Hoşgeldiniz!

yürüyen merdiven

Yürüyen Merdiven Kazası 00:20
Yürüyen Merdiven Kazası 4.819 izlenme - 3 hafta önce Torunu ile alışveriş merkezine giden babaanne üst kata çıkmak isterken yürüyen merdiveni kullanmak istemiş. Ancak yürüyen merdiven babaanne için eziyete dönüşmüş.
Brezilya'da Yürüyen Merdivende Aşk Şakası 05:14
Brezilya'da Yürüyen Merdivende Aşk Şakası 8.706 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da yapılan kamera şakasında yürüyen merdivende karşılaşan kişiler ilk görüşte aşık olmuş şakası yapıyor iyi seyirler..
Yürüyen Merdivenlerde Beklenmeyen Aşk 04:07
Yürüyen Merdivenlerde Beklenmeyen Aşk 12.036 izlenme - 6 yıl önce Yürüyen merdivende hareket halindeyken karşıdan gelen biriyle elleriniz birleşirse ne yaparsınız?
Ayakkabılarını Yürüyen Merdivene Kaptıran Eleman 00:27
Ayakkabılarını Yürüyen Merdivene Kaptıran Eleman 2.583 izlenme - 3 yıl önce Merdivenden adım atmak yerine, bekleyen eleman ayakkabılarını yürüyen merdivene sıkıştırmış.
Yürüyen Merdivene Yaslanmanın Sonu 00:51
Yürüyen Merdivene Yaslanmanın Sonu 2.289 izlenme - 2 yıl önce Alışveriş merkezinde yürüyen merdivene yaslanan kadın bu hatasını neredeyse acı şekilde ödeyecekmiş. Neyse ki kadın şanslı günündeymiş.
44 Çocuğu Ölümüne Yürüyen Merdivenden İndirmek 01:26
44 Çocuğu Ölümüne Yürüyen Merdivenden İndirmek 7.378 izlenme - 5 yıl önce Olay Rusya'da geçiyor ve sebebi anlaşılamayan bir sorumsuzlukla 44 tane ilkokul öğrencisi çocuk yürüyen merdivenle önlem alınmadan aşağıya indirilmeye çalışıyor ve takibinde yaşanan izdiham içler acısı.
Çin'de 3 Kadının Yürüyen Merdivenle İmtihanı 01:29
Çin'de 3 Kadının Yürüyen Merdivenle İmtihanı 5.173 izlenme - 5 yıl önce Çin’de genç bir kadın, annesi ve anneannesinin yürüyen merdivenle imtihanı güvenlik kamerasına yansıdı. Yaşlı kadının dengesini sağlayamamasıyla başlayan olay, ona yardım etmek isteyen kızı ve torununun da aynı duruma düşmesiyle kaza kaçınılmaz oldu.
Yürüyen Merdivende Aşk Şakası - Türkiye 02:46
Yürüyen Merdivende Aşk Şakası - Türkiye 5.121 izlenme - 5 yıl önce Yabancı ülkelerde sıkça yapılan yürüyen merdivende yapılan aşk şakası Türkiye'de yapılmış.Peki size böyle bir şey yapsaydık tepkiniz ne olurdu?
İlk Defa Yürüyen Merdiven Gören Adam 01:42
İlk Defa Yürüyen Merdiven Gören Adam 7.135 izlenme - 9 yıl önce Bir alışveriş merkezinde etraftakilerin şaşkın bakışları içinde yürüyen merdivenin başında öylece bekleyen bir adam... Bekliyor, çünkü yürüyen merdivenin nasıl kullanıldığını bilmiyor...
Yaşlı Teyzenin Yürüyen Merdivenle İmtihanı 00:16
Yaşlı Teyzenin Yürüyen Merdivenle İmtihanı 7.081 izlenme - 8 yıl önce Hayatında ilk kez yürüyen merdivene binen teyze, binmeyi başarıyor ama nasıl? İzliyoruz
Yürüyen Merdiven İle İnatlaşan Yurdum İnsanı 01:25
Yürüyen Merdiven İle İnatlaşan Yurdum İnsanı 5.385 izlenme - 4 yıl önce Zonguldak'da bir alışveriş merkezinde çekilen görüntülerde aşağı inen yürüyen merdivene binen adamın inatla yukarı çıkma çabasını izliyoruz.
