Hoşgeldiniz!

zorlamak

Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 03:18
Hırsızlar Kapıyı Açacakken Ev Sahibinin İçerden Kapıyı Açması 30.001 izlenme - 9 ay önce Hırsızların en çok başvurduğu yollardan biri olan tıklatıp kaçma, zile basıp kaçma yöntemlerini bilirdik ama gözler görünce çok garip oluyor gerçekten. Ev sahibi normal davranmış ama kamera kayıtlarını inceleyince zaten direkt polisie başvurmuş Türbanı da tanınmamak için taktıklarını düşünüyorum. Hele şunlara bak hele. hele hele hele hele hele
Dekoltenin Sınırlarını Zorlamak  - Pelas Lindsey 01:21
Dekoltenin Sınırlarını Zorlamak - Pelas Lindsey 29.633 izlenme - 12 ay önce Pelas Lindsey henüz 24 yaşında ama maşallah pek de meşhur. Neyse fazla uzatmaya gerek yok hanım ablamız dekoltenin sınırlarını zorlamış ve de muhabiri patates etmiş...
Limitleri Zorlamak 04:38
Limitleri Zorlamak 3.768 izlenme - 3 yıl önce "If in doubt, flat out." Colin Mc Rae
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen 02:05
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen 2.183 izlenme - 4 yıl önce Biraz daha böyle çalarsa aletten ateş çıkacak
Gaziantepli Dayı - Kerhane Macerası 07:44
Gaziantepli Dayı - Kerhane Macerası 1.119 izlenme - 1 yıl önce Bu gibi insanların videoya çekilip internet ortamına konulması ne kadar doğru bilmiyorum, eklemekte biraz kararsız kaldım ama gene de ekledim. İyi seyirler.
Tanrıyı Kıyamete Zorlamak 1-illuminati yeni dünya düzeni 48:32
Tanrıyı Kıyamete Zorlamak 1-illuminati yeni dünya düzeni 1.619 izlenme - 5 yıl önce https//www.facebook.com/dunya.duzeni?refts
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 03:24
Arabadan Büyük Koltuğu Arabaya Sığdırmaya Çalışmak 568 izlenme - 2 yıl önce Olmayacağını bile bile zorlamak bu olsa gerek, evet zorlayarak sığdırılmış görünüyor ama yolda düşmediğini kimse bana garanti edemez.
Sınırları Zorlayan Vestel Reklamı - Asmadan Gel Asmadan 01:47
Sınırları Zorlayan Vestel Reklamı - Asmadan Gel Asmadan 428 izlenme - 2 yıl önce Bugünlerde evlerden uçan, kaçan, başı boş dolaşan çamaşır tellerinin sırrı çözüldü! Siz de Vestel Kurutmalı Çamaşır makinesi kullanın, çamaşır telinizi özgür bırakın. Dönerse sizindir, dönmezse hiç sizin olmamıştır,diyen Vestel firmasının nasıl saçmaladığına şahit olacaksınız. Lütfen dikkatlı olun beyninizde hasar oluşturabilir.
Otistik Dahinin Hafızaları Zorlayacak İstanbul Çalışması 02:49
Otistik Dahinin Hafızaları Zorlayacak İstanbul Çalışması 462 izlenme - 2 yıl önce İstanbul semalarında gerçekleştirdiği 45 dakikalık helikopter gezisinin ardından çalışmaya başlayan Wiltshire, 5 günlük çalışmanın sonunda Palladium AVM'de kurulan dev tuvalde halka açık şekilde resmettiği İstanbul çizimini tamamladı.
Türkçe Bilen Damat Adayını Zorla İngilizce Konuşturmak 03:36
Türkçe Bilen Damat Adayını Zorla İngilizce Konuşturmak 374 izlenme - 2 yıl önce Efenim adama belli ki programa çıkarken İngilizce konuş havamız olsun demişler. Ancak adam Türkçe sorulara İngilizce, İngilizce sorulara da Türkçe cevaplar vererek olayı çorbaya döndürüyor. Sonrasında ise şakır şakır Türkçe konuşuyor. Tercümanlık yapmaya çalışan arkadaşın ses tonunun Asım Can Gündüz'e benzemesi ise ayrı bir konu.
