Hoşgeldiniz!

zina

Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 01:58
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 6.972 izlenme - 10 yıl önce Halep dolaylarındaki İzaz kentinde Elkaide bağlantılı Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütü tarafından bir genç zina yaptığı iddiası ile şeriat kurallarına göre kırbaç cezasına çarptırıldı.
Duvara Tırmanan Adama Elle Tatmin Olma Denmez! 01:19
Duvara Tırmanan Adama Elle Tatmin Olma Denmez! 8.232 izlenme - 8 yıl önce Cübbeli Ahmet Hocaefendi Zinaya Düşecek Adamın Halinden Anlayıp Ona Göre Fetva Vermek Lazım diyor.
Zinanın Sebebi Kızların Okula Gitmesidir 01:08
Zinanın Sebebi Kızların Okula Gitmesidir 3.248 izlenme - 8 yıl önce Şıh Mahmut Efendi denilen zatın müridi olan bir şahıs bir şeyler anlatıyor. Anlattıklarını iyice dinleyip yorumları size bırakıyoruz.
Depreme Dayanıklılık Yarışması Yapan Japonlar 06:40
Depreme Dayanıklılık Yarışması Yapan Japonlar 2.437 izlenme - 5 yıl önce 2010 yılı Sojo Universitesinde yapılan depreme dayanıklılık yarışması. Japon üniversite öğrencilerinin çubuklardan yaptığı bina maketlerinin depreme olan dayanıklılığı yarıştırılmış. Deprem ülkesi japonyanın depreme olan bakış açısı orta. Bizim depreme hazırlık denince aklımıza gelen şey deprem çantası, içindeki su, püsküt ve çubuk kraker. Karnımız aç kalmasın yeter.
Cübbeli Hoca Efendinin Yaşar Nurinin Zina Konusundaki Fetvaya Reddiyesi 07:40
Cübbeli Hoca Efendinin Yaşar Nurinin Zina Konusundaki Fetvaya Reddiyesi 2.869 izlenme - 11 yıl önce Biraz esnaf ol ya :)
Dini Sohbet - Zina Yapanın Vay Haline 10:30
Dini Sohbet - Zina Yapanın Vay Haline 2.097 izlenme - 10 yıl önce Dini Sohbet - Zina Yapanın Vay Haline
Neden Ateist Olunur? - Eşekle Zina Eden Evliya! 03:36
Neden Ateist Olunur? - Eşekle Zina Eden Evliya! 2.232 izlenme - 8 yıl önce Sizin bilmediğiniz iki şey var, 1) ateist nedir, 2) neden olunur.. Aslında fazla söze gerek yok ama insanda biraz düşününmüyor değil "akıl ne işe yarar?" diye. Anlatan Ali Akın. İyi seyirler dilerim.. (Not: zamanı kısıtlı olanlar 2. dakikadan başlayabilirler.)
Göz Zinası Tuzakları 01:22
Göz Zinası Tuzakları 1.546 izlenme - 9 yıl önce Gözler,kulaklar Ve Tüm Uzuvlar Zina Edebilir Haramlardan Sakının İfffetinizi Koruyun Şeytanın Hilelerine Uymayın Müslüman Olarak Tabi Olduğunuz Kurralları Aşmayın Geçiçi Heceslerde Ahiret Nimetini Ve Allah Rızasını Dünya Hayatına Değişmeyin
Zinanın Erkek ve Kadın için Cezası Aynı mı? 02:21
Zinanın Erkek ve Kadın için Cezası Aynı mı? 1.449 izlenme - 9 yıl önce İslâm'da zina büyük günahlardan olup, ırz, namus ve neseplere yönelik olduğu için, cezası da hadlerin en şiddetlisidir. Zinanın cezası, fiili işleyenin evli veya bekâr oluşuna, İslâmî emir ve yasaklarla yükümlü bulunup bulunmamasına göre kısımlara ayrılır. Dayak, taşla öldürme, sürgün ve İslâm devleti'nin koyacağı ta'zir cezası bunlar arasındadır. Yüz Değnek Cezası Bekâr erkekle bekâr kadının zina etmesi halinde, ceza her birine yüz değnek vurulmasıdır. Allah Teâlâ şöyle buyurur: "Zina eden kadın ve erkekten her birine yüz değnek vurun" (en-Nûr, 34/2). Resulullah (s.a.s) şöyle buyurmuştur: "Zinanın hükmünü benden öğrenin. Allah o kadınlara bir çıkar yol gösterdi. Bekârla bekâr zina ederse yüz değnek ve bir yıl sürgün; evli ile evliye yüz değnek ve recm vardır" (İbn Mâce, Hudûd, 7; Müslim, Hudûd, 12). Ancak bu uygulama Nûr Suresi'nin inmesinden önceye aittir. Bu sure inince bekârlar için yalnız değnek, evli olanlar için sünnetle recm cezası belirlenmiştir (es-Serahsî, el-Mebsût, Beyrut 1398/ 1978, IX, 36 vd.). Recm Cezası Hz. Peygamber'in evli olarak zina edene recm cezası uyguladığı, tevatüre ulaşan hadislerle sabittir. Temelde kıyasa göre evlilere de yüz değnek (celde) cezası uygulanması gerekirken, bu konudaki hadislerle amel edilerek recm cezası öngörülmüştür. (zinayı yapan kadın veya erkek durumu değiştirmez) Eski İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı anlatıyor
İlginç Tüp Bebek Sorusu - Nihat Hatipoğlu 01:12
İlginç Tüp Bebek Sorusu - Nihat Hatipoğlu 886 izlenme - 9 yıl önce Ramazanda dahi güzel kafalara rastlayabileceğimiz programdan yeni bir inci. ''Doktora dayak'' temalı haberleri tekrar canlandıracak cinsten.