Hintli Kadınların Yürüyen Merdiven ile İmtihanı 00:22
Hintli Kadınların Yürüyen Merdiven ile İmtihanı 1.436 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da tren istasyonunda trenden inen kadınlar yukarıya çıkmak için yürüyen merdivene binmek istersek neredeyse canlarından oluyorlarmış.
Yürüyen Merdivenle İnatlaşan Yaşlı Çift 00:48
Yürüyen Merdivenle İnatlaşan Yaşlı Çift 1.513 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı çift merdivenlerden inerken yorulmak istememiş ve yürüyen merdivene yönelmiş. Ancak yürüyen merdiven yukarıya çıksa da yaşlı çift ısrarla aşağıya inmeye çalışmış.
Kafası İyi Adamın Yürüyen Merdivenle İmtihanı 00:51
Kafası İyi Adamın Yürüyen Merdivenle İmtihanı 6.023 izlenme - 7 yıl önce Hareket etmeyen merdivene binen adam öylece bekliyor. Sarhoş adam muhtemelen yanda hareket eden merdiven gazabına uğrayıp kendi bindiğinin hareket ettiğini zannediyor.
Yürüyen Merdivenle İnatlaşan Kadının Dramı 00:18
Yürüyen Merdivenle İnatlaşan Kadının Dramı 2.794 izlenme - 3 yıl önce Gittiği alışveriş merkezinde yürüyen merdiveni kullanmak isteyen kadın ,yukarı çıkmak isterken aşağıya doğru inen merdiveni tercih etmiş.
Yaşlı Çiftin Yürüyen Merdivendeki Zor Anları 00:40
Yaşlı Çiftin Yürüyen Merdivendeki Zor Anları 334 izlenme - 5 ay önce Alışveriş merkezine giden çift yürüyen merdivene binmek istemiş. Yaşlı çift yürüyen merdivenlerde zor anlar yaşamış.
Yürüyen Merdivenden Çıkamamak 00:29
Yürüyen Merdivenden Çıkamamak 3.649 izlenme - 6 yıl önce Esenler otogarından dönerken yolu uzatmayalım İKEA nın otoparkından kestirmeden çıkalım dedik yürüyen merdivene bindik merdiven bozukmuymuş neymiş anlamadık böyle bir şey yaşandı sizinle paylaşmak istedim canslarımmm
Yürüyen Merdiven Korkusu Olan Koca Yürekli Köpek 00:43
Yürüyen Merdiven Korkusu Olan Koca Yürekli Köpek 2.071 izlenme - 3 yıl önce Sevimli ve iri köpek kardeşimiz sahibi ile avm de alışverişe çıkmıştır. Ancak bir üst kata çıkmaları için büyük bir engeli aşmaları lazımdı o da yürüyen merdivendi. Sahibinin yardımıyla bu engeli aşan bobi kendine yeni kıyafetler bakacaktı...
Yürüyen Merdivende Yapılan Eşcinsel Şakası 02:48
Yürüyen Merdivende Yapılan Eşcinsel Şakası 2.811 izlenme - 3 yıl önce The Boss ekibi insanların tepkilerini ölçmek için, yürüyen merdivende aşk şakası yaparak eğlenceli bir çalışmaya imza atmış efendim.
Çin'de Yürüyen Merdiven Kadını Yuttu! 00:29
Çin'de Yürüyen Merdiven Kadını Yuttu! 3.106 izlenme - 7 yıl önce Çin'de oğlu ile birlikte yürüyen merdivene binen genç kadının son anları güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde, olacaklardan habersiz bir şekilde merdivenden inmek üzere hamle yapan kadının, bir anda çöken merdivenin altındaki boşluğa düştüğü görülüyor. Son anda oğlunu düşmekten kurtaran talihsiz kadına çevredekiler yardımcı olmak istiyor ancak çabalar sonuç vermiyor. Küçük çocuk annesi sayesinde olaydan yara almadan kurtulurken, merdivenin altında sıkışarak hayatını kaybeden genç kadının cesedi ise 3 saat süren çalışmaların ardından sıkıştığı yerden çıkarılabildi.