Zımparayla Dövme Sildirmek 01:06
Zımparayla Dövme Sildirmek 316 izlenme - 2 yıl önce Bacağına dövme yaptıran genç, polislerin kurbanı oldu. Gencin eline zımpara veren polisler dövmesini silmesini istedi. Silahını çeken polis aksi takdirde ayağına ateş edeceğini belirtince genç zımpara ile dövmesini silmeye başladı. Polisler zaman zaman kolonya dökünce genç çığlıklar attı
akülü arabayla sınırları zorlamak 00:45
akülü arabayla sınırları zorlamak 420 izlenme - 4 yıl önce akülü arabayla sınırları zorlamak
Beatbox'ın sınırlarını zorlayan adam 00:48
Beatbox'ın sınırlarını zorlayan adam 276 izlenme - 4 yıl önce Bu adamın müzik yapmak için enstrümana ihtiyacı yok
Sınırları Zorlayarak Bilardo Oynamak 01:52
Sınırları Zorlayarak Bilardo Oynamak 140 izlenme - 3 yıl önce Bilardo Yeteneği
Bedavaya Dağcılık Yapmak - Ortak Yolculuk 13:52
Bedavaya Dağcılık Yapmak - Ortak Yolculuk 37 izlenme - 1 yıl önce Bu kez ortak yolculuk ile Türkiye'de dağcılık da yapılabileceğini düşündük. Bir çok iyi insanın yardımları ile bu işi başarabileceğimize inandık. Ve yine bir yolculuğa çıkarak sınırlarımızı biraz daha zorladık. Bu videonun altyapı müzikleri ve şarkılarını kendimiz yaptık sözlerini kendimiz yazdık bu bizim için bir ilk oldu. bu işte yeni olduğumuzdan bütün müzikleri 2 ayda anca yapabildik eksik yanları var ileride daha iyi müzikler ve videolarla geleceğiz. Takipte kalın
Çocuğu İçin Teknolojinin Sınırlarını Zorlayan Baba 01:07
Çocuğu İçin Teknolojinin Sınırlarını Zorlayan Baba 125 izlenme - 2 yıl önce Bu küçük Japon kardeşimizin kullandığı nimetler bildiğiniz tek başına kafa yorarak yapılmış kul yapısı. Babası Allah var müthiş çalışmış. Biz de teknolojinin nimetlerinden yararlanan bu babayı tebrik ediyoruz. Çocuğun da mutluluğuna diyecek bir şey yok tabi. Yorum sizin, izleyelim.
İntihar Etmeyince Vura Vura Atlamaya Zorladılar 01:23
İntihar Etmeyince Vura Vura Atlamaya Zorladılar 22 izlenme - 6 ay önce İntihar etmek için trafik ışıklarına çıkan genç, atlamayınca çevredekilerin müdahalesine maruz kaldı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Zihinsel Engellli Vatandaşa Oy Kullandırtmak 03:07
Zihinsel Engellli Vatandaşa Oy Kullandırtmak 61 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler İstanbul-Ünalan İmam Hatip Lisesi 3386 no'lu sandıkdan. Allah'ın sopası yok ama harbi sunlara bir tane indirmesi lazım en sağlamından.
Duvarı Zorlayıp Emeline Ulaşan Cip 00:42
Duvarı Zorlayıp Emeline Ulaşan Cip 31 izlenme - 2 yıl önce "Azimle zorlayan düz duvara tırmanırmış" temalı videomuzu izliyoruz.
Akrobatlık Sınırlarını Zorlamak 01:43
Akrobatlık Sınırlarını Zorlamak 41 izlenme - 3 yıl önce Akrobatlık Sınırlarını Zorlamak 09.12.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Akrobatlık Sınırlarını Zorlamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İyimser Jip Sürücüsü Şansını Zorlarsa 01:48
İyimser Jip Sürücüsü Şansını Zorlarsa 15 izlenme - 2 yıl önce Sel sularıyla dolan yoldan "ben geçerim burdan ne varki" edasıyla yola koyulan iyimser şoför suyu boyluyor. Evdeki hesabın çarlıya uymadığı dakikalarla başbaşayız efendim.
Karpal tünel sendromunun nedenleri nelerdir? 01:05
Karpal tünel sendromunun nedenleri nelerdir? 11 izlenme - 2 yıl önce Karpal tünel sendromunun en önemli nedeni eli zorlamaktır. Bunlar hamur açma, bez sıkma, konserve açma gibi zorlayıcı el mahareti gerektiren hareketlerdir. Özellikle mouse kullanırken elin duruş pozisyonu sürtünmeden kaynaklı karpal tünele sendromuna yol açabilir. Bunların yanısıra genetik altyapı da etkileyici bir faktördür.
Öğrencilere Zorlayan Sınav 03:59
Öğrencilere Zorlayan Sınav 10 izlenme - 2 yıl önce Mükemmel Olmuş
Agresif futbolcular. 00:17
Agresif futbolcular. 3 izlenme - 1 yıl önce Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.Agresif futbolcular. Oyundan atılmak için sınırlı zorlamak.
Ağbaba: 02:45
Ağbaba: " Bütün Şartları Zorlayarak Gazze'ye Gitmeyi Planlıyoruz" 4 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Biz, her koşulda bütün şartları zorlayarak Gazze'ye gitmeyi, orada yaşanan insanlık dramını bütün dünyaya duyurmayı planlıyoruz" dedi.