Hoşgeldiniz!

zina

Zina Haram Olmasaydı ? - Sokak Röportajı - Çay House 03:46
Zina Haram Olmasaydı ? - Sokak Röportajı - Çay House 8.498 izlenme - 8 yıl önce Toplum olarak id'imizi dengeleyici süperego mekanizmamızın çalışma biçimi; "seninde anan bacın yok mu kardeş" Gençler Sormuş "zina haram olmasaydı" diye. Gelen cevaplar oldukça ilginç. Hatta buraya gelecek yorumlar videodaki cevaplardan da ilginç olacak.
Röportaja Katılan Alkışlarlayaşıyorum Üyesi (Elizabetçi Genç) 02:08
Röportaja Katılan Alkışlarlayaşıyorum Üyesi (Elizabetçi Genç) 10.522 izlenme - 7 yıl önce rambooo namıdiğer muhabir abimizle yılın son röportajı sanırım adam soğuktan nasıl korunacağımızı anlatıyor karı tınne elizabete devam diyor dediklerinde sonuna kadar haklı...
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 01:58
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 6.787 izlenme - 9 yıl önce Halep dolaylarındaki İzaz kentinde Elkaide bağlantılı Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütü tarafından bir genç zina yaptığı iddiası ile şeriat kurallarına göre kırbaç cezasına çarptırıldı.
Duvara Tırmanan Adama Elle Tatmin Olma Denmez! 01:19
Duvara Tırmanan Adama Elle Tatmin Olma Denmez! 8.213 izlenme - 7 yıl önce Cübbeli Ahmet Hocaefendi Zinaya Düşecek Adamın Halinden Anlayıp Ona Göre Fetva Vermek Lazım diyor.
Zina Yaptım Pişmanım - Sevda Demirel 01:00
Zina Yaptım Pişmanım - Sevda Demirel 4.409 izlenme - 8 yıl önce Bir zamanlar sadece silikonlarıyla gündeme gelen Sevda Demirel, geçtiğimiz günlerde tesettürlü cuma sohbetlerine katıldığını ve ''Benim daha önceki yaşadığım aşklar, ilişkiler hikayeymiş...Hayatında yeni bir sayfa açtığını ve o seksi imajını sildiğini söyleyen Sevda Demirel "Hayatımın dönüm noktası babamın ölümüyle başladı...Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım...Dini okuyup öğrenmeye başladıkça daha önceki ilişkilerimde zina yaptığımı ve ne kadar günah işlediğimi gördüm...Son ilişkimde dini nikah yaptım...Ama yürümedi, hayatıma inançlı namazında biri girsin istiyorum dedi.
Zinanın Sebebi Kızların Okula Gitmesidir 01:08
Zinanın Sebebi Kızların Okula Gitmesidir 3.230 izlenme - 7 yıl önce Şıh Mahmut Efendi denilen zatın müridi olan bir şahıs bir şeyler anlatıyor. Anlattıklarını iyice dinleyip yorumları size bırakıyoruz.