Yürüyen Merdivenin Gazabına Uğrayan Malezyalılar 00:54
Yürüyen Merdivenin Gazabına Uğrayan Malezyalılar 5.307 izlenme - 7 yıl önce Malezya'da yürüyen merdivene aşırı ağırlık bindiği için merdiven bir anda tersine çalışmaya başladı ve üzerinde kim varsa herkesi savurdu.
En Komik Yürüyen Merdiven Kazaları 00:48
En Komik Yürüyen Merdiven Kazaları 2.356 izlenme - 5 yıl önce Sanal alemlerin en komik merdiven kazalarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Engellilere Özel Yürüyen Merdiven 00:51
Engellilere Özel Yürüyen Merdiven 2.132 izlenme - 6 yıl önce Çin'de geliştirilen yeni sistem ile engelliler yürüyen merdivenlerde sıkıntı çekmekten kurtulacak. Mevcut sistemde yürüyen merdivene binmek isteyen engelliler füze atışı konumuna geçip öyle çıkmak yada inmek zorunda kalıyorlar.. Umarım bir an önce yaygınlaşır
Yürüyen Merdivene Kapılıp Uçan Teyze 00:16
Yürüyen Merdivene Kapılıp Uçan Teyze 2.370 izlenme - 7 yıl önce Literature yuruyen merdiven sorfunu kazandiran teyzemizden bu ekstrem sporun nasil yapildigini hep birlikte izleyelim efendim.
Yürüyen Merdivenin Çalışmasına Karşı Olan Vatandaşlar 00:57
Yürüyen Merdivenin Çalışmasına Karşı Olan Vatandaşlar 398 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli’de bulunan yürüyen merdivenlerin çalışmamasına vatandaşların tepki göstermesi sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, problemin nedenini paylaştığı görüntü ile açıklamış.
Merdivende İnsanların Suratına Pasta Yapıştıran Palyaço 06:47
Merdivende İnsanların Suratına Pasta Yapıştıran Palyaço 1.647 izlenme - 6 yıl önce Bu şaka insana sinir krizi geçirtir. Saatler süren hazırlık aşamasından sonra en güzel halinizle alışveriş merkezine geldiniz ve salak bir palyaço suratınıza pasta fırlatıyor. Siz ne hissederdiniz?
Yürüyen Merdivende Zor Anlar Yaşayan Ailenin Yardımına Yetişen Polis 00:25
Yürüyen Merdivende Zor Anlar Yaşayan Ailenin Yardımına Yetişen Polis 228 izlenme - 11 ay önce Çin'de bir alışveriş merkezindeki yürüyen merdivenle çıkan aile dengesini kaybedince zor anlar yaşamış. Bir polis ailenin yardımına yetişmiş.
Yürüyen Merdivene Ayakkabılarını Kaptıran Genç 00:27
Yürüyen Merdivene Ayakkabılarını Kaptıran Genç 428 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da bir alışveriş merkezinde yürüyen merdivene binen genç tam inecekken ayakkabılarını yürüyen merdivene sıkıştırmış ve ayakkabılar yalan olmuş.
İnsanların Suratına Yürüyen Merdivende Pasta Yapıştırarak Çıldırtan Palyaço 06:45
İnsanların Suratına Yürüyen Merdivende Pasta Yapıştırarak Çıldırtan Palyaço 1.264 izlenme - 6 yıl önce Bu şaka insana sinir krizi geçirtir. Saatler süren hazırlık aşamasından sonra en güzel halinizle alışveriş merkezine geldiniz ve salak bir palyaço suratınıza pasta fırlatıyor. Siz ne hissederdiniz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yürüyen Merdivende Sörf Yapan Çocuk 00:31
Yürüyen Merdivende Sörf Yapan Çocuk 402 izlenme - 2 yıl önce Alışveriş merkezindeki yürüyen merdivenden altına aldığı plastikle aşağıya inen çocuk adeta sörf yapmış. Neyse ki kötü sonuçlanmamış.