya sıkıştı. A.M.L'nin 3 parmağı kopan sağ ayağı, sıkıştığı yerden çıkarıldı.
Yürüyen Merdivene Atıyla Beraber Binen Genç 00:05
Yürüyen Merdivene Atıyla Beraber Binen Genç 3.525 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de Metro İstasyonu’ndan şaşkınlık veren bir olay meydana gelmiş. İstasyonda bulunan yaya üst geçidinde bir at sahibiyle beraber yürüyen merdivene binmiş.
44 Çocuğu Ölümüne Yürüyen Merdivenden İndirmek 01:26
44 Çocuğu Ölümüne Yürüyen Merdivenden İndirmek 7.384 izlenme - 7 yıl önce Olay Rusya'da geçiyor ve sebebi anlaşılamayan bir sorumsuzlukla 44 tane ilkokul öğrencisi çocuk yürüyen merdivenle önlem alınmadan aşağıya indirilmeye çalışıyor ve takibinde yaşanan izdiham içler acısı.
Yaşlı Teyzenin Yürüyen Merdivenle İmtihanı 00:16
Yaşlı Teyzenin Yürüyen Merdivenle İmtihanı 7.548 izlenme - 10 yıl önce Hayatında ilk kez yürüyen merdivene binen teyze, binmeyi başarıyor ama nasıl? İzliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Çin'de Yürüyen Merdiven Kadını Yuttu! 00:29
Çin'de Yürüyen Merdiven Kadını Yuttu! 4.755 izlenme - 9 yıl önce Çin'de oğlu ile birlikte yürüyen merdivene binen genç kadının son anları güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde, olacaklardan habersiz bir şekilde merdivenden inmek üzere hamle yapan kadının, bir anda çöken merdivenin altındaki boşluğa düştüğü görülüyor. Son anda oğlunu düşmekten kurtaran talihsiz kadına çevredekiler yardımcı olmak istiyor ancak çabalar sonuç vermiyor. Küçük çocuk annesi sayesinde olaydan yara almadan kurtulurken, merdivenin altında sıkışarak hayatını kaybeden genç kadının cesedi ise 3 saat süren çalışmaların ardından sıkıştığı yerden çıkarılabildi.
Yürüyen Merdivende Oyun Kötü Bitti 00:38
Yürüyen Merdivende Oyun Kötü Bitti 917 izlenme - 2 yıl önce Çin'de annesi ile alışverişe giden çocuğun kafası yürüyen merdiven tırabzanıyla duvar arasına sıkışmış. Çocuğun yardımına itfaiye yetişmiş.
En Komik Yürüyen Merdiven Kazaları 00:48
En Komik Yürüyen Merdiven Kazaları 3.084 izlenme - 7 yıl önce Sanal alemlerin en komik merdiven kazalarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yürüyen Merdivenle İnatlaşan Yaşlı Çift 00:48
Yürüyen Merdivenle İnatlaşan Yaşlı Çift 1.565 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı çift merdivenlerden inerken yorulmak istememiş ve yürüyen merdivene yönelmiş. Ancak yürüyen merdiven yukarıya çıksa da yaşlı çift ısrarla aşağıya inmeye çalışmış.
Yürüyen Merdivene Ayakkabılarını Kaptıran Genç 00:27
Yürüyen Merdivene Ayakkabılarını Kaptıran Genç 1.272 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da bir alışveriş merkezinde yürüyen merdivene binen genç tam inecekken ayakkabılarını yürüyen merdivene sıkıştırmış ve ayakkabılar yalan olmuş.
Engellilere Özel Yürüyen Merdiven 00:51
Engellilere Özel Yürüyen Merdiven 2.261 izlenme - 8 yıl önce Çin'de geliştirilen yeni sistem ile engelliler yürüyen merdivenlerde sıkıntı çekmekten kurtulacak. Mevcut sistemde yürüyen merdivene binmek isteyen engelliler füze atışı konumuna geçip öyle çıkmak yada inmek zorunda kalıyorlar.. Umarım bir an önce yaygınlaşır
Merdivende İnsanların Suratına Pasta Yapıştıran Palyaço 06:47
Merdivende İnsanların Suratına Pasta Yapıştıran Palyaço 2.048 izlenme - 8 yıl önce Bu şaka insana sinir krizi geçirtir. Saatler süren hazırlık aşamasından sonra en güzel halinizle alışveriş merkezine geldiniz ve salak bir palyaço suratınıza pasta fırlatıyor. Siz ne hissederdiniz?
