Hoşgeldiniz!

Zina Videoları İzle

Nihat Hatipoglu - Annem Zina Yapiyor Kimseye Söylemedim Günaha Dahil Oluyormuyum? 04:09
Nihat Hatipoglu - Annem Zina Yapiyor Kimseye Söylemedim Günaha Dahil Oluyormuyum? 22.143 izlenme - 3 yıl önce Allah Yar ve Yardimciniz Olsun
Duvara Tırmanan Adama Elle Tatmin Olma Denmez! 01:19
Duvara Tırmanan Adama Elle Tatmin Olma Denmez! 7.521 izlenme - 5 ay önce Cübbeli Ahmet Hocaefendi Zinaya Düşecek Adamın Halinden Anlayıp Ona Göre Fetva Vermek Lazım diyor.
Zinanın Sebebi Kızların Okula Gitmesidir 01:08
Zinanın Sebebi Kızların Okula Gitmesidir 2.952 izlenme - 5 ay önce Şıh Mahmut Efendi denilen zatın müridi olan bir şahıs bir şeyler anlatıyor. Anlattıklarını iyice dinleyip yorumları size bırakıyoruz.
Zina Haram Olmasaydı ? - Sokak Röportajı - Çay House 03:46
Zina Haram Olmasaydı ? - Sokak Röportajı - Çay House 7.448 izlenme - 2 yıl önce Toplum olarak id'imizi dengeleyici süperego mekanizmamızın çalışma biçimi; "seninde anan bacın yok mu kardeş" Gençler Sormuş "zina haram olmasaydı" diye. Gelen cevaplar oldukça ilginç. Hatta buraya gelecek yorumlar videodaki cevaplardan da ilginç olacak.
Röportaja Katılan Alkışlarlayaşıyorum Üyesi (Elizabetçi Genç) 02:08
Röportaja Katılan Alkışlarlayaşıyorum Üyesi (Elizabetçi Genç) 10.050 izlenme - 1 yıl önce rambooo namıdiğer muhabir abimizle yılın son röportajı sanırım adam soğuktan nasıl korunacağımızı anlatıyor karı tınne elizabete devam diyor dediklerinde sonuna kadar haklı...
Zinanın Sebebi Kız Çocuklarının Okula Gitmesidir 01:08
Zinanın Sebebi Kız Çocuklarının Okula Gitmesidir 1.331 izlenme - 5 ay önce Şıh Mahmut Efendi hazretlerinin müridi olan arkadaş bir şeyler anlatıyor. Anlattıklarını iyice dinleyip yorumları size bırakıyoruz...
Zina yaptım pişmanım! 01:00
Zina yaptım pişmanım! 9.233 izlenme - 4 yıl önce Bunu da Konuşmak Lazım programına konuk olan Sevda Demirel, şaşırtıcı açıklamalarda bulundu
Zina 04:47
Zina 8.258 izlenme - 3 yıl önce Zina
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 01:58
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 6.164 izlenme - 3 yıl önce Halep dolaylarındaki İzaz kentinde Elkaide bağlantılı Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütü tarafından bir genç zina yaptığı iddiası ile şeriat kurallarına göre kırbaç cezasına çarptırıldı.
Cübbeli Ahmet Hoca - Zina Sohbeti 01:33:34
Cübbeli Ahmet Hoca - Zina Sohbeti 5.085 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca - Zina Sohbeti
Kadından Gelen Zina Teklifine Ne Cevap Verirdiniz? - Ehli Sünnet Tv 07:20
Kadından Gelen Zina Teklifine Ne Cevap Verirdiniz? - Ehli Sünnet Tv 5.028 izlenme - 2 yıl önce Gelsin bakalım bilimin ve aklın ışığında yaşayan alkoliklerin din küçümsemesi yorumları.
NihatHatipoglu: Zina Edenin Cezası Nedir? 04:48
NihatHatipoglu: Zina Edenin Cezası Nedir? 6.451 izlenme - 3 yıl önce Zina Edenin Cezası Nedir?
Cübbeli Ahmet Hoca - Duvara Tırmanan Adama Elle Tatmin Olma Denmez 00:59
Cübbeli Ahmet Hoca - Duvara Tırmanan Adama Elle Tatmin Olma Denmez 737 izlenme - 5 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca - Duvara Tırmanan Adama Elle Tatmin Olma Denmez Cübbeli Ahmet Hoca efendi Zinaya Düşecek Adamın Halinden Anlayıp Ona Göre Fetva Vermek Lazım diyor.