Endonezya'nın Kadın Kırbaç Ekibi 01:13
Endonezya'nın Kadın Kırbaç Ekibi 1.899 izlenme - 3 yıl önce Endonezya'nın şeriat kurallarının uygulandığı tek kenti Açe'de ilk kadın kırbaçlama ekibi tanıtıldı. Kadın kırbaç ekibinin en yeni üyesi, işe başlamadan önce aldığı eğitimin ardından, evli olmadığı bir erkekle otel odasında yakalanan kadın mahkumu cezalandırdı. Dünyanın en kalabalık Müslüman nüfusuna sahip ülkedeki kentte, evlenmeden önce cinsel birliktelik yaşamak "ahlak suçu" sayılıyor. Suçlu bulunanlarsa kamış sapıyla cezalandırılıyor. İlk görevini yerine getiren kadın kırbaç görevlisi için AFP haber ajansına konuşan Açe Şeriat Polis Şefi Zakwan, "Bence iyi iş çıkardı. Güzel bir tekniği var" değerlendirmesi yaptı. Zina suç oranının ve cezalandırmaların arttığının belirtildiği Açe'de yetkililer, kadın faillerin kadınlar tarafından kırbaçlanmasını emreden İslam yasalarına uymaya çalıştıklarını söylüyor. Ancak Banda Açe'nin Şeriat Uygulama Birimi Başkanı Safriadi'ye göre, kadınları kırbaçlama işine dahil etmek kolay olmadı ve ilk kadın takımını kurmak yıllar aldı. "Allah'ın kurallarını çiğneyenler için merhamet yok" telkini Nihayetinde tümü şeriat memuru olan 8 kadın kırbaç görevlisi olmayı kabul etti ve teknik açıdan eğitildi. Zakwan, "Onlara rollerini daha iyi anlamaları için yaptığımız şey bir nevi telkin: 'Allah'ın kurallarını çiğneyenler için merhamet yok'" şeklinde konuşuyor. Açe'de toplum önünde kırbaçlama, eş cinsellik, evlilik öncesi cinsel birliktelik, alkol tüketimi, zina, kumar gibi birçok suçun ortak cezası olarak uygulanıyor.
Depreme Dayanıklılık Yarışması Yapan Japonlar 06:40
Depreme Dayanıklılık Yarışması Yapan Japonlar 2.424 izlenme - 4 yıl önce 2010 yılı Sojo Universitesinde yapılan depreme dayanıklılık yarışması. Japon üniversite öğrencilerinin çubuklardan yaptığı bina maketlerinin depreme olan dayanıklılığı yarıştırılmış. Deprem ülkesi japonyanın depreme olan bakış açısı orta. Bizim depreme hazırlık denince aklımıza gelen şey deprem çantası, içindeki su, püsküt ve çubuk kraker. Karnımız aç kalmasın yeter.
Cübbeli Hoca Efendinin Yaşar Nurinin Zina Konusundaki Fetvaya Reddiyesi 07:40
Cübbeli Hoca Efendinin Yaşar Nurinin Zina Konusundaki Fetvaya Reddiyesi 2.851 izlenme - 10 yıl önce Biraz esnaf ol ya :)
Dini Sohbet - Zina Yapanın Vay Haline 10:30
Dini Sohbet - Zina Yapanın Vay Haline 1.966 izlenme - 9 yıl önce Dini Sohbet - Zina Yapanın Vay Haline
Neden Ateist Olunur? - Eşekle Zina Eden Evliya! 03:36
Neden Ateist Olunur? - Eşekle Zina Eden Evliya! 2.227 izlenme - 7 yıl önce Sizin bilmediğiniz iki şey var, 1) ateist nedir, 2) neden olunur.. Aslında fazla söze gerek yok ama insanda biraz düşününmüyor değil "akıl ne işe yarar?" diye. Anlatan Ali Akın. İyi seyirler dilerim.. (Not: zamanı kısıtlı olanlar 2. dakikadan başlayabilirler.)
Göz Zinası Tuzakları 01:22
Göz Zinası Tuzakları 1.430 izlenme - 8 yıl önce Gözler,kulaklar Ve Tüm Uzuvlar Zina Edebilir Haramlardan Sakının İfffetinizi Koruyun Şeytanın Hilelerine Uymayın Müslüman Olarak Tabi Olduğunuz Kurralları Aşmayın Geçiçi Heceslerde Ahiret Nimetini Ve Allah Rızasını Dünya Hayatına Değişmeyin
Kaportaya Yuva Yapan Motorcu 00:29
Kaportaya Yuva Yapan Motorcu 1.387 izlenme - 9 yıl önce İlk önce şunu söyleyim olay Rusya'da gerçekleşmiyor. Başka da bir şey deyip spoiler vermeye gerek yok. İzle und gör.
Travestiler Neden Fuhuş Yapıyor? - TvKare 03:07
Travestiler Neden Fuhuş Yapıyor? - TvKare 1.842 izlenme - 8 yıl önce Transları fuhuşa iten sebepler nelerdir? Translara neden iş verilmiyor? Translar nerede çalışabilir? Türkiye'de transların iş imkanları...