İnsanların Suratına Yürüyen Merdivende Pasta Yapıştırarak Çıldırtan Palyaço 06:45
İnsanların Suratına Yürüyen Merdivende Pasta Yapıştırarak Çıldırtan Palyaço 1.430 izlenme - 8 yıl önce Bu şaka insana sinir krizi geçirtir. Saatler süren hazırlık aşamasından sonra en güzel halinizle alışveriş merkezine geldiniz ve salak bir palyaço suratınıza pasta fırlatıyor. Siz ne hissederdiniz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaşlı Çiftin Yürüyen Merdivendeki Zor Anları 00:40
Yaşlı Çiftin Yürüyen Merdivendeki Zor Anları 420 izlenme - 2 yıl önce Alışveriş merkezine giden çift yürüyen merdivene binmek istemiş. Yaşlı çift yürüyen merdivenlerde zor anlar yaşamış.
Tanımadığınız Biri Yürüyen Merdivende Elinize Dokunursa Ne Yaparsınız? 03:24
Tanımadığınız Biri Yürüyen Merdivende Elinize Dokunursa Ne Yaparsınız? 1.483 izlenme - 8 yıl önce Fransa'da yapılan sosyal deneyde yürüyen merdivende giden insanlara hiç tanımadıkları biri eline dokunuyor. Ve insanların verdikleri reaksiyonlar gizli kameralarca kaydediliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şişli’de AVM’de Filipinli Çocuğun Yürüyen Merdivene Sıkıştığı Anlar Kamerada 00:19
Şişli’de AVM’de Filipinli Çocuğun Yürüyen Merdivene Sıkıştığı Anlar Kamerada 226 izlenme - 1 yıl önce Şişli’de bir AVM’de Filipinli 7 yaşındaki bir çocuğun, yürüyen merdivene ayağının sıkıştığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Çocuğun kopan parmaklarının merdivenden çıkartılıp dikilmesi için ameliyata alındığı öğrenilirken, olayın hemen ardından yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Polis olayla ilgili savcılık talimatıyla soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Olay, geçtiğimiz Çarşamba günü saat 13.15 sıralarında Şişli Esentepe Mahallesi’ndeki bir AVM’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Filipinler uyruklu 7 yaşındaki A.M.L ailesiyle birlikte AVM’ye girdi. Aile burada metro katında bulunan yürüyen merdiveni kullandığı esnada çocuğun sağ ayağı mekanizmaya sıkıştı. Olay sonucunda sağ ayağının 3 parmağı kopan A.M.L.’nin ayağı sıkışan yerden çıkarıldı. Olay anı ve sonrasında yaşananlar ise hem güvenlik hem de cep telefonu kamerasına yansıdı. Kopan parmaklar merdiven dökülerek çıkarıldı Olayın ardından ihbar üzerine AVM’ye sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, parmakları kopan çocuğu yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla Sarıyer’deki Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırarak tedavi altına aldı. Kopan parmaklar ise merdiven sökülerek ulaşıldıktan sonra hastaneye götürüldü ancak yerine dikilemeyince aile, özel bir hastaneye sevk edildi. Burada çocuğun ameliyata alındığı bilgisine ulaşıldı. Savcılık talimatıyla soruşturma başlatıldı Olayla ilgili ise Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü polisleri çalışma başlattı. İhmal olup olmadığının araştırıldığı olayla ilgili savcılığın talimatıyla “taksirle yaralama” suçundan adli soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Öte yandan olayın ardından yürüyen merdivenler kapatıldığı ve “Teknik bir arıza nedeni ile geçici olarak servis dışıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz” yazısının asıldığı öğrenildi.
Yürüyen Merdivenin Çalışmasına Karşı Olan Vatandaşlar 00:57
Yürüyen Merdivenin Çalışmasına Karşı Olan Vatandaşlar 455 izlenme - 4 yıl önce Kocaeli’de bulunan yürüyen merdivenlerin çalışmamasına vatandaşların tepki göstermesi sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, problemin nedenini paylaştığı görüntü ile açıklamış.
Hızlanan Yürüyen Merdiven Kazası 00:20
Hızlanan Yürüyen Merdiven Kazası 322 izlenme - 3 yıl önce Eğlence mekanında çıkan kalabalık yürüyen merdivenden çıkışa doğru yönelirken, yürüyen merdivende bir sorun yaşanmış ve merdiven hızlanmış. Yürüyen merdivendeki insanlar zor anlar yaşamış.