Neden Ateist Olunur? - Eşekle Zina Eden Evliya! 03:36
Neden Ateist Olunur? - Eşekle Zina Eden Evliya! 1.978 izlenme - 1 yıl önce Sizin bilmediğiniz iki şey var, 1) ateist nedir, 2) neden olunur.. Aslında fazla söze gerek yok ama insanda biraz düşününmüyor değil "akıl ne işe yarar?" diye. Anlatan Ali Akın. İyi seyirler dilerim.. (Not: zamanı kısıtlı olanlar 2. dakikadan başlayabilirler.)
Zina Yaptım Pişmanım - Sevda Demirel 01:00
Zina Yaptım Pişmanım - Sevda Demirel 2.110 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar sadece silikonlarıyla gündeme gelen Sevda Demirel, geçtiğimiz günlerde tesettürlü cuma sohbetlerine katıldığını ve ''Benim daha önceki yaşadığım aşklar, ilişkiler hikayeymiş...Hayatında yeni bir sayfa açtığını ve o seksi imajını sildiğini söyleyen Sevda Demirel "Hayatımın dönüm noktası babamın ölümüyle başladı...Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım...Dini okuyup öğrenmeye başladıkça daha önceki ilişkilerimde zina yaptığımı ve ne kadar günah işlediğimi gördüm...Son ilişkimde dini nikah yaptım...Ama yürümedi, hayatıma inançlı namazında biri girsin istiyorum dedi.
Cübbeli Hoca Efendinin Yaşar Nurinin Zina Konusundaki Fetvaya Reddiyesi 07:40
Cübbeli Hoca Efendinin Yaşar Nurinin Zina Konusundaki Fetvaya Reddiyesi 2.735 izlenme - 4 yıl önce Biraz esnaf ol ya :)
Yeni Bir Başlangıç Mehmet Yıldız/hayalhanem 10:26
Yeni Bir Başlangıç Mehmet Yıldız/hayalhanem 275 izlenme - 4 ay önce Haydi Kardeşim!Bu film birkez çekilecek ölüm seni uyandırmadan uyan! Zorlanacaksın ağır gelecek evet ama"Cennet ucuz değil Cehennem lüzumsuz değil".Haydi gel seninle Rabbimize varalım.Bırak kim ne derse desin,gideceğimiz yol Cennettir.Allah yeniden başlayanların yardımcısıdır.Haydi yenibir başlangıç için bu video sana yardımcı olacaktır. www.Youtube.com/Hayalhanem kanalımıza abone olmayı unutma.
Tesettürden Zinaya - Yunus Oran 10:56
Tesettürden Zinaya - Yunus Oran 201 izlenme - 4 ay önce Sevgili olmak haram mı ? Zinadan kurtulmanın yolları Flört etmek haramsa nasıl evleneceğiz ? Zinaya götüren sebepler ?https://youtu.be/o3uvgMKM_6wÖlüm tefekkür kader Allah marifetullah cennet cehennem iman yaratılış fani dünya hayalhanem çayhouse sözlerköşkü çınaraltı lemaalem iman hakikatleri ölüm var kurtul kendine gel ölüm ölmüyor kabir kapısı kapanmıyor herkes sana kabir kapısına kadar yakın
Oscar Attack Ft Asi Styla Aşk Zina Olmuş New Track 03:29
Oscar Attack Ft Asi Styla Aşk Zina Olmuş New Track 4.306 izlenme - 5 yıl önce Oscar Attack Ft Asi Styla Aşk Zina Olmuş NEW TRACK
Kaportaya Yuva Yapan Motorcu 00:29
Kaportaya Yuva Yapan Motorcu 1.347 izlenme - 2 yıl önce İlk önce şunu söyleyim olay Rusya'da gerçekleşmiyor. Başka da bir şey deyip spoiler vermeye gerek yok. İzle und gör.
