Hoşgeldiniz!

zeytin hasat

Zeytin Hasadı Yapılırken 01:31
Zeytin Hasadı Yapılırken 2.399 izlenme - 3 yıl önce
Sınıfının En İleri Zeytin Hasat Makinasıyla Tanışın 06:46
Sınıfının En İleri Zeytin Hasat Makinasıyla Tanışın 4.020 izlenme - 5 yıl önce Sınıfının En İleri Zeytin Hasat Makinasıyla Tanışın özellikle İtalya, İspanya, Arjantin Ve Amerika Da Yılladır Kullanılmakta Olan Spedo Fruipick Zeytin Hasat Makineleri Kadıoğlu Garantisiyle Türkiye'de. spedo Fruipick, Traktör Arkasına Monte Edilen, Ağaç Baskınlığına Göre Günde 15-35 Ton Arası Hasat Kapasitesi Olan (zeytinde) Güçlü Bir Hasat Makinesidir. hidrolik Çalışan Motoru Gövdeyi Ufak Titreşimlerle Sarsar, Bu Yüzden Ağaca, Dallara Bir Zarar Vermez. uzayabilen Sistemi, 7 Metre Uzaktan Dahi Ağacın Gövdesini Ya Da Anadallarını İstenilen Açıdan Ağızlar. Bu Sistem Tek Tek Ağaçlara Makinayı Yanaştırma Çabasını Ortadan Kaldırır. Traktör Sabit Durumdayken 2-3 Ağacı Birden Hasat Edebilir. sık Dikilmiş, Düzensiz Ya Da Uygun Budanmamış Ağaçlarda Seri Çalışabilme traktörü Hareket Ettirmeden Uzayabilen, Pek Çok Açıdan Dala Sarılabilen Teleskobik Kolunu Yönlendirerek 2-3 Ağacı İstenirse Gövdesinden, İstenirse Kalın Dallarından Hasat Edebilir. ağaç Gövdesinin Eğimli Olması Hasat Gücünü Etkilemez. Yere Paralel Uzanan Dallara Dahi Birkaç Saniye İçinde Sarılabilir. sarsıcı Kafa, Teleskopik Kolundan Bağımsız Olarak Sağ-sol Ve Yukarı Aşağı Eksende 80 Derece Açıda Dala Girebilir. Bu Da Birbirine Çok Yakın Farklı Açılarda Uzanan Çift Ya Da Daha Çok Gövdeli Ağaçlarda Seri İş Çıkarmasını Sağlar.
Zeytin Hasat çadırı 03:01
Zeytin Hasat çadırı 2.772 izlenme - 5 yıl önce İkizler Sıcak Demircilik Sultaniye Köyü Karacabey/bursa zeytin,ceviz,badem Vb.ürünlerin Toprakla Temas Etmeden Kolay Ve Hızlı Bisekilde Toplamanızı Sağlar
zeytin hasat makinesi 00:16
zeytin hasat makinesi 1.726 izlenme - 5 yıl önce
zeytin hasat makinesi 00:17
zeytin hasat makinesi 791 izlenme - 5 yıl önce
Zanon Zeytin Silkme Makinesinde İndirim Fırsatı onlinemakina.com adresinde. 00:44
Zanon Zeytin Silkme Makinesinde İndirim Fırsatı onlinemakina.com adresinde. 434 izlenme - 2 yıl önce Zanon Zeytin Hasat Makinası Zanon dakikada yaptğı 1350 vuruş ile zeytin hasat makinaları arasında en yüksek devirle çalışan makinelerden biridir. Ayrıca 2200 gr. olduğu için en hafif makinalardandır. Net bir bilgi olmamasına rağmen piyasadaki en hafif zeytin hasat makinesinin zanon olduğu söylenmektedir. Zanon karbonium evo modelidir. Zanon karbonium Falcon modeli ise ülkemizde benza markası adında satılmaktadır. 2 üründe stoklarımızda adetlice mevcuttur. Zeytin hasat vakti gelince mutlaka karşımıza çıkan ve almak zorunda hissettiğimiz bir marka zanondur. Zanon zeytin hasat makinaları diğer zeytin hasat makinaları gibi değildir. Üzerinde karışık devreler bulunmaz ve dünyanın en hafif hasat makinasıdır. Halk arasında zeytin toplama makinası ve zeytin silkme makinası olarakda telafuz edilebilir. İtalyan teknolojisi ile üretilmiş bu alet ülkemizde en çok satılan hasat makinasıdır. Satıldığı bölgede devamlılık sağlar ve tutulur. Ürünümüz hakkında detaylı bilgiyi 0232 832 55 42 numaralı telefondan bizi arayarak alabilirsiniz. Tüm bahçe aletleri, tarım malzemeleri ve çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün lider tedarikçisi ve en geniş stok kapasitesi ile çalışan onlinemakina.com kampanyalarını takip edin! http://goo.gl/UEWMJ6
Hayat Gezince Güzel - Ayvalık 03:14
Hayat Gezince Güzel - Ayvalık 305 izlenme - 3 yıl önce Hayat Gezince Güzel Programı Yapımcısı Fatih Türkmenoğlu 9. Ayvalık Zeytin Hasat Günleri Etkinliğinde!
Lezzet Durakları - 15 Kasım 2014 Ayvalık-Cunda 30:52
Lezzet Durakları - 15 Kasım 2014 Ayvalık-Cunda 201 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Yaşin bu hafta Ayvalık zeytin hasatı şenliklerine konuk oluyor. Cunda adasındaki birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Dr. Kızıldağ Ayvalıklı Meb Personelinin Gönlünde Taht Kurdu 04:36
Dr. Kızıldağ Ayvalıklı Meb Personelinin Gönlünde Taht Kurdu 4 izlenme - 1 ay önce Dr. Kızıldağ Ayvalıklı MEB Personelinin gönlünde taht kurduBALIKESİR - 13. Zeytin Hasat Günlerinde konuşan Dr. Şaban Kızıldağ "Yeni Türkiye için Mazeret Yok" dedi.
12. Zeytin Hasat Festivali 03:28
12. Zeytin Hasat Festivali 5 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Festivalden görüntüler Canan Karatay'ın konuşması İzleyicilerden görüntüler Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, "Domuz gribi virüsü, hepimizde var ama zeytinyağı tüketerek güçlenirseniz, sağlıklı beslenirseniz, yapay, uyduruk fabrikasyon yemekleri yemezseniz, açlık bastırmak için pakete konulmuş trans yağlarla o zavallı yiyeceklerden yemezseniz hastalanmazsınız. Salgın malgın hikaye" dedi.