Hoşgeldiniz!

zenci

Zenci Çocuğun Şirin Dansı 00:19
Zenci Çocuğun Şirin Dansı 58.126 izlenme - 7 yıl önce Zenci Çocuğun Şirin Dansı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Paris Hilton 01:01
Paris Hilton 98.983 izlenme - 14 yıl önce paris hilton zenciye icraat öncesi son şovunu yapıyor.
Türk Rakibiyle Dalga Geçmeye Çalışan Boksörün Aldığı Cevap 00:31
Türk Rakibiyle Dalga Geçmeye Çalışan Boksörün Aldığı Cevap 20.199 izlenme - 4 yıl önce Maçtan önce rakibine kebap ikram eden fakat bunu dalga geçmek için yapan zenci boksör Türkün yumruğunu yiyor. Hemde sade. Ketçapsız.
Sokak Ortasında Öldüresiye Dayak Kamerada 01:37
Sokak Ortasında Öldüresiye Dayak Kamerada 24.358 izlenme - 7 yıl önce Yolda giderken kendisine sataşan beyaz adamlara saldıran zencinin sonu kötü bitti. Sokak ortasında biri zenci ikisi beyaz adam arasındaki tartışmaçıktı, Çıkan tartışma büyüyünce, kavga kaçınılmaz oldu. Sokaktaki tartışma uzayınca zenci adam gözüne kestirdiği iri adama saldırdı. İri adama saldıran zencinin sonu kötü bitti. Kendine gelemeyen zenci yattığı yerden bir türlü kalkamadı.
Zenci Çocuğun Öten Ayakkabı İle İmtihanı 00:45
Zenci Çocuğun Öten Ayakkabı İle İmtihanı 33.206 izlenme - 8 yıl önce Zenci Çocuğun Öten Ayakkabı İle İmtihanı
Hatunu Emcüklerken Arkadaşın Gelmesi 01:25
Hatunu Emcüklerken Arkadaşın Gelmesi 8.694 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten muhteşem bir giriş sahnesi. Sahne ve oyunculuklar şahhhane. Rol kesme 10 üzerinden 11!!!
Prezervatif 01:06
Prezervatif 60.528 izlenme - 15 yıl önce :))))
Malafatı Sayesinde Fuarda Görev Alan Zenci 01:12
Malafatı Sayesinde Fuarda Görev Alan Zenci 4.980 izlenme - 2 yıl önce penisi sayesinde tanıdığımız güzel kavruk kardeşimiz bu sefer çıkarmadan ele vermiş. havlusu da yapıştı herife.
Süper Adam İstanbul'da ( 18) 03:25
Süper Adam İstanbul'da ( 18) 23.673 izlenme - 7 yıl önce Amerika'dan İstanbul'a kötülerle savaşmak için gelen Süper Adam hem kötüleri alteder, hem de İstanbul cıvırlarını alemlerde götürür. Erotik-absürd Yeşilçam akımının ilginç bir ürünü... (süper adam ekolünün gerçek hayattaki yansıması vogueman'a sevgilerimle)
ABD’de Polis, Kendisine Ateş Eden Siyahi Kadını Vurdu 01:06
ABD’de Polis, Kendisine Ateş Eden Siyahi Kadını Vurdu 1.767 izlenme - 6 ay önce ABD’de bir polis memuru, arama sırasında kendisine ateş eden siyahi kadını vurarak öldürdüğü ana ilişkin vücut kamerası görüntüleri yayınlandı. Yetkililer, tedavisi devam eden polisin herhangi bir ihlal yapıp yapmadığı hakkında soruşturma başlattı.
Amerika'da Gece Vakti Zenci Mahallesinden Geçmek 03:25
Amerika'da Gece Vakti Zenci Mahallesinden Geçmek 3.217 izlenme - 1 yıl önce Amerika Detroit'te gece vakti sokaklarda eğlenen zenciler.İnsan izlerken bile geriliyor.Bizdeki kenar mahalle serserileriyle kapışsalar kim kazanırdı acaba.
Zenci Mahallesinde Gezen Hacı Amcayı Dövmek 00:49
Zenci Mahallesinde Gezen Hacı Amcayı Dövmek 5.318 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda arabasından inen imanlı dayımıza saldıran bir grup siyahi hayvan, amcanın durumu kötü olunca para ve arabasının anahtarını da alarak gözden kaybolmuş halen aranıyorlarmış
Mutlu Sonla Bitmeyen Masaj Salonu 02:31
Mutlu Sonla Bitmeyen Masaj Salonu 6.641 izlenme - 2 yıl önce Bir masaj salonu düşünün sizi güzel, seksi bir kadın karşılıyor. Sizi masaj için hazırlayıp yüzüstü yatırıyor. Eller masaj yağı ile yağlanıp masaj başlıyor. Fakat o da ne?
Sırık ve Yaman Zencinin Tek Hamlelik Kavgası 00:40
Sırık ve Yaman Zencinin Tek Hamlelik Kavgası 4.806 izlenme - 2 yıl önce Bu Amerikalılar neden böyle her boka kavga ediyor anlamış değilim. adamların tek derdi pussy olmuş.
Metroda Zenciye Tüküren Beyaz Gencin Hazin Sonu 00:46
Metroda Zenciye Tüküren Beyaz Gencin Hazin Sonu 5.709 izlenme - 2 yıl önce Irkçı, faşist bir beyaz; siyahi yolcuya metronun kapıları kapanırken hakaret ederek, tükürüyor. Akabinde yaşananlar, layığını bulması şeklinde.