Anne Kız Alışveriş Merkezinde Yürüyen Merdivenden Düştü 01:15
Anne Kız Alışveriş Merkezinde Yürüyen Merdivenden Düştü 184 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli’nin İzmit ilçesinde anne kız, alışveriş merkezinin yürüyen merdiveninden düştü. Ayak bileği kırılan 44 yaşındaki kadın hastaneye kaldırıldı, annesinin ise yara almadığı öğrenildi. Olay, Yahyakaptan Mahallesi Akasyalar Caddesi’nde bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, E.Ö (73) ve kızı Y.Ö (44) yürüyen merdivenden aşağıya indiği esnada ayaklarının takılması neticesinde düştü. Yere düşen anne ve kızı gören çevredeki vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Y.Ö.’nün ayak bileğinde kırık olduğunu tespit etti. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Y.Ö. hastaneye kaldırıldı. Tekerlekli sandalyeye alınan E.Ö. de tedbir amaçlı hastaneye götürüldü. (ARD-HFV-
Yürüyen Merdivende Sörf Yapan Çocuk 00:31
Yürüyen Merdivende Sörf Yapan Çocuk 414 izlenme - 4 yıl önce Alışveriş merkezindeki yürüyen merdivenden altına aldığı plastikle aşağıya inen çocuk adeta sörf yapmış. Neyse ki kötü sonuçlanmamış.
Yürüyen Merdiven Mini Şaka 01:31
Yürüyen Merdiven Mini Şaka 2.913 izlenme - 16 yıl önce kız zorla sapık türetiyor
Yürüyen Merdivenden Yuvarlanan Valiz Kadını Hastanelik Etti 00:14
Yürüyen Merdivenden Yuvarlanan Valiz Kadını Hastanelik Etti 209 izlenme - 2 yıl önce Çin'de kaydedilen görüntülerde yürüyen merdivenden düşen bir valiz, yürüyen merdivendeki bir kadına çarpmış. Kadın hastanelik olmuş.
Yürüyen Merdivenlerden İnmeye Çalışan Çocuklar Ağır Yaralandı 00:22
Yürüyen Merdivenlerden İnmeye Çalışan Çocuklar Ağır Yaralandı 265 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın Moskova kentinde meydana geldi. Bebek arabası ile yürüyen merdivene giden çocuk araba ile birlikte feci şekilde düşmüş.
Amuda Kalkarak Yürüyen Merdivenden Çıkmak 00:25
Amuda Kalkarak Yürüyen Merdivenden Çıkmak 728 izlenme - 7 yıl önce Bir AVM içerisinden bulunan yürüyen merdivenden canı sıkılan adrenalin tutkunu güzel amuda kalkarak çıkmış. Yürüyen merdiveni eğlence amaçlı kullanan kızın görüntüleri amatör kameraya böyle yansımış
Yürüyen Merdivende Zor Anlar Yaşayan Ailenin Yardımına Yetişen Polis 00:25
Yürüyen Merdivende Zor Anlar Yaşayan Ailenin Yardımına Yetişen Polis 251 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir alışveriş merkezindeki yürüyen merdivenle çıkan aile dengesini kaybedince zor anlar yaşamış. Bir polis ailenin yardımına yetişmiş.
Yürüyen Merdivene Yaklaşan Çocuğu Son Anda Kurtaran Güvenlik Görevlisi 00:26
Yürüyen Merdivene Yaklaşan Çocuğu Son Anda Kurtaran Güvenlik Görevlisi 257 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir alışveriş merkezinde annesinin yanından uzaklaşan ufaklık yürüyen merdivene yaklaştığı anda güvenlik görevlisi tarafından fark edilmiş. Güvenlik görevlisi müthiş bir hamle ile ufaklığı yürüyen merdivenin başından almış.
Dünyanın En Kısa Yürüyen Merdiveni 00:12
Dünyanın En Kısa Yürüyen Merdiveni 710 izlenme - 9 yıl önce İnsanlar üşenmemişler 5 basamaklı merdiveni yürüyen hale getirmişler. Normal merdivenden daha hızlı inersiniz fakat inanlar lüksü seviyor.
Teyzenin Yürüyen Merdiven ile İmtihanı 00:17
Teyzenin Yürüyen Merdiven ile İmtihanı 480 izlenme - 5 yıl önce Bir alışveriş merkezinde yürüyen merdivene binen teyze oldukça zorlanmış. Yanlış bindiği yürüyen merdivenden ne inebilmiş ne de çıkabilmiş.