Hoşgeldiniz!

yürüyen merdiven

Brezilya'da Yürüyen Merdivende Aşk Şakası 05:14
Brezilya'da Yürüyen Merdivende Aşk Şakası 6.662 izlenme - 2 ay önce Brezilya'da yapılan kamera şakasında yürüyen merdivende karşılaşan kişiler ilk görüşte aşık olmuş şakası yapıyor iyi seyirler..
Maslak'ta Meydana Gelen Yürüyen Merdiven Kazası Görüntüleri 02:00
Maslak'ta Meydana Gelen Yürüyen Merdiven Kazası Görüntüleri 12.564 izlenme - 6 ay önce İstanbul Maslak'ta İTÜ Ayazağa Metro İstasyonu'nda 27 Şubat'ta meydana gelen ve bir kişinin yaralandığı yürüyen merdivenin çökme anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Yürüyen Yol İşini Çözemeyen Köpek 01:04
Yürüyen Yol İşini Çözemeyen Köpek 38.484 izlenme - 5 yıl önce Gidiyor Gidiyor Bitmiyor..
Yürüyen Merdivenlerde Beklenmeyen Aşk 04:07
Yürüyen Merdivenlerde Beklenmeyen Aşk 11.878 izlenme - 3 yıl önce Yürüyen merdivende hareket halindeyken karşıdan gelen biriyle elleriniz birleşirse ne yaparsınız?
Yürüyen Merdivende İnsanlara Atlayan Fare 00:52
Yürüyen Merdivende İnsanlara Atlayan Fare 4.605 izlenme - 7 ay önce Yürüyen merdivenden geçen insanlara atarlanan psikopat farenin çılgın tavırlarını izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
Çin'de 3 Kadının Yürüyen Merdivenle İmtihanı 01:29
Çin'de 3 Kadının Yürüyen Merdivenle İmtihanı 5.053 izlenme - 1 yıl önce Çin’de genç bir kadın, annesi ve anneannesinin yürüyen merdivenle imtihanı güvenlik kamerasına yansıdı. Yaşlı kadının dengesini sağlayamamasıyla başlayan olay, ona yardım etmek isteyen kızı ve torununun da aynı duruma düşmesiyle kaza kaçınılmaz oldu.
Yürüyen Merdivende Aşk Şakası - Türkiye 02:46
Yürüyen Merdivende Aşk Şakası - Türkiye 4.916 izlenme - 1 yıl önce Yabancı ülkelerde sıkça yapılan yürüyen merdivende yapılan aşk şakası Türkiye'de yapılmış.Peki size böyle bir şey yapsaydık tepkiniz ne olurdu?
İsviçreli Kayakçı Fabian Bösch'ün Merdiven Çıkma Yöntemi 00:23
İsviçreli Kayakçı Fabian Bösch'ün Merdiven Çıkma Yöntemi 3.830 izlenme - 7 ay önce 1997 doğumlu İsviçre'li kayakçı Fabian Bösch'ün yürüyen merdivenden çıkma yöntemi kameraya böyle yansımış efendim.
Yürüyen Merdiven İle İnatlaşan Yurdum İnsanı 01:25
Yürüyen Merdiven İle İnatlaşan Yurdum İnsanı 5.255 izlenme - 10 ay önce Zonguldak'da bir alışveriş merkezinde çekilen görüntülerde aşağı inen yürüyen merdivene binen adamın inatla yukarı çıkma çabasını izliyoruz.
44 Çocuğu Ölümüne Yürüyen Merdivenden İndirmek 01:26
44 Çocuğu Ölümüne Yürüyen Merdivenden İndirmek 7.333 izlenme - 2 yıl önce Olay Rusya'da geçiyor ve sebebi anlaşılamayan bir sorumsuzlukla 44 tane ilkokul öğrencisi çocuk yürüyen merdivenle önlem alınmadan aşağıya indirilmeye çalışıyor ve takibinde yaşanan izdiham içler acısı.
Yürüyen Merdivende Artistlik Yapmanın Sonu 00:10
Yürüyen Merdivende Artistlik Yapmanın Sonu 19.735 izlenme - 5 yıl önce Yürüyen Merdivende Artistlik Yapmanın Sonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yaşlı Adamın Yürüyen Merdivende Mahzur Kalması 00:27
Yaşlı Adamın Yürüyen Merdivende Mahzur Kalması 3.153 izlenme - 11 ay önce Bolu’da, yukarı çıkan yürüyen merdivenden aşağı inmeye çalışan yaşlı bir vatandaş, merdivenlerde mahsur kalınca imdadına diğer vatandaşlar yetişmiş.
