Hoşgeldiniz!

Nejat İşler 'Kaybedenler Kulübü Yolda' Galasında Bi' Tuhaf Davrandı!

16 Mart 2018'de izleyicilerle buluşması beklenen 'Kaybedenler Kulübü Yolda' filminin galası dün Kadıköy Rexx Sineması'nda yapıldı. 'Kaybedenler Kulübü'nün devam filminin oyuncuları Nejat İşler, Hande Doğandemir, Yiğit Özşener, Merve Çağıran ve Rıza Kocaoğlu da galadaydı. Ancak Nejat İşler ve Yiğit Özşener pek orada olduklarının farkında gibi davranmıyordu.

kaybedenler kulübü,kaybedenler kulübü yolda,nejat işler,hande doğandemir,yiğit özşener,rıza kocaoğlu

Önce biraz filmden bahsedelim dilerseniz,

 

Kaybedenler Kulübü Yolda Konusu ve Ayrıntıları

 

kaybedenler kulübü,kaybedenler kulübü yolda,nejat işler,hande doğandemir,yiğit özşener,rıza kocaoğlu

Filmin yönetmenliğini ilk filmin de yönetmeni olan Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. Öztekin, aynı zamanda 'Kuzey ve Güney' ve 'Bodrum Masalı' gibi sevilen dizilerin de yönetmeniydi.

kaybedenler kulübü,kaybedenler kulübü yolda,nejat işler,hande doğandemir,yiğit özşener,rıza kocaoğlu kaybedenler kulübü,kaybedenler kulübü yolda,nejat işler,hande doğandemir,yiğit özşener,rıza kocaoğlu

Basında alkollü oldukları ifade edilen iki başrol oyuncusundan Nejat İşler, geçen senelerde karaciğer iflasından dolayı uzun süre tedavi görmüştü. Ünlü oyuncu merdivenleri yakın arkadaşı ve rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu yardımıyla tırmanabildi. Nejat İşler, muhabirlerin kendisine filmle ilgili yönelttiği sorulara da anlamıyormuş gibi bakmakla veya birer kelime etmekle yetindi.

'Kaybedenler Kulübü Yolda'nın Tanıtımı