İntihar 00:45
İntihar 22.449 izlenme - 15 yıl önce ZENCİYE BAK
Los Angeles Kaosunun içindeki Türk (Ağır Şiddet İçerir) 39:22
Los Angeles Kaosunun içindeki Türk (Ağır Şiddet İçerir) 3.209 izlenme - 1 yıl önce Amerika Los Angeles kaosunun içinde kendini bulan Türk bizler için olayları canlı canlı aktarmış kendi açıklaması: Herkese merhabalar, kendimi mizahi sunumumla çektiğim video ağır uğraşlar ve zorlu şartlar altında çekilmiştir, iyi izlemeler dilerim. Kendisinin kanalı:https://www.youtube.com/channel/UCfKhdAq-Clnx1EpqKbe5uOQ
01:45
"Saat Kaç" Diye Sorulan Nijeryalının Delirmesi 7.083 izlenme - 4 yıl önce Yıllardır ülkemizde geçimlerini saat satarak sağlayan siyahi abilerimize birileri amacını aşan sorular sormuşlar. Onlar da delirmiş.
Kara Oğlandan Şaplağı Yiyince Dünyadan Kopan Herif 00:49
Kara Oğlandan Şaplağı Yiyince Dünyadan Kopan Herif 7.667 izlenme - 3 yıl önce siyahi kardeşimiz vurduğu tokatla birlikte dünyanın kaç haneden oluştuğunu anlatıyor. (çaktırmayın video mağaralık)
Yapılan Şakayı Beğenmeyen Zenci Abi 00:49
Yapılan Şakayı Beğenmeyen Zenci Abi 6.877 izlenme - 3 yıl önce Sinirli oldukları konuşmalarından anlaşılan adam ve kız arkadaşının tepkileri sert olmuş.
Gürbüz Zencinin Vitaminsiz Zenciyi Yere Çalması 00:36
Gürbüz Zencinin Vitaminsiz Zenciyi Yere Çalması 7.479 izlenme - 3 yıl önce Efendim amerika'nın içerli eyaletlerinden birinde konser veya sinema girişi olarak tahmin ettiğim lokasyon da 2 adet arizona çiyan siyahi kardeşimiz bir sorun yaşamış. Bu sorunu da bodyguard abimize ve mekana çemkirerek olayların fitilini ateşlemiş. Sonuçta gürbüz siyahi abimiz çelimsiz kardeşimizi önce göklere çıkarıp sonra yerin derinliklerine göndermiş.
Çıplak Kör Kız - Kamera Şakası 01:55
Çıplak Kör Kız - Kamera Şakası 20.649 izlenme - 6 yıl önce Kör zenci kız, yanlışla erkek odasına girip üryan vaziyette soyunuyor, geziyor, erkeklerin aklı yerinden oynuyot,bir fatmagül olmasa da çok eğleneceğinize eminimi iyi seyirler
Happy Friday - Twerk Kapışması (Alkışlarlayaşıyorum) 01:11
Happy Friday - Twerk Kapışması (Alkışlarlayaşıyorum) 11.342 izlenme - 5 yıl önce İki genç kızımızın kim daha iyi twerk yapıyor yarışması, izliyoruz efem.
Anasi Kizini Zenci Ali Ye Vermedi!.. 03:51
Anasi Kizini Zenci Ali Ye Vermedi!.. 20.482 izlenme - 12 yıl önce tvde yayınlanan zuhal topala İzdivaç programında bir ilk yaşandı. İlk defa zenci bir damat adayı programa katıldı
George Floyd Son Yolculuğuna Uğurlandı 00:57
George Floyd Son Yolculuğuna Uğurlandı 2.185 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da polis tarafından gözaltına alınırken nefessiz kalarak hayatını kaybeden siyah Amerikalı George Floyd son yolculuğuna uğurlanmış.
İngiltere'de Şiddete Uğrayan Polis 01:15
İngiltere'de Şiddete Uğrayan Polis 1.850 izlenme - 1 yıl önce Dünya polis şiddeti ve ırkçılık tartışmalarıyla çalkalanırken, İngiltere'de şiddete uğrayan bu kez polisler olmuş. İki memurun etrafını saran grup, polisleri tartaklamış.
Amerikan Polisi FBI Ajanına Tosladı - Türkçe Altyazı 02:58
Amerikan Polisi FBI Ajanına Tosladı - Türkçe Altyazı 3.381 izlenme - 1 yıl önce Siyahi kişiyi göz altına almak isteyen Amerikan Polisleri, FBI ajanı olduğunu öğrendiklerinde şok oldular.
Asla Bir Zenciyle Dans Etmeyin :) 02:43
Asla Bir Zenciyle Dans Etmeyin :) 17.582 izlenme - 12 yıl önce zenciyle dans etme hatasına düşen bir turistin dramı :)
Gana'nın Kaslı Adamları 05:05
Gana'nın Kaslı Adamları 4.218 izlenme - 3 yıl önce Elemanların durumu yok ama o şartlara rağmen güzel salon kurup , spor yapmışlar. Vücutlar da iyi ama aklımda tek soru var. Günlük proteini nasıl aldınız? Kardeşim en hafifi 90kg oradaki adamalrın yani günlük en kötü 180-200 gram protein alması lazım. Yani aşağısı da olur ama oluru 180 gram falan. Nasıl aldılar bu kadar proteini?
Karnavalda Polise Twerk Yapan Hatun 01:00
Karnavalda Polise Twerk Yapan Hatun 2.249 izlenme - 2 yıl önce Karnavalda polise twerk yapan hatun. 00:06 hangi üye ?