Hoşgeldiniz!

zombi

Zombi Avcısı 00:09
Zombi Avcısı 996.718 izlenme - 8 yıl önce Kısa ve öz bir video.Sekiz saniyelik dev yapım.
Asansörde Korkunç Zombi Şakası 02:34
Asansörde Korkunç Zombi Şakası 47.663 izlenme - 8 yıl önce Bindiğiniz asansörde size bir zombi eşlik etse ve size saldırsa ne yapardınız. Asansöre binenlerin korkudan aklını alan zombi şakasını izliyoruz.
Zombi olmak istemiyorsanız izleyin 01:18
Zombi olmak istemiyorsanız izleyin 43.955 izlenme - 8 yıl önce Hayat sigortası olmadığı için hayatına zombi olarak devam etmek zorunda olan Fuat Bey’in hikayesi burada!
Zombi Hapının Genç Kızı Çılgına Çevirmesi 01:00
Zombi Hapının Genç Kızı Çılgına Çevirmesi 18.553 izlenme - 5 yıl önce İnsan bunu kendine neden yapar bilmiyorum. Görüntüler Brezilya'dan. 'Zombi Hapı' diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde alan genç kızın davranışları izleyenlerin yüreklerini dağlamış. Yazık gerçekten çok çok yazık.
Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu - Flakka 04:27
Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu - Flakka 17.040 izlenme - 5 yıl önce ilk olarak 2015 yılında abd'nin florida eyaletinde ortaya çıkan sentetik uyuşturucu Alpha-PVP adı verilen bir kimyasalın ana bileşenlerinden oluşuyormuş, görüntüsü bildiğimiz tuza benziyormuş. kullanımı da diğer uyuşturuculara benziyormuş. bonzai, eroin, esrar filan yanında halt etmiş diyeceğimiz kadar etkiliymiş. kullanıldıktan sonra vücuttaki tüm vitaminleri, proteinleri bir anda kullandığı için aşırı güç kuvvet veriyormuş, öyleki bir vakkada dört polis zanlıyı zapt edememiş. kullanan kişi acı hissetmediği için ilk olarak kendine zarar verme, hulk gibi kıyafetlerini parçalıyormuş... sonrasında yakın çevresinde kim varsa saldırıyormuş. fiyat bakımından ucuz olduğundan ülkemizde de görmemizin an meselesi olan bu uyuşturucuya karşı dikkatli olalım gençler.
Yaprak Üfleme Makinesi ile Eteği Kaldırılan Kız Zombi Çıkarsa 03:21
Yaprak Üfleme Makinesi ile Eteği Kaldırılan Kız Zombi Çıkarsa 26.328 izlenme - 7 yıl önce Sokakta yalnız başına yürüyen kız ve yanında elinde üfleme makinesi olan bir adam. Elindeki makine ile kızın eteğini kaldıran adamı gören insanlar her şey gayet normalmiş gibi kıza yanaşıyorlar ancak anlık zevkleri bir anda korku dolu anlara dönüşüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
twilight (alacakaranlık) 4.bölüm 14:25
twilight (alacakaranlık) 4.bölüm 51.193 izlenme - 13 yıl önce dünya çapında çok ses getirmiş olan romantik vampir filmi.isabella swan washington ın, yağmurun hiç dinmediği küçük kasabası forks a taşınır. bu şimdiye kadar aldığı en sıkıcı karar gibi görünmektedir. fakat gizemli ve çekici edward la tanışması hayatını heyecanlı ve tüyler ürpertici bir hale sokar. edward şimdiye kadar, içinde yaşadığı küçük toplulukta vampir kimliğini saklayabilmiştir. ancak artık kimse güvende değildir, özellikle edward ın en çok değer verdiği insan olan isabella...
Scouts Guide To The Zombie Apocalypse (Kırmızı Şerit Fragman) 02:24
Scouts Guide To The Zombie Apocalypse (Kırmızı Şerit Fragman) 22.916 izlenme - 8 yıl önce 2015 yapımı Scouts Guide To The Zombie Apocalypse adlı filmin kırmızı şerit (red band) fragmanı. Filmi Christopher Landon yönetiyor. Fragman, +18 ögeler içermektedir.