Biri Düğmeye Bassın! | Ankara'nın Bug'ları 00:40
Biri Düğmeye Bassın! | Ankara'nın Bug'ları 17.854 izlenme - 5 yıl önce
Yürüyen Merdivenden Çıkamamak 00:29
Yürüyen Merdivenden Çıkamamak 3.620 izlenme - 2 yıl önce Esenler otogarından dönerken yolu uzatmayalım İKEA nın otoparkından kestirmeden çıkalım dedik yürüyen merdivene bindik merdiven bozukmuymuş neymiş anlamadık böyle bir şey yaşandı sizinle paylaşmak istedim canslarımmm
Yürüyen Merdiven Birden Terse Yürümeye Başlayınca Oluşan İnsan Yığını 00:39
Yürüyen Merdiven Birden Terse Yürümeye Başlayınca Oluşan İnsan Yığını 7.019 izlenme - 3 yıl önce Üzerinde onlarca insan varken ters tarafa, aşağı doğru yürümeye başlayan merdiven insan yığını oluşturdu. Çin'de gerçekleşen olay güvenlik kamerasına böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yürüyen Merdiveni Kaydırak Olarak Kullanmanın Hazin Sonu 00:21
Yürüyen Merdiveni Kaydırak Olarak Kullanmanın Hazin Sonu 778 izlenme - 4 ay önce Çocuklar kadar şen yaşayan genç, yürüyen merdivenden daha hızlı aşağıya inmek için kısa ve tehlikeli yolculuğun tadına böyle varmış.
Yaşlı Teyzenin Yürüyen Merdivenle İmtihanı 00:16
Yaşlı Teyzenin Yürüyen Merdivenle İmtihanı 6.990 izlenme - 4 yıl önce Hayatında ilk kez yürüyen merdivene binen teyze, binmeyi başarıyor ama nasıl? İzliyoruz
İlk Defa Yürüyen Merdiven Gören Adam 01:42
İlk Defa Yürüyen Merdiven Gören Adam 6.875 izlenme - 5 yıl önce Bir alışveriş merkezinde etraftakilerin şaşkın bakışları içinde yürüyen merdivenin başında öylece bekleyen bir adam... Bekliyor, çünkü yürüyen merdivenin nasıl kullanıldığını bilmiyor...
Kafası İyi Adamın Yürüyen Merdivenle İmtihanı 00:51
Kafası İyi Adamın Yürüyen Merdivenle İmtihanı 5.895 izlenme - 3 yıl önce Hareket etmeyen merdivene binen adam öylece bekliyor. Sarhoş adam muhtemelen yanda hareket eden merdiven gazabına uğrayıp kendi bindiğinin hareket ettiğini zannediyor.
Yürüyen Merdiven Kazaları 01:10
Yürüyen Merdiven Kazaları 8.070 izlenme - 5 yıl önce Yürüyen Merdiven Kazaları
Yürüyen Merdivende Tanımadığınız Biri Elinize Dokunursa 03:24
Yürüyen Merdivende Tanımadığınız Biri Elinize Dokunursa 3.114 izlenme - 2 yıl önce Yürüyen merdivende tanımadıkları biri tarafından eline dokunulan şakazedelerin tepkileri böyle görüntüleniyor.
Yürüyen Merdivenin Gazabına Uğrayan Malezyalılar 00:54
Yürüyen Merdivenin Gazabına Uğrayan Malezyalılar 5.261 izlenme - 3 yıl önce Malezya'da yürüyen merdivene aşırı ağırlık bindiği için merdiven bir anda tersine çalışmaya başladı ve üzerinde kim varsa herkesi savurdu.
Yürüyen Merdiven Delisi 01:34
Yürüyen Merdiven Delisi 9.627 izlenme - 9 yıl önce hiç mi akıl yok kardeşim
Yürüyen Merdivenden Korkan Sevimli Köpek 00:25
Yürüyen Merdivenden Korkan Sevimli Köpek 116 izlenme - 2 ay önce Golden cinsi köpekler hayatımızda görüp görebileceğimiz en sevimli ama en garip köpekler. Yürüyen merdivenle bir kat yukarı çıkamayan bu köpek soluğu sahibinin kucağında alıyor.
Çin'de Yürüyen Merdiven Kadını Yuttu! 00:29
Çin'de Yürüyen Merdiven Kadını Yuttu! 2.117 izlenme - 3 yıl önce Çin'de oğlu ile birlikte yürüyen merdivene binen genç kadının son anları güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde, olacaklardan habersiz bir şekilde merdivenden inmek üzere hamle yapan kadının, bir anda çöken merdivenin altındaki boşluğa düştüğü görülüyor. Son anda oğlunu düşmekten kurtaran talihsiz kadına çevredekiler yardımcı olmak istiyor ancak çabalar sonuç vermiyor. Küçük çocuk annesi sayesinde olaydan yara almadan kurtulurken, merdivenin altında sıkışarak hayatını kaybeden genç kadının cesedi ise 3 saat süren çalışmaların ardından sıkıştığı yerden çıkarılabildi.
Engellilere Özel Yürüyen Merdiven 00:51
Engellilere Özel Yürüyen Merdiven 1.941 izlenme - 3 yıl önce Çin'de geliştirilen yeni sistem ile engelliler yürüyen merdivenlerde sıkıntı çekmekten kurtulacak. Mevcut sistemde yürüyen merdivene binmek isteyen engelliler füze atışı konumuna geçip öyle çıkmak yada inmek zorunda kalıyorlar.. Umarım bir an önce yaygınlaşır
Yürüyen Merdivene Kapılıp Uçan Teyze 00:16
Yürüyen Merdivene Kapılıp Uçan Teyze 2.206 izlenme - 4 yıl önce Literature yuruyen merdiven sorfunu kazandiran teyzemizden bu ekstrem sporun nasil yapildigini hep birlikte izleyelim efendim.
En Komik Yürüyen Merdiven Kazaları 00:48
En Komik Yürüyen Merdiven Kazaları 896 izlenme - 2 yıl önce Sanal alemlerin en komik merdiven kazalarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...