Hoşgeldiniz!

zenci

Zenci Çocuğun Şirin Dansı 00:19
Zenci Çocuğun Şirin Dansı 62.344 izlenme - 10 yıl önce Zenci Çocuğun Şirin Dansı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Prezervatif 01:06
Prezervatif 61.577 izlenme - 18 yıl önce :))))
Süper Adam İstanbul'da ( 18) 03:25
Süper Adam İstanbul'da ( 18) 25.398 izlenme - 9 yıl önce Amerika'dan İstanbul'a kötülerle savaşmak için gelen Süper Adam hem kötüleri alteder, hem de İstanbul cıvırlarını alemlerde götürür. Erotik-absürd Yeşilçam akımının ilginç bir ürünü... (süper adam ekolünün gerçek hayattaki yansıması vogueman'a sevgilerimle)
Mutlu Sonla Bitmeyen Masaj Salonu 02:31
Mutlu Sonla Bitmeyen Masaj Salonu 12.132 izlenme - 4 yıl önce Bir masaj salonu düşünün sizi güzel, seksi bir kadın karşılıyor. Sizi masaj için hazırlayıp yüzüstü yatırıyor. Eller masaj yağı ile yağlanıp masaj başlıyor. Fakat o da ne?
Hatunu Emcüklerken Arkadaşın Gelmesi 01:25
Hatunu Emcüklerken Arkadaşın Gelmesi 8.820 izlenme - 5 yıl önce Gerçekten muhteşem bir giriş sahnesi. Sahne ve oyunculuklar şahhhane. Rol kesme 10 üzerinden 11!!!
Karnavalda Polise Twerk Yapan Hatun 01:00
Karnavalda Polise Twerk Yapan Hatun 5.411 izlenme - 4 yıl önce Karnavalda polise twerk yapan hatun. 00:06 hangi üye ?
Metroda Zenciye Tüküren Beyaz Gencin Hazin Sonu 00:46
Metroda Zenciye Tüküren Beyaz Gencin Hazin Sonu 7.143 izlenme - 5 yıl önce Irkçı, faşist bir beyaz; siyahi yolcuya metronun kapıları kapanırken hakaret ederek, tükürüyor. Akabinde yaşananlar, layığını bulması şeklinde.
Happy Friday - Twerk Kapışması (Alkışlarlayaşıyorum) 01:11
Happy Friday - Twerk Kapışması (Alkışlarlayaşıyorum) 11.414 izlenme - 8 yıl önce İki genç kızımızın kim daha iyi twerk yapıyor yarışması, izliyoruz efem.
Asla Bir Zenciyle Dans Etmeyin :) 02:43
Asla Bir Zenciyle Dans Etmeyin :) 17.764 izlenme - 15 yıl önce zenciyle dans etme hatasına düşen bir turistin dramı :)
Sırık ve Yaman Zencinin Tek Hamlelik Kavgası 00:40
Sırık ve Yaman Zencinin Tek Hamlelik Kavgası 4.838 izlenme - 5 yıl önce Bu Amerikalılar neden böyle her boka kavga ediyor anlamış değilim. adamların tek derdi pussy olmuş.
Gürbüz Zencinin Vitaminsiz Zenciyi Yere Çalması 00:36
Gürbüz Zencinin Vitaminsiz Zenciyi Yere Çalması 7.498 izlenme - 5 yıl önce Efendim amerika'nın içerli eyaletlerinden birinde konser veya sinema girişi olarak tahmin ettiğim lokasyon da 2 adet arizona çiyan siyahi kardeşimiz bir sorun yaşamış. Bu sorunu da bodyguard abimize ve mekana çemkirerek olayların fitilini ateşlemiş. Sonuçta gürbüz siyahi abimiz çelimsiz kardeşimizi önce göklere çıkarıp sonra yerin derinliklerine göndermiş.
Boynuzlama Chat Ten 00:15
Boynuzlama Chat Ten 21.051 izlenme - 15 yıl önce
Dünyanın En Siyah Bebeği 01:16
Dünyanın En Siyah Bebeği 6.064 izlenme - 9 yıl önce Sosyal medyada son günlerde paylaşılan bu bebek fotoğrafı herkesin dikkatini çekiyor. Gerçek olup olmadığı henüz kanıtlanamayan bebeğin Güney Afrika'da doğduğu iddia ediliyor.
pörtlek gözlü zenci 00:10
pörtlek gözlü zenci 6.958 izlenme - 14 yıl önce
İngiltere'de Şiddete Uğrayan Polis 01:15
İngiltere'de Şiddete Uğrayan Polis 1.901 izlenme - 4 yıl önce Dünya polis şiddeti ve ırkçılık tartışmalarıyla çalkalanırken, İngiltere'de şiddete uğrayan bu kez polisler olmuş. İki memurun etrafını saran grup, polisleri tartaklamış.
Pınar Altuğ'nun Muhteşem Akrobasi Gösterisi 00:37
Pınar Altuğ'nun Muhteşem Akrobasi Gösterisi 7.671 izlenme - 8 yıl önce Günümüz gençlerini spora teşvik etme amaçlı yapılan bir aktiviteyi site ahalisine sunmayı borç bilirim ve bu şiiri armağan ederim; P ınar gibi akıttın bilgilerini beynimize I rmaklar gibi coşturdun bizi bilgilerinle N ankör gelemem senin öğrettiklerine A sla unutmayacağız seni anacağız sevgiyle R ahat yaşa bundan sonra dualarımız üstünde..