CNBC-e'nin Son Canlı Yayını ve İlginç Vedası 04:14
CNBC-e'nin Son Canlı Yayını ve İlginç Vedası 23.240 izlenme - 7 yıl önce " CNBC-e son yayın gününde yayınladığı Finans Cafe adlı programında alışılmamış bir veda yaptı. Canlı yayına giren karakterler herkesi şaşırttı "
Zombi Teyze - Sabah Erken Kalkar Bacak Arasından Sarkar 00:23
Zombi Teyze - Sabah Erken Kalkar Bacak Arasından Sarkar 19.304 izlenme - 6 yıl önce Sabah erken kalkar bacak arasından sarkar şarkısını söyleyen zombi teyzemiz.. Sabah erken kalkar bacak arasından sarkar onu gören korkar laylaylaylay Başı soğan gibidir gövdesi yılan gibidir kökü orman gibidir laylaylaylay
TRT Muhabirini Isıran Zombi Nine 01:46
TRT Muhabirini Isıran Zombi Nine 22.240 izlenme - 7 yıl önce Trt ekibinin Türkiyeden geldiğini duyunca çok mutlu olan ve tadına bakmak isteyen nine bu ziyaretten 4 gün sonra malesef crossbow ile vurularak Hakk'ın rahmetine kavuşuyor.
Scooby-Doo Zombi Adasında 22:05
Scooby-Doo Zombi Adasında 21.623 izlenme - 9 yıl önce Please Read! I do not own anything. All rights go to Warner Bros. Company. This is from my own DVD, I didn't get it from any website. If you liked the movie ...
Türk İşi Zombi Şakası Dayakla Bitti - Şaka Geliyorum Demez 00:53
Türk İşi Zombi Şakası Dayakla Bitti - Şaka Geliyorum Demez 22.536 izlenme - 9 yıl önce Şaka Geliyorum Demez - Türk İşi Zombi Şakası Dayakla Bitti Şaka Şaka Videoları Şaka Şaka Komik Şakalar Korkunç Şaka Şakalar Komik Video Öldüren Şaka Şaka Mak...
ben efsaneyim (2.bölüm) 12:48
ben efsaneyim (2.bölüm) 33.408 izlenme - 14 yıl önce bir virüs yüzünden dünyadaki insanlar vahşi birer yaratıklara dönüşmüştür.o ise virüsten etkilenmeden kalan dünyadaki tek insanmıdır.ve umut mu olacaktır.mükemmel bir aksiyon,gerilim filmi will smith den...
scooby-doo on zombie ısland 00:15
scooby-doo on zombie ısland 26.534 izlenme - 12 yıl önce
War of the Dead Fragman 02:02
War of the Dead Fragman 16.601 izlenme - 9 yıl önce Andrew Tiernan'ın Yüzbaşı Martin Stone karakterini canlandırdığı 2011 yapımı War of the Dead filminin fragmanı
İnsan Yiyen Zombi Şakası 02:47
İnsan Yiyen Zombi Şakası 10.773 izlenme - 8 yıl önce Sokakta bir zombinin, insan yediğini görseydiniz ne yapardınız? Büyük ihtimal İçiniz titreyecek yüreğiniz ağzınıza gelecek! İşte o korkunç şaka.Hep birlikte izliyoruz...
Zombi Geyiklerden Birine Denk Gelince Direkt Öldüren Ekip 03:00
Zombi Geyiklerden Birine Denk Gelince Direkt Öldüren Ekip 3.617 izlenme - 4 yıl önce Amerika'daki geyiklerde görülmesi son aylarda artış gösteren zombi hastalağını belki bazı yerlerde okumuşsunuzdur. Bu ekiptekiler de ne sebeple bilmiyorum ama ormandayken böyle bir geyiğe rastlıyor ve önce uyuşturup sonra hayatını sonlandırıyor. zombi geyiği vakası, son yıllarda amerikadaki geyiklerde türeyen bir hastalıktan ötürü böyle adlandırılmıştır. geyikler kaptığı virüs ya da mikrop her neyse, bu sebeple zayıflıyor, vücudunda kesik, yara ya da uzamalar görülüyor. bir süre sonra da ölüyor ama bu arada tabii diğer geyiklere de bulaşabiliyor.
