Hoşgeldiniz!

Zorlamak Videoları İzle

Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 03:18
Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 33.749 izlenme - 1 yıl önce Hırsızların en çok başvurduğu yollardan biri olan tıklatıp kaçma, zile basıp kaçma yöntemlerini bilirdik ama gözler görünce çok garip oluyor gerçekten. Ev sahibi normal davranmış ama kamera kayıtlarını inceleyince zaten direkt polisie başvurmuş Türbanı da tanınmamak için taktıklarını düşünüyorum. Hele şunlara bak hele. hele hele hele hele hele
Sınırları Zorlayan Tesadüf 06:24
Sınırları Zorlayan Tesadüf 145.575 izlenme - 5 yıl önce
Dekoltenin Sınırlarını Zorlamak  - Pelas Lindsey 01:21
Dekoltenin Sınırlarını Zorlamak - Pelas Lindsey 32.685 izlenme - 2 yıl önce Pelas Lindsey henüz 24 yaşında ama maşallah pek de meşhur. Neyse fazla uzatmaya gerek yok hanım ablamız dekoltenin sınırlarını zorlamış ve de muhabiri patates etmiş...
Limitleri Zorlamak 04:38
Limitleri Zorlamak 3.797 izlenme - 4 yıl önce "If in doubt, flat out." Colin Mc Rae
Gaziantepli Dayı - Kerhane Macerası 07:44
Gaziantepli Dayı - Kerhane Macerası 1.533 izlenme - 2 yıl önce Bu gibi insanların videoya çekilip internet ortamına konulması ne kadar doğru bilmiyorum, eklemekte biraz kararsız kaldım ama gene de ekledim. İyi seyirler.
Tanrıyı Kıyamete Zorlamak 1-illuminati yeni dünya düzeni 48:32
Tanrıyı Kıyamete Zorlamak 1-illuminati yeni dünya düzeni 1.723 izlenme - 5 yıl önce https//www.facebook.com/dunya.duzeni?refts
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen 02:05
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen 2.506 izlenme - 5 yıl önce Biraz daha böyle çalarsa aletten ateş çıkacak
Otistik Dahinin Hafızaları Zorlayacak İstanbul Çalışması 02:49
Otistik Dahinin Hafızaları Zorlayacak İstanbul Çalışması 623 izlenme - 2 yıl önce İstanbul semalarında gerçekleştirdiği 45 dakikalık helikopter gezisinin ardından çalışmaya başlayan Wiltshire, 5 günlük çalışmanın sonunda Palladium AVM'de kurulan dev tuvalde halka açık şekilde resmettiği İstanbul çizimini tamamladı.
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 03:24
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 574 izlenme - 3 yıl önce Olmayacağını bile bile zorlamak bu olsa gerek, evet zorlayarak sığdırılmış görünüyor ama yolda düşmediğini kimse bana garanti edemez.
Zımparayla Dövme Sildirmek 01:06
Zımparayla Dövme Sildirmek 452 izlenme - 2 yıl önce Bacağına dövme yaptıran genç, polislerin kurbanı oldu. Gencin eline zımpara veren polisler dövmesini silmesini istedi. Silahını çeken polis aksi takdirde ayağına ateş edeceğini belirtince genç zımpara ile dövmesini silmeye başladı. Polisler zaman zaman kolonya dökünce genç çığlıklar attı
Sınırları Zorlayan Vestel Reklamı - Asmadan Gel Asmadan 01:47
Sınırları Zorlayan Vestel Reklamı - Asmadan Gel Asmadan 470 izlenme - 3 yıl önce Bugünlerde evlerden uçan, kaçan, başı boş dolaşan çamaşır tellerinin sırrı çözüldü! Siz de Vestel Kurutmalı Çamaşır makinesi kullanın, çamaşır telinizi özgür bırakın. Dönerse sizindir, dönmezse hiç sizin olmamıştır,diyen Vestel firmasının nasıl saçmaladığına şahit olacaksınız. Lütfen dikkatlı olun beyninizde hasar oluşturabilir.