Cübbeli Ahmet Hoca - Jiletle Tıraş Olmak Haramdır 00:36
Cübbeli Ahmet Hoca - Jiletle Tıraş Olmak Haramdır 1.511 izlenme - 8 yıl önce Cübbeli hocamızdan bir tartışalacak açıklama daha geldii erkeğin sakalını jiletle tıraş etmesi haramdır... Alllahtan ben makinayla oluyorum
İş Üstünde Yakalanan Zampara 01:12
İş Üstünde Yakalanan Zampara 1.628 izlenme - 8 yıl önce Olay Brezilya'da gerçekleşmiş efenim. Zempaare abimiz kaçamak üzerinde iken kadının kocası evi basmış ve de adam soluğu pencerede almış. Çarşafla aşağıya sarkmaya çalışan adamı gören sokaktan geçenlerde hemen adamı deşifre edip ve itfaiye aranmış. heaa unutmadan dipnot: kadın yapınca oruspu, erkek yapınca zampara he mi? ne yazık ki, bütün dünyada böyle...
Koku Sürmek Zina Mıdır? - Cübbeli Ahmet Hoca 00:12
Koku Sürmek Zina Mıdır? - Cübbeli Ahmet Hoca 861 izlenme - 8 yıl önce koku sürmenin islamdaki hükmü hakkında Cübbeli hoca vaaz veriyor. Zinanın çeşitleri bilindik birşey ama koku sürmek zina mıdır, yoksa zinaya yol mu açar bu konuyu bilenlere mikrofonu uzatmak gerekiyor.
Zinanın Erkek ve Kadın için Cezası Aynı mı? 02:21
Zinanın Erkek ve Kadın için Cezası Aynı mı? 1.317 izlenme - 8 yıl önce İslâm'da zina büyük günahlardan olup, ırz, namus ve neseplere yönelik olduğu için, cezası da hadlerin en şiddetlisidir. Zinanın cezası, fiili işleyenin evli veya bekâr oluşuna, İslâmî emir ve yasaklarla yükümlü bulunup bulunmamasına göre kısımlara ayrılır. Dayak, taşla öldürme, sürgün ve İslâm devleti'nin koyacağı ta'zir cezası bunlar arasındadır. Yüz Değnek Cezası Bekâr erkekle bekâr kadının zina etmesi halinde, ceza her birine yüz değnek vurulmasıdır. Allah Teâlâ şöyle buyurur: "Zina eden kadın ve erkekten her birine yüz değnek vurun" (en-Nûr, 34/2). Resulullah (s.a.s) şöyle buyurmuştur: "Zinanın hükmünü benden öğrenin. Allah o kadınlara bir çıkar yol gösterdi. Bekârla bekâr zina ederse yüz değnek ve bir yıl sürgün; evli ile evliye yüz değnek ve recm vardır" (İbn Mâce, Hudûd, 7; Müslim, Hudûd, 12). Ancak bu uygulama Nûr Suresi'nin inmesinden önceye aittir. Bu sure inince bekârlar için yalnız değnek, evli olanlar için sünnetle recm cezası belirlenmiştir (es-Serahsî, el-Mebsût, Beyrut 1398/ 1978, IX, 36 vd.). Recm Cezası Hz. Peygamber'in evli olarak zina edene recm cezası uyguladığı, tevatüre ulaşan hadislerle sabittir. Temelde kıyasa göre evlilere de yüz değnek (celde) cezası uygulanması gerekirken, bu konudaki hadislerle amel edilerek recm cezası öngörülmüştür. (zinayı yapan kadın veya erkek durumu değiştirmez) Eski İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı anlatıyor
Evlenmeyin Diye İsyan Eden Adam 01:05
Evlenmeyin Diye İsyan Eden Adam 1.260 izlenme - 8 yıl önce Abimiz Batmanlı, evlilik ve kadınlar üzerine tahsisat yapmış.Ayrıca videodan çıkardığım sonuca göre profesyonel bir handfucker. Bu video da neden kadınlarla evlenilmeyeceğini ve evliliğin kötü yönlerini anlatıyor. İyi seyirler
Peggy Zina-Den Aksizeis (Tarkan Dudu) 07:58
Peggy Zina-Den Aksizeis (Tarkan Dudu) 1.815 izlenme - 13 yıl önce peggy zina-den aksizeis (tarkan dudu)
İlginç Tüp Bebek Sorusu - Nihat Hatipoğlu 01:12
İlginç Tüp Bebek Sorusu - Nihat Hatipoğlu 885 izlenme - 8 yıl önce Ramazanda dahi güzel kafalara rastlayabileceğimiz programdan yeni bir inci. ''Doktora dayak'' temalı haberleri tekrar canlandıracak cinsten.