Zina İle İlgili Hadis Ve Öğütler 02:03
Zina İle İlgili Hadis Ve Öğütler 489 izlenme - 11 yıl önce Zina İle İlgili Hadis Ve Öğütler https://www.facebook.com/ozlemajans
Ulu Orta Köpeğe Hallenen Domuz 00:15
Ulu Orta Köpeğe Hallenen Domuz 306 izlenme - 6 yıl önce Normalmiş gibi bakınan köpeğe utanmaz domuz yol kenarında halleniyor. Bu olayı fark eden kişinin amatör kamerasına yansıyan zina anının görüntüleri.
Gemide - Bu Dünya İki Şeyden Yıkılacak 00:52
Gemide - Bu Dünya İki Şeyden Yıkılacak 686 izlenme - 9 yıl önce Bu dünya iki şeyden yıkılıcak;bi binadan, bi de zinadan. Allah sonumuzu hayır etsin.Mahşer günü bütün binaları deniz geri istiycek, batan bütün memleketler gibi...Deniz kumu eninde sonunda geri alıcak, çaresi yok bunun.
Karşı Cinsle Tokalaşmak Zinadır 05:49
Karşı Cinsle Tokalaşmak Zinadır 764 izlenme - 9 yıl önce Yine gülerek ve tiksinerek izlediğimiz bir Çay House videosu daha. Bunlar ne içip çıkıyorlar kamera karşısına?
Berken Botan - Zina Botane 05:22
Berken Botan - Zina Botane 246 izlenme - 10 yıl önce Albüm Adı: Salu Zeman / Zina Botane Çıkış Tarihi: 27.09.2011 Kürtçe Müzik
Zinaya Giderken Camiye Giren Gençler 19:23
Zinaya Giderken Camiye Giren Gençler 303 izlenme - 9 yıl önce Videodaki arkadaşın ismi Ceyhun Hamid Yılmaz.Kendisi Sözler Köşkü adıyla tanıdığımız amaçları insanlara islamı anlatmak olan genç insanlardan bir tanesidir. Bu sohbette zinaya giderken Ceyhun ile karşılaşan arkadaşlar ve daha sonra gelişen olaylar eşliğinde esas olarak "namaz" üzerinde duruluyor.İzleyip istifade etmeniz dileğiyle... http://www.sozlerkosku.com/
Recm Nedir? 00:12
Recm Nedir? 265 izlenme - 9 yıl önce Recm nedir? Hangi durumlarda uygulanılır, kime uygulanır neden uygulanır, tüm sorularınızın cevabı bu videoda.
Berken Botan - Sal Ü Zeman 05:16
Berken Botan - Sal Ü Zeman 256 izlenme - 10 yıl önce Albüm Adı: Salu Zeman / Zina Botane Çıkış Tarihi: 27.09.2011 Kürtçe Müzik
Namus Polisi - Conmech 11:20
Namus Polisi - Conmech 176 izlenme - 9 yıl önce Efe Aydal ve ekibinin bir kaç sene önce hazırladığı video. Hayaldi gerçek oldu. Video 2030 yılında geçmektedir ve artan gavatlığa karşı devlet namus masasını kurmuştur. Komiser Tokmak ise bu masanın en cevval elamanıdır. Gerisi videoda.
Nasıl Birisiyle Evleneceğini Öğrenmek İster misin? 01:47
Nasıl Birisiyle Evleneceğini Öğrenmek İster misin? 185 izlenme - 9 yıl önce Sözler Köşkü'den sevgili arkadaşımız Fatih Aydın nasıl biri ilen evleneceğimizi tahmin ediyor ve bazı önermelerde bulunuyor. İzleyelim.
K.O.Ç Nasıl Olunur? 00:36
K.O.Ç Nasıl Olunur? 140 izlenme - 9 yıl önce KOÇ diye okuyup erkek davar çıkacak diye beklemeyin bildiğiniz su katılmamış Şahane-i Veled-i Zina nasıl olunur, izleyin ve görün!
Berken Botan - Ez Bexeyime 05:20
Berken Botan - Ez Bexeyime 38 izlenme - 10 yıl önce Albüm Adı: Salu Zeman / Zina Botane Çıkış Tarihi: 27.09.2011 Kürtçe Müzik
Berken Botan - Weke Memo Ez Dınalım 05:06
Berken Botan - Weke Memo Ez Dınalım 30 izlenme - 10 yıl önce Albüm Adı: Salu Zeman / Zina Botane Çıkış Tarihi: 27.09.2011 Kürtçe Müzik
Berken Botan - Weyle Cane 03:59
Berken Botan - Weyle Cane 24 izlenme - 10 yıl önce Albüm Adı: Salu Zeman / Zina Botane Çıkış Tarihi: 27.09.2011 Kürtçe Müzik
Kim Kime Verecek? 02:12
Kim Kime Verecek? 28 izlenme - 10 yıl önce Ülkemizin gençliğinin son durumunu izliyoruz, yorumsuz...