Hoşgeldiniz!

Hande Doğandemir ve Mert Fırat Aşkına Gökçe Bahadır Gölgesi

Mert Fırat ve Gökçe Bahadır'ın Ufak Tefek Cinayetler dizisinde samimi oldukları sahnelerin ve set arkasında da çokça vakit geçirmelerinin, Mert Fırat ve Hande Doğandemir'in 1 senedir süren ilişkisinde gerilimlere sebep olduğu konuşuluyor. 

Bir süredir ayrıldıkları yönünde haberler yapılan Hande Doğandemir ve Mert Fırat çifti bu haberleri sürekli yalanlıyordu. Hande Doğandemir'in "Kaybedenler Kulübü Yolda" filmindeki rol arkadaşı Yiğit Özşener'le bir barda samimi bir şekilde eğlendiği fotoğraflar Fırat ve Doğandemir'in arasına girmişti. 

Şimdiyse Mert Fırat'ın 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde birlikte başrolü paylaştığı oyuncu Gökçe Bahadır'la olan kamera önü ve arkasındaki samimiyetinin Hande Doğandemir'i çileden çıkardığı ve ikilinin bu kez gerçekten yollarını ayırdığı konuşuluyor. 

Gökçe Bahadır da kısa bir süre önce Efe Duru'yla olan ilişkisini sonlandırmış ve birlikte oldukları tüm fotoğrafları sosyal medya hesabından kaldırmıştı.

Hande Doğandemir ve Mert Fırat'ın 1 senedir süren ilişkilerinin bitip bitmediğiniyse zaman gösterecek. Mert Fırat daha önce de Gökçe Bahadır'la yakınlaştığına dair ortaya atılan iddiaları şöyle yalanlamıştı; "Gökçe ile hiçbir ilişkim olmadı. Biz sadece rol arkadaşıyız."