Ulu Orta Köpeğe Hallenen Domuz 00:15
Ulu Orta Köpeğe Hallenen Domuz 289 izlenme - 5 yıl önce Normalmiş gibi bakınan köpeğe utanmaz domuz yol kenarında halleniyor. Bu olayı fark eden kişinin amatör kamerasına yansıyan zina anının görüntüleri.
Zina İle İlgili Hadis Ve Öğütler 02:03
Zina İle İlgili Hadis Ve Öğütler 445 izlenme - 10 yıl önce Zina İle İlgili Hadis Ve Öğütler https://www.facebook.com/ozlemajans
Zina Daoudia - Nta Mzawaj 04:26
Zina Daoudia - Nta Mzawaj 461 izlenme - 7 yıl önce Zina Daoudia - Nta Mzawaj (Audio 2016) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Gemide - Bu Dünya İki Şeyden Yıkılacak 00:52
Gemide - Bu Dünya İki Şeyden Yıkılacak 660 izlenme - 8 yıl önce Bu dünya iki şeyden yıkılıcak;bi binadan, bi de zinadan. Allah sonumuzu hayır etsin.Mahşer günü bütün binaları deniz geri istiycek, batan bütün memleketler gibi...Deniz kumu eninde sonunda geri alıcak, çaresi yok bunun.
Karşı Cinsle Tokalaşmak Zinadır 05:49
Karşı Cinsle Tokalaşmak Zinadır 759 izlenme - 8 yıl önce Yine gülerek ve tiksinerek izlediğimiz bir Çay House videosu daha. Bunlar ne içip çıkıyorlar kamera karşısına?
Berken Botan - Zina Botane 05:22
Berken Botan - Zina Botane 245 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Salu Zeman / Zina Botane Çıkış Tarihi: 27.09.2011 Kürtçe Müzik
Nurşen Mazıcı - Padişahlar Veled-i Zinadır 04:00
Nurşen Mazıcı - Padişahlar Veled-i Zinadır 315 izlenme - 8 yıl önce Bir televizyon programında konuşan Nurşen Mazıcı tepki çekebilecek söylemlerde bulunmuş. Cesaretle düşüncesini belirttiği için kendisi tebrik ediyoruz.
Zinaya Giderken Camiye Giren Gençler 19:23
Zinaya Giderken Camiye Giren Gençler 298 izlenme - 8 yıl önce Videodaki arkadaşın ismi Ceyhun Hamid Yılmaz.Kendisi Sözler Köşkü adıyla tanıdığımız amaçları insanlara islamı anlatmak olan genç insanlardan bir tanesidir. Bu sohbette zinaya giderken Ceyhun ile karşılaşan arkadaşlar ve daha sonra gelişen olaylar eşliğinde esas olarak "namaz" üzerinde duruluyor.İzleyip istifade etmeniz dileğiyle... http://www.sozlerkosku.com/
Recm Nedir? 00:12
Recm Nedir? 258 izlenme - 8 yıl önce Recm nedir? Hangi durumlarda uygulanılır, kime uygulanır neden uygulanır, tüm sorularınızın cevabı bu videoda.