Tolstoy mu Dostoyevski mi Tartışmasının Sonu 00:13
Tolstoy mu Dostoyevski mi Tartışmasının Sonu 2.547 izlenme - 5 yıl önce Klasik Rus edebiyatının dönemdaş iki dev ismi Tolstoy ve Dostoyevski, 19. yüzyıldan beri birbirleriyle kıyaslanmaktan kurtulamadı. Son olarak Amerikanyanın Bltimore semtinde ‘Tolstoy mu Dostoyevski mi?' sorusu üzerine alevlenen tartışma kavga ile son buldu.
Susam Sokağı'nın Rosita'sından Siyahi Çocuklara Irkçılık 01:17
Susam Sokağı'nın Rosita'sından Siyahi Çocuklara Irkçılık 1.102 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da Sesame Place tema parkında düzenlenen çizgi dizi Susam Sokağı etkinliklerinde Rosita kostümü giyen karakter, halkla selamlaştığı esnada kendisini bekleyen 2 siyahi kızı görmezden gelmiş.
İğneden Aşırı Korkan Zenci Genç 00:38
İğneden Aşırı Korkan Zenci Genç 4.347 izlenme - 7 yıl önce İğne korkusu bazıları için ölümden beterdir. Bu zenci gençte bu korkuyu doruklara kadar yaşayanlardan.
Mustafa Ceceli Irkçılık Yaptı İddiası 00:42
Mustafa Ceceli Irkçılık Yaptı İddiası 3.975 izlenme - 8 yıl önce Şarkıcı Mustafa Ceceli’nin sosyal medyada dolaşan bir videosu gündeme damga vurdu. Kısa süre içinde Twitter’da Trend Topic listesinde 1 numaraya yerleşen #IrkçıCeceli hashtag’i büyük yankı uyandırdı. Videoda Ceceli’nin söylemiş olduğu ”What’s up nigga?” cümlesinde geçen ”nigga” özellikle yurt dışında siyahi insanları aşağılamak amacıyla içinde ırkçılık barındıran ve ”zenci” anlamına gelen kelime olarak biliniyor. Ceceli’nin ise bu olaydan sonra Twitter hesabını paylaşıma kapattığı görüldü.
Kafası Güzel Zenciden Sihirbazlık Gösterisi 02:20
Kafası Güzel Zenciden Sihirbazlık Gösterisi 1.738 izlenme - 4 yıl önce Otoparkta para dilenen zenci adam bu işi sihirbazlık yaparak gerçekleştiriyor. Zenci adam sihirbazlık işinde de oldukça başarılı.
İspanya Başbakanı Siyahi Kadınla Tokalaştıktan Sonra Ellerini Sildi 00:05
İspanya Başbakanı Siyahi Kadınla Tokalaştıktan Sonra Ellerini Sildi 721 izlenme - 2 yıl önce İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, başkent Madrid'de sokağa indi. Halk ile tokalaşan Pedro Sanchez’in siyahi bir kadınla tokalaştıktan sonra elini silmesi gündem oldu.
Zencinin Polisle İmtihanı 00:38
Zencinin Polisle İmtihanı 1.950 izlenme - 5 yıl önce Komik zenci filmlerinden bir sahne izliyormuşuz gibi gelebilir fakat bu gerçeği. Zencinin polisten kaçmaya çalışmaları...
Saat Satan Zenciye Patlayan Sigara Şakası 00:19
Saat Satan Zenciye Patlayan Sigara Şakası 3.846 izlenme - 9 yıl önce Saat satan siyahi göçmene yapılan patlayan sigara şakası. Zencinin korkudan aklı çıkıyor. Bu eğlenceli videoyu izliyoruz.
Havuzdan Zıplayarak Çıkan Zenci 00:59
Havuzdan Zıplayarak Çıkan Zenci 1.544 izlenme - 4 yıl önce Zencilerin kas yapısı farklı diye boşuna demiyorlar. Havuzdaki zenci çıkmak için merdivene falan ihtiyaç duymamış ve tek zıplayışta havuzdan çıkmış.
Bekarlığa Veda Partisinde Geline Zenci Sürprizi 01:06
Bekarlığa Veda Partisinde Geline Zenci Sürprizi 2.221 izlenme - 5 yıl önce Arkadaşları ve akrabaları ile bekarlığa veda partisi düzenleyen geline gözü bağlı halde kimleri tanıyabileceği şeklinde bir oyun düzenlenmiş. Oyun sonunda gelini bir sürpriz bekliyormuş.
Tupac: Resurrection (Belgesel - 2. Bölüm) 12:51
Tupac: Resurrection (Belgesel - 2. Bölüm) 3.519 izlenme - 8 yıl önce Rap dünyasına adını altın harflerle yazdırmış bu gün bile ölüp ölmediği konusunda tartışmaları süregelen bir adamın belgeselini izleyeceksiniz. Bu belgeselde Snoop Dog, Puff D. gibi diğer önemli Rap sanatçılarının o koşullarda birbiri ile rekabetlerini ve ABD'nin siyahi insanlara nasıl virüs muamelesi yaptıklarına şahit olacaksınız.