Dini Sohbet - Zina Yapanın Vay Haline 10:30
Dini Sohbet - Zina Yapanın Vay Haline 1.510 izlenme - 3 yıl önce Dini Sohbet - Zina Yapanın Vay Haline
Yazıklar Olsun Sana da Ona da - Nihat Hatipoğlu 03:46
Yazıklar Olsun Sana da Ona da - Nihat Hatipoğlu 1.436 izlenme - 2 yıl önce Üç çocuk sahibi olduğunu ve artık ne çocuklarının ne de eşinin yüzüne bakamadığını anlatan kadın, 'Çok büyük vicdan azabı duyuyorum hocam' deyince Hatipoğlu, 'Eee duyacaksın zaten' sözleriyle karşılık verdi. Aklına hiç bir zaman eşini aldatacağının gelmediğini kaydeden kadın a Hatipoğlu'nun tavsiyesi ise şöyle oldu, 'Tövbe etmelisin ve çocuklarına zarar vermeden artık bu evliliği sonlandırmalısın' diye konuştu.
Nihat Hatipoğlu: Cehnnem'deki Zina Edenlerin Hali! 03:19
Nihat Hatipoğlu: Cehnnem'deki Zina Edenlerin Hali! 1.580 izlenme - 3 yıl önce Kadın erkek birbiriyle zina edenlerin halini cehennem'deki hallerini Nihat Hatipoğlu hocamızdan dinleyin!!!
Cübbeli Ahmet Hoca - Yaşlıyken Zina Eden Ve Gençlik Hevesine Kapılanlar 26:01
Cübbeli Ahmet Hoca - Yaşlıyken Zina Eden Ve Gençlik Hevesine Kapılanlar 1.307 izlenme - 2 yıl önce Kiyamet Alametleri Bid´atler Emanete Hiyanet Baston Kullanmak Unutulmus Sünnetler 3 Zümreye Allah-u Teala Mahserde rahmetini...
Zina Yapanın Vay Haline 10:30
Zina Yapanın Vay Haline 1.083 izlenme - 4 yıl önce Zina Yapanın Vay Haline
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 01:58
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 856 izlenme - 2 yıl önce Halep dolaylarındaki İzaz kentinde Elkaide bağlantılı Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütü tarafından bir genç zina yaptığı iddiası ile şeriat kurallarına göre kırbaç cezasına çarptırıldı. İzazli gencin tanıkların da ifadesiyle zina yaptığının ortaya çıktığı iddia ediliyor ve buna göre 100 kırbaç cezasında mahkum oluyor. Görüntüde IŞİD militanlarından biri 100 kırbaç cezasını gencin vücudundaki farklı yerlere uyguluyor ve bölge halkı tüm olan bitenleri merakla izliyor. Daha sonra militanlar gence sarılarak öpüyorlar.
Sevda Demirel: Zina Yaptım Pişmanım  01:00
Sevda Demirel: Zina Yaptım Pişmanım 797 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar sadece silikonlarıyla gündeme gelen Sevda Demirel, geçtiğimiz günlerde tesettürlü cuma sohbetlerine katıldığını ve ''Benim daha önceki yaşadığım aşklar, ilişkiler hikayeymiş...Hayatında yeni bir sayfa açtığını ve o seksi imajını sildiğini söyleyen Sevda Demirel "Hayatımın dönüm noktası babamın ölümüyle başladı...Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım...Dini okuyup öğrenmeye başladıkça daha önceki ilişkilerimde zina yaptığımı ve ne kadar günah işlediğimi gördüm...Son ilişkimde dini nikah yaptım...Ama yürümedi, hayatıma inançlı namazında biri girsin istiyorum dedi.
Zina Yapanin Cezasi - Cübbeli Ahmet Hoca 17:51
Zina Yapanin Cezasi - Cübbeli Ahmet Hoca 1.328 izlenme - 3 yıl önce Zina Yapanin Cezasi-cübbeli Ahmet Hoca
Göz Zinası Tuzakları 01:22
Göz Zinası Tuzakları 656 izlenme - 2 yıl önce Gözler,kulaklar Ve Tüm Uzuvlar Zina Edebilir Haramlardan Sakının İfffetinizi Koruyun Şeytanın Hilelerine Uymayın Müslüman Olarak Tabi Olduğunuz Kurralları Aşmayın Geçiçi Heceslerde Ahiret Nimetini Ve Allah Rızasını Dünya Hayatına Değişmeyin
Prof Dr Mehmet Okuyan - Yaklaşma, Yanarsın! 00:45
Prof Dr Mehmet Okuyan - Yaklaşma, Yanarsın! 861 izlenme - 3 yıl önce Prof Dr Mehmet Okuyan - Yaklaşma, Yanarsın!