Hoşgeldiniz!

zorlamak

Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 03:18
Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 39.272 izlenme - 6 yıl önce Hırsızların en çok başvurduğu yollardan biri olan tıklatıp kaçma, zile basıp kaçma yöntemlerini bilirdik ama gözler görünce çok garip oluyor gerçekten. Ev sahibi normal davranmış ama kamera kayıtlarını inceleyince zaten direkt polisie başvurmuş Türbanı da tanınmamak için taktıklarını düşünüyorum. Hele şunlara bak hele. hele hele hele hele hele
Tanrıyı Kıyamete Zorlamak 1-illuminati yeni dünya düzeni 48:32
Tanrıyı Kıyamete Zorlamak 1-illuminati yeni dünya düzeni 2.036 izlenme - 10 yıl önce https//www.facebook.com/dunya.duzeni?refts
Gaziantepli Dayı - Kerhane Macerası 07:44
Gaziantepli Dayı - Kerhane Macerası 2.385 izlenme - 7 yıl önce Bu gibi insanların videoya çekilip internet ortamına konulması ne kadar doğru bilmiyorum, eklemekte biraz kararsız kaldım ama gene de ekledim. İyi seyirler.
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen 02:05
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen 3.354 izlenme - 10 yıl önce Biraz daha böyle çalarsa aletten ateş çıkacak
Zımparayla Dövme Sildirmek 01:06
Zımparayla Dövme Sildirmek 968 izlenme - 7 yıl önce Bacağına dövme yaptıran genç, polislerin kurbanı oldu. Gencin eline zımpara veren polisler dövmesini silmesini istedi. Silahını çeken polis aksi takdirde ayağına ateş edeceğini belirtince genç zımpara ile dövmesini silmeye başladı. Polisler zaman zaman kolonya dökünce genç çığlıklar attı
Otistik Dahinin Hafızaları Zorlayacak İstanbul Çalışması 02:49
Otistik Dahinin Hafızaları Zorlayacak İstanbul Çalışması 891 izlenme - 8 yıl önce İstanbul semalarında gerçekleştirdiği 45 dakikalık helikopter gezisinin ardından çalışmaya başlayan Wiltshire, 5 günlük çalışmanın sonunda Palladium AVM'de kurulan dev tuvalde halka açık şekilde resmettiği İstanbul çizimini tamamladı.
Sınırları Zorlayan Vestel Reklamı - Asmadan Gel Asmadan 01:47
Sınırları Zorlayan Vestel Reklamı - Asmadan Gel Asmadan 666 izlenme - 8 yıl önce Bugünlerde evlerden uçan, kaçan, başı boş dolaşan çamaşır tellerinin sırrı çözüldü! Siz de Vestel Kurutmalı Çamaşır makinesi kullanın, çamaşır telinizi özgür bırakın. Dönerse sizindir, dönmezse hiç sizin olmamıştır,diyen Vestel firmasının nasıl saçmaladığına şahit olacaksınız. Lütfen dikkatlı olun beyninizde hasar oluşturabilir.
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 03:24
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 614 izlenme - 8 yıl önce Olmayacağını bile bile zorlamak bu olsa gerek, evet zorlayarak sığdırılmış görünüyor ama yolda düşmediğini kimse bana garanti edemez.
Türkçe Bilen Damat Adayını Zorla İngilizce Konuşturmak 03:36
Türkçe Bilen Damat Adayını Zorla İngilizce Konuşturmak 675 izlenme - 7 yıl önce Efenim adama belli ki programa çıkarken İngilizce konuş havamız olsun demişler. Ancak adam Türkçe sorulara İngilizce, İngilizce sorulara da Türkçe cevaplar vererek olayı çorbaya döndürüyor. Sonrasında ise şakır şakır Türkçe konuşuyor. Tercümanlık yapmaya çalışan arkadaşın ses tonunun Asım Can Gündüz'e benzemesi ise ayrı bir konu.
Slime'ın Sınırlarını Zorlamak 08:01
Slime'ın Sınırlarını Zorlamak 224 izlenme - 6 yıl önce Slimen aleyküm arkadaşlar bu videomuzda gene başkası adına utanırken, bir yandan da varoluş sebebini sorguluyoruz efem. İyi seyirler.
Çocuğu İçin Teknolojinin Sınırlarını Zorlayan Baba 01:07
Çocuğu İçin Teknolojinin Sınırlarını Zorlayan Baba 246 izlenme - 8 yıl önce Bu küçük Japon kardeşimizin kullandığı nimetler bildiğiniz tek başına kafa yorarak yapılmış kul yapısı. Babası Allah var müthiş çalışmış. Biz de teknolojinin nimetlerinden yararlanan bu babayı tebrik ediyoruz. Çocuğun da mutluluğuna diyecek bir şey yok tabi. Yorum sizin, izleyelim.
Bedavaya Dağcılık Yapmak - Ortak Yolculuk 13:52
Bedavaya Dağcılık Yapmak - Ortak Yolculuk 89 izlenme - 7 yıl önce Bu kez ortak yolculuk ile Türkiye'de dağcılık da yapılabileceğini düşündük. Bir çok iyi insanın yardımları ile bu işi başarabileceğimize inandık. Ve yine bir yolculuğa çıkarak sınırlarımızı biraz daha zorladık. Bu videonun altyapı müzikleri ve şarkılarını kendimiz yaptık sözlerini kendimiz yazdık bu bizim için bir ilk oldu. bu işte yeni olduğumuzdan bütün müzikleri 2 ayda anca yapabildik eksik yanları var ileride daha iyi müzikler ve videolarla geleceğiz. Takipte kalın
Zihinsel Engellli Vatandaşa Oy Kullandırtmak 03:07
Zihinsel Engellli Vatandaşa Oy Kullandırtmak 128 izlenme - 8 yıl önce Görüntüler İstanbul-Ünalan İmam Hatip Lisesi 3386 no'lu sandıkdan. Allah'ın sopası yok ama harbi sunlara bir tane indirmesi lazım en sağlamından.
Duvarı Zorlayıp Emeline Ulaşan Cip 00:42
Duvarı Zorlayıp Emeline Ulaşan Cip 79 izlenme - 8 yıl önce "Azimle zorlayan düz duvara tırmanırmış" temalı videomuzu izliyoruz.