Türkçe Bilen Damat Adayını Zorla İngilizce Konuşturmak 03:36
Türkçe Bilen Damat Adayını Zorla İngilizce Konuşturmak 469 izlenme - 2 yıl önce Efenim adama belli ki programa çıkarken İngilizce konuş havamız olsun demişler. Ancak adam Türkçe sorulara İngilizce, İngilizce sorulara da Türkçe cevaplar vererek olayı çorbaya döndürüyor. Sonrasında ise şakır şakır Türkçe konuşuyor. Tercümanlık yapmaya çalışan arkadaşın ses tonunun Asım Can Gündüz'e benzemesi ise ayrı bir konu.
Slime'ın Sınırlarını Zorlamak 08:01
Slime'ın Sınırlarını Zorlamak 104 izlenme - 6 ay önce Slimen aleyküm arkadaşlar bu videomuzda gene başkası adına utanırken, bir yandan da varoluş sebebini sorguluyoruz efem. İyi seyirler.
Beatbox'ın sınırlarını zorlayan adam 00:48
Beatbox'ın sınırlarını zorlayan adam 278 izlenme - 5 yıl önce Bu adamın müzik yapmak için enstrümana ihtiyacı yok
Sınırları Zorlayarak Bilardo Oynamak 01:52
Sınırları Zorlayarak Bilardo Oynamak 141 izlenme - 3 yıl önce Bilardo Yeteneği
Çocuğu İçin Teknolojinin Sınırlarını Zorlayan Baba 01:07
Çocuğu İçin Teknolojinin Sınırlarını Zorlayan Baba 161 izlenme - 2 yıl önce Bu küçük Japon kardeşimizin kullandığı nimetler bildiğiniz tek başına kafa yorarak yapılmış kul yapısı. Babası Allah var müthiş çalışmış. Biz de teknolojinin nimetlerinden yararlanan bu babayı tebrik ediyoruz. Çocuğun da mutluluğuna diyecek bir şey yok tabi. Yorum sizin, izleyelim.
Zihinsel Engellli Vatandaşa Oy Kullandırtmak 03:07
Zihinsel Engellli Vatandaşa Oy Kullandırtmak 98 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler İstanbul-Ünalan İmam Hatip Lisesi 3386 no'lu sandıkdan. Allah'ın sopası yok ama harbi sunlara bir tane indirmesi lazım en sağlamından.
Bedavaya Dağcılık Yapmak - Ortak Yolculuk 13:52
Bedavaya Dağcılık Yapmak - Ortak Yolculuk 49 izlenme - 2 yıl önce Bu kez ortak yolculuk ile Türkiye'de dağcılık da yapılabileceğini düşündük. Bir çok iyi insanın yardımları ile bu işi başarabileceğimize inandık. Ve yine bir yolculuğa çıkarak sınırlarımızı biraz daha zorladık. Bu videonun altyapı müzikleri ve şarkılarını kendimiz yaptık sözlerini kendimiz yazdık bu bizim için bir ilk oldu. bu işte yeni olduğumuzdan bütün müzikleri 2 ayda anca yapabildik eksik yanları var ileride daha iyi müzikler ve videolarla geleceğiz. Takipte kalın
Duvarı Zorlayıp Emeline Ulaşan Cip 00:42
Duvarı Zorlayıp Emeline Ulaşan Cip 42 izlenme - 2 yıl önce "Azimle zorlayan düz duvara tırmanırmış" temalı videomuzu izliyoruz.
Ağbaba: 02:45
Ağbaba: " Bütün Şartları Zorlayarak Gazze'ye Gitmeyi Planlıyoruz" 5 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Biz, her koşulda bütün şartları zorlayarak Gazze'ye gitmeyi, orada yaşanan insanlık dramını bütün dünyaya duyurmayı planlıyoruz" dedi.