Hoşgeldiniz!

Pelin Öztekin 84 Kilo Verdi, Beyazlara Büründü

3.5 yılda 84 kilo zayıflayan Pelin Öztekin bir dergi çekimi için gelinlik giydi. Beyazlar içinde kuğu gibi görünen Öztekin'in inanılmaz çabası çok güzel sonuçlar vermiş gibi görünüyor. 

Pelin Öztekini çekimlerin yer aldığı BeStyle Wedding dergisine verdiği röportajda kilo verme yolculuğuyla ilgili şunları söyledi, “Aslında hiç aklımda olmayan bir değişimdi bu. Çünkü ben kiloluyken de mutlu olan biriydim. Ta ki 27 yaşında bir sabah uyanıp, güne 5 tane ilaçla başladığımı fark edinceye kadar. Tiroit, insülin direnci, gizli şeker, hormon düzenleyici derken ‘Daha 27’de bu, ya sonrası?’ dedim kendime..."

"...Artık kilomda durdurulamaz bir yükseliş vardı ve bir yola girdim. Şimdi ikinci Pelin’i yaşıyorum. 27 yılı yaşayan Pelin’le bu Pelin çok farklı. Çünkü küçüldükçe büyüdüm. Mide ameliyatım, bu süre içinde verdiğim 90 kilonun sadece 55-60 kilosuna yardımcı oldu. Kalan 30 kiloyu ‘Hadi kızım bunu da yaparsın’ motivesi ve sporu bir yaşam tarzı haline getirerek verdim. Bu yaz sonunda da operasyon geçirerek karın ve basen bölgemde, zayıflama sonrası sarkan kısımlardan kurtuldum.”

Eski halini yine bu beyazlar içinde olduğu eğlenceli videoyla hatırlatalım :)