zombi 2 fragmanı 2 01:54
zombi 2 fragmanı 2 12.157 izlenme - 12 yıl önce new york limanına başıboş bir yelkenli girer. yelkenliye çıkan sahil güvenlik görevlileri içerde çürümüş bir takım et ya da besin maddeleri üzerinde kocaman solucanların oynaştığını görürler. aniden ortaya bir zombi çıkar ve görevlilerin kurşunları altında gerileyerek denize düşer. karayiplerdeki bir adada bulunan doktor babasından haber alamayan genç bir kadın tisa farrow bir gazeteciyle birlikte babasının akıbetini öğrenmek üzere yola çıkar. adaya yaklaştıklarında birlikte seyahat et
Süper Korkunç Zombi Şakası (Yeni) 03:50
Süper Korkunç Zombi Şakası (Yeni) 14.580 izlenme - 8 yıl önce Ünlü Şaka Ekibi DmPranksProductions'dan Yeni Zombili Korkunç Bir Kamera Şakası Daha İzlerken Çok Korkacaksınız
Takma Dişleriyle Horlarken Zombiye Dönüşen Amca 00:59
Takma Dişleriyle Horlarken Zombiye Dönüşen Amca 6.648 izlenme - 5 yıl önce Uzandığı yerde uyuyakalan amca uykunun derinliklerine dalınca takma dişleri neredeyse düşecek ana gelmiş ve bu hali ile amca zombiye benzemiş.
Zombi Koyunun İlginç Hali 01:01
Zombi Koyunun İlginç Hali 3.962 izlenme - 4 yıl önce Arabası ile kızıyla ilerleyen adam otlamakta olan küçükbaş hayvanların içinde zombiye dönüşmüş koyunu görünce hemen kamerasına sarılmış.
Paranorman Türkçe Alt Yazılı Fragmanı 01:28
Paranorman Türkçe Alt Yazılı Fragmanı 9.901 izlenme - 11 yıl önce Paranorman :Zombiler küçük bir kasabayı kuşatırsa kim yardıma çağrılabilir? Ölülerle konuşabilen, yanlış anlaşılmış küçük bir kasabalı olan Norman’dan başka seçenek yoktur. Kasabasını yüzyıllardır süren bir lanetten kurtarmak için Norman’ın zombilerin yanı sıra hayaletler, cadılar ve en kötüsü de moronlaşmış yetişkinlerle mücadele etmesi gerekecektir. Hayaletlerle konuşabilen bu küçük çocuk, paranormal güçlerinin başka dünyalardaki sınırları zorlaması ihtimaliyle karşılaşabilir. Vizyon tarihi 19 Ekim 2012
Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 03:00
Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 8.797 izlenme - 7 yıl önce zombi ağaçkakan olarak da bilinen ve Arizona'da kameralara yakalanmış olan Gila Ağaçkakanı'nın, 2 yavru Matem Güvercini'nin beyinlerini yiyor.
Zombi Rock 09:50
Zombi Rock 8.211 izlenme - 10 yıl önce Zombi Rock
Striptiz Kulübünde Zombi Şakası 01:22
Striptiz Kulübünde Zombi Şakası 10.764 izlenme - 6 yıl önce Mekana gelen insanlar mutlu sonla biteceğini düşündükleri gecenin aslında onları nasıl bir sürpriz beklediğinden habersizlerdi.
The Walking Dead Zombi Seçmeleri 00:35
The Walking Dead Zombi Seçmeleri 6.163 izlenme - 6 yıl önce Universal Studios Hollywood adresinde dizide rol almak isteyen zombilerin seçimini izliyoruz.
Amerika'da Zombi Geyik Görüntülenmesi 00:52
Amerika'da Zombi Geyik Görüntülenmesi 4.794 izlenme - 4 yıl önce Amerika son aylarda “Zombi geyik” hastalığıyla (zombi deer disease) mücadele ediyor.Tıp literatüründe adı kronik zayıflama hastalığı (CWD) olan, ancak "zombi geyik hastalığı” olarak da anılan ve geyik ile elk'lerde görülen rahatsızlığın küresel ölçekte hızla yayıldığı ifade ediliyor.
Minecraft : Zombi Olmak - Mini Oyun 14:24
Minecraft : Zombi Olmak - Mini Oyun 5.764 izlenme - 9 yıl önce Minecraft : Zombi Olmak - Mini Oyun